cleanyetibasic 1.0.3.x - en to sr translation catalogue (148 entries)

en: The template %s
sr: Темплејт %s

en: Pages:
sr: Стране:

en: Email
sr: Е-пошта

en: Please do not load this page directly.
sr: Молим Вас да не учитавате ову страницу директно.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr: Овај чланак је заштићен шифром. Унестите шифру како бисте видели коментаре.

en: Trackbacks
sr: Трекбекови

[ctx: %1$ and %2$s are <span> tags]
en: %1$sOne%2$s Trackback
sr: %1$sЈедан%2$s Трекбек

en: Primary Menu
sr: Примарни мени

[ctx: One Comment, where %$1s and %$2s are <span> tags]
en: %1$sOne%2$s Comment
sr: %1$sЈедан%2$s Коментар

en: Comments
sr: Коментари

en: Post a Comment
sr: Објавите коментар

en: Post a Reply to %s
sr: Одговорите на %s

[ctx: noun]
en: Comment
sr: Коментар

en: Cancel reply
sr: Поништите одговор

en: Post Comment
sr: Објавите коментар

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-пошта

en: Website
sr: Вебсајт

[ctx: %$1s and %$2s are <em> tags for emphasis on never]
en: Your email is %1$snever%2$s published nor shared.
sr: Ваша е-пошта неће %1$sникад%2$s бити објављена или прослеђена наком.

[ctx: %$1s and %$2s are <span> tags]
en: Required fields are marked %1$s*%2$s
sr: Захтевана поља су обележена %1$s*%2$s

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a comment.
sr: Морате се %1$пријавити %2$s да бисте оставили коментар

en: Log in
sr: Пријави се

en: Logged in as %s
sr: Пријављен као %s

en: Log out of this account
sr: Изађите из овог налога

en: Log out?
sr: Желите да се одјавите?

[ctx: %$1s and %$2s are <abbr> tags]
en: You may use these %1$sHTML%2$s tags and attributes
sr: Можете користити ове %1$sHTML%2$s ознаке и атрибуте

en: Author Archives:
sr: Архиве аутора

en: Category Archives:
sr: Архиве категорија

en: Search Results for:
sr: Резултати претраге за:

en: Tag Archives:
sr: Таг архива

en: Archives:
sr: Архиве:

en: Daily Archives: %s
sr: Дневни архиви: %s

en: Monthly Archives: %s
sr: Месечни архиви: %s

en: Yearly Archives: %s
sr: Годишнји архиви: %s

en: Older posts
sr: Старији чланци

en: Newer posts
sr: Новији чланци

en: Edit post
sr: Измена чланка

en: Edit
sr: Измена

en: Not Found
sr: Ништа није пронађено

en: Permalink to %s
sr: Пермалинк на %s

en: By
sr: Од

en: View all posts by %s
sr: Погледај све чланке од %s

en: Published:
sr: Објављено:

en: Archives by Category
sr: Архиве по категоријама

en: Archives by Month
sr: Архиве по месецу

en: Apologies, but we were unable to find what you were looking for. Perhaps searching will help.
sr: Извините, али ми нисмо у могућности да пронађемо оно сте тражили. Можда Вам претрага може помоћи.

en: Find
sr: Пронађи

en: Read More %s
sr: Прочитај више %s

en: Browse the %s archive.
sr: Претражи %s архиву.

en: Permalink to %s Archive
sr: Пермалинк до  %s Архиве

[ctx: 1s and 2s are the a href link wrappers, do not reverse them]
en: Bookmark the %1$spermalink%2$s.
sr: Забележи (bookmark)  %1$sпермалинк%2$s.

