Arjuna X 1.3.7 - en to nl translation catalogue (210 entries)

en:  at
nl: om

en: % comments
nl: % Commentaren

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: %d days
nl: %d dagen

en: %d hours
nl: %d uren

en: %d minutes
nl: %d minuten

en: %d months
nl: %d maanden

en: %d seconds
nl: %d seconden

en: %d weeks
nl: %d weken

en: %d years
nl: %d jaren

en: 1 comment
nl: 1 Commentaar

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 1 month
nl: 1 maand

en: 1 second
nl: 1 seconde

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: <i>none</i>
nl: <i>geen</i>

en: Aligned to the left
nl: Uitlijning naar links

en: Aligned to the right
nl: Uitlijning naar rechts

en: Alternate between left and right alignment
nl: Afwisselen tussen de linker en rechter uitlijning

en: Append to page title
nl: Teovoegen aan pagina titel

en: Arjuna Options
nl: Arjuna Optie's

en: Arjuna Theme Options
nl: Arjuna Theme Opties's

en: Arjuna cannot write to the themes directory. The custom CSS rules will be included in the header of each page, between &lt;STYLE&gt; tags.
nl: Arjuna kan niet schrijven in de theme directory. De aangepaste  CSS regels worden bijgevoegd in de header van iedere pagina, tussen &lt;STYLE&gt; tags.

en: Arjuna is completely free. Therefore, please understand that we do NOT offer free support. If you require support of any kind other than fixing a bug that is related to Arjuna, please request a quote from us.
nl: Arjuna is compleet gratis. Daarom vragen we U te begrijpen dat we gratis support NIET verlenen. Als u support, anders dan het reparen van een bug dat gerelateerd is aan Arjuna, nodig heeft, vraagt een prijsopgave van ons.

en: Arjuna needs write permissions to create a new file %s, which will contain the custom CSS.
nl: Arjuna heeft schrijf permissies nodig om een nieuw bestand "user-style.css", wat het aangepaste CSS bevat.

en: Blog Archives
nl: Blog Archieven

en: Blog Name (&quot; - %s&quot;)
nl: Blog Naam (&quot; - %s&quot;)

en: Browse by Tags
nl: Bladeren door middel van Tags

en: Browsing Posts in <em>%s</em>
nl: Bladeren van Posts in <em>%s</em>

en: Browsing Posts published by <em>%s</em>
nl: Bladeren van Posts gepubliceerd door <em>%s</em>

en: Browsing Posts published in %s
nl: Bladeren van Posts gepubliceerd in %s

en: Browsing Posts published on %s
nl: Bladeren van Posts gepubliceerd op %s

en: Browsing Posts tagged <em>%s</em>
nl: Zoeken in Posts met tag <em>%s</em>

en: Cancel Reply
nl: Antwoord annuleren

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category ID
nl: Categorie ID

en: Category Name
nl: Categorie naam

en: Category Slug
nl: Categorie slug

en: Changelog
nl: Wijzigings overzicht

en: Comment Display
nl: Commentaren

en: Comment Pages:
nl: Commentaar Pagina

en: Comments
nl: Commentaren

en: Comments are closed.
nl: Commentaar is gesloten

en: Comments off
nl: Commentaar uit

en: Contact Sales
nl: Contacteer verkoop

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: Dark Blue
nl: Donker Blauw

en: Date Format
nl: Datum Formaat

en: Default Date Format (Example: <em>&quot;Written by admin on %s&quot;</em>)
nl: Standaar Datum Formaat (Voorbeeld: <em>&quot;Geschreven door admin op %s&quot;</em>)

en: Default Widgets
nl: Standaard Widgets

en: Display Author
nl: Laat auteur zien

en: Display Button Labels
nl: Laat de tekst labels zien

en: Display Home button
nl: Laat de Home Knop zien

en: Display Info Bar for Pages
nl: Laat Info bar voor Pagina's zien

en: Display Time
nl: Weergeven Tijd

en: Display a Facebook button on the very top of the sidebar.
nl: Laat een Facebook knop zien bovenaan de sidebar.

en: Display a Twitter button on the very top of the sidebar.
nl: Laat een Twitter knop zien bovenaan de sidebar.

en: Display an RSS button on the very top of the sidebar.
nl: Laat een RSS knop zien bovenaan de sidebar.

en: Display comments as follows
nl: Laat het commentaar als volgt zien

en: Display default sidebar widgets if the widget bars are empty.
nl: Laat de standaard sidebar widgets zien als de widget bars leeg zijn.

en: Display labels next to the buttons (RSS, Twitter and Facebook).
nl: Laat de tekstlabels zien naast de knoppen (RSS, Twitter en Facebook).

en: Display links to the previous and next posts above each post.
nl: Weergeven links naar de vorige en volgende posts boven iedere post.

en: Display links to the previous and next posts below each post.
nl: Weergeven links naar de vorige en volgende posts onder iedere post.

en: Display the info bar right below the title of pages.
nl: Laat de info bar rechts beneden de titel van de pagina's zien.

