Catch Everest - en to pl translation catalogue (220 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl: Ups! Ta strona nie została znaleziona.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
pl: Wygląda na to, że nic nie znaleziono. Spróbuj użyć poniższych linków albo użyj wyszukiwarki.

en: Most Used Categories
pl: Najczęściej używane kategorie

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
pl: Spróbuj zajrzeć do archiwum miesięcy. %1$s

en: Category Archives: %s
pl: Archiwum kategorii: %s

en: Tag Archives: %s
pl: Archiwa tagu: %s

en: Author Archives: %s
pl: Archiwum autora: %s

en: Daily Archives: %s
pl: Archiwum dnia: %s

en: Monthly Archives: %s
pl: Archiwum miesiąca: %s

en: Yearly Archives: %s
pl: Archiwum roku: %s

en: Archives
pl: Archiwa

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl[0]: Jedna myśl nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[1]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;
pl[2]: %1$s myśli nt. &bdquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
pl: Nawigacja komentarzy

en: &larr; Older Comments
pl: &larr; Starsze komentarze

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze &rarr;

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są wyłączone.

en: Permalink to %s
pl: Odnośnik do %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Czytaj dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Leave a reply
pl: Zostaw odpowiedź

en: 1 Reply
pl: 1 Odpowiedź

en: % Replies;
pl: % Odpowiedzi;

en: Edit
pl: Edytuj

en: All Audio Posts
pl: Wszystkie wpisy audio

en: Pages:
pl: Strony:

en: All Chat Posts
pl: Wszystkie wpisy czat

en: Chat
pl: Czat

en: All Gallery Posts
pl: Wszystkie wpisy galeria

en: Gallery
pl: Galeria

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
pl[0]: W tej galerii znajduje się <a %1$s>%2$s zdjęcie</a>.
pl[1]: W tej galerii znajduje się <a %1$s>%2$s zdjęcia</a>.
pl[2]: W tej galerii znajduje się <a %1$s>%2$s zdjęć</a>.

en: All Image Posts
pl: Wszystkie wpisy obrazkowe

en: Image
pl: Obrazek

en: All Link Posts
pl: Wszystkie wpisy odnośnik

en: Link
pl: Odnośnik

en: All Status Posts
pl: Wszystkie wpisy status

en: All Video Posts
pl: Wszystkie wpisy video

en: Featured post
pl: Polecany wpis

en: % Replies
pl: % Odpowiedzi

en: About %s
pl: O %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Zobacz wszystkie wpisy opublikowane przez %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Primary Menu
pl: Główne menu

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
pl: Opublikowano <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> w <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: &larr; Previous
pl: &larr; Poprzedni

en: Next &rarr;
pl: Następny &rarr;

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
pl: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Zostaw komentarz</a> lub <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">adres trackbacku</a>.

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
pl: Komentarze są wyłączone, ale możesz zostawić <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">adres trackbacku</a>.

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
pl: Trackbacki są wyłączone, ale możesz <a class="comment-link" href="#respond" title="Zostaw komentarz>zostawić komentarz/a>.

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
pl: Komentarze i trackbacki są obecnie wyłączone.

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Skip to content
pl: Przejdź to treści

en: All Rights Reserved
pl: Wszelkie prawa zastrzeżone

en: Powered by
pl: Wspierane przez

en: Theme
pl: Motyw

en: %s on Facebook
pl: %s na Facebooku

en: %s on Twitter
pl: %s na Twitterze

en: %s on Google+
pl: %s w Google+

en: %s on Linkedin
pl: %s na Linkedin

en: %s on Pinterest
pl: %s na Pinterest

en: %s on YouTube
pl: %s na YouTube

en: %s on Vimeo
pl: %s na Vimeo

en: %s on Slideshare
pl: %s w Slideshare

en: %s on Foursquare
pl: %s w Foursquare

en: %s on Flickr
pl: %s na Flickrze

en: %s on Tumblr
pl: %s na Tumblrze

en: %s on deviantART
pl: %s na deviantART

en: %s on Dribbble
pl: %s na Dribbble

en: %s on MySpace
pl: %s na MySpace

en: %s on WordPress
pl: %s na WordPressie

en: %s on RSS
pl: %s RSS

en: %s on Delicious
pl: %s na Delicious

en: %s on Last.fm
pl: %s na Last.fm

en: %s on Instagram
pl: %s na Instagram

en: %s on GitHub
pl: %s na GitHub

en: %s on Vkontakte
pl: %s na Vkontakte

en: %s on My World
pl: %s na My World

en: %s on Odnoklassniki
pl: %s na Odnoklassniki

en: %s on Goodreads
pl: %s na Goodreads

en: %s on Skype
pl: %s na Skype

en: %s on Soundcloud
pl: %s na Soundcloud

en: Select Sidebar layout
pl: Wybierz układ paska bocznego

en: Default Layout Set in
pl: Domyślny wygląd

en: Theme Settings
pl: Ustawienia motywu

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: No sidebar
pl: Brak paska bocznego

en: Theme Options
pl: Ustawienia motywu

en: Options Saved
pl: Ustawienia zapisano

en: Theme Options By
pl: Ustawienia motywu, autor:

