Clean Journal - en to lt translation catalogue (218 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
lt: Deja, toks puslapis nerastas.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
lt: Nieko nerasta. Galbūt pabandykite vieną iš nuorodų žemiau, arba paiešką?

en: Comment navigation
lt: Komentaro naršymas

en: &larr; Older Comments
lt: &larr; Senesni komentarai

en: Newer Comments &rarr;
lt: Naujesni komentarai &rarr;

en: Comments are closed.
lt: Komentarai uždrausti.

en: Nothing Found
lt: Nepavyko rasti

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
lt: Pasirengę paskelbti pirmąjį įrašą? <a href="%1$s">Pradėkite čia</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
lt: Deja, pagal Jūsų užklausą nieko nerasta. Pabandykite dar kartą, naudodami kitokius raktažodžius.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
lt: Deja, neradome to, ko Jūs ieškote. Galbūt pasisektų, jei pasinaudotumėte paieška.

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Edit
lt: Редактировать

en: Home
lt: Namo

en: %1$s Archive for %2$s
lt: %1$s archyvas %2$s

en: %1$sSearch results for: %2$s
lt: %1$sPaieškos rezultatal: %2$s

en: %1$sPosts tagged %2$s
lt: %1$sĮrašai pažymėti %2$s

en: %1$sView all posts by %2$s
lt: %1$sPeržiūrėti įrašus pagal %2$s

en: Error 404
lt: Ошибка 404

en: Page %s
lt: %s puslapis

en: Primary Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary Menu
lt: Antrinis meniu

en: Header Top Menu
lt: Antraštės viršutinis meniu

[ctx: Droid Sans font: on or off]
en: on
lt: Įjungti

en: Post navigation
lt: Įrašo naršymas

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
lt: <span class="meta-nav">&larr;</span> Senesni įrašai

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
lt: Naujesni įrašai <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pingback:
lt: Atgalinis pranešimas

en: %s <span class="says">says:</span>
lt: %s <span class="says">parašė:</span>

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
lt: %1$s %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
lt: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.

en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Paskelbta</span>

[ctx: Used before post author name.]
en: <span class="screen-reader-text">Author</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Autorius</span>

en: Leave a comment
lt: Komentuoti

en: 1 Comment
lt: Komentarų: 1

en: % Comments
lt: Komentarų: %

[ctx: Used before category names.]
en: <span class="screen-reader-text">Categories</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Kategorijos</span>

[ctx: Used before tag names.]
en: <span class="screen-reader-text">Tags</span>
lt: <span class="screen-reader-text">Žymės</span>

en: Scroll Up
lt: Slinkti aukštyn

en: Posted on
lt: Paskelbta

en: By
lt: pagal

en: Next &rarr;
lt: Kitas &rarr;

en: Next post:
lt: Kitas įrašas:

en: &larr; Previous
lt: &larr; Ankstesnis

en: Previous post:
lt: Ankstesnis įrašas:

en: Read More ...
lt: Skaityti toliau ...

en: Clean Journal is a Premium Responsive WordPress Theme
lt: Clean Journal yra premium mobiliesiems įrenginiams pritaikyta WordPress tema

en: This is promotion headline. You can edit this from Appearance -> Customize -> Theme Options -> Promotion Headline Options
lt: Tai yra skatinamoji antraštė. Galite redaguoti ją per Išvaizda -> Tinkinti -> Temos parinktys -> Reklaminės antraštės parinktys

en: Reviews
lt: Отзывы

en: Search...
lt: Paieška...

en: Featured Content
lt: Rekomenduojami įrašai

en: Here you can showcase the x number of Featured Content.
lt: Čia Jūs galite demonstruoti x skaičių reklaminio turinio.

en: Light
lt: Šviesių spalvų

en: Dark
lt: Tamsi

en: Primary Sidebar, Content
lt: Pagrindinė šoninė juosta, turinys

en: Content, Primary Sidebar
lt: Turinys, pagrindinė šoninė juosta

en: No Sidebar ( Content Width )
lt: Be šoninės juostos (turinio plotis)

en: Show Excerpt
lt: Rodyti Ištrauką

en: Show Full Content (No Featured Image)
lt: Rodyti visą turinį (be reklaminio paveikslėlio)

en: Homepage / Frontpage
lt: Pradžia / titulinis

en: Excluding Homepage
lt: Išskyrus pradžią

en: Excluding Homepage, Page/Post Featured Image
lt: Išskyrus pradžią, puslapio/įrašo reklaminis paveiksliukas

