AffKeeper 1.0.2 - en to tr_TR translation catalogue (178 entries)

en: %1$s/%2$s/ — this site
tr_TR: %1$s/%2$s/ — bu site

en: %1$s–%2$s of %3$s
tr_TR: %1$s–%2$s / %3$s

en: %d could not be synced — try again. | %d could not be synced — try again.
tr_TR[0]: %d bağlantı eşitlenemedi — tekrar deneyin.
tr_TR[1]: %d bağlantı eşitlenemedi — tekrar deneyin.

en: %d link points to an unavailable product | %d links point to unavailable products
tr_TR[0]: %d bağlantı mevcut olmayan bir ürüne işaret ediyor
tr_TR[1]: %d bağlantı mevcut olmayan ürünlere işaret ediyor

en: %d link stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. It keeps redirecting from this site. | %d links stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. They keep redirecting from this site.
tr_TR[0]: %d bağlantı yalnızca yerel kaldı — planınızın izlenen bağlantı limitine ulaşıldı. Bu siteden yönlendirmeye devam ediyor.
tr_TR[1]: %d bağlantı yalnızca yerel kaldı — planınızın izlenen bağlantı limitine ulaşıldı. Bu siteden yönlendirmeye devam ediyorlar.

en: %d link you created here in WordPress isn't on your account yet. | %d links you created here in WordPress aren't on your account yet.
tr_TR[0]: WordPress'te burada oluşturduğunuz %d bağlantı henüz hesabınızda değil.
tr_TR[1]: WordPress'te burada oluşturduğunuz %d bağlantı henüz hesabınızda değil.

en: %d redirect link is broken | %d redirect links are broken
tr_TR[0]: %d yönlendirme bağlantısı bozuk
tr_TR[1]: %d yönlendirme bağlantısı bozuk

en: %d running low on stock | %d running low on stock
tr_TR[0]: %d ürünün stoğu azalıyor
tr_TR[1]: %d ürünün stoğu azalıyor

en: %s in stock
tr_TR: %s stokta

en: %s left
tr_TR: %s kaldı

en: <a href="%s">Connect your AffKeeper account</a> to see clicks and stock alerts here.
tr_TR: Tıklamaları ve stok uyarılarını burada görmek için <a href="%s">AffKeeper hesabınızı bağlayın</a>.

en: A destination URL is required.
tr_TR: Hedef URL gereklidir.

en: A page or post already uses “/%s/”. Pick another prefix.
tr_TR: Bir sayfa veya yazı zaten “/%s/” yolunu kullanıyor. Başka bir önek seçin.

en: API key
tr_TR: API anahtarı

en: Actions
tr_TR: İşlemler

en: Add link
tr_TR: Bağlantı ekle

en: Affiliate
tr_TR: Satış ortaklığı

en: Affiliate & redirect link manager
tr_TR: Satış ortaklığı ve yönlendirme bağlantısı yöneticisi

en: Affiliate link — monitor product availability
tr_TR: Satış ortaklığı bağlantısı — ürünün stok durumunu izle

en: All
tr_TR: Tümü

en: All products are buyable
tr_TR: Tüm ürünler satın alınabilir durumda

en: Another plugin already handles “/%s/”. Pick another prefix.
tr_TR: Başka bir eklenti zaten “/%s/” yolunu yönetiyor. Başka bir önek seçin.

en: Availability
tr_TR: Stok durumu

en: Availability is cached for a few minutes. Full editing (variants, monitoring settings) lives in your panel.
tr_TR: Stok durumu birkaç dakika boyunca önbelleğe alınır. Tam düzenleme (varyantlar, izleme ayarları) panelinizde bulunur.

en: Blocked
tr_TR: Engellendi

en: Broken
tr_TR: Bozuk

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Change slug
tr_TR: Slug'ı değiştir

en: Changing it moves every local link, so pick it before placing links in posts.
tr_TR: Değiştirmek her yerel bağlantıyı taşır; bu yüzden yazılara bağlantı yerleştirmeden önce seçin.

en: Click analytics
tr_TR: Tıklama analizi

en: Clicks (30d)
tr_TR: Tıklamalar (30 gün)

en: Connect a free account to monitor these links — you'll be emailed when an affiliate product goes out of stock or a redirect breaks, and you get full click stats (charts, countries, trends).
tr_TR: Bu bağlantıları izlemek için ücretsiz bir hesap bağlayın — bir satış ortaklığı ürününün stoğu tükendiğinde veya bir yönlendirme bozulduğunda e-posta alırsınız, ayrıca tam tıklama istatistiklerine (grafikler, ülkeler, trendler) erişirsiniz.

