cleanyetibasic 1.0.3.x - en to pl translation catalogue (60 entries)

en: Pages:
pl: Strony:

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest chroniony hasłem. Proszę podaj hasło aby przeglądać komentarze.

en: Primary Menu
pl: Menu główne

en: Post a Comment
pl: Skomentuj

en: Post a Reply to %s
pl: Napisz odpowiedź na %s.

en: Cancel reply
pl: Anuluj odpowiedź

en: Post Comment
pl: Skomentuj

en: Name
pl: Imię

en: Website
pl: Strona

en: Category Archives:
pl: Archiwum Kategorii:

en: Search Results for:
pl: Wyniki wyszukiwania:

en: Tag Archives:
pl: Archiwum Tagów:

en: Archives:
pl: Archiwa:

en: Edit post
pl: Edytuj wpis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Not Found
pl: Nie Znaleziono

en: Archives by Category
pl: Archiwum wg. Kategorii

en: Archives by Month
pl: Archiwum wg. Miesiąca

en: Find
pl: Szukaj

en: Tagged
pl: Otagowano jako

en: Leave a comment
pl: Skomentuj

en: Comments closed
pl: Komentowanie zostało zablokowane

en: Post a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Trackback URL for your post
pl: Adres URL Trackback'u do tego wpisu

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: Reply
pl: Odpowiedź

en: Log in to reply.
pl: Zaloguj się aby odpowiedzieć.

en: Posts RSS feed
pl: Kanał RSS wpisów

en: Comments RSS feed
pl: Kanał RSS komentarzy

en: Skip navigation to the content
pl: Skocz do treści strony

en: Skip to content
pl: Skocz do treści

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Skrót postu nie jest dostępny, ponieważ post został oznaczony jako chroniony.

en: Index Insert Position
pl: Pozycja wstawienia indeksu

en: Info on Author Page
pl: Informacja na stronie autora.

en: Text in Footer
pl: Tekst stopki.

en: To search, type and hit enter
pl: Wpisz poszukiwaną frazę i wciśnij enter

en: Search
pl: Szukaj

en: The primary widget area, most often used as a sidebar.
pl: Główny obszar widgetów, najczęsciej wyświetlany w kolumnie bocznej.

en: The secondary widget area, most often used as a sidebar.
pl: Pomocniczy obszar widgetów, najczęsciej wyświetlany w kolumnie bocznej.

en: The 1st widget area in the footer.
pl: Pierwszy obszar widgetów w stopce.

en: The 2nd widget area in the footer.
pl: Drugi obszar widgetów w stopce.

en: The 3rd widget area in the footer.
pl: Trzeci obszar widgetów w stopce.

en: The top widget area displayed on the index page.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na górze strony głównej.

en: The widget area inserted after x posts on the index page.
pl: Obszar widgetów wyświetlany po x postach na stronie głównej

en: The bottom widget area displayed on the index page.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na dole strony głównej.

en: The top widget area displayed on a single post.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na górze strony z postem.

en: The widget area inserted between the post and the comments on a single post.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na stronie postu pomiędzy treścą a komentarzami.

en: The bottom widget area displayed on a single post.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na dole strony z postem.

en: The top widget area displayed on a page.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na górze strony

en: The bottom widget area displayed on a page.
pl: Obszar widgetów wyświetlany na dole strony.

en: A search form for your blog
pl: Formularz wyszukiwania dla twojego blogu

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Log in/out and admin
pl: Zaloguj/wyloguj się z panel administracyjnego

en: Links to your posts and comments feed
pl: Linki do twoich postów i komentarzy

en: RSS Links
pl: Linki RSS

en: All posts
pl: Wszystkie wpisy

en: All comments
pl: Wszystkie komentarze

en: Pages:
pl: Strony:

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
pl: Przykro nam, ale nie znaleziono nic pasującego do Twoich kryteriów wyszukiwania. Proszę spróbuj z innymi słowami kluczowymi.
