AffKeeper 1.0.2 - en to pl_PL translation catalogue (177 entries)

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Support
pl_PL: Pomoc

en: Security check failed — reload the page.
pl_PL: Weryfikacja bezpieczeństwa nie powiodła się — odśwież stronę.

en: You are not allowed to manage links.
pl_PL: Nie masz uprawnień do zarządzania linkami.

en: A destination URL is required.
pl_PL: Docelowy adres URL jest wymagany.

en: Link created — it redirects from this site, but it is NOT monitored: your plan's monitored-link limit is reached.
pl_PL: Link utworzony — przekierowuje z tej witryny, ale NIE jest monitorowany: osiągnięto limit monitorowanych linków w Twoim planie.

en: Missing link id.
pl_PL: Brak identyfikatora linku.

en: This link changed in the meantime — reload the page and try again.
pl_PL: Ten link został w międzyczasie zmieniony — odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Monitoring could not be enabled: your plan's monitored-link limit is reached.
pl_PL: Nie udało się włączyć monitorowania: osiągnięto limit monitorowanych linków w Twoim planie.

en: Could not delete the link.
pl_PL: Nie udało się usunąć linku.

en: Slug "%1$s" is already used by another link (#%2$s; you were editing #%3$s). Reload the page and try again.
pl_PL: Slug "%1$s" jest już używany przez inny link (#%2$s; edytowano #%3$s). Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Could not update the link.
pl_PL: Nie udało się zaktualizować linku.

en: Connect your AffKeeper account first.
pl_PL: Najpierw połącz swoje konto AffKeeper.

en: Request failed (HTTP %d).
pl_PL: Żądanie nie powiodło się (HTTP %d).

en: Request failed.
pl_PL: Żądanie nie powiodło się.

en: <a href="%s">Connect your AffKeeper account</a> to see clicks and stock alerts here.
pl_PL: <a href="%s">Połącz swoje konto AffKeeper</a>, aby widzieć tutaj kliknięcia i alerty o dostępności.

en: Clicks (30d)
pl_PL: Kliknięcia (30 dni)

en: Links
pl_PL: Linki

en: %d link points to an unavailable product | %d links point to unavailable products
pl_PL[0]: %d link prowadzi do niedostępnego produktu
pl_PL[1]: %d linki prowadzą do niedostępnych produktów
pl_PL[2]: %d linków prowadzi do niedostępnych produktów

en: All products are buyable
pl_PL: Wszystkie produkty można kupić

en: %d running low on stock | %d running low on stock
pl_PL[0]: %d produkt na wyczerpaniu
pl_PL[1]: %d produkty na wyczerpaniu
pl_PL[2]: %d produktów na wyczerpaniu

en: %d redirect link is broken | %d redirect links are broken
pl_PL[0]: %d link przekierowujący nie działa
pl_PL[1]: %d linki przekierowujące nie działają
pl_PL[2]: %d linków przekierowujących nie działa

en: View all links →
pl_PL: Zobacz wszystkie linki →

en: Delete this link?
pl_PL: Usunąć ten link?

en: The short URL will stop working. This cannot be undone.
pl_PL: Krótki adres URL przestanie działać. Tej operacji nie można cofnąć.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copy shortcode
pl_PL: Kopiuj shortcode

en: Shortcode copied to clipboard
pl_PL: Shortcode skopiowany do schowka

en: Saving…
pl_PL: Zapisywanie…

en: Something went wrong.
pl_PL: Coś poszło nie tak.

en: Add link
pl_PL: Dodaj link

en: Edit link
pl_PL: Edytuj link

en: Create link
pl_PL: Utwórz link

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: %1$s–%2$s of %3$s
pl_PL: %1$s–%2$s z %3$s

en: Custom slug (optional)
pl_PL: Własny slug (opcjonalnie)

en: In stock
pl_PL: W magazynie

en: Low stock
pl_PL: Niski stan

en: Partly available
pl_PL: Częściowo dostępny

en: Out of stock
pl_PL: Brak w magazynie

en: Removed
pl_PL: Usunięty

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Live
pl_PL: Działa

en: Broken
pl_PL: Nie działa

en: Unreachable
pl_PL: Niedostępny

en: Blocked
pl_PL: Zablokowany

en: Not checked
pl_PL: Niesprawdzony

en: Affiliate & redirect link manager
pl_PL: Menedżer linków afiliacyjnych i przekierowań

en: Shorten, cloak and track your affiliate and redirect links — right inside WordPress.
pl_PL: Skracaj, maskuj i śledź linki afiliacyjne i przekierowania — bezpośrednio w WordPressie.

