AffKeeper 1.0.2 - en to nl_NL translation catalogue (173 entries)

en: %1$s/%2$s/ — this site
nl_NL: %1$s/%2$s/ — deze site

en: %1$s–%2$s of %3$s
nl_NL: %1$s–%2$s van %3$s

en: %d could not be synced — try again. | %d could not be synced — try again.
nl_NL[0]: %d kon niet worden gesynchroniseerd — probeer opnieuw.
nl_NL[1]: %d konden niet worden gesynchroniseerd — probeer opnieuw.

en: %d link points to an unavailable product | %d links point to unavailable products
nl_NL[0]: %d link verwijst naar een niet-beschikbaar product
nl_NL[1]: %d links verwijzen naar niet-beschikbare producten

en: %d link stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. It keeps redirecting from this site. | %d links stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. They keep redirecting from this site.
nl_NL[0]: %d link bleef alleen lokaal — de limiet voor gemonitorde links van je abonnement is bereikt. Hij blijft doorverwijzen vanaf deze site.
nl_NL[1]: %d links bleven alleen lokaal — de limiet voor gemonitorde links van je abonnement is bereikt. Ze blijven doorverwijzen vanaf deze site.

en: %d link you created here in WordPress isn't on your account yet. | %d links you created here in WordPress aren't on your account yet.
nl_NL[0]: %d link die je hier in WordPress hebt gemaakt, staat nog niet op je account.
nl_NL[1]: %d links die je hier in WordPress hebt gemaakt, staan nog niet op je account.

en: %d redirect link is broken | %d redirect links are broken
nl_NL[0]: %d redirect-link is defect
nl_NL[1]: %d redirect-links zijn defect

en: %d running low on stock | %d running low on stock
nl_NL[0]: %d bijna uitverkocht
nl_NL[1]: %d bijna uitverkocht

en: %s in stock
nl_NL: %s op voorraad

en: %s left
nl_NL: Nog %s

en: <a href="%s">Connect your AffKeeper account</a> to see clicks and stock alerts here.
nl_NL: <a href="%s">Verbind je AffKeeper-account</a> om hier klikken en voorraadmeldingen te zien.

en: A destination URL is required.
nl_NL: Een bestemmings-URL is verplicht.

en: A page or post already uses “/%s/”. Pick another prefix.
nl_NL: Een pagina of bericht gebruikt “/%s/” al. Kies een andere prefix.

en: API key
nl_NL: API-sleutel

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Add link
nl_NL: Link toevoegen

en: Affiliate & redirect link manager
nl_NL: Beheer van affiliate- en redirect-links

en: Affiliate link — monitor product availability
nl_NL: Affiliate-link — productbeschikbaarheid monitoren

en: All
nl_NL: Alle

en: All products are buyable
nl_NL: Alle producten zijn verkrijgbaar

en: Another plugin already handles “/%s/”. Pick another prefix.
nl_NL: Een andere plugin verwerkt “/%s/” al. Kies een andere prefix.

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid

en: Availability is cached for a few minutes. Full editing (variants, monitoring settings) lives in your panel.
nl_NL: Beschikbaarheid wordt enkele minuten gecachet. Volledig bewerken (varianten, monitoringinstellingen) doe je in je paneel.

en: Blocked
nl_NL: Geblokkeerd

en: Broken
nl_NL: Defect

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Change slug
nl_NL: Slug wijzigen

en: Changing it moves every local link, so pick it before placing links in posts.
nl_NL: Wijzigen verplaatst elke lokale link, dus kies hem voordat je links in berichten plaatst.

en: Click analytics
nl_NL: Klikstatistieken

en: Clicks (30d)
nl_NL: Klikken (30 d)

en: Connect a free account to monitor these links — you'll be emailed when an affiliate product goes out of stock or a redirect breaks, and you get full click stats (charts, countries, trends).
nl_NL: Verbind een gratis account om deze links te monitoren — je krijgt een e-mail wanneer een affiliate-product uitverkocht raakt of een redirect stukgaat, en je krijgt volledige klikstatistieken (grafieken, landen, trends).

