Redux Framework - en to nl_NL translation catalogue (178 entries)

en: <a href="%s">%s &rarr; Add New</a>
nl_NL: <a href="%s">%s &rarr; Nieuwe toevoegen</a>

en: Activate Demo Mode
nl_NL: Demomodus activeren

en: Activate Development Plugins
nl_NL: Ontwikkelplugins activeren

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add %s
nl_NL: %s toevoegen

en: Add More
nl_NL: Meer toevoegen

en: Add/Edit Gallery
nl_NL: Galerij toevoegen/bewerken

en: Additional Display Options
nl_NL: Aanvullende weergaveopties

en: Additional Updates
nl_NL: Aanvullende updates

en: All
nl_NL: Alles

en: All Defaults Restored!
nl_NL: Alle standaarden hersteld!

en: Allow tracking
nl_NL: Tracking toestaan

en: Are you sure?  Resetting will lose all custom values.
nl_NL: Weet je het zeker? Door het herstellen verlies je alle aangepaste waarden.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values in this section.
nl_NL: Weet je het zeker? Door het herstellen verlies je alle aangepaste waarden in deze sectie.

en: Are you sure? Resetting will lose all custom values.
nl_NL: Weet je het zeker? Door het herstellen verlies je alle aangepaste waarden.

en: Automatic action performed: "%s"
nl_NL: Automatische actie uitgevoerd: "%s"

en: Background Attachment
nl_NL: Achtergrondbijlage

en: Background Origin
nl_NL: Achtergrondoorsprong

en: Background Position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Background Repeat
nl_NL: Achtergrondherhaling

en: Background Size
nl_NL: Achtergrondgrootte

en: Backup Font Family
nl_NL: Back-up lettertype

en: Border style
nl_NL: Randstijl

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Buy Now Buttons
nl_NL: Buy Now-knoppen

en: Change the Number of Columns
nl_NL: Het aantal kolommen wijzigen

en: Clear Gallery
nl_NL: Galerij legen

en: Click here to activate the sample config file.
nl_NL: Klik hier om het voorbeeld-configbestand te activeren.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy Link
nl_NL: Link kopiëren

en: Creating Your First Panel
nl_NL: Jouw eerste paneel aanmaken

en: Deactivate Demo Mode
nl_NL: Demomodus deactiveren

en: Deactivate Development Plugins
nl_NL: Ontwikkelplugins deactiveren

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Developer Mode Enabled
nl_NL: Ontwikkelaarsmodus ingeschakeld

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Dismiss
nl_NL: Negeren

en: Display a Product Grid
nl_NL: Een productraster weergeven

en: Do not allow tracking
nl_NL: Tracking niet toestaan

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download Files
nl_NL: Bestanden downloaden

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Expand
nl_NL: Uitklappen

en: Export Options
nl_NL: Exportopties

en: Extensions for Everything
nl_NL: Extensies voor alles

en: Feature
nl_NL: Functie

en: Flexible Product Grids
nl_NL: Flexibele productrasters

en: Font Color
nl_NL: Tekstkleur

en: Font Family
nl_NL: Lettertype

en: Font Size
nl_NL: Tekengrootte

en: Font Subsets
nl_NL: Subsets lettertype

en: Font color
nl_NL: Tekstkleur

en: Font family
nl_NL: Lettertype

en: Font style
nl_NL: Lettertype-stijl

en: Font subsets
nl_NL: Subsets lettertype

en: From
nl_NL: Van

en: Full Changelog
nl_NL: Volledige changelog

en: Get Alerted About New Tutorials
nl_NL: Word gewaarschuwd over nieuwe tutorials

en: Get Notified of Extension Releases
nl_NL: Word op de hoogte gehouden van extensiereleases

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Getting started with Redux Framework
nl_NL: Aan de slag met Redux Framework

en: Go to Redux Framework
nl_NL: Ga naar Redux Framework

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Help improve Our Panel
nl_NL: Help ons paneel te verbeteren

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import / Export
nl_NL: Importeren/exporteren

en: Import / Export Options
nl_NL: Import- / exportopties

en: Import Options
nl_NL: Importopties

en: Import from URL
nl_NL: Vanaf URL importeren

en: Import from file
nl_NL: Vanuit bestand importeren

en: Issues
nl_NL: Kwesties

en: Left
nl_NL: Links

en: Letter Spacing
nl_NL: Tussenruimte karakters

en: Like Redux?
nl_NL: Dol op Redux?

en: Line Height
nl_NL: Regelhoogte

en: More Features
nl_NL: Meer functies

en: Must call in of after the "plugins_loaded" action.
nl_NL: Moet worden opgeroepen in of na de "plugins_loaded"-actie.