en: Open panel
pl_PL: Otwórz panel

en: Upgrade to monitor it
pl_PL: Ulepsz plan, aby go monitorować

en: Monitored
pl_PL: Monitorowane

en: Need attention
pl_PL: Wymagają uwagi

en: Affiliate
pl_PL: Afiliacja

en: Redirect
pl_PL: Przekierowanie

en: Search product or link…
pl_PL: Szukaj produktu lub linku…

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Needs attention
pl_PL: Wymaga uwagi

en: Sort links
pl_PL: Sortuj linki

en: Sort: Newest added
pl_PL: Sortuj: najnowsze

en: Sort: Needs attention first
pl_PL: Sortuj: najpierw wymagające uwagi

en: Sort: Oldest added
pl_PL: Sortuj: najstarsze

en: Sort: Most clicks
pl_PL: Sortuj: najwięcej kliknięć

en: Sort: Product A–Z
pl_PL: Sortuj: produkt A–Z

en: Short link
pl_PL: Krótki link

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: No links yet.
pl_PL: Brak linków.

en: No links yet — add your first affiliate or redirect link.
pl_PL: Brak linków — dodaj swój pierwszy link afiliacyjny lub przekierowanie.

en: Previous page
pl_PL: Poprzednia strona

en: Next page
pl_PL: Następna strona

en: Availability is cached for a few minutes. Full editing (variants, monitoring settings) lives in your panel.
pl_PL: Dostępność jest buforowana przez kilka minut. Pełna edycja (warianty, ustawienia monitorowania) odbywa się w panelu.

en: These links live on your own site and redirect instantly. Connect an account to monitor stock and broken links.
pl_PL: Te linki znajdują się na Twojej witrynie i przekierowują natychmiast. Połącz konto, aby monitorować dostępność i niedziałające linki.

en: Get told before you lose a sale.
pl_PL: Dowiedz się, zanim stracisz sprzedaż.

en: Connect a free account to monitor these links — you'll be emailed when an affiliate product goes out of stock or a redirect breaks, and you get full click stats (charts, countries, trends).
pl_PL: Połącz darmowe konto, aby monitorować te linki — otrzymasz e-mail, gdy produkt afiliacyjny będzie wyprzedany lub przekierowanie przestanie działać, a do tego pełne statystyki kliknięć (wykresy, kraje, trendy).

en: Connect account
pl_PL: Połącz konto

en: Redirects from your own site; your account monitors it
pl_PL: Przekierowuje z Twojej witryny; Twoje konto go monitoruje

en: On your site
pl_PL: Na Twojej witrynie

en: Hosted on an AffKeeper domain — the redirect and monitoring run on the service
pl_PL: Hostowany na domenie AffKeeper — przekierowanie i monitorowanie działają po stronie usługi

en: The redirect works, but this link isn't on your account — monitoring is switched off for it (Edit → Monitor in AffKeeper) or the plan limit blocked it.
pl_PL: Przekierowanie działa, ale ten link nie jest na Twoim koncie — monitorowanie jest dla niego wyłączone (Edytuj → Monitoruj w AffKeeper) albo zablokował je limit planu.

en: Not monitored
pl_PL: Niemonitorowany

en: %s left
pl_PL: Zostało %s

en: %s in stock
pl_PL: %s w magazynie

en: Open in the panel — full stats, variants and monitoring settings
pl_PL: Otwórz w panelu — pełne statystyki, warianty i ustawienia monitorowania

en: Full stats
pl_PL: Pełne statystyki

en: Connect your account to see this link's full stats (charts, countries, trends)
pl_PL: Połącz konto, aby zobaczyć pełne statystyki tego linku (wykresy, kraje, trendy)

en: Stats (connect to unlock)
pl_PL: Statystyki (połącz, aby odblokować)

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit this link in the full panel
pl_PL: Edytuj ten link w pełnym panelu

en: Create a short link. To edit an existing one, open it in the full panel.
pl_PL: Utwórz krótki link. Aby edytować istniejący, otwórz go w pełnym panelu.

en: Create a short link on your own domain. It works right away — no account needed.
pl_PL: Utwórz krótki link na własnej domenie. Działa od razu — bez zakładania konta.