en: Connect account
nl_NL: Account verbinden

en: Connect this site to your AffKeeper account and set up local short links.
nl_NL: Verbind deze site met je AffKeeper-account en stel lokale korte links in.

en: Connect your AffKeeper account first.
nl_NL: Verbind eerst je AffKeeper-account.

en: Connect your account
nl_NL: Verbind je account

en: Connect your account to see this link's full stats (charts, countries, trends)
nl_NL: Verbind je account om de volledige statistieken van deze link te zien (grafieken, landen, trends)

en: Connected
nl_NL: Verbonden

en: Connected. Your affiliate links and their availability are now available in WordPress.
nl_NL: Verbonden. Je affiliate-links en hun beschikbaarheid zijn nu beschikbaar in WordPress.

en: Connection
nl_NL: Verbinding

en: Contact support
nl_NL: Contact opnemen met support

en: Copied
nl_NL: Gekopieerd

en: Copy shortcode
nl_NL: Shortcode kopiëren

en: Could not connect — check the URL and API key.
nl_NL: Verbinden mislukt — controleer de URL en API-sleutel.

en: Could not delete the link.
nl_NL: Kon de link niet verwijderen.

en: Could not save the link.
nl_NL: Kon de link niet opslaan.

en: Could not update the link.
nl_NL: Kon de link niet bijwerken.

en: Create a short link on your own domain. It works right away — no account needed.
nl_NL: Maak een korte link op je eigen domein. Hij werkt meteen — geen account nodig.

en: Create a short link. To edit an existing one, open it in the full panel.
nl_NL: Maak een korte link. Om een bestaande te bewerken, open je hem in het volledige paneel.

en: Create free account
nl_NL: Gratis account aanmaken

en: Create link
nl_NL: Link aanmaken

en: Currently unavailable
nl_NL: Momenteel niet beschikbaar

en: Custom slug (optional)
nl_NL: Aangepaste slug (optioneel)

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete this link?
nl_NL: Deze link verwijderen?

en: Destination URL
nl_NL: Bestemmings-URL

en: Disconnect
nl_NL: Verbinding verbreken

en: Disconnected. Your links keep redirecting from this site. Reconnect the same account any time and monitoring resumes exactly where it left off — the account still holds its records for previously synced links until you remove them there.
nl_NL: Verbinding verbroken. Je links blijven doorverwijzen vanaf deze site. Verbind hetzelfde account op elk moment opnieuw en de monitoring gaat precies verder waar die was gebleven — het account bewaart de gegevens van eerder gesynchroniseerde links totdat je ze daar verwijdert.

en: Don't have one yet? Create a free account first, then paste an API key below and hit Save & connect. Managing links, availability and stats all works from here — the full panel on the web has the deeper details.
nl_NL: Nog geen account? Maak eerst een gratis account, plak daarna hieronder een API-sleutel en klik op Opslaan en verbinden. Links beheren, beschikbaarheid en statistieken werken allemaal vanaf hier — het volledige paneel op het web heeft de diepere details.

en: Each click is reported to your account with its referrer and device type, so the panel shows real breakdowns. Country statistics appear automatically when your server provides a geo header (Cloudflare and many hosts do) — only the two-letter country code is sent; the visitor's IP never leaves this site.
nl_NL: Elke klik wordt met referrer en apparaattype aan je account gerapporteerd, zodat het paneel echte uitsplitsingen toont. Landstatistieken verschijnen automatisch wanneer je server een geo-header meestuurt (Cloudflare en veel hosts doen dat) — alleen de tweeletterige landcode wordt verzonden; het IP-adres van de bezoeker verlaat deze site nooit.