en: Connect account
tr_TR: Hesap bağla

en: Connect this site to your AffKeeper account and set up local short links.
tr_TR: Bu siteyi AffKeeper hesabınıza bağlayın ve yerel kısa bağlantıları ayarlayın.

en: Connect your AffKeeper account first.
tr_TR: Önce AffKeeper hesabınızı bağlayın.

en: Connect your account
tr_TR: Hesabınızı bağlayın

en: Connect your account to see this link's full stats (charts, countries, trends)
tr_TR: Bu bağlantının tam istatistiklerini (grafikler, ülkeler, trendler) görmek için hesabınızı bağlayın

en: Connected
tr_TR: Bağlı

en: Connected. Your affiliate links and their availability are now available in WordPress.
tr_TR: Bağlandı. Satış ortaklığı bağlantılarınız ve stok durumları artık WordPress'te görüntülenebilir.

en: Connection
tr_TR: Hesap bağlantısı

en: Contact support
tr_TR: Destekle iletişime geç

en: Copied
tr_TR: Kopyalandı

en: Copy shortcode
tr_TR: Kısa kodu kopyala

en: Could not connect — check the URL and API key.
tr_TR: Bağlanılamadı — URL'yi ve API anahtarını kontrol edin.

en: Could not delete the link.
tr_TR: Bağlantı silinemedi.

en: Could not save the link.
tr_TR: Bağlantı kaydedilemedi.

en: Could not update the link.
tr_TR: Bağlantı güncellenemedi.

en: Create a short link on your own domain. It works right away — no account needed.
tr_TR: Kendi alan adınızda kısa bir bağlantı oluşturun. Hemen çalışır — hesap gerekmez.

en: Create a short link. To edit an existing one, open it in the full panel.
tr_TR: Kısa bir bağlantı oluşturun. Mevcut bir bağlantıyı düzenlemek için tam panelde açın.

en: Create free account
tr_TR: Ücretsiz hesap oluştur

en: Create link
tr_TR: Bağlantı oluştur

en: Currently unavailable
tr_TR: Şu anda mevcut değil

en: Custom slug (optional)
tr_TR: Özel slug (isteğe bağlı)

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Delete this link?
tr_TR: Bu bağlantı silinsin mi?

en: Destination URL
tr_TR: Hedef URL

en: Disconnect
tr_TR: Bağlantıyı kes

en: Disconnected. Your links keep redirecting from this site. Reconnect the same account any time and monitoring resumes exactly where it left off — the account still holds its records for previously synced links until you remove them there.
tr_TR: Bağlantı kesildi. Bağlantılarınız bu siteden yönlendirmeye devam eder. Aynı hesabı istediğiniz zaman yeniden bağlayın; izleme kaldığı yerden aynen devam eder — hesap, daha önce eşitlenen bağlantıların kayıtlarını siz orada silene kadar tutar.

en: Don't have one yet? Create a free account first, then paste an API key below and hit Save & connect. Managing links, availability and stats all works from here — the full panel on the web has the deeper details.
tr_TR: Henüz hesabınız yok mu? Önce ücretsiz bir hesap oluşturun, ardından aşağıya bir API anahtarı yapıştırıp Kaydet ve bağlan'a tıklayın. Bağlantı yönetimi, stok durumu ve istatistiklerin tümü buradan yapılabilir — web'deki tam panel daha ayrıntılı bilgiler sunar.

en: Each click is reported to your account with its referrer and device type, so the panel shows real breakdowns. Country statistics appear automatically when your server provides a geo header (Cloudflare and many hosts do) — only the two-letter country code is sent; the visitor's IP never leaves this site.
tr_TR: Her tıklama, yönlendiren kaynağı ve cihaz türüyle birlikte hesabınıza bildirilir; böylece panel gerçek dökümler gösterir. Sunucunuz coğrafi konum başlığı sağladığında (Cloudflare ve birçok sağlayıcı sağlar) ülke istatistikleri otomatik görünür — yalnızca iki harfli ülke kodu gönderilir; ziyaretçinin IP adresi bu siteden asla çıkmaz.

en: Edit
tr_TR: Düzenle

en: Edit in panel
tr_TR: Panelde düzenle

en: Edit link
tr_TR: Bağlantıyı düzenle

en: Edit this link in the full panel
tr_TR: Bu bağlantıyı tam panelde düzenleyin

en: Every link is a normal URL on your own site (e.g. %s) — paste it anywhere a link goes.
tr_TR: Her bağlantı kendi sitenizde normal bir URL'dir (örn. %s) — bağlantı girilebilen her yere yapıştırın.

