AffKeeper 1.0.2 - en to uk translation catalogue (178 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Support
uk: Підтримка

en: Security check failed — reload the page.
uk: Помилка перевірки безпеки — перезавантажте сторінку.

en: You are not allowed to manage links.
uk: Ви не маєте прав керувати посиланнями.

en: A destination URL is required.
uk: Потрібен URL призначення.

en: Link created — it redirects from this site, but it is NOT monitored: your plan's monitored-link limit is reached.
uk: Посилання створено — воно перенаправляє з цього сайту, але НЕ моніториться: досягнуто ліміт моніторених посилань вашого тарифу.

en: Missing link id.
uk: Відсутній ідентифікатор посилання.

en: This link changed in the meantime — reload the page and try again.
uk: Це посилання тим часом змінилося — перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.

en: Monitoring could not be enabled: your plan's monitored-link limit is reached.
uk: Не вдалося увімкнути моніторинг: досягнуто ліміт моніторених посилань вашого тарифу.

en: Could not delete the link.
uk: Не вдалося видалити посилання.

en: Slug "%1$s" is already used by another link (#%2$s; you were editing #%3$s). Reload the page and try again.
uk: Slug "%1$s" вже використовується іншим посиланням (#%2$s; ви редагували #%3$s). Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз.

en: Could not update the link.
uk: Не вдалося оновити посилання.

en: Connect your AffKeeper account first.
uk: Спершу підключіть свій обліковий запис AffKeeper.

en: Request failed (HTTP %d).
uk: Помилка запиту (HTTP %d).

en: Request failed.
uk: Помилка запиту.

en: <a href="%s">Connect your AffKeeper account</a> to see clicks and stock alerts here.
uk: <a href="%s">Підключіть обліковий запис AffKeeper</a>, щоб бачити тут кліки та сповіщення про наявність.

en: Clicks (30d)
uk: Кліки (30 дн.)

en: Links
uk: Посилання

en: %d link points to an unavailable product | %d links point to unavailable products
uk[0]: %d посилання веде на недоступний товар
uk[1]: %d посилання ведуть на недоступні товари
uk[2]: %d посилань ведуть на недоступні товари

en: All products are buyable
uk: Усі товари можна купити

en: %d running low on stock | %d running low on stock
uk[0]: %d товар — запаси закінчуються
uk[1]: %d товари — запаси закінчуються
uk[2]: %d товарів — запаси закінчуються

en: %d redirect link is broken | %d redirect links are broken
uk[0]: %d посилання-перенаправлення не працює
uk[1]: %d посилання-перенаправлення не працюють
uk[2]: %d посилань-перенаправлень не працюють

en: View all links →
uk: Переглянути всі посилання →

en: Delete this link?
uk: Видалити це посилання?

en: The short URL will stop working. This cannot be undone.
uk: Короткий URL перестане працювати. Цю дію не можна скасувати.

en: Delete
uk: Видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Copied
uk: Скопійовано

en: Copy shortcode
uk: Копіювати шорткод

en: Shortcode copied to clipboard
uk: Шорткод скопійовано в буфер обміну

en: auto
uk: авто

en: Saving…
uk: Збереження…

en: Something went wrong.
uk: Щось пішло не так.

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Edit link
uk: Редагувати посилання

en: Create link
uk: Створити посилання

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: %1$s–%2$s of %3$s
uk: %1$s–%2$s з %3$s

en: Custom slug (optional)
uk: Власний slug (необов'язково)

en: In stock
uk: В наявності

en: Low stock
uk: Закінчується

en: Partly available
uk: Частково доступний

en: Out of stock
uk: Немає в наявності

en: Removed
uk: Видалено

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Live
uk: Працює

en: Broken
uk: Не працює

en: Unreachable
uk: Недоступний

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Not checked
uk: Не перевірено

en: Affiliate & redirect link manager
uk: Менеджер партнерських посилань і перенаправлень

en: Shorten, cloak and track your affiliate and redirect links — right inside WordPress.
uk: Скорочуйте, маскуйте та відстежуйте партнерські посилання й перенаправлення — просто у WordPress.

