Activello Theme - en to bg_BG translation catalogue (58 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg_BG: Опа! Не мога да намеря тази страница.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
bg_BG: Май на този адрес няма нищо. Пробвай някоя от връзките долу, или пък опцията за търсене.

en: Recent Posts
bg_BG: Нови статии

en: Most Used Categories
bg_BG: Най-използвани категории

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
bg_BG: Опитай да погледнеш в архива по месеци. %1$s

en: Archives
bg_BG: Архив

en: Tags
bg_BG: Етикети

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
bg_BG: Автор: %s

note: translators: %s: day
en: Day: %s
bg_BG: Ден: %s

note: translators: %s: month
en: Month: %s
bg_BG: Месец: %s

note: translators: %s: year
en: Year: %s
bg_BG: Година: %s

en: Asides
bg_BG: Странични

en: Galleries
bg_BG: Галерии

en: Images
bg_BG: Изображения

en: Videos
bg_BG: Видео

en: Quotes
bg_BG: Цитати

en: Links
bg_BG: Връзки

en: Statuses
bg_BG: Статуси

en: Audios
bg_BG: Аудио

en: Chats
bg_BG: Лафче

en: Comment navigation
bg_BG: Навигация в коментарите

en: &larr; Older Comments
bg_BG: &larr; По-стари коментари

en: Newer Comments &rarr;
bg_BG: По-нови коментари &rarr;

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментарите са затворени.

en: Primary Menu
bg_BG: Главно меню

en: Sidebar
bg_BG: Странична част

en: Left Sidebar
bg_BG: Лява странична колона

en: Right Sidebar
bg_BG: Дясна странична колона

en: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Previous
bg_BG: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Назад

en: Next <i class="fa fa-chevron-right"></i>
bg_BG: Напред <i class="fa fa-chevron-right"></i>

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Website Layout Options
bg_BG: Вид на страницата

en: Default used if no color is selected
bg_BG: Ако няма избран цвят, ще се използва цветът по подразбиране

en: Social icon color
bg_BG: Цвят на социалните икони

en: Footer
bg_BG: Долен колонтитул

en: Other
bg_BG: Други

en: Password:
bg_BG: Парола:

en: Submit
bg_BG: Изпрати

en: Read More
bg_BG: Повече

note: translators: 1: link to Colorlib, 2: link to WordPress
en: Theme by %1$s Powered by %2$s
bg_BG: Дизайн: %1$s Работи с %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: Edit
bg_BG: Редакция

en: Posts navigation
bg_BG: Навигация статии

en: Post navigation
bg_BG: Навигация статии

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Limit Categories
bg_BG: Ограничение на категориите

en: Enable Posts Count
bg_BG: Брой статии

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Limit Posts Number
bg_BG: Ограничи броя статии

en: Follow us
bg_BG: Последвай ни

note: translators: %s: search query
en: Search Results for: %s
bg_BG: Резултати от търсенето за: %s

en: Meta
bg_BG: Мета

en: Nothing Found
bg_BG: Няма резултати

note: translators: %1$s: URL of the new-post screen
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg_BG: Готов ли си да публикуваш първата си статия? <a href="%1$s">Започни оттук</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg_BG: Съжалявам, няма резултати. Пробвай пак с различни ключови думи.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg_BG: Изглежда не можем да открием това, което търсиш. Функцията за търсене може да помогне.

en: 1 Comment
bg_BG: 1 коментар

en: % Comments
bg_BG: % коментара