en: Found a bug or something isn't working as expected? Tell us — we read everything.
tr_TR: Bir hata mı buldunuz ya da bir şey beklendiği gibi çalışmıyor mu? Bize söyleyin — her şeyi okuyoruz.

en: Full stats
tr_TR: Tam istatistikler

en: Full stats, variants and monitoring settings for this link
tr_TR: Bu bağlantı için tam istatistikler, varyantlar ve izleme ayarları

en: Get told before you lose a sale.
tr_TR: Satış kaybetmeden önce haberdar olun.

en: Heads up:
tr_TR: Dikkat:

en: Hosted on an AffKeeper domain — the redirect and monitoring run on the service
tr_TR: Bir AffKeeper alan adında barındırılır — yönlendirme ve izleme servis üzerinde çalışır

en: How to set it up
tr_TR: Nasıl kurulur

en: In stock
tr_TR: Stokta

en: Link created — it redirects from this site, but it is NOT monitored: your plan's monitored-link limit is reached.
tr_TR: Bağlantı oluşturuldu — bu siteden yönlendirme yapıyor ancak İZLENMİYOR: planınızın izlenen bağlantı limitine ulaşıldı.

en: Link prefix
tr_TR: Bağlantı öneki

en: Link prefix updated.
tr_TR: Bağlantı öneki güncellendi.

en: Links
tr_TR: Bağlantılar

en: Live
tr_TR: Çalışıyor

en: Local short links
tr_TR: Yerel kısa bağlantılar

en: Low stock
tr_TR: Stok azalıyor

en: Missing link id.
tr_TR: Bağlantı kimliği eksik.

en: Monitor in AffKeeper
tr_TR: AffKeeper'da izle

en: Monitored
tr_TR: İzleniyor

en: Monitoring could not be enabled: your plan's monitored-link limit is reached.
tr_TR: İzleme etkinleştirilemedi: planınızın izlenen bağlantı limitine ulaşıldı.

en: Need attention
tr_TR: Dikkat gerektiren

en: Need help?
tr_TR: Yardım mı lazım?

en: Needs attention
tr_TR: Dikkat gerektiriyor

en: Next page
tr_TR: Sonraki sayfa

en: No links yet — add your first affiliate or redirect link.
tr_TR: Henüz bağlantı yok — ilk satış ortaklığı veya yönlendirme bağlantınızı ekleyin.

en: No links yet.
tr_TR: Henüz bağlantı yok.

en: Not checked
tr_TR: Kontrol edilmedi

en: Not monitored
tr_TR: İzlenmiyor

en: On page (optional)
tr_TR: Bulunduğu sayfa (isteğe bağlı)

en: On your site
tr_TR: Sitenizde

en: Open AliExpress connection
tr_TR: AliExpress bağlantısını aç

en: Open in the panel — full stats, variants and monitoring settings
tr_TR: Panelde aç — tam istatistikler, varyantlar ve izleme ayarları

en: Open panel
tr_TR: Paneli aç

en: Open your account
tr_TR: Hesabınızı açın

en: Or use the shortcode.
tr_TR: Veya kısa kodu kullanın.

en: Out of stock
tr_TR: Stokta yok

en: Partly available
tr_TR: Kısmen mevcut

en: Paste the API key from your AffKeeper account (Settings → API keys). %s
tr_TR: AffKeeper hesabınızdaki API anahtarını yapıştırın (Ayarlar → API anahtarları). %s

en: Paste the short URL.
tr_TR: Kısa URL'yi yapıştırın.

en: Previous page
tr_TR: Önceki sayfa

en: Product
tr_TR: Ürün

en: Product availability (AliExpress)
tr_TR: Ürün stok durumu (AliExpress)

en: Product name (optional)
tr_TR: Ürün adı (isteğe bağlı)

en: Redirect
tr_TR: Yönlendirme

en: Redirects from your own site; your account monitors it
tr_TR: Kendi sitenizden yönlendirir; hesabınız onu izler

en: Removed
tr_TR: Kaldırıldı

en: Request failed (HTTP %d).
tr_TR: İstek başarısız oldu (HTTP %d).

en: Request failed.
tr_TR: İstek başarısız oldu.

en: Same slug on more than one of your domains? Add the domain so the shortcode picks the right link:
tr_TR: Aynı slug birden fazla alan adınızda mı var? Kısa kodun doğru bağlantıyı seçmesi için alan adını ekleyin:

en: Save & connect
tr_TR: Kaydet ve bağlan

en: Save changes
tr_TR: Değişiklikleri kaydet

en: Save prefix
tr_TR: Öneki kaydet

en: Saving…
tr_TR: Kaydediliyor…

en: Search product or link…
tr_TR: Ürün veya bağlantı ara…

en: Security check failed — reload the page.
tr_TR: Güvenlik doğrulaması başarısız oldu — sayfayı yenileyin.