en: Open panel
uk: Відкрити панель

en: Upgrade to monitor it
uk: Оновіть тариф, щоб моніторити

en: Monitored
uk: Під моніторингом

en: Need attention
uk: Потребують уваги

en: Affiliate
uk: Партнерське

en: Redirect
uk: Перенаправлення

en: Search product or link…
uk: Пошук товару або посилання…

en: All
uk: Усі

en: Needs attention
uk: Потребує уваги

en: Sort links
uk: Сортувати посилання

en: Sort: Newest added
uk: Сортування: Спочатку нові

en: Sort: Needs attention first
uk: Сортування: Спочатку ті, що потребують уваги

en: Sort: Oldest added
uk: Сортування: Спочатку старі

en: Sort: Most clicks
uk: Сортування: Найбільше кліків

en: Sort: Product A–Z
uk: Сортування: Товар А–Я

en: Short link
uk: Коротке посилання

en: Product
uk: Товар

en: Availability
uk: Наявність

en: Actions
uk: Дії

en: No links yet.
uk: Посилань поки немає.

en: No links yet — add your first affiliate or redirect link.
uk: Посилань поки немає — додайте перше партнерське посилання або перенаправлення.

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Availability is cached for a few minutes. Full editing (variants, monitoring settings) lives in your panel.
uk: Наявність кешується на кілька хвилин. Повне редагування (варіанти, налаштування моніторингу) — у вашій панелі.

en: These links live on your own site and redirect instantly. Connect an account to monitor stock and broken links.
uk: Ці посилання розміщені на вашому сайті та перенаправляють миттєво. Підключіть обліковий запис, щоб моніторити наявність і непрацюючі посилання.

en: Get told before you lose a sale.
uk: Дізнавайтеся раніше, ніж втратите продаж.

en: Connect a free account to monitor these links — you'll be emailed when an affiliate product goes out of stock or a redirect breaks, and you get full click stats (charts, countries, trends).
uk: Підключіть безкоштовний обліковий запис, щоб моніторити ці посилання — ви отримаєте лист, коли партнерський товар закінчиться або перенаправлення зламається, а також повну статистику кліків (графіки, країни, тренди).

en: Connect account
uk: Підключити обліковий запис

en: Redirects from your own site; your account monitors it
uk: Перенаправляє з вашого сайту; ваш обліковий запис його моніторить

en: On your site
uk: На вашому сайті

en: Hosted on an AffKeeper domain — the redirect and monitoring run on the service
uk: Розміщено на домені AffKeeper — перенаправлення та моніторинг працюють на сервісі

en: The redirect works, but this link isn't on your account — monitoring is switched off for it (Edit → Monitor in AffKeeper) or the plan limit blocked it.
uk: Перенаправлення працює, але цього посилання немає у вашому обліковому записі — моніторинг для нього вимкнено (Редагувати → Моніторити в AffKeeper) або його заблокував ліміт тарифу.

en: Not monitored
uk: Не моніториться

en: %s left
uk: Залишилося %s

en: %s in stock
uk: %s в наявності

en: Open in the panel — full stats, variants and monitoring settings
uk: Відкрити в панелі — повна статистика, варіанти та налаштування моніторингу

en: Full stats
uk: Повна статистика

en: Connect your account to see this link's full stats (charts, countries, trends)
uk: Підключіть обліковий запис, щоб бачити повну статистику цього посилання (графіки, країни, тренди)

en: Stats (connect to unlock)
uk: Статистика (підключіться, щоб відкрити)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit this link in the full panel
uk: Редагувати це посилання в повній панелі

en: Create a short link. To edit an existing one, open it in the full panel.
uk: Створіть коротке посилання. Щоб відредагувати наявне, відкрийте його в повній панелі.

en: Create a short link on your own domain. It works right away — no account needed.
uk: Створіть коротке посилання на власному домені. Воно працює одразу — обліковий запис не потрібен.