en: Need Even Faster Support?
nl_NL: Nog snellere ondersteuning nodig?

en: Need Help?
nl_NL: Hulp nodig?

en: New %s
nl_NL: Nieuw %s

en: Newsletter
nl_NL: Nieuwsbrief

en: No items of this type were found.
nl_NL: Geen items van dit type zijn gevonden.

en: No media selected
nl_NL: Geen media geselecteerd

en: No valid changlog was found.
nl_NL: Geen geldige changelog gevonden.

en: Off
nl_NL: Uit

en: On
nl_NL: Aan

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options Object
nl_NL: Opties object

en: Options panel created using %1$s
nl_NL: Paneel met opties aangemaakt met behulp van %1$s

en: Over 250 Extensions
nl_NL: Meer dan 250 extensies

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Phenomenal Support
nl_NL: Fenomenale ondersteuning

en: Please Wait
nl_NL: Even wachten a.u.b.

en: Product Price
nl_NL: Productprijs

en: Products can have simple prices or variable prices if you wish to have more than one price point for a product. For a single price, simply enter the price. For multiple price points, click <em>Enable variable pricing</em> and enter the options.
nl_NL: Producten kunnen simpele prijzen of variabele prijzen hebben als je meer dan één prijspunt voor een product wilt hebben. Voor een enkele prijs, voer eenvoudig te prijs in. Voor meerdere prijspunten, klik op <em>Variabele prijzen inschakelen</em> en voer de opties in.

en: Redux Framework has an embedded demo.
nl_NL: Redux Framework heeft een ingebouwde demo.

en: Redux Framework is created by a worldwide team of developers who <something witty here>
nl_NL: Redux Framework is gemaakt door een wereldwijd team van ontwikkelaars die <something witty here>

en: Redux is a simple, truly extensible options framework for WordPress themes and plugins.
nl_NL: Redux is een simpel, echt uitbreidbare opties framework voor WordPress-thema's en plugins.

en: Regular
nl_NL: Regulier

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Reset All
nl_NL: Alles herstellen

en: Reset Section
nl_NL: Sectie herstellen

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Section Defaults Restored!
nl_NL: Sectiestandaarden hersteld!

en: Select an item
nl_NL: Selecteer een item

en: Settings Imported!
nl_NL: Instellingen geïmporteerd!

en: Settings Saved!
nl_NL: Instellingen opgeslagen!

en: Settings have changed, you should save them!
nl_NL: Instellingen zijn gewijzigd, je zou deze moeten opslaan!

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Some Feature
nl_NL: Een enkele functie

en: Some feature
nl_NL: Een enkele functie

en: Standard Fonts
nl_NL: Standaardlettertypen

en: Stay Up to Date
nl_NL: Blijf up-to-date

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Subscribe
nl_NL: Abonneren

en: System Info
nl_NL: Systeeminformatie

en: Text Align
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Text Decoration
nl_NL: Tekstdecoratie

en: Thank you for updating to the latest version! Redux Framework %s is ready to <add description>
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken naar de nieuwste versie! Redux Framework %s is klaar om <add description>

en: Thank you for updating to the latest version! Redux Framework %s is ready to make your <description>
nl_NL: Bedankt voor het bijwerken naar de nieuwste versie! Redux Framework %s is klaar om uw <description>

en: The %s menu is your access point for all aspects of your Easy Digital Downloads product creation and setup. To create your first product, simply click Add New and then fill out the product details.
nl_NL: Het %s-menu is jouw toegangspunt tot alle aspecten van jouw Easy Digital Downloads-productaanmaak en instelling. Om jouw eerste product aan te maken, klik eenvoudig op Nieuwe toevoegen en vul dan de productdetails in.

en: The <em>[purchase_link]</em> Shortcode
nl_NL: De <em>[purchase_link]</em>-shortcode

en: The [downloads] shortcode will display a product grid that works with any theme, no matter the size. It is even responsive!
nl_NL: De [downloads]-shortcode zal een productraster weergeven dat werkt met elk thema, ongeacht de grootte. Het is zelfs responsive!

en: The people that develop Redux Framework
nl_NL: De mensen die Redux Framework ontwikkelen

en: The product grids can be customized in any way you wish and there is <a href="%s">extensive documentation</a> to assist you.
nl_NL: De productrasters kunnen worden aangepast op welke manier jij wilt en er is <a href="%s">uitgebreide documentatie</a> om je te assisteren.

en: The unknown action has been replaced with "%s"
nl_NL: De onbekende actie is vervangen door "%s"

en: This field cannot be empty. Please provide a value.
nl_NL: Dit veld kan niet leeg zijn. Geef alsjeblieft een waarde op.