en: This entry was posted in %s
sr: Унос је објављен у %s

en: Also posted in %s
sr: Такође објављено у %s

en: Posted in %s
sr: Објављено у %s

en: This entry is tagged
sr: Унос је означен (tagged)

en: and tagged
sr: и означен (tagged)

en: Also tagged
sr: Такође означен (tagged)

en: Tagged
sr: Oзначен (tagged)

en: Comment on %s
sr: Коментар на %s

en: %s Response | %s Responses
sr[0]: %s Одговор
sr[1]: %s Одговора
sr[2]: %s Одговора

en: Leave a comment
sr: Остави коментар

en: Comments closed
sr: Коментари су затворени

[ctx: 1s and 2s are the a href link wrappers, do not reverse them. 3s is trackback url.]
en: %1$sPost a comment%2$s or leave a trackback: %3$s
sr: %1$sОбјави коментар%2$s или остави трекбек: %3$s

en: Post a comment
sr: Објави коментар

en: Trackback URL for your post
sr: Трекбек URL за Ваш чланак

en: Trackback URL
sr: Трекбек URL

[ctx: %s is trackback url, wrapped in link tags]
en: Comments are closed, but you can leave a trackback: %s
sr: Коментари су затворени, али ви можете оставити трекбек: %s

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
sr: И коментари и трекбекови су тренутно затворени

[ctx: Posted {$date} at {$time}]
en: Posted %s at %s
sr: Објављено %s код %s

en: Permalink to this comment
sr: Пермалинк на овај коментар

en: Permalink
sr: Пермалинк

en: Edit comment
sr: Измена коментара

en: Your comment is awaiting moderation
sr: Ваш коменатар чека проверу од стране модератора

en: Reply
sr: Одговор

en: Log in to reply.
sr: Пријави се ради одговора

[ctx: By {$authorlink} on {$date} at {$time}]
en: By %1$s on %2$s at %3$s
sr: Од %1$s на %2$s код %3$s

en: Your trackback is awaiting moderation
sr: Ваш трекбек чека проверу модератора

en: Posts RSS feed
sr: RSS feed о чланцима

en: Comments RSS feed
sr: RSS feed о коментарима

en: Skip navigation to the content
sr: Прескочи навигацију  до садржаја

en: Skip to content
sr: Иди на садржај

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sr: Није могућ приступ, ово је заштићени чланак

en: Index Insert Position
sr: Индекс Унос Позиција

en: Info on Author Page
sr: Информације о аутору стране

en: Text in Footer
sr: Текст у подножју странице (footer)

en: Remove Legacy Options
sr: Уклони Опције о правима

en: Theme Options
sr: Опције за тему

en: For more information:
sr: За више информација:

en: For support:
sr: За подршку:

en: forums
sr: форуми

en: The options below are enabled by the cleanyetibasic Theme framework and/or a child theme.
sr: Опције испод су омогућене од стране фрејмворка cleanyetibasic теме и/или њене child теме.

en: New options can be added and the default ones removed by creating a child theme. This contextual help can be customized in a child theme also.
sr: Нове опције се могу додати и оне стандарне постојеће се могу уклонити креирањем једне cleanyetibasic теме. Ова контекстуална помоћ се такође може прилагодити у оквиру те cleanyetibasic  теме.

en: Overview
sr: Oсврт на

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: For more information about this theme, %1$svisit cleanyetibasicTheme.com%2$s
sr: За више информација о овој теми, %1$посетите cleanyetibasicTheme.com%2$s

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: Please visit the %1$scleanyetibasicTheme.com Forums%2$s if you have any questions about cleanyetibasic.
sr: Молимо Вас посетете %1$scleanyetibasicTheme.com форуме%2$s уколико имате нека питања о cleanyetibasic

[ctx: {$current theme} Theme Options]
en: %s Theme Options
sr: %s Опције теме

en: The Index Insert widget area will appear after this post number. Entering nothing or 0 will disable this feature.
sr: Индекс за унос widget области ће се појавити после овог броја чланка. Не уношењем ничега или 0 ће онемогућити ово својство.

[ctx: %1$s and %2$s are <a> tags]
en: Display a %1$smicroformatted vCard%2$s with the author's avatar, bio and email on the author page.
sr: Прикажи %1$smicroformatted vCard%2$s на аватару аутора, био и е-пошту на ауторвој страни

[ctx: %s are shortcode tags]
en: You can use HTML and shortcodes in your footer text. Shortcode examples: %s
sr: Можете користити и кодовне скраћенице у подножју Вашег текста. Примери кодовних скраћеница: %s

[ctx: {$current theme} Theme Options]
en: %s Theme Options have been upgraded to an improved format. Remove the legacy options from the database.
sr: %s Опције теме ће бити надограђене у једну унапређену опцију. Уклоните опције о правима из базе података.

