cleanyetibasic 1.0.3.x - en to et translation catalogue (136 entries)

[ctx: Default title for untitled posts]
en: (Untitled)
et: (pealkirjata)

[ctx: 1s and 2s are the a href link wrappers, do not reverse them]
en: Trackbacks are closed, but you can %1$spost a comment%2$s.
et: Trackback-viited pole lubatud, aga võid %1$sjätta kommentaari%2$s.

en: The template %s
et: Põhi %s

en: Pages:
et: Lehed:

en: Email
et: E-post

en: Please do not load this page directly.
et: Selle lehe poole ei tasu otse pöörduda.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et: See postitus on salasõnaga kaitstud. Kommentaaride nägemiseks sisesta salasõna.

en: Trackbacks
et: Trackback-viited

[ctx: %1$ and %2$s are <span> tags]
en: %1$sOne%2$s Trackback
et: %1$sÜks%2$s trackback-viide

en: Primary Menu
et: Põhimenüü

[ctx: One Comment, where %$1s and %$2s are <span> tags]
en: %1$sOne%2$s Comment
et: %1$sÜks%2$s kommentaar

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Post a Comment
et: Lisa kommentaar

en: Post a Reply to %s
et: Vasta kommentaarile %s

[ctx: noun]
en: Comment
et: Kommentaar

en: Cancel reply
et: Katkesta vastamine

en: Post Comment
et: Lisa kommentaar

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-post

en: Website
et: Veebileht

[ctx: %$1s and %$2s are <em> tags for emphasis on never]
en: Your email is %1$snever%2$s published nor shared.
et: Sinu e-posti ei avaldata ega jagata %1$skunagi%2$s published nor shared.

[ctx: %$1s and %$2s are <span> tags]
en: Required fields are marked %1$s*%2$s
et: Kohustuslikke välju tähistab %1$s*%2$s

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.
et: Kommenteerimiseks pead olema %1$ssisse loginud%2$s.

en: Log in
et: Logi sisse

en: Logged in as %s
et: Sisse logitud kasutajana %s

en: Log out of this account
et: Logi välja

en: Log out?
et: Logid välja?

[ctx: %$1s and %$2s are <abbr> tags]
en: You may use these %1$sHTML%2$s tags and attributes
et: Võid kasutada järgmisi %1$sHTML%2$s märgendeid ja atribuute

en: Author Archives:
et: Autori arhiiv:

en: Category Archives:
et: Rubriigi arhiiv:

en: Search Results for:
et: Tulemused otsingule:

en: Tag Archives:
et: Sildi arhiiv:

en: Archives:
et: Arhiiv:

en: Daily Archives: %s
et: Päeva arhiiv: %s

en: Monthly Archives: %s
et: Kuu arhiiv: %s

en: Yearly Archives: %s
et: Aasta arhiiv: %s

en: Older posts
et: Vanemad postitused

en: Newer posts
et: Uuemad postitused

en: Edit post
et: Muuda postitust

en: Edit
et: Muuda

en: Not Found
et: Lehte ei leitud (viga 404)

en: Permalink to %s
et: Püsiviide: %s

en: By
et: Autor

en: View all posts by %s
et: Vaata kõiki %s postitusi

en: Published:
et: Avaldatud:

en: Archives by Category
et: Arhiivid rubriikide kaupa

en: Archives by Month
et: Arhiivid kuude kaupa

en: Apologies, but we were unable to find what you were looking for. Perhaps searching will help.
et: Soovitud leht ei ole leitav. Vahest aitab otsing?

en: Find
et: Otsi

en: Read More %s
et: Loe edasi %s

en: Browse the %s archive.
et: Vaata %s arhiivi.

en: Permalink to %s Archive
et: Püsiviide %s arhiivile

[ctx: 1s and 2s are the a href link wrappers, do not reverse them]
en: Bookmark the %1$spermalink%2$s.
et: Talleta %1$spüsiviide%2$s.