en: Theme Instruction
pl: Instrukcja motywu

en: Like Catch Themes on Facebook
pl: Polub Catch Themes na Facebooku

en: Follow Catch Themes on Twitter
pl: Obserwuj Catch Themes na Twitterze

en: Rate us 5 Star on WordPress
pl: Daj 5 gwiazdek na WordPressie

en: 5 Star Rating
pl: Daj 5 gwiazdek

en: Homepage Settings
pl: Ustawienia strony domowej

en: Featured Post Slider
pl: Pokaz slajdów - polecane wpisy

en: Social Links
pl: Linki społecznościowe

en: Webmaster Tools
pl: Narzędzia programisty

en: Responsive Design
pl: Wygląd Responsive

en: Disable Responsive Design?
pl: Wyłączyć wygląd responsive?

en: Check to disable
pl: Zaznacz, by wyłączyć

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload Logo
pl: Prześlij logo

en: Custom Header. Need to Add or Remove Logo?
pl: Własny nagłówek. Chcesz dodać lub usunąć logo?

en: <a class="button" href="%s">Click here</a>
pl: <a class="button" href="%s">Kliknij tutaj</a>

en: Favicon
pl: Favikona

en: Disable Favicon?
pl: Wyłączyć favikonę?

en: Fav Icon URL:
pl: Adres favikony:

en: Change Fav Icon
pl: Zmień favikonę

en: Preview:
pl: Podgląd:

en: Web Clip Icon Options
pl: Ustawienia Web Clip Icon

en: Disable Web Clip Icon?
pl: Wyłączyć Web Clip Icon?

en: Web Clip Icon URL:
pl: Adres Web Clip Icon:

en: Change Web Clip Icon
pl: Zmień Web Clip Icon

en: Header Right Section
pl: Prawa strona nagłówka

en: Disable Header Right Section?
pl: Wyłączyć prawą stronę nagłówka?

en: Background
pl: Tło

en: Custom Background. Need to replace or remove background?
pl: Własne Tło. Chcesz zmienić lub usunąć tło?

en: Search Text Settings
pl: Ustawienia wyszukiwarki

en: Default Display Text in Search
pl: Domyślny tekst w wyszukiwarce

en: Excerpt / More Tag Settings
pl: Ustawienia zalążka

en: More Tag Text
pl: Napis na odnośniku do pełengo wpisu:

en: Excerpt length(words)
pl: Ilość słów w zalążku

en: Feed Redirect
pl: Przekierowanie kanału wpisów

en: Feed Redirect URL
pl: Adres przekierowania kanału wpisów

en: Add in the Feedburner URL
pl: Dodaj adres Feedburner

en: Layout Options
pl: Ustawienia wyglądu

en: Sidebar Layout Options
pl: Ustawienie wyglądu paska bocznego

en: Right Sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Left Sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: No Sidebar
pl: Brak paska bocznego

en: Content Layout
pl: Układ treści

en: Full Content Display
pl: Pełna treść wpisów

en: Excerpt/Blog Display
pl: Zalążek

en: Reset Layout?
pl: Zresetować wygląd?

en: Check to reset
pl: Zaznacz, by zresetować

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Enter your custom CSS styles.
pl: Wpisz własny styl CSS.

en: CSS Tutorial from W3Schools.
pl: CSS Tutorial od W3Schools.

en: Click Here to Read
pl: Kliknij tutaj, by przeczytać

en: Homepage Headline Options
pl: Ustawienia nagłówka strony głównej

en: Homepage Headline
pl: Nagłówek strony głównej

en: The appropriate length for Headine is around 10 words.
pl: Odpowiednia długość nagłówka to około 10 słów.

en: Homepage Subheadline Headline
pl: Podnagłówek

en: Disable Homepage Headline?
pl: Wyłączyć nagłówek strony głównej?

en: Disable Homepage Subheadline?
pl: Wyłączyć podnagłówek strony głównej?

en: Homepage Featured Content Options
pl: Ustawienia wyróżnionych treści strony głównej

en: Disable Homepage Featured Content?
pl: Wyłączyć wyróżnione treści na stronie głównej?

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Leave empty if you want to remove headline
pl: Zostaw puste jeśli chcesz usunąć nagłówek

en: Number of Featured Content
pl: Liczba wyróżnionych treści

en: Featured Content #%s
pl: Wyróżniona treść #%s

en: Change Image
pl: Zmień obraz

en: Add Image
pl: Dodaj obraz

en: Link URL
pl: Adres odnośnika

en: Add in the Target URL for the content
pl: Dodaj docelowy adres do treści

en: Target. Open Link in New Window?
pl: Czy otwierać link w nowym oknie?

en: Check to open in new window
pl: Zaznacz, aby otworzyć w nowym oknie

en: Title
pl: Tytuł

en: Leave empty if you want to remove title
pl: Zostaw puste jeśli chcesz usunąć tytuł

en: Content
pl: Treść

en: The appropriate length for Content is around 10 words.
pl: Odpowiednia długość treści to około 10 słów.