en: The index insert position value must be a number equal to or greater than zero. This setting has been reverted to the previous value.
sr: Вредност индекса позиције уноса мора бити број који је једнак или већи од нуле. Ово подешавање ће бити враћено на претходну вредност.

en: To search, type and hit enter
sr: За претрагу, унесите појам и притисните Enter

en: Search
sr: Претрага

en: Primary Aside
sr: Примарни Aside

en: The primary widget area, most often used as a sidebar.
sr: Примарна widget област , се често користи у оквиру Sidebar-а

en: Secondary Aside
sr: Секундарни Aside

en: The secondary widget area, most often used as a sidebar.
sr: Секундарна widget област, се често користи у оквиру Sidebar-а

en: 1st Subsidiary Aside
sr: 1. Помоћни Aside

en: The 1st widget area in the footer.
sr: 1. widget област у подножју странице (footer)

en: 2nd Subsidiary Aside
sr: 2. Помоћни Aside

en: The 2nd widget area in the footer.
sr: 2. widget област у подножју сајта (footer)

en: 3rd Subsidiary Aside
sr: 3. Помоћни Aside

en: The 3rd widget area in the footer.
sr: 3. widget област у подножју сајта (footer)

en: Index Top
sr: Индекс Врх

en: The top widget area displayed on the index page.
sr: Горња widget област приказана на index страни

en: Index Insert
sr: Индекс Унос

en: The widget area inserted after x posts on the index page.
sr: Widget oбласт се убацује након x чланака на index страни.

en: Index Bottom
sr: Индекс При дну

en: The bottom widget area displayed on the index page.
sr: Widget област при дну приказана на index страни

en: Single Top
sr: Појединачан Врх

en: The top widget area displayed on a single post.
sr: Widget област при врху приказана напојединачном чланку

en: Single Insert
sr: Појединачан Унос

en: The widget area inserted between the post and the comments on a single post.
sr: Widget област унешена између одређеног чланка и коментара на појединачном чланку.

en: Single Bottom
sr: Сингл При дну

en: The bottom widget area displayed on a single post.
sr: Widget област при дну приказана на појединачном чланку

en: Page Top
sr: Страна При врху

en: The top widget area displayed on a page.
sr: Widget област при врху приказана на једној страни.

en: Page Bottom
sr: Страна При дну

en: The bottom widget area displayed on a page.
sr: Widget област при дну приказана на једној страни.

en: A search form for your blog
sr: Форма за претрагу за Ваш блог

en: Title:
sr: Наслов:

en: Log in/out and admin
sr: Пријава/Одјава и админ

en: Meta
sr: Мета

en: Links to your posts and comments feed
sr: Линкови ка feed-ovima Ваших чланака и коментара

en: RSS Links
sr: RSS линкови

en: All posts
sr: Сви чланци

en: All comments
sr: Сви коментари

en: Logged in as
sr: Пријављен као

en: Pages:
sr: Стране:

en: Nothing Found
sr: Ништа није пронађено

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
sr: Извините, али ништа није пронађено за Ваш критеријум претраге. Молимо Вас, покушајте поново са различитим кључним речима претраге.

en: You can include a %s in a childtheme
sr: Можете укључити %s у child тему

en: The ultimate in SEO-ready themes, cleanyetibasic is a highly extensible, WordPress Theme Framework featuring 13 widget-ready areas, drop-down menus, grid-based layout samples, plugin integration, shortcodes for your footer, &amp; a whole lot more. Perfect for any blog and <strong><em>the</em></strong> starting point for theme development.
sr: Ултимативна SEO спремна тема, cleanyetibasic је веома проширив, WordPress Theme Framework, са 13 widget спремних области, drop-down менији, семплови layout-a који си засновани на grid-y, пинтеграција додатака (plugin), кодовних скраћеница за Ваше подножје странице, &amp; и још много тога. Одлично за било који блог и као <strong><em>добра</em></strong> полазна основа за развој своје теме.

en: Deprecated Archives Template
sr: Темплејт са старим архивама

en: Links Page
sr: Страна са линковима

en: Archives Page
sr: Страна са архивама

en: Deprecated Blog Template
sr: Темплејт са старим чланцима

en: Full Width
sr: Пуна дужина