en: Full stats, variants and monitoring settings for this link
pl_PL: Pełne statystyki, warianty i ustawienia monitorowania tego linku

en: Edit in panel
pl_PL: Edytuj w panelu

en: Destination URL
pl_PL: Docelowy adres URL

en: Short link domain
pl_PL: Domena krótkiego linku

en: %1$s/%2$s/ — this site
pl_PL: %1$s/%2$s/ — ta witryna

en: shared
pl_PL: współdzielona

en: Change slug
pl_PL: Zmień slug

en: Your short link
pl_PL: Twój krótki link

en: On page (optional)
pl_PL: Na stronie (opcjonalnie)

en: Product name (optional)
pl_PL: Nazwa produktu (opcjonalnie)

en: e.g. Wireless earbuds
pl_PL: np. Słuchawki bezprzewodowe

en: Affiliate link — monitor product availability
pl_PL: Link afiliacyjny — monitoruj dostępność produktu

en: This is an affiliate link
pl_PL: To jest link afiliacyjny

en: Ticked: we monitor the product and email you when it goes out of stock or is removed. Unticked: we just check the link still works.
pl_PL: Zaznaczone: monitorujemy produkt i wysyłamy e-mail, gdy będzie wyprzedany lub usunięty. Odznaczone: sprawdzamy tylko, czy link nadal działa.

en: Stock checks run through the AliExpress API: your first affiliate link is covered out of the box, all of them once you add your own free API keys.
pl_PL: Sprawdzanie dostępności działa przez API AliExpress: pierwszy link afiliacyjny jest objęty od razu, wszystkie — gdy dodasz własne darmowe klucze API.

en: How to set it up
pl_PL: Jak to skonfigurować

en: Ticked: the link is marked rel="sponsored" (affiliate disclosure). Unticked: a plain redirect. Connect an account to also monitor stock or broken links.
pl_PL: Zaznaczone: link otrzymuje rel="sponsored" (oznaczenie afiliacji). Odznaczone: zwykłe przekierowanie. Połącz konto, aby dodatkowo monitorować dostępność i niedziałające linki.

en: Monitor in AffKeeper
pl_PL: Monitoruj w AffKeeper

en: Ticked: the link is on your account (alerts + panel stats) and uses one plan slot. Unticked: it just redirects from this site — free, no slot.
pl_PL: Zaznaczone: link jest na Twoim koncie (alerty + statystyki w panelu) i zajmuje jedno miejsce w planie. Odznaczone: tylko przekierowuje z tej witryny — za darmo, bez zajmowania miejsca.

en: “%s” is reserved by WordPress. Pick another prefix.
pl_PL: „%s” jest zarezerwowane przez WordPressa. Wybierz inny prefiks.

en: A page or post already uses “/%s/”. Pick another prefix.
pl_PL: Strona lub wpis już używa „/%s/”. Wybierz inny prefiks.

en: The “%2$s” content type already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
pl_PL: Typ treści „%2$s” już używa „/%1$s/”. Wybierz inny prefiks.

en: The “%2$s” taxonomy already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
pl_PL: Taksonomia „%2$s” już używa „/%1$s/”. Wybierz inny prefiks.

en: Another plugin already handles “/%s/”. Pick another prefix.
pl_PL: Inna wtyczka już obsługuje „/%s/”. Wybierz inny prefiks.

en: That slug is already used.
pl_PL: Ten slug jest już używany.

en: Could not save the link.
pl_PL: Nie udało się zapisać linku.

en: You are not allowed to do this.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej operacji.

en: Connect this site to your AffKeeper account and set up local short links.
pl_PL: Połącz tę witrynę ze swoim kontem AffKeeper i skonfiguruj lokalne krótkie linki.

en: Connected. Your affiliate links and their availability are now available in WordPress.
pl_PL: Połączono. Twoje linki afiliacyjne i ich dostępność są teraz dostępne w WordPressie.

en: Could not connect — check the URL and API key.
pl_PL: Nie udało się połączyć — sprawdź adres URL i klucz API.

