cleanyetibasic 1.0.3.x - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Pages:
ru: Страницы:

en: Email
ru: E-mail

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
ru: Эта публикация защищена паролем. Введите пароль чтобы увидеть комментарии.

en: Post a Comment
ru: Оставить комментарий

en: Post Comment
ru: Оставить комментарий

en: Name
ru: Имя

en: Email
ru: E-mail

en: Website
ru: Сайт

en: Category Archives:
ru: Архив категории

en: Search Results for:
ru: Результаты поиска для:

en: Tag Archives:
ru: Архивы тэгов:

en: Edit post
ru: Редактировать запись

en: Edit
ru: Редактировать

en: Not Found
ru: Не найдено

en: Archives by Category
ru: Архивы категории

en: Archives by Month
ru: Архивы по месяцам

en: Find
ru: Поиск

en: Tagged
ru: Теги

en: Leave a comment
ru: Оставить комментарий

en: Comments closed
ru: Комментирование закрыто

en: Post a comment
ru: Оставить комментарий

en: Trackback URL for your post
ru: Trackback URL для вашей записи

en: Posts RSS feed
ru: RSS лента записей

en: Comments RSS feed
ru: RSS лента комментариев

en: Skip navigation to the content
ru: Пропустить навигацию

en: Skip to content
ru: Перейти к содержимому

en: Search
ru: Поиск

en: Title:
ru: Заголовок:

en: Meta
ru: Мета

en: RSS Links
ru: RSS ссылки

en: All posts
ru: Все записи

en: All comments
ru: Все комментарии

en: Pages:
ru: Страницы:

en: Nothing Found
ru: Ничего не найдено

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
ru: Извините, но мы не нашли ни чего отвечающего вашим запросам. Пожалуйста попробуйте снова с другими ключевыми словами.
