Activello Theme - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Strona nie może być znaleziona.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
pl: Nic nie znaleziono w tej lokalizacji. Spróbuj jednego z poniższych linków albo użyj wyszukiwarki.

en: Most Used Categories
pl: Najczęściej używane kategorie.

note: translators: %1$s: smiley
en: Try looking in the monthly archives. %1$s
pl: Spróbuj wyszukać w miesięcznych archiwach. %1$s

en: Archives
pl: Archiwa

note: translators: %s: author name
en: Author: %s
pl: Autor: %s

note: translators: %s: day
en: Day: %s
pl: Dzień: %s

note: translators: %s: month
en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

note: translators: %s: year
en: Year: %s
pl: Rok: %s

en: Asides
pl: Obok

en: Galleries
pl: Galerie

en: Images
pl: Obrazki

en: Videos
pl: Wideo

en: Quotes
pl: Cytaty

en: Links
pl: Linki

en: Statuses
pl: Statusy

en: Audios
pl: Dzwięki

en: Chats
pl: Czaty

en: Comment navigation
pl: Nawigacja komentarzy

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są zamknięte.

en: Name
pl: Nazwa

en: Website
pl: Strona

en: Post Reply
pl: Wyślij

en: Primary Menu
pl: Główne menu

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Left Sidebar
pl: Lewy Pasek Boczny

en: Right Sidebar
pl: Prawy Pasek Boczny

en: No Sidebar
pl: Brak paska bocznego

en: Logo Only
pl: Tylko logo

en: Title Only
pl: Tylko tytuł

[ctx: submit button]
en: Search
pl: Znajdź

en: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Previous
pl: <i class="fa fa-chevron-left"></i> Poprzednie

en: Next <i class="fa fa-chevron-right"></i>
pl: Następne <i class="fa fa-chevron-right"></i>

en: Pages:
pl: Strony:

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Show
pl: Pokaż

en: Activello Options
pl: Opcje Activello

en: Content Options
pl: Opcje treści

en: Show post excerpts?
pl: Pokazuj fragmenty postów

en: Display Comments on Static Pages?
pl: Wyświetlaj komentarze na stronach statycznych

en: Slider Options
pl: Opcje slidera

en: Layout options
pl: Opcje układu

en: Website Layout Options
pl: Opcje układu strony

en: Accent Color
pl: Kolor akcentów

en: Default used if no color is selected
pl: Domyślny kolor jeśli nie wybrano

en: Social icon color
pl: Kolor ikon społecznościowych

en: Social Icon:hover Color
pl: Aktywny kolor ikon społecznościowych

en: Footer
pl: Stopka

en: Other
pl: Inne

en: Password:
pl: Hasło:

en: Submit
pl: Wyślij

en: Read More
pl: Czytaj więcej

note: translators: 1: link to Colorlib, 2: link to WordPress
en: Theme by %1$s Powered by %2$s
pl: Temat stworzony przez %1$s Napędzany przez %2$s

note: translators: 1: date, 2: time
en: Edit
pl: Edytuj

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację

en: Default
pl: Domyślny

en: Posts navigation
pl: Nawigacja postów

en: Older posts
pl: Starsze posty

en: Newer posts
pl: Nowsze posty

en: Post navigation
pl: Nawigacja postu

en: Posted on
pl: Opublikowany

en: Get started with Activello
pl: Pierwsze kroki z Activello

en: Hooray! There are no required actions for you right now.
pl: Hurra! Aktualnie nie ma żadnej wymaganej akcji.

en: Welcome to Activello! - Version
pl: Witaj w Activello! - Wersja

en: Activello is now installed and ready to use! Get ready to build something beautiful. We hope you enjoy it! We want to make sure you have the best experience using Activello and that is why we gathered here all the necessary information for you. We hope you will enjoy using Activello, as much as we enjoy creating great products.
pl: Activello został zainstalowany i jest gotowy do użycia! Przygotuj się na stworzenie czegoś pięknego. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Chcemy się upewnić, że praca z Activello  dostarczy Ci najlepszych przeżyć i dlatego zgromadziliśmy tutaj wszystkie niezbędne dla Ciebie informacje. Mamy nadzieję, że praca z  Activello sprawi Ci tyle przyjemności ile nam sprawia tworzenie świetnych produktów.