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zapisane.

en: That prefix conflicts with something on your site — it was not changed.
pl_PL: Ten prefiks koliduje z czymś na Twojej witrynie — nie został zmieniony.

en: Disconnected. Your links keep redirecting from this site. Reconnect the same account any time and monitoring resumes exactly where it left off — the account still holds its records for previously synced links until you remove them there.
pl_PL: Rozłączono. Twoje linki nadal przekierowują z tej witryny. Połącz ponownie to samo konto w dowolnym momencie, a monitorowanie wznowi się dokładnie tam, gdzie zostało przerwane — konto przechowuje wpisy wcześniej zsynchronizowanych linków, dopóki ich tam nie usuniesz.

en: Link prefix updated.
pl_PL: Prefiks linków zaktualizowany.

en: This site was previously synced to "%1$s" — your links have been re-linked to "%2$s". The old account still holds its monitoring records; remove them there if you no longer need them.
pl_PL: Ta witryna była wcześniej zsynchronizowana z "%1$s" — Twoje linki zostały powiązane z "%2$s". Stare konto nadal przechowuje wpisy monitorowania; usuń je tam, jeśli nie są już potrzebne.

en: Synced %d local link to your account. | Synced %d local links to your account.
pl_PL[0]: Zsynchronizowano %d lokalny link z Twoim kontem.
pl_PL[1]: Zsynchronizowano %d lokalne linki z Twoim kontem.
pl_PL[2]: Zsynchronizowano %d lokalnych linków z Twoim kontem.

en: %d link stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. It keeps redirecting from this site. | %d links stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. They keep redirecting from this site.
pl_PL[0]: %d link pozostał tylko lokalny — osiągnięto limit monitorowanych linków w Twoim planie. Nadal przekierowuje z tej witryny.
pl_PL[1]: %d linki pozostały tylko lokalne — osiągnięto limit monitorowanych linków w Twoim planie. Nadal przekierowują z tej witryny.
pl_PL[2]: %d linków pozostało tylko lokalnych — osiągnięto limit monitorowanych linków w Twoim planie. Nadal przekierowują z tej witryny.

en: Upgrade to monitor them
pl_PL: Ulepsz plan, aby je monitorować

en: %d could not be synced — try again. | %d could not be synced — try again.
pl_PL[0]: Nie udało się zsynchronizować %d linku — spróbuj ponownie.
pl_PL[1]: Nie udało się zsynchronizować %d linków — spróbuj ponownie.
pl_PL[2]: Nie udało się zsynchronizować %d linków — spróbuj ponownie.

en: Heads up:
pl_PL: Uwaga:

en: Your local links here may clash with it — change the prefix below.
pl_PL: Twoje lokalne linki mogą z tym kolidować — zmień prefiks poniżej.

en: Connected
pl_PL: Połączono

en: monitoring off
pl_PL: monitorowanie wyłączone

en: monitoring on
pl_PL: monitorowanie włączone

en: Connect your account
pl_PL: Połącz swoje konto

en: Don't have one yet? Create a free account first, then paste an API key below and hit Save & connect. Managing links, availability and stats all works from here — the full panel on the web has the deeper details.
pl_PL: Nie masz jeszcze konta? Najpierw utwórz darmowe konto, potem wklej poniżej klucz API i kliknij Zapisz i połącz. Zarządzanie linkami, dostępnością i statystykami działa stąd — pełny panel w sieci oferuje bardziej szczegółowe dane.

en: Create free account
pl_PL: Utwórz darmowe konto

en: Connection
pl_PL: Połączenie

en: API key
pl_PL: Klucz API

en: Paste the API key from your AffKeeper account (Settings → API keys). %s
pl_PL: Wklej klucz API ze swojego konta AffKeeper (Ustawienia → Klucze API). %s

en: Open your account
pl_PL: Otwórz swoje konto

en: Save & connect
pl_PL: Zapisz i połącz

en: Disconnect
pl_PL: Rozłącz

en: Sync local links
pl_PL: Synchronizuj lokalne linki

en: %d link you created here in WordPress isn't on your account yet. | %d links you created here in WordPress aren't on your account yet.
pl_PL[0]: %d link utworzony tutaj w WordPressie nie jest jeszcze na Twoim koncie.
pl_PL[1]: %d linki utworzone tutaj w WordPressie nie są jeszcze na Twoim koncie.
pl_PL[2]: %d linków utworzonych tutaj w WordPressie nie jest jeszcze na Twoim koncie.

en: Sync them to start monitoring stock and broken links. The short links keep working on your own site.
pl_PL: Zsynchronizuj je, aby zacząć monitorować dostępność i niedziałające linki. Krótkie linki nadal działają na Twojej witrynie.