en: Homepage / Frontpage Settings
pl: Ustawienia strony głównej

en: Enable Latest Posts?
pl: Włączyć ostatnie wpisy?

en: Check to Enable
pl: Zaznacz, by włączyć

en: Add Page instead of Latest Posts
pl: Dodaj stronę zamiast ostatnich wpisów

en: Widgets
pl: Widżety

en: Click Here to Set Static Front Page Instead of Latest Posts
pl: Kliknij tutaj, aby ustawić statyczną stronę główną zamiast ostatnich wpisów

en: Homepage posts categories:
pl: Kategorie wpisów wyświetlane na stronie głównej:

en: Only posts that belong to the categories selected here will be displayed on the front page.
pl: Tylko wpisy z wybranych kategorii będą wyświetlane na stronie głównej.

en: --Disabled--
pl: --Wyłączone--

en: You may select multiple categories by holding down the CTRL key.
pl: Możesz wybrać kilka kategorii naraz przytrzymując klawisz CTRL.

en: Slider Options
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Enable Slider
pl: Wyświetlanie

en: Homepage / Frontpage
pl: Strona główna

en: Entire Site
pl: Cała witryna

en: Disable
pl: Wyłączone

en: Number of Slides
pl: Liczba slajdów:

en: Transition Effect:
pl: Efekt przejścia:

en: Transition Delay
pl: Opóźnienie przejścia

en: second(s)
pl: sekund(y)

en: Transition Length
pl: Długość przejścia

en: Featured Post Slider Options
pl: Ustawienia pokazu slajdów ze wpisów

en: Exclude Slider post from Homepage posts?
pl: Nie duplikuj wpisów z pokazu slajdów na stronie głównej?

en: Check to exclude
pl: Zaznacz, by wyłączyć

en: Featured Slider Post #
pl: Wyróżniony wpis w pokazie slajdów #

en: Click Here To Edit
pl: Kliknij tutaj, by edytować

en: Note: Here You can put your Post IDs which displays on Homepage as slider.
pl: Rada: Wpisz tutaj ID wpisów, które mają być wyświetlone na stronie głównej jako pokaz slajdów.

en: Header and Footer Codes
pl: Kody w nagłówku i w stopce

en: Code to display on Header
pl: Kod do wyświetlenia w nagłówku

en: Note: Note: Here you can put scripts from Google, Facebook, Twitter, Add This etc. which will load on Header
pl: Rada: Tutaj możesz wpisać kod skryptu od Google, Facebooka, itp. który będzie załadowany w nagłówku

en: Code to display on Footer
pl: Kod do wyświetlenia w stopce

en: Note: Here you can put scripts from Google, Facebook, Twitter, Add This etc. which will load on footer
pl: Rada: Tutaj możesz wpisać kod skryptu od Google, Facebooka, Add This itp. który będzie załadowany w stopce

en: Post navigation
pl: Nawigacja wpisów

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
pl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Starsze wpisy

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl: Nowsze wpisy <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: Post author
pl: Autor wpisu

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: View all posts by %s
pl: Wszystkie wpisy opublikowane przez %s

en: <span class="on-date">Posted on %1$s</span><span class="by-author"> by %2$s</span>
pl: <span class="on-date">Opublikowano %1$s</span><span class="by-author"> przez %2$s</span>

en: <span class="in-category">Posted in %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Tagged %2$s</span>
pl: <span class="in-category">Opublikowano w %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Otagowano %2$s</span>

en: <span class="in-category">Posted in %1$s</span>
pl: <span class="in-category">Opublikowano w %1$s<span>

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="in-category"> under %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Tagged %2$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>
pl: <span class="on-date">Opublikowano w %3$s</span><span class="in-category"> pod %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Otagowano %2$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> Autor: %4$s</span>

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="in-category"> under in %1$s<span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>.
pl: <span class="on-date">Opublikowano w %3$s</span><span class="in-category"> pod %1$s<span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> Autor: %4$s</span>.

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>.
pl: <span class="on-date">Opublikowano w %3$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> Autor: %4$s</span>.

en: Main Sidebar
pl: Główny pasek boczny

en: Shows the Widgets at the side of Content
pl: Pokaż widżety obok treści

en: Footer Area One
pl: Obszar pierwszej stopki

en: An optional widget area for your site footer
pl: Opcjonalny obszar widgetów w stopce Twojej strony

en: Footer Area Two
pl: Obszar drugiej stopki

en: Footer Area Three
pl: Obszar trzeciej stopki

en: Use this widget to add Social Icons from Social Icons Settings as a widget.
pl: Użyj ten widżet, aby dodać ikony społecznościowe (ustawione w odpowiedniej zakładce) jak widget.

en: Title (optional):
pl: Tytuł (opcjonalnie):

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl: Gotowy, aby opublikować pierwszy wpis? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nic nie pasuje do Twoich kryteriów wyszukiwania. Proszę spróbować ponownie, korzystając z innych słów kluczowych.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl: Wygląda no to, że nic nie znaleziono. Być może wyszukiwanie będzie pomocne.

en: Search Results for: %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania: %s

en: Search
pl: Szukaj
