Activello Theme - en to el_GR translation catalogue (101 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el_GR: Ωπ! Η σελίδα αυτή δε μπορεί να βρεθεί.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
el_GR: Φαίνεται πως δε βρέθηκε τίποτα εδώ. Μήπως να δοκιμάζατε κάποιον από τους παρακάτω συνδέσμους ή μια καινούργια αναζήτηση ;

en: Recent Posts
el_GR: Πρόσφατα Μηνύματα

en: Most Used Categories
el_GR: Πιο Συχνές Κατηγορίες

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
el_GR: Προσπαθήστε να αναζητήσετε στα μηνιαία αρχεία. %1$s

en: Archives
el_GR: Αρχεία

en: Tags
el_GR: Ετικέτες

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
el_GR: Συντάκτης: %s

note: translators: %s: day
en: Day: %s
el_GR: Ημέρα: %s

note: translators: %s: month
en: Month: %s
el_GR: Μήνας: %s

note: translators: %s: year
en: Year: %s
el_GR: Έτος: %s

en: Asides
el_GR: Παραλειπόμενα

en: Galleries
el_GR: Συλλογές

en: Images
el_GR: Εικόνες

en: Videos
el_GR: Βίντεο

en: Quotes
el_GR: Αποσπάσματα

en: Links
el_GR: Σύνδεσμοι

en: Statuses
el_GR: Καταστάσεις

en: Audios
el_GR: Ήχοι

en: Chats
el_GR: Συζητήσεις

en: Comment navigation
el_GR: Σχόλιο πλοήγησης

en: &larr; Older Comments
el_GR: &larr; Παλαιότερα Σχόλια

en: Newer Comments &rarr;
el_GR: Πιο Καινούργια Σχόλια &rarr;

en: Comments are closed.
el_GR: Δεν επιτρέπονται σχόλια.

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Website
el_GR: Ιστοσελίδα

en: Post Reply
el_GR: Δημοσίευση Απάντησης

en: Primary Menu
el_GR: Κύριο Μενού

en: Sidebar
el_GR: Πλευρική Μπάρα

en: Left Sidebar
el_GR: Αριστερή Πλευρική Μπάρα

en: Right Sidebar
el_GR: Δεξιά Πλευρική Μπάρα

en: No Sidebar
el_GR: Χωρίς Πλευρική Μπάρα

en: Full Width
el_GR: Πλήρες πλάτος

en: Logo Only
el_GR: Μόνο Λογότυπο

en: Logo + Tagline
el_GR: Λογότυπο + Tagline

en: Title Only
el_GR: Μόνο Τίτλος

en: Title + Tagline
el_GR: Τίτλος + Tagline

[ctx: submit button]
en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Toggle navigation
el_GR: Εναλλαγή πλοήγησης

en: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Previous
el_GR: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Προηγούμενο

en: Next <i class="fa fa-chevron-right"></i>
el_GR: Επόμενο <i class="fa fa-chevron-right"></i>

en: Pages:
el_GR: Σελίδες:

en: Show
el_GR: Δείξε

en: Activello Options
el_GR: Επιλογές Activello

en: Panel to update activello theme options
el_GR: Πάνελ για την αναβάθμιση των επιλογών του θέματος activello

en: Content Options
el_GR: Επιλογές Περιεχομένου

en: Show post excerpts?
el_GR: Εμφάνιση αποσπάσματα μηνυμάτων

en: Display Comments on Static Pages?
el_GR: Εμφάνιση Σχόλιων για Στατικές Σελίδες;

en: Layout options
el_GR: Επιλογές διάταξης

en: Website Layout Options
el_GR: Επιλογές διάταξης ιστοσελίδας

en: Choose between different layout options to be used as default
el_GR: Επιλέξτε ανάμεσα σε διαφορετικές επιλογές διάταξης για να χρησιμοποιηθεί ως προεπιλογή

en: Accent Color
el_GR: Χρώμα τονισμού

en: Default used if no color is selected
el_GR: Χρησιμοποιείται η προεπιλογή αν δεν έχει επιλεγεί χρώμα

en: Social icon color
el_GR: Χρώμα social εικονιδίου

en: Social Icon:hover Color
el_GR: Social εικονίδιο:hover χρώμα

en: Footer
el_GR: Υποσέλιδο

en: Other
el_GR: Άλλο

en: Untitled
el_GR: Άτιτλο

en: Password:
el_GR: Κωδικός:

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Read More
el_GR: Διαβάστε Περισσότερα

note: translators: 1: link to Colorlib, 2: link to WordPress
en: Theme by %1$s Powered by %2$s
el_GR: Θέμα από  %1$s Επιμέλεια από %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
el_GR: %1$s στο %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Your comment is awaiting moderation.
el_GR: Το σχόλιο πρέπει να εγκριθεί από διαχειριστή.

en: Select layout for this specific Page only ( Note: This setting only reflects if page Template is set as Default Template and Blog Type Templates.)
el_GR: Επιλογή διάταξης για αυτή τη συγκεκριμένη σελίδα μόνο (Σημείωση: Η ρύθμιση αυτή αντανακλά μόνο εάν το πρότυπο σελίδας έχει οριστεί ως προεπιλογή προτύπου και Πρότυπα Τύπου Blog.)

en: Select layout for this specific Post only
el_GR: Επιλογή διάταξης για το συγκεκριμένο Μήνυμα μόνο

en: Select layout for this specific Product only
el_GR: Επιλογή διάταξης για το συγκεκριμένο Προιόν μόνο

en: Default
el_GR: Προεπιλεγμένο

en: Posts navigation
el_GR: Πλοήγηση Μηνυμάτων

en: Older posts
el_GR: Παλαιότερα μηνύματα

en: Newer posts
el_GR: Καινούργια μηνύματα

en: Post navigation
el_GR: Πλοήγηση μηνύματος

en: Posted on
el_GR: Δημοσιεύτηκε στις

en: Activello widget to display categories
el_GR: Activello widget για να εμφανίσετε τις κατηγορίες

en: Activello Categories
el_GR: Activello Κατηγορίες

en: Categories
el_GR: Κατηγορίες

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Limit Categories
el_GR: Όριο Κατηγοριών

en: Enable Posts Count
el_GR: Ενεργοποίηση μέτρησης μηνυμάτων

en: Activello recent posts widget with thumbnails
el_GR: Activello widget νεότερων μηνυμάτων με εικόνες

en: Activello Recent Posts Widget
el_GR: Activello widget Νεότερων Μηνυμάτων

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Limit Posts Number
el_GR: Όριο Αριθμού Μηνυμάτων

en: Activello theme widget to display social media icons
el_GR: Activello theme widget που εμφανίζει εικονίδια από μέσα κοινωνικής δικτύωσης

en: Follow us
el_GR: Ακολουθήστε μας

note: translators: %s: search query
en: Search Results for: %s
el_GR: Αποτελέσματα Αναζήτησης για: %s

en: Search for:
el_GR: Αναζήτηση για:

[ctx: placeholder]
en: Search&hellip;
el_GR: Αναζήτηση

[ctx: label]
en: Search for:
el_GR: Αναζήτηση για!

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Meta
el_GR: Μετα

en: Nothing Found
el_GR: Δεν βρέθηκε κάτι

note: translators: %1$s: URL of the new-post screen
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el_GR: Έτοιμος να δημοσιεύσετε το πρώτο σας μήνυμα; <a href="%1$s"> Ξεκινήστε εδώ </a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el_GR: Λυπούμαστε, αλλά τίποτα δεν ταιριάζει στους όρους αναζήτησης. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά με διαφορετικές λέξεις-κλειδιά.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el_GR: Φαίνεται ότι δεν μπορούμε να βρούμε αυτό που ψάχνετε. Ίσως η αναζήτηση μπορεί να βοηθήσει.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
el_GR: Επεξεργασία %s

en: Comment (1)
el_GR: Σχόλιο (1)

en: Comments (%)
el_GR: Σχόλια (%)

en: 1 Comment
el_GR: 1 Σχόλιο

en: % Comments
el_GR:  % Σχόλια