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit in panel
nl_NL: Bewerken in paneel

en: Edit link
nl_NL: Link bewerken

en: Edit this link in the full panel
nl_NL: Bewerk deze link in het volledige paneel

en: Every link is a normal URL on your own site (e.g. %s) — paste it anywhere a link goes.
nl_NL: Elke link is een normale URL op je eigen site (bijv. %s) — plak hem overal waar een link kan staan.

en: Found a bug or something isn't working as expected? Tell us — we read everything.
nl_NL: Een bug gevonden of werkt iets niet zoals verwacht? Laat het ons weten — we lezen alles.

en: Full stats
nl_NL: Volledige statistieken

en: Full stats, variants and monitoring settings for this link
nl_NL: Volledige statistieken, varianten en monitoringinstellingen voor deze link

en: Get told before you lose a sale.
nl_NL: Word gewaarschuwd voordat je een verkoop misloopt.

en: Heads up:
nl_NL: Let op:

en: Hosted on an AffKeeper domain — the redirect and monitoring run on the service
nl_NL: Gehost op een AffKeeper-domein — de redirect en monitoring draaien op de dienst

en: How to set it up
nl_NL: Zo stel je het in

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: Link created — it redirects from this site, but it is NOT monitored: your plan's monitored-link limit is reached.
nl_NL: Link aangemaakt — hij verwijst door vanaf deze site, maar wordt NIET gemonitord: de limiet voor gemonitorde links van je abonnement is bereikt.

en: Link prefix
nl_NL: Linkprefix

en: Link prefix updated.
nl_NL: Linkprefix bijgewerkt.

en: Live
nl_NL: Actief

en: Local short links
nl_NL: Lokale korte links

en: Low stock
nl_NL: Bijna uitverkocht

en: Missing link id.
nl_NL: Link-ID ontbreekt.

en: Monitor in AffKeeper
nl_NL: Monitoren in AffKeeper

en: Monitored
nl_NL: Gemonitord

en: Monitoring could not be enabled: your plan's monitored-link limit is reached.
nl_NL: Monitoring kon niet worden ingeschakeld: de limiet voor gemonitorde links van je abonnement is bereikt.

en: Need attention
nl_NL: Aandacht nodig

en: Need help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: Needs attention
nl_NL: Aandacht nodig

en: Next page
nl_NL: Volgende pagina

en: No links yet — add your first affiliate or redirect link.
nl_NL: Nog geen links — voeg je eerste affiliate- of redirect-link toe.

en: No links yet.
nl_NL: Nog geen links.

en: Not checked
nl_NL: Niet gecontroleerd

en: Not monitored
nl_NL: Niet gemonitord

en: On page (optional)
nl_NL: Op pagina (optioneel)

en: On your site
nl_NL: Op je site

en: Open AliExpress connection
nl_NL: AliExpress-verbinding openen

en: Open in the panel — full stats, variants and monitoring settings
nl_NL: Openen in het paneel — volledige statistieken, varianten en monitoringinstellingen

en: Open panel
nl_NL: Paneel openen

en: Open your account
nl_NL: Open je account

en: Or use the shortcode.
nl_NL: Of gebruik de shortcode.

en: Out of stock
nl_NL: Uitverkocht

en: Partly available
nl_NL: Deels beschikbaar

en: Paste the API key from your AffKeeper account (Settings → API keys). %s
nl_NL: Plak de API-sleutel uit je AffKeeper-account (Instellingen → API-sleutels). %s

en: Paste the short URL.
nl_NL: Plak de korte URL.

en: Previous page
nl_NL: Vorige pagina

en: Product availability (AliExpress)
nl_NL: Productbeschikbaarheid (AliExpress)

en: Product name (optional)
nl_NL: Productnaam (optioneel)

en: Redirects from your own site; your account monitors it
nl_NL: Verwijst door vanaf je eigen site; je account monitort hem

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Request failed (HTTP %d).
nl_NL: Verzoek mislukt (HTTP %d).

en: Request failed.
nl_NL: Verzoek mislukt.