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Settings saved.
tr_TR: Ayarlar kaydedildi.

en: Short link
tr_TR: Kısa bağlantı

en: Short link domain
tr_TR: Kısa bağlantı alan adı

en: Shortcode copied to clipboard
tr_TR: Kısa kod panoya kopyalandı

en: Shorten, cloak and track your affiliate and redirect links — right inside WordPress.
tr_TR: Satış ortaklığı ve yönlendirme bağlantılarınızı kısaltın, gizleyin ve takip edin — doğrudan WordPress içinden.

en: Slug "%1$s" is already used by another link (#%2$s; you were editing #%3$s). Reload the page and try again.
tr_TR: "%1$s" slug'ı zaten başka bir bağlantı tarafından kullanılıyor (#%2$s; siz #%3$s numaralı bağlantıyı düzenliyordunuz). Sayfayı yenileyip tekrar deneyin.

en: Slug "%s" is already used on this WordPress site.
tr_TR: "%s" slug'ı bu WordPress sitesinde zaten kullanılıyor.

en: Something went wrong.
tr_TR: Bir şeyler ters gitti.

en: Sort links
tr_TR: Bağlantıları sırala

en: Sort: Most clicks
tr_TR: Sırala: En çok tıklanan

en: Sort: Needs attention first
tr_TR: Sırala: Önce dikkat gerektirenler

en: Sort: Newest added
tr_TR: Sırala: En yeni eklenen

en: Sort: Oldest added
tr_TR: Sırala: En eski eklenen

en: Sort: Product A–Z
tr_TR: Sırala: Ürün A–Z

en: Stats (connect to unlock)
tr_TR: İstatistikler (görmek için bağlanın)

en: Stock checks run through the AliExpress API: your first affiliate link is covered out of the box, all of them once you add your own free API keys.
tr_TR: Stok kontrolleri AliExpress API'si üzerinden yapılır: ilk satış ortaklığı bağlantınız kurulum gerekmeden kapsanır; kendi ücretsiz API anahtarlarınızı eklediğinizde ise tümü kapsanır.

en: Support
tr_TR: Destek

en: Sync local links
tr_TR: Yerel bağlantıları eşitle

en: Sync now
tr_TR: Şimdi eşitle

en: Sync them to start monitoring stock and broken links. The short links keep working on your own site.
tr_TR: Stoku ve bozuk bağlantıları izlemeye başlamak için eşitleyin. Kısa bağlantılar kendi sitenizde çalışmaya devam eder.

en: Synced %d local link to your account. | Synced %d local links to your account.
tr_TR[0]: %d yerel bağlantı hesabınıza eşitlendi.
tr_TR[1]: %d yerel bağlantı hesabınıza eşitlendi.

en: That prefix conflicts with something on your site — it was not changed.
tr_TR: Bu önek sitenizdeki bir şeyle çakışıyor — değiştirilmedi.

en: That slug is already used.
tr_TR: Bu slug zaten kullanılıyor.

en: The path your links on this site use — e.g. go, aff, out, recommends.
tr_TR: Bu sitedeki bağlantılarınızın kullandığı yol — örn. go, aff, out, recommends.

en: The redirect works, but this link isn't on your account — monitoring is switched off for it (Edit → Monitor in AffKeeper) or the plan limit blocked it.
tr_TR: Yönlendirme çalışıyor ancak bu bağlantı hesabınızda değil — bağlantının izlemesi kapalı (AffKeeper'da Düzenle → İzle) ya da plan limiti engelledi.

en: The short URL will stop working. This cannot be undone.
tr_TR: Kısa URL çalışmayı durduracak. Bu işlem geri alınamaz.

en: The shortcode adds the right SEO attributes for you: affiliate links render with rel="sponsored", plain redirects with rel="nofollow".
tr_TR: Kısa kod, doğru SEO özniteliklerini sizin için ekler: satış ortaklığı bağlantıları rel="sponsored", düz yönlendirmeler rel="nofollow" ile oluşturulur.

en: The “%2$s” content type already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
tr_TR: “%2$s” içerik türü zaten “/%1$s/” yolunu kullanıyor. Başka bir önek seçin.

en: The “%2$s” taxonomy already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
tr_TR: “%2$s” taksonomisi zaten “/%1$s/” yolunu kullanıyor. Başka bir önek seçin.

en: These links live on your own site and redirect instantly. Connect an account to monitor stock and broken links.
tr_TR: Bu bağlantılar kendi sitenizde barındırılır ve anında yönlendirir. Stoku ve bozuk bağlantıları izlemek için bir hesap bağlayın.