en: Full stats, variants and monitoring settings for this link
uk: Повна статистика, варіанти та налаштування моніторингу для цього посилання

en: Edit in panel
uk: Редагувати в панелі

en: Destination URL
uk: URL призначення

en: Short link domain
uk: Домен короткого посилання

en: %1$s/%2$s/ — this site
uk: %1$s/%2$s/ — цей сайт

en: shared
uk: спільний

en: Change slug
uk: Змінити slug

en: Your short link
uk: Ваше коротке посилання

en: On page (optional)
uk: На сторінці (необов'язково)

en: Product name (optional)
uk: Назва товару (необов'язково)

en: e.g. Wireless earbuds
uk: напр. Бездротові навушники

en: Affiliate link — monitor product availability
uk: Партнерське посилання — моніторити наявність товару

en: This is an affiliate link
uk: Це партнерське посилання

en: Ticked: we monitor the product and email you when it goes out of stock or is removed. Unticked: we just check the link still works.
uk: Позначено: ми моніторимо товар і надсилаємо лист, коли він закінчується або зникає з продажу. Не позначено: ми лише перевіряємо, що посилання досі працює.

en: Stock checks run through the AliExpress API: your first affiliate link is covered out of the box, all of them once you add your own free API keys.
uk: Перевірки наявності виконуються через API AliExpress: перше партнерське посилання покривається одразу, а всі — після додавання власних безкоштовних ключів API.

en: How to set it up
uk: Як це налаштувати

en: Ticked: the link is marked rel="sponsored" (affiliate disclosure). Unticked: a plain redirect. Connect an account to also monitor stock or broken links.
uk: Позначено: посилання позначається rel="sponsored" (розкриття партнерства). Не позначено: звичайне перенаправлення. Підключіть обліковий запис, щоб також моніторити наявність чи непрацюючі посилання.

en: Monitor in AffKeeper
uk: Моніторити в AffKeeper

en: Ticked: the link is on your account (alerts + panel stats) and uses one plan slot. Unticked: it just redirects from this site — free, no slot.
uk: Позначено: посилання у вашому обліковому записі (сповіщення + статистика в панелі) і займає один слот тарифу. Не позначено: воно просто перенаправляє з цього сайту — безкоштовно, без слота.

en: “%s” is reserved by WordPress. Pick another prefix.
uk: «%s» зарезервовано WordPress. Виберіть інший префікс.

en: A page or post already uses “/%s/”. Pick another prefix.
uk: Сторінка або запис уже використовує «/%s/». Виберіть інший префікс.

en: The “%2$s” content type already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
uk: Тип вмісту «%2$s» уже використовує «/%1$s/». Виберіть інший префікс.

en: The “%2$s” taxonomy already uses “/%1$s/”. Pick another prefix.
uk: Таксономія «%2$s» уже використовує «/%1$s/». Виберіть інший префікс.

en: Another plugin already handles “/%s/”. Pick another prefix.
uk: Інший плагін уже обробляє «/%s/». Виберіть інший префікс.

en: That slug is already used.
uk: Цей slug уже використовується.

en: Could not save the link.
uk: Не вдалося зберегти посилання.

en: You are not allowed to do this.
uk: Ви не маєте прав це робити.

en: Connect this site to your AffKeeper account and set up local short links.
uk: Підключіть цей сайт до облікового запису AffKeeper і налаштуйте локальні короткі посилання.

en: Connected. Your affiliate links and their availability are now available in WordPress.
uk: Підключено. Ваші партнерські посилання та їх наявність тепер доступні у WordPress.

en: Could not connect — check the URL and API key.
uk: Не вдалося підключитися — перевірте URL і ключ API.

en: Settings saved.
uk: Налаштування збережено.

en: That prefix conflicts with something on your site — it was not changed.
uk: Цей префікс конфліктує з чимось на вашому сайті — його не змінено.

