cleanyetibasic 1.0.3.x - en to fi translation catalogue (56 entries)

en: Pages:
fi: Sivut:

en: Email
fi: Sähköposti

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fi: Tämä artikkeli on salasanasuojattu. Syötä salasana nähdäksesi kommentit.

en: Post a Comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Post a Reply to %s
fi: Kirjoita vastaus viestiin %s

en: Post Comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköposti

en: Website
fi: Kotisivu

en: Category Archives:
fi: Aiheen arkistot:

en: Search Results for:
fi: Hakutulokset haulle:

en: Tag Archives:
fi: Avainsanan arkistot:

en: Edit post
fi: Muokkaa artikkelia

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Not Found
fi: Ei löytynyt

en: Archives by Category
fi: Arkistot aiheen mukaan

en: Archives by Month
fi: Arkistot kuukauden mukaan

en: Find
fi: Etsi

en: Tagged
fi: Avainsanat

en: Leave a comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Comments closed
fi: Kommentit poissa käytöstä

en: Post a comment
fi: Kirjoita kommentti

en: Trackback URL for your post
fi: Paluuviitteiden URL artikkelille

en: Trackback URL
fi: Paluuviitteen URL

en: Reply
fi: Vastaa

en: Log in to reply.
fi: Kirjaudu sisään vastataksesi.

en: Posts RSS feed
fi: Viestien RSS-syöte

en: Comments RSS feed
fi: Kommenttien RSS-syöte

en: Skip navigation to the content
fi: Ohita navigointi sisältöön

en: Skip to content
fi: Siirry sisältöön

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fi: Viesti on salasanasuojattu, joten siitä ei näytetä otetta.

en: Index Insert Position
fi: Indeksin sijoitus

en: Info on Author Page
fi: Tiedot kirjoittajasta -sivu

en: Text in Footer
fi: Teksti alapalkissa

en: To search, type and hit enter
fi: Kirjota hakutermi ja paina enter suorittaaksesi haun

en: Search
fi: Hae

en: The primary widget area, most often used as a sidebar.
fi: Ensisijainen vimpainalue, useimmiten käytetty sivupalkkina.

en: The secondary widget area, most often used as a sidebar.
fi: Toissijainen vimpainalue, useimmiten käytetty sivupalkkina.

en: The 1st widget area in the footer.
fi: Ensimmäinen vimpainalue alapalkissa.

en: The 2nd widget area in the footer.
fi: Toinen vimpainalue alapalkissa.

en: The 3rd widget area in the footer.
fi: Kolmas vimpainalue alapalkissa.

en: The top widget area displayed on the index page.
fi: Ylin vimpainalue joka näytetään etusivulla.

en: The widget area inserted after x posts on the index page.
fi: Vimpainalue, joka näytetään x postin jälkeen etusivulla.

en: The bottom widget area displayed on the index page.
fi: Pohjimmainen vimpainalue etusivulla.

en: The top widget area displayed on a single post.
fi: Ylin vimpainalue, joka näytetään yksittäisessä artikkelissa.

en: The widget area inserted between the post and the comments on a single post.
fi: Vimpainalue, joka näytetään artikkelin ja kommenttien välillä yksittäisessä artikkelissa.

en: The bottom widget area displayed on a single post.
fi: Pohjimmainen vimpainalue, joka näytetään yksittäisessä artikkelissa.

en: The top widget area displayed on a page.
fi: Ylin vimpainalue, joka näytetään sivulla.

en: The bottom widget area displayed on a page.
fi: Pohjimmainen vimpainalue, joka näytetään sivulla.

en: Title:
fi: Otsikko:

en: RSS Links
fi: RSS linkit

en: All posts
fi: Kaikki artikkelit

en: All comments
fi: Kaikki kommentit

en: Pages:
fi: Sivut:

en: Nothing Found
fi: Ei tuloksia

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
fi: Valitettavasti haku ei tuottanut tuloksia. Kokeile eri hakusanoja.