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit in Admin
nl: Wijzigen in Admin

en: Enable IE6 performance optimization
nl: Activeer IE6 performance optimalisatie

en: Enable custom CSS rules
nl: Activeer aangepaste CSS regels

en: Enable this menu
nl: Activeer menu

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Error 404 - Not Found
nl: Fout 404 - Niet gevonden

en: Exclude categories
nl: Categorieën niet laten zien

en: Exclude pages
nl: Pagina's niet laten zien

en: FAQ
nl: Veel gestelde vragen

en: Facebook Button
nl: Facebook Knop

en: Find
nl: Zoek

en: First Header Menu
nl: Eerste Kopmenu

en: Follow Us
nl: Volg ons

en: Footer Style
nl: Footer stijl

en: General Options
nl: Generieke Opties

en: Header
nl: Kop

en: Header Image
nl: Kop plaat

en: Hide any traces of comments when comments, pingbacks and trackbacks are disabled on <strong>Pages</strong>.
nl: Verberg alle sporen van commentaren wanneer commentaar, pingbacks en tracebacks zijn uitgeschakeld op <strong>Pagina's</strong>.

en: Hide any traces of comments when comments, pingbacks and trackbacks are disabled on <strong>Posts</strong>.
nl: Verberg alle sporen van commentaar wanneer de commentaren, pingbacks en tracebacks zijn uitgeschakeld op <strong>Post's</strong>.

en: Home Button
nl: Home Knop

en: If disabled, the menu will be hidden.
nl: Indien niet geactiveerd is het menu verborgen

en: If enabled, Arjuna will create a user stylesheet with your custom CSS rules. The user stylesheet will be included with every page call. If you intend to make some minor changes to the stylesheet, enabling this option ensures that you can safely upgrade Arjuna without losing your custom CSS.
nl: Indien geactiveerd  zal Arjuna een gebruikers stylesheet aanmaken met de aangepaste CSS regels. De gebruikers stylesheet wordt bijgevoegd aan iedere pagina call. Als je van plan bent om kleine wijzigingen aan te brengen in de stylesheet, activeer dan deze optie om er voor te zorgen dat je veilig Arjuna kunt upgraden zonder de aangepaste CSS te verliezen.

en: If enabled, Arjuna will use its own native pagination to allow your users to navigate the blog using pages.
nl: Indien geactiveerd gebruikt arjuna zijn eigen paginatie om gebruikers te laten navigeren door de blog door middel pagina's.

en: If enabled, these widgets will be displayed if the widget bar is empty: <b>sidebar_full_top:</b> Recent Posts and Browse by Tags, <b>sidebar_left:</b> Categories, <b>sidebar_right:</b> Meta
nl: Indien geactiveerd, deze widgets worden weergegeven als de sidebar leeg is: <b>bovenste sidebar: </b>  Recente Posts en Zoeken dmv Tags, <b>linker sidebar:</b> Categorieën, <b>rechter sidebar:</b> Meta

en: If turned on, Arjuna will attempt to detect IE6 and serve a stand-alone CSS file specifically made for IE6.
nl: Indien aangezet, Arjuna doet een poging om IE6 te detecteren and stuurt een specifiek voor IE6 stand-alone CSS bestand.

en: If you intend to use the two column sidebar, we recommend to choose either the normal or the large sidebar.
nl: Als je van plan bent om de twee kolommen sidebar te gebruiiken, adviseren we om de normale of de grote sidebar te gebruiken.

en: Include categories
nl: Categorieën laten zien

en: Include pages
nl: Pagina's laten zien

en: Include the author of a post in the post header.
nl: Toevoegen van de auteur van een post in de kop regel van de post.

en: Include the time and date of when the post has been published, instead of only the date.
nl: Toevoegen van de datum en tijd wanneer een post is gepubliceerd in plaats van alleen de datum.

en: Internet Explorer 6 Optimization
nl: Internet Explorer 6 Optimalisatie

en: Large
nl: Groot

en: Leave Feedback
nl: Feedback achterlaten

en: Leave a Comment
nl: Laat commentaar achter

en: Leave a comment
nl: Laat commentaar achter

en: Leave comment
nl: Commentaar achterlaten

en: Left
nl: Links

en: Left sidebar
nl: Sidebar links

en: Light Blue
nl: Licht Blauw

en: Log out of this account
nl: Uitloggen uit dit account

en: Logged in as %s.
nl: Aangemeld als %s.