en: Same slug on more than one of your domains? Add the domain so the shortcode picks the right link:
nl_NL: Dezelfde slug op meer dan één van je domeinen? Voeg het domein toe zodat de shortcode de juiste link kiest:

en: Save & connect
nl_NL: Opslaan en verbinden

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save prefix
nl_NL: Prefix opslaan

en: Saving…
nl_NL: Opslaan…

en: Search product or link…
nl_NL: Zoek product of link…

en: Security check failed — reload the page.
nl_NL: Beveiligingscontrole mislukt — herlaad de pagina.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Short link
nl_NL: Korte link

en: Short link domain
nl_NL: Domein van de korte link

en: Shortcode copied to clipboard
nl_NL: Shortcode naar klembord gekopieerd

en: Shorten, cloak and track your affiliate and redirect links — right inside WordPress.
nl_NL: Verkort, maskeer en volg je affiliate- en redirect-links — direct in WordPress.

en: Slug "%1$s" is already used by another link (#%2$s; you were editing #%3$s). Reload the page and try again.
nl_NL: Slug "%1$s" wordt al gebruikt door een andere link (#%2$s; je bewerkte #%3$s). Herlaad de pagina en probeer opnieuw.

en: Slug "%s" is already used on this WordPress site.
nl_NL: Slug "%s" wordt al gebruikt op deze WordPress-site.

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets misgegaan.

en: Sort links
nl_NL: Links sorteren

en: Sort: Most clicks
nl_NL: Sorteren: meeste klikken

en: Sort: Needs attention first
nl_NL: Sorteren: aandacht nodig eerst

en: Sort: Newest added
nl_NL: Sorteren: nieuwste eerst

en: Sort: Oldest added
nl_NL: Sorteren: oudste eerst

en: Sort: Product A–Z
nl_NL: Sorteren: product A–Z

en: Stats (connect to unlock)
nl_NL: Statistieken (verbind om te ontgrendelen)

en: Stock checks run through the AliExpress API: your first affiliate link is covered out of the box, all of them once you add your own free API keys.
nl_NL: Voorraadcontroles lopen via de AliExpress-API: je eerste affiliate-link is direct gedekt, allemaal zodra je je eigen gratis API-sleutels toevoegt.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Sync local links
nl_NL: Lokale links synchroniseren

en: Sync now
nl_NL: Nu synchroniseren

en: Sync them to start monitoring stock and broken links. The short links keep working on your own site.
nl_NL: Synchroniseer ze om voorraad en defecte links te gaan monitoren. De korte links blijven werken op je eigen site.

en: Synced %d local link to your account. | Synced %d local links to your account.
nl_NL[0]: %d lokale link gesynchroniseerd met je account.
nl_NL[1]: %d lokale links gesynchroniseerd met je account.

en: That prefix conflicts with something on your site — it was not changed.
nl_NL: Die prefix conflicteert met iets op je site — hij is niet gewijzigd.

en: That slug is already used.
nl_NL: Die slug is al in gebruik.

en: The path your links on this site use — e.g. go, aff, out, recommends.
nl_NL: Het pad dat je links op deze site gebruiken — bijv. go, aff, out, recommends.

en: The redirect works, but this link isn't on your account — monitoring is switched off for it (Edit → Monitor in AffKeeper) or the plan limit blocked it.
nl_NL: De redirect werkt, maar deze link staat niet op je account — monitoring is ervoor uitgeschakeld (Bewerken → Monitoren in AffKeeper) of de abonnementslimiet blokkeerde hem.

en: The short URL will stop working. This cannot be undone.
nl_NL: De korte URL werkt dan niet meer. Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: The shortcode adds the right SEO attributes for you: affiliate links render with rel="sponsored", plain redirects with rel="nofollow".
nl_NL: De shortcode voegt de juiste SEO-attributen voor je toe: affiliate-links krijgen rel="sponsored", gewone redirects rel="nofollow".

en: The “%2$s” content type already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
nl_NL: Het inhoudstype “%2$s” gebruikt “/%1$s/” al. Kies een andere prefix.

en: The “%2$s” taxonomy already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
nl_NL: De taxonomie “%2$s” gebruikt “/%1$s/” al. Kies een andere prefix.

en: These links live on your own site and redirect instantly. Connect an account to monitor stock and broken links.
nl_NL: Deze links staan op je eigen site en verwijzen direct door. Verbind een account om voorraad en defecte links te monitoren.