en: Disconnected. Your links keep redirecting from this site. Reconnect the same account any time and monitoring resumes exactly where it left off — the account still holds its records for previously synced links until you remove them there.
uk: Відключено. Ваші посилання й далі перенаправляють з цього сайту. Підключіть той самий обліковий запис будь-коли — і моніторинг відновиться саме там, де зупинився: обліковий запис зберігає записи раніше синхронізованих посилань, доки ви не видалите їх там.

en: Link prefix updated.
uk: Префікс посилань оновлено.

en: This site was previously synced to "%1$s" — your links have been re-linked to "%2$s". The old account still holds its monitoring records; remove them there if you no longer need them.
uk: Цей сайт раніше було синхронізовано з "%1$s" — ваші посилання переприв'язано до "%2$s". Старий обліковий запис досі зберігає записи моніторингу; видаліть їх там, якщо вони більше не потрібні.

en: Synced %d local link to your account. | Synced %d local links to your account.
uk[0]: Синхронізовано %d локальне посилання з вашим обліковим записом.
uk[1]: Синхронізовано %d локальні посилання з вашим обліковим записом.
uk[2]: Синхронізовано %d локальних посилань з вашим обліковим записом.

en: %d link stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. It keeps redirecting from this site. | %d links stayed local-only — your plan's monitored-link limit is reached. They keep redirecting from this site.
uk[0]: %d посилання залишилося лише локальним — досягнуто ліміт моніторених посилань вашого тарифу. Воно й далі перенаправляє з цього сайту.
uk[1]: %d посилання залишилися лише локальними — досягнуто ліміт моніторених посилань вашого тарифу. Вони й далі перенаправляють з цього сайту.
uk[2]: %d посилань залишилися лише локальними — досягнуто ліміт моніторених посилань вашого тарифу. Вони й далі перенаправляють з цього сайту.

en: Upgrade to monitor them
uk: Оновіть тариф, щоб їх моніторити

en: %d could not be synced — try again. | %d could not be synced — try again.
uk[0]: %d не вдалося синхронізувати — спробуйте ще раз.
uk[1]: %d не вдалося синхронізувати — спробуйте ще раз.
uk[2]: %d не вдалося синхронізувати — спробуйте ще раз.

en: Heads up:
uk: Зверніть увагу:

en: Your local links here may clash with it — change the prefix below.
uk: Ваші локальні посилання тут можуть з ним конфліктувати — змініть префікс нижче.

en: Connected
uk: Підключено

en: monitoring off
uk: моніторинг вимкнено

en: monitoring on
uk: моніторинг увімкнено

en: Connect your account
uk: Підключіть свій обліковий запис

en: Don't have one yet? Create a free account first, then paste an API key below and hit Save & connect. Managing links, availability and stats all works from here — the full panel on the web has the deeper details.
uk: Ще не маєте облікового запису? Спершу створіть безкоштовний, потім вставте ключ API нижче й натисніть «Зберегти й підключити». Керування посиланнями, наявністю та статистикою працює звідси — повна вебпанель містить глибші деталі.

en: Create free account
uk: Створити безкоштовний обліковий запис

en: Connection
uk: Підключення

en: API key
uk: Ключ API

en: Paste the API key from your AffKeeper account (Settings → API keys). %s
uk: Вставте ключ API з облікового запису AffKeeper (Налаштування → Ключі API). %s

en: Open your account
uk: Відкрити обліковий запис

en: Save & connect
uk: Зберегти й підключити

en: Disconnect
uk: Відключити

en: Sync local links
uk: Синхронізувати локальні посилання

en: %d link you created here in WordPress isn't on your account yet. | %d links you created here in WordPress aren't on your account yet.
uk[0]: %d посилання, створене тут у WordPress, ще не у вашому обліковому записі.
uk[1]: %d посилання, створені тут у WordPress, ще не у вашому обліковому записі.
uk[2]: %d посилань, створених тут у WordPress, ще не у вашому обліковому записі.

en: Sync them to start monitoring stock and broken links. The short links keep working on your own site.
uk: Синхронізуйте їх, щоб почати моніторити наявність і непрацюючі посилання. Короткі посилання й далі працюватимуть на вашому сайті.