en: Sync now
pl_PL: Synchronizuj teraz

en: Your %d local link is synced with your account and monitored. | All %d local links are synced with your account and monitored.
pl_PL[0]: Twój %d lokalny link jest zsynchronizowany z kontem i monitorowany.
pl_PL[1]: Wszystkie %d lokalne linki są zsynchronizowane z kontem i monitorowane.
pl_PL[2]: Wszystkich %d lokalnych linków jest zsynchronizowanych z kontem i monitorowanych.

en: Local short links
pl_PL: Lokalne krótkie linki

en: Link prefix
pl_PL: Prefiks linków

en: your-slug
pl_PL: twoj-slug

en: The path your links on this site use — e.g. go, aff, out, recommends.
pl_PL: Ścieżka używana przez linki na tej witrynie — np. go, aff, out, polecam.

en: Changing it moves every local link, so pick it before placing links in posts.
pl_PL: Zmiana przenosi wszystkie lokalne linki, więc wybierz go przed umieszczeniem linków we wpisach.

en: Save prefix
pl_PL: Zapisz prefiks

en: Click analytics
pl_PL: Statystyki kliknięć

en: Each click is reported to your account with its referrer and device type, so the panel shows real breakdowns. Country statistics appear automatically when your server provides a geo header (Cloudflare and many hosts do) — only the two-letter country code is sent; the visitor's IP never leaves this site.
pl_PL: Każde kliknięcie jest raportowane do Twojego konta wraz z referrerem i typem urządzenia, dzięki czemu panel pokazuje rzeczywiste zestawienia. Statystyki krajów pojawiają się automatycznie, gdy serwer udostępnia nagłówek geolokalizacji (robi to Cloudflare i wiele hostingów) — wysyłany jest tylko dwuliterowy kod kraju; adres IP odwiedzającego nigdy nie opuszcza tej witryny.

en: Product availability (AliExpress)
pl_PL: Dostępność produktów (AliExpress)

en: To monitor whether affiliate products are in stock, connect your AliExpress account once in the full panel — Settings → AliExpress connection. Plain redirect links are checked automatically without it.
pl_PL: Aby monitorować, czy produkty afiliacyjne są dostępne, połącz raz swoje konto AliExpress w pełnym panelu — Ustawienia → Połączenie AliExpress. Zwykłe przekierowania są sprawdzane automatycznie i bez tego.

en: Open AliExpress connection
pl_PL: Otwórz połączenie AliExpress

en: Need help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: Found a bug or something isn't working as expected? Tell us — we read everything.
pl_PL: Znalazłeś błąd albo coś nie działa jak powinno? Napisz do nas — czytamy wszystko.

en: Contact support
pl_PL: Skontaktuj się z pomocą

en: Using your links
pl_PL: Korzystanie z linków

en: Two ways to place a link in your posts:
pl_PL: Dwa sposoby umieszczenia linku we wpisach:

en: Paste the short URL.
pl_PL: Wklej krótki adres URL.

en: Every link is a normal URL on your own site (e.g. %s) — paste it anywhere a link goes.
pl_PL: Każdy link to zwykły adres URL na Twojej witrynie (np. %s) — wklej go wszędzie tam, gdzie wstawia się link.

en: Or use the shortcode.
pl_PL: Albo użyj shortcode'u.

en: You don't have to type it: on the %s list, the copy icon next to each short link copies that link's ready-made shortcode. Paste it into a post and add your own link text:
pl_PL: Nie musisz go wpisywać: na liście %s ikona kopiowania obok każdego krótkiego linku kopiuje gotowy shortcode tego linku. Wklej go we wpisie i dodaj własny tekst linku:

en: The shortcode adds the right SEO attributes for you: affiliate links render with rel="sponsored", plain redirects with rel="nofollow".
pl_PL: Shortcode dodaje za Ciebie właściwe atrybuty SEO: linki afiliacyjne otrzymują rel="sponsored", zwykłe przekierowania rel="nofollow".

en: Same slug on more than one of your domains? Add the domain so the shortcode picks the right link:
pl_PL: Ten sam slug na kilku Twoich domenach? Dodaj domenę, aby shortcode wybrał właściwy link:

en: View product
pl_PL: Zobacz produkt

en: Currently unavailable
pl_PL: Obecnie niedostępny

en: Slug "%s" is already used on this WordPress site.
pl_PL: Slug "%s" jest już używany na tej witrynie WordPress.