en: This is an affiliate link
nl_NL: Dit is een affiliate-link

en: This link changed in the meantime — reload the page and try again.
nl_NL: Deze link is intussen gewijzigd — herlaad de pagina en probeer opnieuw.

en: This site was previously synced to "%1$s" — your links have been re-linked to "%2$s". The old account still holds its monitoring records; remove them there if you no longer need them.
nl_NL: Deze site was eerder gesynchroniseerd met "%1$s" — je links zijn opnieuw gekoppeld aan "%2$s". Het oude account bewaart nog zijn monitoringgegevens; verwijder ze daar als je ze niet meer nodig hebt.

en: Ticked: the link is marked rel="sponsored" (affiliate disclosure). Unticked: a plain redirect. Connect an account to also monitor stock or broken links.
nl_NL: Aangevinkt: de link krijgt rel="sponsored" (affiliate-vermelding). Uitgevinkt: een gewone redirect. Verbind een account om ook voorraad of defecte links te monitoren.

en: Ticked: the link is on your account (alerts + panel stats) and uses one plan slot. Unticked: it just redirects from this site — free, no slot.
nl_NL: Aangevinkt: de link staat op je account (meldingen + paneelstatistieken) en gebruikt één abonnementsslot. Uitgevinkt: hij verwijst alleen door vanaf deze site — gratis, geen slot.

en: Ticked: we monitor the product and email you when it goes out of stock or is removed. Unticked: we just check the link still works.
nl_NL: Aangevinkt: we monitoren het product en mailen je wanneer het uitverkocht raakt of wordt verwijderd. Uitgevinkt: we controleren alleen of de link nog werkt.

en: To monitor whether affiliate products are in stock, connect your AliExpress account once in the full panel — Settings → AliExpress connection. Plain redirect links are checked automatically without it.
nl_NL: Om te monitoren of affiliate-producten op voorraad zijn, verbind je eenmalig je AliExpress-account in het volledige paneel — Instellingen → AliExpress-verbinding. Gewone redirect-links worden ook zonder automatisch gecontroleerd.

en: Two ways to place a link in your posts:
nl_NL: Twee manieren om een link in je berichten te plaatsen:

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unreachable
nl_NL: Onbereikbaar

en: Upgrade to monitor it
nl_NL: Upgrade om deze te monitoren

en: Upgrade to monitor them
nl_NL: Upgrade om ze te monitoren

en: Using your links
nl_NL: Je links gebruiken

en: View all links →
nl_NL: Alle links bekijken →

en: View product
nl_NL: Bekijk product

en: You are not allowed to do this.
nl_NL: Je hebt hier geen rechten voor.

en: You are not allowed to manage links.
nl_NL: Je hebt geen rechten om links te beheren.

en: You don't have to type it: on the %s list, the copy icon next to each short link copies that link's ready-made shortcode. Paste it into a post and add your own link text:
nl_NL: Je hoeft hem niet te typen: in de lijst %s kopieert het kopieerpictogram naast elke korte link de kant-en-klare shortcode van die link. Plak hem in een bericht en voeg je eigen linktekst toe:

en: Your %d local link is synced with your account and monitored. | All %d local links are synced with your account and monitored.
nl_NL[0]: Je %d lokale link is gesynchroniseerd met je account en wordt gemonitord.
nl_NL[1]: Alle %d lokale links zijn gesynchroniseerd met je account en worden gemonitord.

en: Your local links here may clash with it — change the prefix below.
nl_NL: Je lokale links hier kunnen ermee conflicteren — wijzig de prefix hieronder.

en: Your short link
nl_NL: Je korte link

en: e.g. Wireless earbuds
nl_NL: bijv. Draadloze oordopjes

en: monitoring off
nl_NL: monitoring uit

en: monitoring on
nl_NL: monitoring aan

en: shared
nl_NL: gedeeld

en: your-slug
nl_NL: jouw-slug

en: “%s” is reserved by WordPress. Pick another prefix.
nl_NL: “%s” is gereserveerd door WordPress. Kies een andere prefix.