en: This field must be a valid color value.
nl_NL: Dit veld moet een geldige kleurwaarde zijn.

en: This field must be a valid date.
nl_NL: Dit veld moet een geldige datum zijn.

en: Title
nl_NL: Titel

en: To
nl_NL: Naar

en: Top
nl_NL: Boven

en: Transparent
nl_NL: Transparant

en: Unable to create a required directory. Please ensure that
nl_NL: Niet mogelijk om een vereiste map aan te maken. Zorg er voor dat

en: Units
nl_NL: Eenheid

en: Unknown action "%1$s" specified for %2$s
nl_NL: Onbekende actie "%1$s" gespecificeerd voor %2$s

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Uploading the downloadable files is simple. Click <em>Upload File</em> in the Download Files section and choose your download file. To add more than one file, simply click the <em>Add New</em> button.
nl_NL: Uploaden van de downloadbare bestanden is eenvoudig. Klik op <em>Bestand uploaden</em> in de Bestanden downloaden-sectie en kies jouw downloadbestand. Om meer dan één bestand toe te voegen, klik eenvoudig op de <em>Nieuwe toevoegen</em>-knop.

en: Use the tips below to get started using Redux Framework. You'll be up and running in no time!
nl_NL: Gebruik de tips hieronder om aan de slag te gaan met het gebruik van Redux Framework. Je bent zo klaar en kunt binnen no-time aan de slag!

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Version %s
nl_NL: Versie %s

en: View %s
nl_NL: %s tonen

en: View the Full Changelog
nl_NL: De volledige changelog tonen

en: Visit the Extension Store
nl_NL: De extensiewinkel bezoeken

en: Visited
nl_NL: Bezocht

en: WARNING! This will overwrite all existing option values, please proceed with caution!
nl_NL: WAARSCHUWING! Dit zal alle huidige optiewaarden overschrijven, ga alsjeblieft voorzichtig door!

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
nl_NL: Waarschuwing- dit optiespaneel zal niet goed werken zonder javascript!

en: Welcome to Redux Framework
nl_NL: Welkom bij Redux Framework

en: Welcome to Redux Framework %s
nl_NL: Welkom bij Redux Framework %s

en: Welcome to the Redux Demo Panel
nl_NL: Welkom bij het Redux Demopaneel

en: What's New
nl_NL: Wat is er nieuw

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Word Spacing
nl_NL: Tussenruimte woorden

en: Working...
nl_NL: Verwerken...

en: You can easily change the number of columns by adding the columns="x" parameter:
nl_NL: Je kunt eenvoudig het aantal kolommen wijzigen door het toevoegen van de kolommen="x"-parameter:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: Je hebt onvoldoende rechten voor toegang tot deze pagina.

en: You have changes that are not saved.  Would you like to save them now?
nl_NL: Je hebt wijzigingen die niet zijn opgeslagen. Wil je deze nu opslaan?

en: You have changes that are not saved. Would you like to save them now?
nl_NL: Je hebt wijzigingen die niet zijn opgeslagen. Wil je deze nu opslaan?

en: You must not enter any HTML in this field, all HTML tags have been removed.
nl_NL: Je moet geen HTML in dit veld invoeren, alle HTML-tags zijn verwijderd.

en: You must not enter any special characters in this field, all special characters have been removed.
nl_NL: Je moet geen speciale karakters in dit veld invoeren, alle speciale karakters zijn verwijderd.

en: You must provide a numerical value for this option.
nl_NL: Je moet een numerieke waarde voor deze optie opgeven.

en: You must provide a valid URL for this option.
nl_NL: Je moet een geldige URL voor deze optie opgeven.

en: You must provide a valid email for this option.
nl_NL: Je moet een geldige e-mail opgeven voor deze optie.

en: Your current options will be replaced with the values of this preset.  Would you like to proceed?
nl_NL: Je huidige opties worden vervangen met de waarden van deze preset. Wil je doorgaan?

en: Your current options will be replaced with the values of this preset. Would you like to proceed?
nl_NL: Je huidige opties worden vervangen met de waarden van deze preset. Wil je doorgaan?

en: description
nl_NL: beschrijving

en: donation
nl_NL: donatie

en: error(s) were found!
nl_NL: fout(en) is/zijn gevonden!

en: has the proper read/write permissions or enter your FTP information below.
nl_NL: de correcte lees/schrijf-rechten heeft of voer jouw FTP-informatie hieronder in.

en: leave us a favorable review on WordPress.org
nl_NL: laat een gunstige beoordeling achter op WordPress.org

en: our documentation
nl_NL: onze documentatie

en: warning(s) were found!
nl_NL: waarschuwing(en) is/zijn gevonden!