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Menu lists only
nl: Menu geeft alleen

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Navigation Links
nl: Navigatie links

en: Need installation or integration support? Need something customized or extended?
nl: Installatie of integratie ondersteuning nodig? Iets moet aangepast of uitgebreid worden?

en: Newer Comments
nl: Nieuwer Commentaar

en: Newer Entries
nl: Nieuwere Items

en: Next
nl: Volgende

en: Next Page
nl: Volgend Pagina

en: Next Post
nl: Volgende Post

en: No comments
nl: Geen Commentaar

en: No dropdown menu
nl: Geen dropdown menu

en: No one has commented yet.
nl: Nog niemaand heeft commentaar achter gelaten.

en: No sidebar
nl: Geen sidebar

en: Normal
nl: Normaal

en: Note:
nl: Notitie:

en: Note: IE6 will still work the same if this option is turned off, however, you and your IE6 users will save an estimated 28kb (11 image and 2 CSS files) in bandwidth for first-time visitors. IE6 also might render more rapidly if this is turned on.
nl: Notitie: IE6 werkt nog steeds op dezelfde manier als deze optie is uitgezet, maar U en uw IE6 gebruikers sparen ongeveer 28kb (11 plaatsjes en 2 CSS bestanden) in bandbreedte uit als de website voor de eerste keer bezocht wordt. Daarnaast zal IE6 waarschijnlijk sneller renderen als deze optie geactiveerd wordt.

en: Note: If enabled, the section that says Comments and the comments button in the heading of the respective pages/posts will be removed.
nl: Notitie: Indien geactiveerd, de sectie commentaar en de commentaar knop in de kop van de respectievelijke pagina of post wodt verwijderd.

en: Note: The links will only be shown on permalink pages, i.e. the URL where one single post/page is displayed.
nl: Notitie: De links worden alleen weergegeven op permalink pagina's, d.w.z. de URL waar een enkele post of pagina wordt weergegeven.

en: Note: While the above fields show empty categories, the theme will only display categories that have at least one published post in them.
nl: Notitie: Wanneer het veld hierboven een lege categorie laat zien, de theme zal alleen de categorieen laten zien met ten minste een gepubliceerde post.

en: Note: While the above fields show empty categories, the theme will only display categories that have at least one published post in them.</span>
nl: Notitie: Wanneer de velden hierboven een lege categorie laten zien, zal de theme alleen de categorieen laten zien die ten minste een gepubliceerde post hebben. </span>

en: Older Comments
nl: Ouder Commentaar

en: Older Entries
nl: Oudere Items

en: One-level dropdown menu
nl: Eerste niveau dropdown menu

en: Page %
nl: Pagina %

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page %s of %s
nl: Pagina %s van %s

en: Page Anchors
nl: Pagina ankers

en: Page Gap
nl: Paginaonderbreking

en: Page ID
nl: Pagina ID

en: Page Order
nl: Pagina Volgorde

en: Page Range
nl: Pagina Bereik

en: Page Slug
nl: Pagina slug

en: Page Title
nl: Pagina Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Pagination
nl: Paginatie

en: Pass required
nl: Pass nodig

en: Passed Time (Example: <em>&quot;Written by admin about 3 days ago.&quot;</em>)
nl: Gepasseerde Tijd (Voorbeeld: <em>&quot;Ongeveer 3 dagen geleden geschreven door Admin.&quot;</em>

en: Performance Optimization
nl: Performance Optimalisatie

en: Permalink to
nl: Permalink naar

en: Please include your Wordpress version, browser details and a screenshot, if necessary.
nl: Gaarne uw Wordpress versie, browser details en een screenshot bijsluiten indien nodig.