en: This entry was posted in %s
et: Postitatud rubriiki %s

en: Also posted in %s
et: Lisaks postitatud rubriiki %s

en: Posted in %s
et: Postitatud rubriiki %s

en: This entry is tagged
et: Postituse märksõnad

en: and tagged
et: märksõnaga

en: Also tagged
et: Lisaks märksõna

en: Tagged
et: Sildistatud

en: Comment on %s
et: Kommenteeri %s

en: %s Response | %s Responses
et[0]: %s vastus
et[1]: %s vastust

en: Leave a comment
et: Kommenteeri

en: Comments closed
et: Kommenteerimine suletud

[ctx: 1s and 2s are the a href link wrappers, do not reverse them. 3s is trackback url.]
en: %1$sPost a comment%2$s or leave a trackback: %3$s
et: %1$sKommenteeri%2$s või lisa trackback-viide: %3$s

en: Post a comment
et: Postita kommentaar

en: Trackback URL for your post
et: Trackback-viite URL Sinu postituse jaoks

en: Trackback URL
et: Trackback-viite URL

[ctx: %s is trackback url, wrapped in link tags]
en: Comments are closed, but you can leave a trackback: %s
et: Kommenteerimine on suletud, aga võid lisada trackback-viite: %s

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
et: Kommenteerimine ja trackback-viidete lisamine ei ole lubatud.

[ctx: Posted {$date} at {$time}]
en: Posted %s at %s
et: Lisatud %s kell %s

en: Permalink to this comment
et: Püsiviide sellele kommentaarile

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Your comment is awaiting moderation
et: Sinu kommentaar on modereerimisjärjekorras

en: Reply
et: Vasta

en: Log in to reply.
et: Vastamiseks logi sisse.

[ctx: By {$authorlink} on {$date} at {$time}]
en: By %1$s on %2$s at %3$s
et: Kirjutas %1$s %2$s kell %3$s

en: Your trackback is awaiting moderation
et: Sinu trackback-viide on modereerimisjärjekorras

en: Posts RSS feed
et: Postituse RSS

en: Comments RSS feed
et: Kommentaaride RSS

en: Skip navigation to the content
et: Möödu navigatsioonist sisu juurde

en: Skip to content
et: Siirdu sisu juurde

en: There is no excerpt because this is a protected post.
et: Kaitstud postituse sisukokkuvõtet ei saa kuvada.

en: Index Insert Position
et: Indeks-lehe mooduli asukoht

en: Info on Author Page
et: Info autori lehel

en: Text in Footer
et: Jaluse tekst

en: Remove Legacy Options
et: Kustuta iganenud seaded

en: Theme Options
et: Teema sätted

en: For more information:
et: Lisainfo:

en: For support:
et: Tugi:

en: forums
et: foorumid

en: The options below are enabled by the cleanyetibasic Theme framework and/or a child theme.
et: Alljärgnevad sätted pärinevad cleanyetibasic Theme raamistikust ja/või kasutuselolevast alamteemast (child theme).

en: New options can be added and the default ones removed by creating a child theme. This contextual help can be customized in a child theme also.
et: Uusi sätteid saab lisada ja olemasolevaid eemaldada luues alamteema (child theme). Ka seda kontekstitundlikku abiteksti saab muuta alamteemaga.

en: Overview
et: Ülevaade

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: For more information about this theme, %1$svisit cleanyetibasicTheme.com%2$s
et: Selle teema kohta pakub lisainfot %1$scleanyetibasicTheme.com%2$s

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: Please visit the %1$scleanyetibasicTheme.com Forums%2$s if you have any questions about cleanyetibasic.
et: Küsimustele leiad vastuse %1$scleanyetibasicTheme.com foorumist%2$s.

[ctx: {$current theme} Theme Options]
en: %s Theme Options
et: %s teema sätted

en: The Index Insert widget area will appear after this post number. Entering nothing or 0 will disable this feature.
et: Index Insert lisatakse pärast niimitmendat postitust. Tühi lahter või 0 keelab selle mooduli.

