Arjuna X 1.2 - en to sk translation catalogue (195 entries)

en:  at
sk:  v

en: % comments
sk: Komentárov: %

en: %1$s at %2$s
sk: %1$s na %2$s

en: %d days
sk: %d dňami

en: %d hours
sk: %d hodinami

en: %d minutes
sk: %d minútami

en: %d months
sk: %d mesiacmi

en: %d seconds
sk: %d sekundami

en: %d weeks
sk: %d týždňami

en: %d years
sk: %d rokmi

en: 1 comment
sk: 1 komentár

en: 1 day
sk: 1 dnem

en: 1 hour
sk: 1 hodinou

en: 1 minute
sk: 1 minutou

en: 1 month
sk: 1 mesiacom

en: 1 second
sk: 1 sekundou

en: 1 week
sk: 1 týždňom

en: 1 year
sk: 1 rokom

en: <i>none</i>
sk: <i>žiadny</i>

en: Aligned to the left
sk: Zarovnané doľava

en: Aligned to the right
sk: Zarovnané doprava

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Alternate between left and right alignment
sk: Striedavo s ľavým a pravým zarovnaním

en: Append to page title
sk: Pripojiť k názvu stránky

en: Arjuna Options
sk: Nastavenie Arjuna

en: Arjuna Theme Options
sk: Nastavení vzhľadu Arjuna

en: Arjuna is completely free. If you like this project and want to support further development and maintenance, please
sk: Arjuna je úplne zadarmo. Ak máš rád tento projekt a chceš podporiť opravy a vývoj, prosím

en: Arjuna needs write permissions to create a new file "user-style.css", which will contain the custom CSS.
sk: Arjuna potrebuje právo zápisu pre vytvorenie nového súboru "user-style.css", ten obsahuje vlastný zápis CSS.

en: Blog Archives
sk: Archív

en: Blog Name (&quot; - %s&quot;)
sk: Názov blogu (&quot; - %s&quot;)

en: Browse by Tags
sk: Štítky

en: Browsing Posts in <em>%s</em>
sk: Prehliadať príspevky v kategórii: <em>%s</em>

en: Browsing Posts published by <em>%s</em>
sk: Prehliadať príspevky od <em>%s</em>

en: Browsing Posts published in %s
sk: Prehliadať príspevky publikované v %s

en: Browsing Posts published on %s
sk: Prehliadať príspevky publikované %s

en: Browsing Posts tagged <em>%s</em>
sk: Prehliadať príspevky so štítkom: <em>%s</em>

en: Cancel Reply
sk: Zrušiť odpoveď

en: Categories
sk: Rubriky

en: Category ID
sk: ID kategórie

en: Category Name
sk: meno rubriky

en: Category Slug
sk: Odkaz kategórie

en: Changelog
sk: Záznam zmien

en: Comment Pages:
sk: Stránky komentárov:

en: Comments
sk: Komentáre

en: Comments are closed.
sk: Komentáre sú uzavrené.

en: Comments off
sk: Komentáre zakázané

en: Contact Sales
sk: Kontakt predaja

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: Custom:
sk: Vlastné:

en: Dark Blue
sk: Tmavo modrý

en: Date Format
sk: Formát dátumu

en: Default Date Format (Example: <em>&quot;Written by admin on %s&quot;</em>)
sk: Východzí formát dátumu (Príklad: <em>&quot;Napísal administrátor %s&quot;</em>)

en: Default Widgets
sk: Východzie widgety

en: Display Author
sk: Zobraziť autora

en: Display Home button
sk: Zobraziť tlačítko Domov

en: Display Time
sk: Zobraziť čas

en: Display a Twitter button on the very top of the sidebar.
sk: Zobrazí tlačítko Twitter úplne na vrchu bočného panela

en: Display an RSS button on the very top of the sidebar.
sk: Zobrazí tlačítko RSS úplne na vrchu bočného panela.