en: This is an affiliate link
tr_TR: Bu bir satış ortaklığı bağlantısı

en: This link changed in the meantime — reload the page and try again.
tr_TR: Bu bağlantı bu arada değişti — sayfayı yenileyip tekrar deneyin.

en: This site was previously synced to "%1$s" — your links have been re-linked to "%2$s". The old account still holds its monitoring records; remove them there if you no longer need them.
tr_TR: Bu site daha önce "%1$s" ile eşitlenmişti — bağlantılarınız "%2$s" hesabına yeniden bağlandı. Eski hesap izleme kayıtlarını hâlâ tutuyor; artık ihtiyacınız yoksa orada silin.

en: Ticked: the link is marked rel="sponsored" (affiliate disclosure). Unticked: a plain redirect. Connect an account to also monitor stock or broken links.
tr_TR: İşaretli: bağlantı rel="sponsored" olarak işaretlenir (satış ortaklığı bildirimi). İşaretsiz: düz bir yönlendirme. Stoku veya bozuk bağlantıları da izlemek için bir hesap bağlayın.

en: Ticked: the link is on your account (alerts + panel stats) and uses one plan slot. Unticked: it just redirects from this site — free, no slot.
tr_TR: İşaretli: bağlantı hesabınızda yer alır (uyarılar + panel istatistikleri) ve bir plan slotu kullanır. İşaretsiz: yalnızca bu siteden yönlendirir — ücretsiz, slot kullanmaz.

en: Ticked: we monitor the product and email you when it goes out of stock or is removed. Unticked: we just check the link still works.
tr_TR: İşaretli: ürünü izleriz; stoğu tükendiğinde veya kaldırıldığında size e-posta göndeririz. İşaretsiz: yalnızca bağlantının hâlâ çalışıp çalışmadığını kontrol ederiz.

en: To monitor whether affiliate products are in stock, connect your AliExpress account once in the full panel — Settings → AliExpress connection. Plain redirect links are checked automatically without it.
tr_TR: Satış ortaklığı ürünlerinin stokta olup olmadığını izlemek için AliExpress hesabınızı tam panelde bir kez bağlayın — Ayarlar → AliExpress bağlantısı. Düz yönlendirme bağlantıları bunsuz da otomatik kontrol edilir.

en: Two ways to place a link in your posts:
tr_TR: Yazılarınıza bağlantı yerleştirmenin iki yolu:

en: Unknown
tr_TR: Bilinmiyor

en: Unreachable
tr_TR: Erişilemiyor

en: Upgrade to monitor it
tr_TR: İzlemek için planınızı yükseltin

en: Upgrade to monitor them
tr_TR: İzlemek için planınızı yükseltin

en: Using your links
tr_TR: Bağlantılarınızı kullanma

en: View all links →
tr_TR: Tüm bağlantıları görüntüle →

en: View product
tr_TR: Ürünü görüntüle

en: You are not allowed to do this.
tr_TR: Bunu yapma yetkiniz yok.

en: You are not allowed to manage links.
tr_TR: Bağlantıları yönetme yetkiniz yok.

en: You don't have to type it: on the %s list, the copy icon next to each short link copies that link's ready-made shortcode. Paste it into a post and add your own link text:
tr_TR: Elle yazmanıza gerek yok: %s listesinde her kısa bağlantının yanındaki kopyalama simgesi, o bağlantının hazır kısa kodunu kopyalar. Bir yazıya yapıştırın ve kendi bağlantı metninizi ekleyin:

en: Your %d local link is synced with your account and monitored. | All %d local links are synced with your account and monitored.
tr_TR[0]: %d yerel bağlantınız hesabınızla eşitlendi ve izleniyor.
tr_TR[1]: %d yerel bağlantınızın tümü hesabınızla eşitlendi ve izleniyor.

en: Your local links here may clash with it — change the prefix below.
tr_TR: Buradaki yerel bağlantılarınız onunla çakışabilir — aşağıdan öneki değiştirin.

en: Your short link
tr_TR: Kısa bağlantınız

en: auto
tr_TR: otomatik

en: e.g. Wireless earbuds
tr_TR: örn. Kablosuz kulaklık

en: monitoring off
tr_TR: izleme kapalı

en: monitoring on
tr_TR: izleme açık

en: shared
tr_TR: paylaşımlı

en: your-slug
tr_TR: ornek-slug

en: “%s” is reserved by WordPress. Pick another prefix.
tr_TR: “%s” WordPress tarafından ayrılmıştır. Başka bir önek seçin.