en: Entire Site
lt: Visas tinklapis

en: Entire Site, Page/Post Featured Image
lt: Visas tinklapis, puslapio/įrašo reklaminis paveiksliukas

en: Pages and Posts
lt: Puslapiai ir įrašai

en: Disabled
lt: Neįgaliesiems

en: Full Image
lt: Visas paveiksliukas

en: Large Image
lt: Didelis paveiksliukas

en: Slider Image
lt: Slankiklio paveiksliukas

en: Demo Featured Content
lt: Demo reklaminis turinys

en: Featured Page Content
lt: reklaminis puslapio turinys

en: 3 columns
lt: 3 stulpeliai

en: 4 columns
lt: 4 stulpeliai

en: Show Full Content
lt: Rodyti pilną turinį

en: Hide Content
lt: Slepti turinį

en: Demo Featured Slider
lt: Demo reklaminis slankiklis

en: Featured Page Slider
lt: Reklaminis puslapio slankiklis

en: Fade
lt: Stelbti

en: Fade Out
lt: Išnykti

en: None
lt: Нет

en: Scroll Horizontal
lt: Slinkti horizontaliai

en: Scroll Vertical
lt: Slinkti vertikaliai

en: Flip Horizontal
lt: Apsukti horizontaliai

en: Flip Vertical
lt: Apsukti vertikaliai

en: Tile Slide
lt: Plytelių slinkimas

en: Tile Blind
lt: Plytelių užuolaida

en: True
lt: Tiesa

en: Wait
lt: Laukti

en: False
lt: Netiesa

en: Default(Older Posts/Newer Posts)
lt: Įprastas (senesni pranešimai/naujesni pranešimai)

en: Numeric
lt: Skaitinė

en: Infinite Scroll (Click)
lt: Begalinis slinkimas (paspaudimas)

en: Infinite Scroll (Scroll)
lt: Begalinis slinkimas (slinkimas)

en: Featured
lt: Рекомендуемые

en: Full Size
lt: Pilnas

en: Twitter
lt:  Twitter socialiniuose tinkluose

en: Feed
lt: Kanalas

en: Path
lt: Adresas (path)

en: Website
lt: Interneto svetainėje

en: Phone
lt: Telefono Nr.

en: Handset
lt: Įrengnys

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Cloud
lt: Debesis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Default
lt: Standartiniai nustatymai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Featured Image
lt: Spec. paveikslėlis

en: Disable Image
lt: Išjungti paveikslėlį

en: Here you can showcase the x number of Featured Content. You can edit this Headline, Subheadline and Feaured Content from "Appearance -> Customize -> Featured Content Options".
lt: Čia Jūs galite demonstruoti x skaičių reklaminio turinio. Jūs galite redaguoti šią antraštę, Paantraštę ir reklaminį turinį iš "Išvaizda -> Tinkinti -> Reklaminio turinio parinktys".

en: Permalink to:
lt: Pastovi nuoroda į:

en: Skip to content
lt: Eiti prie turinio

en: Search
lt: Поиск

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout Options
lt: Maketo parinktys

en: Header Featured Image Options
lt: Antraštės reklaminio paveikslėlio parinktys

en: Single Page/Post Image Layout
lt: Atskiro puslapio/įrašo paveikslėlio padėtis

en: Clean Journal Options
lt: Clean Journal nustatymai

en: Primary Sidebar
lt: Pagr. šoninė juosta

en: This is the primary sidebar if you are using a two or three column site layout option.
lt: Tai yra pagrindinė šoninė juosta, jei Jūs naudojate dviejų ar trijų stulpelių svetainės išdėstymo variantą.

en: Footer Area %d
lt: Apačios sritis %d

en: Footer %d widget area.
lt: Apačia %d valdiklio sritis.

en: CT: Social Icons
lt: CT: Soc. tinklų piktogramos

en: Use this widget to add Social Icons as a widget.
lt: Naudokite šį valdiklį tam, kad pridėti socialines piktogramas kaip valdiklius.

en: Title (optional):
lt: Pavadinimas (nebūtina):

en: Hold down the Ctrl (windows) / Command (Mac) button to select multiple options.
lt: Laikykite nuspaudę Ctrl (Windows) / Command (Mac) mygtuką, norėdami pasirinkti kelis variantus.