en: Sync now
uk: Синхронізувати зараз

en: Your %d local link is synced with your account and monitored. | All %d local links are synced with your account and monitored.
uk[0]: Ваше %d локальне посилання синхронізоване з обліковим записом і моніториться.
uk[1]: Усі %d локальні посилання синхронізовані з обліковим записом і моніторяться.
uk[2]: Усі %d локальних посилань синхронізовані з обліковим записом і моніторяться.

en: Local short links
uk: Локальні короткі посилання

en: Link prefix
uk: Префікс посилань

en: your-slug
uk: vash-slug

en: The path your links on this site use — e.g. go, aff, out, recommends.
uk: Шлях, який використовують посилання на цьому сайті — напр. go, aff, out, recommends.

en: Changing it moves every local link, so pick it before placing links in posts.
uk: Зміна переносить кожне локальне посилання, тож виберіть префікс до розміщення посилань у записах.

en: Save prefix
uk: Зберегти префікс

en: Click analytics
uk: Аналітика кліків

en: Each click is reported to your account with its referrer and device type, so the panel shows real breakdowns. Country statistics appear automatically when your server provides a geo header (Cloudflare and many hosts do) — only the two-letter country code is sent; the visitor's IP never leaves this site.
uk: Кожен клік передається у ваш обліковий запис разом із реферером і типом пристрою, тож панель показує реальні розбивки. Статистика за країнами з'являється автоматично, якщо ваш сервер надає geo-заголовок (Cloudflare і багато хостингів надають) — надсилається лише дволітерний код країни; IP відвідувача ніколи не залишає цей сайт.

en: Product availability (AliExpress)
uk: Наявність товарів (AliExpress)

en: To monitor whether affiliate products are in stock, connect your AliExpress account once in the full panel — Settings → AliExpress connection. Plain redirect links are checked automatically without it.
uk: Щоб моніторити, чи є партнерські товари в наявності, один раз підключіть обліковий запис AliExpress у повній панелі — Налаштування → Підключення AliExpress. Звичайні перенаправлення перевіряються автоматично й без цього.

en: Open AliExpress connection
uk: Відкрити підключення AliExpress

en: Need help?
uk: Потрібна допомога?

en: Found a bug or something isn't working as expected? Tell us — we read everything.
uk: Знайшли помилку або щось працює не так, як очікувалося? Напишіть нам — ми читаємо все.

en: Contact support
uk: Звернутися в підтримку

en: Using your links
uk: Використання посилань

en: Two ways to place a link in your posts:
uk: Два способи вставити посилання у записи:

en: Paste the short URL.
uk: Вставте короткий URL.

en: Every link is a normal URL on your own site (e.g. %s) — paste it anywhere a link goes.
uk: Кожне посилання — звичайний URL на вашому сайті (напр. %s) — вставляйте його всюди, де можна поставити посилання.

en: Or use the shortcode.
uk: Або скористайтеся шорткодом.

en: You don't have to type it: on the %s list, the copy icon next to each short link copies that link's ready-made shortcode. Paste it into a post and add your own link text:
uk: Не обов'язково вводити його вручну: у списку %s значок копіювання біля кожного короткого посилання копіює готовий шорткод цього посилання. Вставте його в запис і додайте власний текст посилання:

en: The shortcode adds the right SEO attributes for you: affiliate links render with rel="sponsored", plain redirects with rel="nofollow".
uk: Шорткод сам додає правильні SEO-атрибути: партнерські посилання виводяться з rel="sponsored", звичайні перенаправлення — з rel="nofollow".

en: Same slug on more than one of your domains? Add the domain so the shortcode picks the right link:
uk: Однаковий slug на кількох ваших доменах? Додайте домен, щоб шорткод вибрав правильне посилання:

en: View product
uk: Переглянути товар

en: Currently unavailable
uk: Наразі недоступний

en: Slug "%s" is already used on this WordPress site.
uk: Slug "%s" уже використовується на цьому сайті WordPress.