en: Display comments as follows
sk: Zobraziť komentáre takto

en: Display default sidebar widgets if the widget bars are empty.
sk: Zobrazí východzie widgety ak nie sú žiadne widgety nastavené.

en: Display links to the previous and next posts above each post.
sk: Zobrazovať odkazy na predchádzajúce a nasledujúce články nad každým článkom.

en: Display links to the previous and next posts below each post.
sk: Zobrazovať odkazy na predchádzajúce a nasledujúce články pod každým článkom.

en: Dropdown
sk: Rozbaľovacia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit in Admin
sk: Upraviť v administrácii

en: Enable IE6 performance optimization
sk: Povoliť optimalizáciu výkonu pre IE6

en: Enable custom CSS rules
sk: Povoliť vlastné CSS pravidlá

en: Enable this menu
sk: Povoliť túto ponuku

en: Enabled
sk: Povoliť

en: Error 404 - Not Found
sk: Chyba 404 - Nenájdené

en: Find
sk: Nájdi

en: First Header Menu
sk: Prvé ponuku v hlavičke

en: Footer Style
sk: Štýl pätičky

en: General Options
sk: Obecné nastavenia

en: Header
sk: Hlavička

en: Header Image
sk: Obrázok v hlavičke

en: Home Button
sk: Tlačítko Domov

en: If disabled, the menu will be hidden.
sk: Ak je zakázaná, ponuka bude skrytá.

en: If enabled, Arjuna will create a user stylesheet with your custom CSS rules. The user stylesheet will be included with every page call. If you intend to make some minor changes to the stylesheet, enabling this option ensures that you can safely upgrade Arjuna without losing your custom CSS.
sk: Ak je povolené, Arjuna vytvorí štýl podľa tvojich vlastných CSS pravidiel. Užívateľský štýl bude použitý na každé volanie stránky. Ak chceš urobiť zmeny v štýle, povolením tejto voľby zaistíš, že pri aktualizácii Arjuny neprídeš o vlastný štýl.

en: If enabled, Arjuna will use its own native pagination to allow your users to navigate the blog using pages.
sk: Ak je povolené, Arjuna môže použiť svoj vlastný systém stránkovania, ktorý umožní prechádzať blog pomocou stránok.

en: If enabled, these widgets will be displayed if the widget bar is empty: <b>sidebar_full_top:</b> Recent Posts and Browse by Tags, <b>sidebar_left:</b> Categories, <b>sidebar_right:</b> Meta
sk: Ak je povolené tieto widgety budú použité, ak nie sú žiadne widgety aktívne:<b>sidebar_full_top:</b> Najnovšie príspevky a Štítky, <b>sidebar_left:</b> Rubriky, <b>sidebar_right:</b> Meta

en: If turned on, Arjuna will attempt to detect IE6 and serve a stand-alone CSS file specifically made for IE6.
sk: Ak je zapnutá, Arjuna sa pokúsi detekovať IE6 a pre zobrazenie uplatňuje odlišný CSS súbor, ktorý je optimalizovaný pre IE6.

en: If you intend to use the two column sidebar, we recommend to choose either the normal or the large sidebar.
sk: Ak chcete používať dvojstĺpcový bočný panel, odporúčame vybrať normálny, alebo veľký panel.

en: Include the author of a post in the post header.
sk: Zahrnúť meno autora do hlavičky príspevku.

en: Include the time and date of when the post has been published, instead of only the date.
sk: Zahrnúť dátum a čas, kedy bol príspevok publikovaný namiesto jednoduchého dátumu.

en: Internet Explorer 6 Optimization
sk: Optimalizácia pre Internet Explorer 6

en: Large
sk: Velký

en: Leave Feedback
sk: Vložiť feedback

en: Leave a Comment
sk: Zanechať komentár

en: Leave a comment
sk: Napíš komentár

en: Leave comment
sk: Odoslať komentár

en: Left
sk: Ľavé

en: Left sidebar
sk: Ľavý panel

en: Light Blue
sk: Svetlo modrý

en: Log out of this account
sk: Odhlásiť sa z tohto účtu

en: Logged in as %s.
sk: Prihlásený ako %s.