en: Theme Instructions
lt: Temos instrukcijos

en: Support
lt: atbalstīt

en: Changelog
lt: Pakeitimų sąrašas

en: Donate Now
lt: Paaukok dabar

en: Review
lt: Apžvalga

en: Featured Content Options
lt: Reklaminio turinio parinktys

en: Enable Featured Content on
lt: Įjungti reklaminį turinį

en: Select Featured Content Layout
lt: Pasirinkti reklaminio turinio išdėstymą

en: Check to Move above Footer
lt: Pažymėkite norėdami perkelti aukščiau apačios

en: Select Content Type
lt: Pasirinkite Turinio tipą

en: Leave field empty if you want to remove Headline
lt: Palikite lauką tuščią, jei norite pašalinti antraštę

en: Headline for Featured Content
lt: Antraštė reklaminiam turiniui

en: Leave field empty if you want to remove Sub-headline
lt: Palikite lauką tuščią, jei norite pašalinti poantraštę

en: Sub-headline for Featured Content
lt: Poantraštė reklaminiam turiniui

en: Save and refresh the page if No. of Featured Content is changed (Max no of Featured Content is 20)
lt: Išsaugokite ir atnaujinkite puslapį, jei reklaminio turinio skaičius pasikeitė (Max skaičius reklaminio turinio yra 20)

en: No of Featured Content
lt: Reklaminio turinio skaičius

en: Display Content
lt: Rodyti turinį

en: Featured Page
lt: Reklaminis puslapis

en: Featured Slider Options
lt: Reklaminio slinkiklio parinktys

en: Featured Slider
lt: Karuselė

en: Enable Slider on
lt: Įjungti slinkiklį

en: Transition Effect
lt: Pereinamasis efektas

en: seconds(s)
lt: sekundės(-džių)

en: Transition Delay
lt: Perėjimo delsimas

en: Transition Length
lt: Perėjimo ilgis

en: Image Loader
lt: Paveikslėlių įkėlėjas

en: Select Slider Type
lt: Pasirinkite slankiklio tipą

en: Save and refresh the page if No. of Slides is changed (Max no of slides is 20)
lt: Išsaugokite ir atnaujinkite puslapį, jei skaidrių skaičius yra pasikeitęs (maks. skaičius skaidrių yra 20)

en: No of Slides
lt: Skaidrių skaičius

en: Enable Featured Header Image on
lt: Įjungti reklaminės antraštės paveiksliuką

en: Page/Post Featured Header Image Size
lt: Puslapio/įrašo reklaminės antraštės paveiksliuko dydis

en: Featured Header Image Alt/Title Tag
lt: Reklaminės antraštės paveiksliuko alternatyvus tekstas

en: Featured Header Image Link URL
lt: Reklaminės antraštės paveiksliuko nuorodos URL

en: Check to Open Link in New Window/Tab
lt: Pažymėkite, kad atidaryti nuorodą naujame lange/kortelėje

en: Note: Enter the url for correponding social networking website
lt: Pastaba: įveskite URL atitinkamai socialinio tinklo svetainei

en: Social Links
lt: Socialinės nuorodos

en: Skype link can be of formats:<br>callto://+{number}<br> skype:{username}?{action}. More Information in readme file
lt: Skype nuoroda gali būti formatais:<br>callto://+{number}<br> skype:{username}?{action}. Daugiau informacijos readme faile.

en: Basic theme Options
lt: Pagrindinės temos parinktys

en: Theme Options
lt: Apipavidalinimo Parinktys

en: Breadcrumbs are a great way of letting your visitors find out where they are on your site with just a glance. You can enable/disable them on homepage and entire site.
lt: Viršutinis slankusis laukas yra puikus būdas leisti savo lankytojams sužinoti, kur jie yra jūsų svetainėje vos tik žvilgterėjus. Jūs galite įjungti/išjungti juos puslapyje ir visoje svetainėje.

en: Breadcrumb Options
lt: Viršutinio slankaus lauko parinktys

en: Check to enable Breadcrumb
lt: Pažymėkite norėdami įjungti viršutinį slankųjį lauką.

en: Check to enable Breadcrumb on Homepage
lt: Pažymėkite norėdami įjungti viršutinį slankųjį lauką pradžios puslapyje.

en: Separator between Breadcrumbs
lt: Viršutiniojo slankaus lauko skirtukas

en: Custom/Inline CSS
lt: Individualus/Inline CSS

en: Custom CSS Options
lt: Individualaus CSS parinktys

en: Enter Custom CSS
lt: Įveskite individualų CSS

en: Excerpt Options
lt: Ištraukos parinktys

en: Excerpt length. Default is 55 words
lt: Numatytasis nustatymas yra 55 žodžiai.

