Catch Everest - en to bs translation catalogue (64 entries)

en: % Replies
bs: % komentara

en: % Replies;
bs: % komentara;

en: %1$s at %2$s
bs: %1$s u %2$s

en: &larr; Older Comments
bs: &larr; Stariji komentari

en: &larr; Previous
bs: &larr; Prethodna

en: (Edit)
bs: (Uredi)

en: 1 Reply
bs: 1 Komentariši

en: <span class="in-category">Posted in %1$s</span>
bs: <span class="in-category">Objavljeno u %1$s</span>

en: <span class="in-category">Posted in %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Tagged %2$s</span>
bs: <span class="in-category">Objavljeno u %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Označeno %2$s</span>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
bs: <span class="meta-nav">&larr;</span> Stariji članci

en: <span class="on-date">Posted on %1$s</span><span class="by-author"> by %2$s</span>
bs: <span class="on-date">Objavljeno %1$s</span><span class="by-author"> by %2$s</span>

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="in-category"> under %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Tagged %2$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>
bs: <span class="on-date">Objavljeno %3$s</span><span class="in-category"> under %1$s</span><span class="sep"> | </span><span class="in-tag">Označeno %2$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> od %4$s</span>

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="in-category"> under in %1$s<span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>.
bs: <span class="on-date">Objavljeno %3$s</span><span class="in-category"> under in %1$s<span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> od %4$s</span>.

en: <span class="on-date">Posted on %3$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> By %4$s</span>.
bs: <span class="on-date"> Objavljeno %3$s</span><span class="sep"> | </span><span class="by-author"> od %4$s</span>.

en: About %s
bs: O %s

en: Archives
bs: Arhive

en: Background
bs: pozadine

en: Comment navigation
bs: Navigacija komentara

en: Comments are closed.
bs: Komentari su isključeni.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bs: Nastavi čitati <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Disable
bs: onesposobiti

en: Edit
bs: Uredi

en: Excerpt/Blog Display
bs: prikaz Izvadak

en: Footer Area One
bs: Prva oblast podnožja

en: Footer Area Three
bs: Treća oblast podnožja

en: Footer Area Two
bs: Druga oblast podnožja

en: Full Content Display
bs: prikaz Sadržaj

en: Gallery
bs: Galerija

en: Image
bs: Slika

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
bs: Izgleda da ne postoji sadržaj na ovoj lokaciji. Želite pokušati s pretragom?

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bs: Izgleda da ne možemo prikazati ono što vam treba. Možda pretraga pomogne.

en: Leave a reply
bs: Komentarišite

en: Left Sidebar
bs: Lijeva traka

en: Main Sidebar
bs: Glavna bočna traka

en: Menu
bs: meni

en: Most Used Categories
bs: Najkorištenije kategorije

en: Newer Comments &rarr;
bs: Noviji komentari &rarr;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bs: Noviji članci <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
bs: Sljedeća &rarr;

en: No Sidebar
bs: bez bočne trake

en: Nothing Found
bs: Ništa nije pronađeno

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bs: Ups! Ta stranica nije pronađena.

en: Open Link in New Window
bs: Otvori link u novom prozoru/tabu

en: Pages:
bs: Stranice:

en: Permalink to %s
bs: Trajni link ka %s

en: Pingback:
bs: Povratni ping

en: Post author
bs: Autor

en: Post navigation
bs: Navigacija članaka

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%7$s</a>
bs: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s" pubdate>%2$s</time></span> u <a href="%3$s" title="Link ka slici pune veličine">%4$s &times; %5$s</a> u <a href="%6$s" title="Nazad na %7$s" rel="gallery">%7$s</a>

en: Reply
bs: Komentariši

en: Right Sidebar
bs: Desna traka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Search
bs: Traži

en: Search Results for: %s
bs: Rezultati pretrage za: %s

en: Skip to content
bs: Idi na sadržaj

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bs: Žao nam je, ništa ne odgovara kriteriju vaše pretrage. Pokušajte ponovo sa drugim ključnim riječima.

en: Support
bs: podršku

en: Target. Open Link in New Window?
bs: Otvori link u novom prozoru/tabu

en: Theme Options
bs: Opcije teme

en: This gallery contains <a %1$s>%2$s photo</a>. | This gallery contains <a %1$s>%2$s photos</a>.
bs[0]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografiju</a>.
bs[1]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografije</a>.
bs[2]: Ova galerija sadrži <a %1$s>%2$s fotografija</a>.

en: Try looking in the monthly archives. %1$s
bs: Pogledajte u mjesečnim arhivama. %1$s

en: View all posts by %s
bs: Pregledaj sve članke od %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bs: Pregledaj sve članke od %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
bs: Vaš komentar čeka na moderaciju.