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Menu lists only
sk: Iba zoznamy ponúk

en: Miscellaneous
sk: Ostatné

en: Navigation Links
sk: Navigačné odkazy

en: Need installation or integration support? Need something customized or extended?
sk: Potrebuješ pomôcť s inštaláciou alebo integráciou? Potrebuješ niečo upraviť alebo rozšíriť?

en: Newer Comments
sk: Novšie komentáre

en: Newer Entries
sk: Novšie záznamy

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Next Page
sk: Následujúca stránka

en: Next Post
sk: Následujúci článok

en: No comments
sk: Bez komentárov

en: No dropdown menu
sk: Nerozbaľovacia ponuka

en: No one has commented yet.
sk: Nikto zatiaľ nepridal komentár.

en: No sidebar
sk: Bez panela

en: Normal
sk: Normálny

en: Note: IE6 will still work the same if this option is turned off, however, you and your IE6 users will save an estimated 28kb (11 image and 2 CSS files) in bandwidth for first-time visitors. IE6 also might render more rapidly if this is turned on.
sk: Poznámka: IE6 môže pracovať rovnako ak bude táto voľba vypnutá, každopádne ty a tvoji používatelia IE6 ušetria približne 28KB (11 obrázkov a 2 CSS súbory) pri prvej návšteve. Stránka môže byť oveľa rýchlejšie zobrazená, ak je voľba zapnutá.

en: Note: The links will only be shown on permalink pages, i.e. the URL where one single post/page is displayed.
sk: Poznámka: Odkazy môžu byť zobrazené iba na stránkach dostupných pomocou trvalých odkazov, napr. URL ktoré odkazuje na jeden článok/stránku.

en: Older Comments
sk: Staršie komentáre

en: Older Entries
sk: Staršie záznamy

en: One-level dropdown menu
sk: Jednoúrovňová rozbaľovacia ponuka

en: Page %
sk: Stránka %

en: Page %s
sk: Stránka %s

en: Page %s of %s
sk: Stránka %s z %s

en: Page Anchors
sk: Kotvy stránky

en: Page Gap
sk: Medzery medzi stránkami

en: Page ID
sk: ID stránky

en: Page Order
sk: Zoradenie stránok

en: Page Range
sk: Rozsah stránok

en: Page Slug
sk: Odkazu stránky

en: Page Title
sk: Názvu stránky

en: Pages
sk: Stránky

en: Pages:
sk: Stránky:

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pass required
sk: Vyžadované heslo

en: Passed Time (Example: <em>&quot;Written by admin about 3 days ago.&quot;</em>)
sk: Minulý čas (Príklad: <em>&quot;Napísal administrátor pred 3 dňami.&quot;</em>)

en: Performance Optimization
sk: Optimalizácia výkonu

en: Permalink to
sk: Trvalý odkaz

en: Please include your Wordpress version, browser details and a screenshot, if necessary.
sk: Prosím vložte tiež svoju verziu WordPress, detaily o prehliadači a screenshot, ak je to potrebné.

en: Post Count
sk: Počet príspevkov

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Previous Page
sk: Predchádzajúca stránka

en: Previous Post
sk: Predchádzajúci článok

en: RSS Button
sk: Tlačítko RSS

en: Read more
sk: Celý článok

en: Recent Posts
sk: Najnovšie články

en: Report Bugs
sk: Nahlásenie chýb

en: Report a Bug
sk: Nahlásiť chybu

en: Right
sk: Pravé

en: Right sidebar
sk: Pravý panel

en: Roadmap
sk: Plán

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Search Results on <em>%s</em>
sk: Výsledky vyhľadávania na otázku <em>%s</em>

en: Search Results:
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Search here...
sk: Hľadať...