en: Post Count
nl: Post aantal

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Page
nl: Vorige Pagina

en: Previous Post
nl: Vorige Post

en: RSS Button
nl: RSS Knop

en: Read more
nl: Lees meer

en: Recent Posts
nl: Recente Posts

en: Report Bugs
nl: Meld Bugs

en: Report a Bug
nl: Meld een Bug

en: Right
nl: Rechts

en: Right sidebar
nl: Sidebar rechts

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Sea Green
nl: Zee Groen

en: Search Results on <em>%s</em>
nl: Zoek Resultaten op <em>%s</em>

en: Search Results:
nl: Zoek Resultaten:

en: Search here...
nl: Zoek hier...

en: Second Header Menu
nl: Tweede kopmenu

en: Sidebar Position
nl: Sidebar positie

en: Sidebar Width
nl: Sidebar breedte

en: Single Posts and Pages
nl: Enkele Post's en Pagina's

en: Skip to posts
nl: Overslaan naar posts

en: Small
nl: Klein

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
nl: Sorry, maar u zoekt voor iets wat niet aanwezig is.

en: Sort menu items in
nl: Sorteer menu items in

en: Sorting Order
nl: Sorterings volgorde

en: Subscribe to comments
nl: Abbonnement nemen op het commentaar

en: Support &amp; Sales
nl: Support  &amp; Verkoop

en: Thank you for using Arjuna, the free WordPress theme designed by %s.
nl: Dank u wel voor het gebruiken van Arjuna, the open source Wordpress theme ontworpen door %s.

en: The Arjuna options have been saved.
nl: De Arjuna optie's zijn opgeslagen.

en: The default date format can be customized in Settings &gt; General.
nl: Het standaard datum formaat kan aangepast worden in de instellingen &gt; Generiek.

en: The default depends on your WordPress version and whether you have any pagination plugins activated. If the wp-paginate or wp-pagenavi plugin is activated, then Arjuna will use these plugins to create the pagination.
nl: De standarden zijn afhankelijk van je WordPress versie en of je enig paginatie plugins hebt geactiveerd. Als de wp-paginate of wp-pagenavi plugin is geactiveerd, Arjuna zal deze plugins gebruiken om de paginatie te maken.

en: The info bar usually includes the author of the page, the publish date and the comments button. This options entirely hides the bar so that only the title is shown.
nl: De info bar laat normaal gesproken de auteur van de pagina, de publicatie datum en de commentaar knop zien. Deze optie verbergt de info bar volledeig zodat alleen de titel weergegeven wordt.

en: The number of page buttons in a gap before an ellipsis (...) is displayed.
nl: Het aantal pagina knoppen in een onderbreking voordat de elipsis (...) wordt weergegeven.

en: The number of page buttons that will always appear at the beginning and the end of the pagination.
nl: Het aantal pagina knoppen dat verschijnt bij het begin en eind van de paginatie.

en: The number of page buttons that will appear before and after the current page button.
nl: Het aantal pagina knoppen dat verschijnt voor en na de huidige pagina knop

en: There is nothing here (yet).
nl: Er is (nog) niks hier.

en: There is nothing here.
nl: Er is niks hier.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
nl: Deze post is met een passwoord beveiligd. Type het passwoord in om het commentaar te bekijken.

en: This will be appended to the page title of every web page (posts, pages, categories, etc.)
nl: Dit wordt toegevoegd aan de pagina titel van elke web pagina (post's, pagina's, categorieën, etc.)

en: Twitter Button
nl: Twitter knop

en: Two-level dropdown menu
nl: Tweede niveau dropdown menu

en: Use Arjuna pagination
nl: Gebruik Arjuna paginatie

en: Use WordPress default
nl: Gebruik de Wordpress standaard

en: Useful Links
nl: Nuttige Links

en: Visually separate the menu buttons
nl: Menuknoppen visueel gescheiden

en: Written by
nl: Geschreven door

en: You must be %slogged in%s to post a comment.
nl: U moet ingelogd zijn in %s om commentaar te posten.

en: Your comment
nl: Uw commentaar

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw commentaar wacht op moderatie.

en: Your email
nl: Uw e-mail

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your search returned no results.
nl: Uw zoekopdracht heeft geen resultaten.

en: Your website
nl: Uw website

en: about %s ago
nl: ongeveer %s geleden

en: ascending
nl: oplopend

en: continue reading...
nl: verder gaan met lezen...

en: descending
nl: aflopend

en: on
nl: op

en: order by
nl: rangschikking