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Recommended Plugins
pl: Polecane wtyczki

en: Support
pl: Wsparcie

en: Install
pl: Zainstaluj

en: Deactivate
pl: Dezaktywuj

en: Step 1 - Implement recommended actions
pl: Krok 1 - Przeprowadź zalecane akcje

en: We've compiled a list of steps for you, to take make sure the experience you'll have using one of our products is very easy to follow.
pl: Sporządziliśmy dla Ciebie listę kroków, by  upewnić się, że doświadczenia z naszymi produktami będą dla Ciebie łatwe i przejemne.

en: Check recommended actions
pl: Sprawdź polecane akcje

en: Step 2 - Check our documentation
pl: Krok 2 - Przeczytaj naszą dokumentację

en: Even if you're a long-time WordPress user, we still believe you should give our documentation a very quick Read.
pl: Nawet jeśli jesteś użytkownikiem WordPressa od dawna, uważamy że powinieneś poświęcić chociaż krótką chwilę na lekturę naszej dokumentacji.

en: Full documentation
pl: Pełna dokumentacja

en: Step 3 - Customize everything
pl: Krok 3 - Dostosuj wszystko

en: Using the WordPress Customizer you can easily customize every aspect of the theme.
pl: Korzystając z WordPress Customizera możesz z łatwością dostosowywać każdy element motywu.

en: Go to Customizer
pl: Idź do Customizera

en: Active
pl: Aktywny

en: Version:
pl: Wersja:

en: Contact Support
pl: Uzyskaj pomoc

en: We offer excellent support through our advanced ticketing system. Make sure to register your purchase before contacting support!
pl: Oferujemy doskonałe wsparcie poprzez nasz zaawansowany system obsługi zgłoszeń. Upewnij się, by zarejestrować swój zakup zanim skontaktujesz się z pomocą!

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: This is the place to go to reference different aspects of the theme. Our online documentation is an incredible resource for learning the ins and outs of using Activello.
pl: Tutaj znajdują się informacje dotyczące różnych aspektów motywu. Nasza dokumentacja online jest niesamowitym źródłem wiedzy oraz tajników pracy z Activello.

en: See our full documentation
pl: Zobacz naszą pełną dokumentację

en: Activello widget to display categories
pl: Lista kategorii

en: Activello Categories
pl: Activello Kategorie

en: Categories
pl: Kategorie

en: Title
pl: Tytuł

en: Limit Categories
pl: Limit kategorii

en: Enable Posts Count
pl: Włącz licznik postów

en: Activello recent posts widget with thumbnails
pl: Lista najnowszych wpisów wraz  z miniaturami

en: Activello Recent Posts Widget
pl: Activello Najnowsze wpisy

en: Title
pl: Tytuł

en: Limit Posts Number
pl: Limit postów

en: Activello theme widget to display social media icons
pl: Wyświetla ikony mediów społecznościowych

en: Activello Social Widget
pl: Activello Ikony społecznościowe

en: Follow us
pl: Śledź nas

note: translators: %s: search query
en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla: %s

[ctx: placeholder]
en: Search&hellip;
pl: napisz&hellip;

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

note: translators: %1$s: URL of the new-post screen
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotowy aby opublikować swój pierwszy post? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, nic nie znaleziono co pasuje do szukanego tekstu. Proszę spróbować wyszukać coś innego.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Wygląda na to że nie możemy znaleźć tego czego szukasz. Może wyszukiwarka pomoże?

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit %s
pl: Edytuj %s

en: No comments yet
pl: Brak komentarzy

en: Comment (1)
pl: Komentarz (1)

en: Comments (%)
pl: Komentarze (%)

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: % Comments
pl: % komentarzy