en: Second Header Menu
sk: Druhá ponuka v hlavičke

en: Separators
sk: Oddeľovače

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Sidebar Position
sk: Umiestnenie bočného panela

en: Sidebar Width
sk: Šírka panela

en: Single Post Pages
sk: Stránky s jediným príspevkom

en: Skip to posts
sk: Preskočiť na články

en: Small
sk: Malý

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
sk: Prepáčte, ale to čo hľadáte tu nie je.

en: Sort menu items in
sk: Zoradiť položky ponuky

en: Sorting Order
sk: Zoradiť podľa

en: Subscribe to comments
sk: Prihlásiť sa k odberu komentárov

en: Support &amp; Sales
sk: Podpora a predaj

en: Thank you for using Arjuna, the free WordPress theme designed by %s.
sk: Ďakujeme za stiahnutie Arjun, grafického vzhľadu pre Wordpress, ktoré navrhol %s

en: The Arjuna options have been saved.
sk: Nastavenie Arjuny bolo uložené.

en: The default date format can be customized in Settings &gt; General.
sk: Východzí formát dátumu môže byť zmenený v Nastavení &gt; Obecne

en: The default depends on your WordPress version and whether you have any pagination plugins activated. If the wp-paginate or wp-pagenavi plugin is activated, then Arjuna will use these plugins to create the pagination.
sk: Východzie nastavenie, ktoré je závislé na tvojej verzii WordPessu a tiež na akomkoľvek aktivovanom stránkovacom plugine. Ak je wp-paginate nebo wp-pagenavi plugin aktívny, Arjuna môže používať tieto pluginy pre stránkovanie.

en: The number of page buttons in a gap before an ellipsis (...) is display.
sk: Počet tlačidiel stránok, ktoré sú zobrazené v medzere pred zobrazením troch bodiek (...).

en: The number of page buttons that will always appear at the beginning and the end of the pagination.
sk: Číslo stránky, ktorá sa vždy zobrazí na začiatku a konci stránkovania.

en: The number of page buttons that will appear before and after the current page button.
sk: Počet čísel stránok, ktoré se zobrazujú pred a za aktívnou stránkou.

en: There is nothing here (yet).
sk: Zatiaľ tu nič nie je.

en: There is nothing here.
sk: Nič tu nie je.

en: This feature is disabled because Arjuna does not have write permissions to %s.
sk: Táto možnosť je zakázaná pretože Arjuna nemôže zapisovať do %s.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
sk: Tento príspevok je chránený heslom. Vložte heslo pre prezeranie komentárov.

en: This will be appended to the page title of every web page (posts, pages, categories, etc.)
sk: Toto bude pridané ku každému titulu stránky (príspevku, stránky, rubriky, atď.)

en: Twitter Button
sk: Tlačítko Twitter

en: Two-level dropdown menu
sk: Dvojúrovňová rozbaľovacia ponuka

en: Use Arjuna pagination
sk: Používať stránkovanie Arjuny

en: Use WordPress default
sk: Použiť východzie nastavenie WordPressu

en: Useful Links
sk: Užitočné odkazy

en: Visually separate the menu buttons
sk: Vizuálne oddeľuje tlačítka v menu

en: Written by
sk: Napísal

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
sk: Musíš %byť prihlásený%s na pridanie komentára.

en: Your comment
sk: Tvoj komentár

en: Your comment is awaiting moderation.
sk: Tvoj komentár čaká na schválenie.

en: Your email
sk: Tvoj email (vyžadované, nezobrazí sa)

en: Your name
sk: Tvoje meno (vyžadované)

en: Your search returned no results.
sk: Vyhledávanie nenašlo žiadny výsledok.

en: Your website
sk: Tvoj web (nepovinné)

en: about %s ago
sk: pred %s

en: ascending
sk: vzostupne

en: continue reading...
sk: pokračuj v čítaní...

en: descending
sk: zostupne

en: on
sk: v

en: order by
sk: triediť podľa