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: Display a %1$smicroformatted vCard%2$s with the author's avatar, bio and email on the author page.
et: Kuva %1$smikroformaadis vCard%2$s autori avatari, tutvustuse ja e-postiga tema lehel.

[ctx: %s are shortcode tags]
en: You can use HTML and shortcodes in your footer text. Shortcode examples: %s
et: Jaluses saab kasutada HTMLi ja lühikoode, näiteks: %s

[ctx: {$current theme} Theme Options]
en: %s Theme Options have been upgraded to an improved format. Remove the legacy options from the database.
et: %s teema sätted on viidud uuemasse formaati. Kustuta iganenud seaded andmebaasist.

en: The index insert position value must be a number equal to or greater than zero. This setting has been reverted to the previous value.
et: Index Insert mooduli positsiooniks sobib 0 või sellest suurem number. Taastatud sätte eelmine väärtus.

en: To search, type and hit enter
et: Sisesta otsisõna ja vajuta enterit

en: Search
et: Otsi

en: The primary widget area, most often used as a sidebar.
et: Peamine mooduliala (primary widget area), harilikult kasutusel külgpaanina.

en: The secondary widget area, most often used as a sidebar.
et: Täiendav mooduliala (secondary widget area), harilikult kasutusel külgpaanina.

en: The 1st widget area in the footer.
et: Esimene mooduliala jaluses (1st widget area).

en: The 2nd widget area in the footer.
et: Teine mooduliala jaluses (2nd widget area).

en: The 3rd widget area in the footer.
et: Kolmas mooduliala jaluses (3rd widget area).

en: The top widget area displayed on the index page.
et: Ülemine moodul indeks-lehel.

en: The widget area inserted after x posts on the index page.
et: Moodul mis lisatakse indeks-lehele pärast x postitust

en: The bottom widget area displayed on the index page.
et: Alumine moodul indeks-lehel

en: The top widget area displayed on a single post.
et: Ülemine moodul üksiku postituse lehel

en: The widget area inserted between the post and the comments on a single post.
et: Moodul mis lisatakse postituse ja kommentaaride vahele üksiku postituse lehel

en: The bottom widget area displayed on a single post.
et: Alumine moodul üksiku postituse lehel

en: The top widget area displayed on a page.
et: Ülemine moodul leheküljel.

en: The bottom widget area displayed on a page.
et: Alumine moodul leheküljel.

en: A search form for your blog
et: Otsinguvorm

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Log in/out and admin
et: Sisse/välja logimine ja haldus

en: Links to your posts and comments feed
et: Viited postituse ja kommentaride RSSile

en: RSS Links
et: RSS lingid

en: All posts
et: Kõik postitused

en: All comments
et: Kõik kommentaarid

en: Logged in as
et: Sisse logitud kasutajana

en: Pages:
et: Lehed:

en: Nothing Found
et: Ei leitud

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
et: Kahjuks ei leidunud midagi sobilikku. Palun proovi mõne teise märksõnaga.

en: You can include a %s in a childtheme
et: Võid kasutada %s alamteemas (childtheme)

en: The ultimate in SEO-ready themes, cleanyetibasic is a highly extensible, WordPress Theme Framework featuring 13 widget-ready areas, drop-down menus, grid-based layout samples, plugin integration, shortcodes for your footer, &amp; a whole lot more. Perfect for any blog and <strong><em>the</em></strong> starting point for theme development.
et: cleanyetibasic on SEO-valmis WordPressi teemaraamistik mis on kergesti laiendatav, 13 mooduli-ala ja menüüde toega, küljendus põhineb võrgustikul... &amp; ja veel palju muud head. Ideaalne aluskiht  <strong><em>teema-arenduseks</em></strong>.

en: Deprecated Archives Template
et: Iganenud arhiivide põhi

en: Links Page
et: Viidete põhi

en: Archives Page
et: Arhiivide põhi

en: Deprecated Blog Template
et: Iganenud ajaveebi põhi

en: Full Width
et: Täislaiusega põhi