en: Excerpt Length (words)
lt: Ištraukos Ilgis (žodžiais)

en: Read More Text
lt: Skaityti daugiau teksto

en: Only posts that belong to the categories selected here will be displayed on the front page
lt: Tik pranešimai, kurie priklauso vienai iš pažymėtų kategorijų, bus rodomi tituliniame puslapyje.

en: Homepage / Frontpage Options
lt: Pradžios/titulinio puslapio parinktys

en: Select Categories
lt: Pasirinkite kategorijas

en: Default Layout
lt: Numatytasis išdėstymas

en: Archive Content Layout
lt: Archyvo turinio išdėstymas

en: Infinite Scroll Options requires <a target="_blank" href="%s">JetPack Plugin</a> with Infinite Scroll module Enabled.
lt: Begalinio slinkimo parinktys reikalauja <a target="_blank" href="%s">Jetpack įskiepio</a> su įjungtu begalinio slinkimo moduliu.

en: Numeric Option requires <a target="_blank" href="%s">WP-PageNavi Plugin</a>.
lt: Skaičių variantas reikalauja <a target="_blank" href="%s">WP-PageNavi įskiepio</a> .

en: Pagination Options
lt: Numeracijos parinktys

en: Pagination type
lt: Numeracijos tipas

en: To disable the fields, simply leave them empty.
lt: Norėdami išjungti laukus, tiesiog palikite juos tuščius.

en: Promotion Headline Options
lt: Reklaminės antraštės parinktys

en: Enable Promotion Headline on
lt: Įjungti reklaminę antraštę

en: Appropriate Words: 10
lt: Tinka žodžių: 10

en: Promotion Headline Text
lt: Reklaminės antraštės tekstas

en: Appropriate Words: 15
lt: Tinka žodžių: 15

en: Promotion Subheadline Text
lt: Reklaminės poantraštės tekstas

en: Appropriate Words: 3
lt: Tinka žodžių: 3

en: Promotion Headline Button Text
lt: Reklaminės antraštės mygtuko tekstas

en: Promotion Headline Link
lt: Reklaminės antraštės nuoroda

en: Scrollup Options
lt: Scrollup nustatymai

en: Check to disable Scroll Up
lt: Pažymėję išjungsite Scroll Up efektą

en: Change default placeholder text in Search.
lt: Keisti numatytąjį tekstą paieškoje.

en: Search Options
lt: Paieškos parinktys

en: Default Display Text in Search
lt: Įprastas ekrano tekstas paieškoje

en: Logo
lt: Logotipas

en: Check to disable logo
lt: Pažymėkite langelį, jei norite išjungti logotipą.

en: Logo Alt Text
lt: Logotipo alternatyvus tekstas

en: Check to move Site Title and Tagline before logo
lt: Pažymėkite norėdami padėti tinklapio pavadinimą ir apibūdinimą prieš logotipą

en: Color Scheme
lt: Spalvų schema

en: Caution: Reset all settings to default. Refresh the page after save to view full effects.
lt: Atsargiai: Atstatykite visus nustatymus į numatytuosius. Po išsaugojimo atnaujinkite puslapį, kad galėtumėte peržiūrėti pilną efektą.

en: Reset all settings
lt: Atstatyti visus nustatymus

en: Check to reset all settings to default
lt: Pažymėkite norėdami atstatyti visus nustatymus į numatytuosius

en: Important Links
lt: Svarbios nuorodos

en: Refresh the customizer page after saving to view reset effects
lt: Po išsaugojimo atnaujinkite puslapį, kad galėtumėte peržiūrėti pilną efektą.

en: Error 404-Page NOT Found
lt: Klaida 404 puslapis nerastas

en: Search Results for: %s
lt: Paieškos rezultatai skirti: %s

[ctx: label]
en: Search for:
lt: Ieškoti:

[ctx: submit button]
en: Search
lt: Paieška

en: Primary Sidebar Widget Area
lt: Pagrindinės šoninės juostos valdiklių sritis

en: This is the Primary Sidebar Widget Area if you are using a two or three column site layout option.
lt: Tai yra pagrindinės šoninės juostos valdiklių sritis, jei naudojate dviejų ar trijų stulpelių svetainės išdėstymo variantą.

en: By default it will load Search and Archives widgets as shown below. You can add widget to this area by visiting your <a href="%s">Widgets Panel</a> which will replace default widgets.
lt: Pagal nutylėjimą jis užkraus paieškos ir archyvų valdiklius, kaip parodyta žemiau. Jūs galite pridėti valdiklį į šią sritį apsilankę savo <a href="%s">valdiklių skyde</a> , kuris pakeis numatytuosius valdiklius.

en: Archives
lt: Archyvai
