Responsive Theme - en to sk translation catalogue (159 entries)

en: Pages:
sk: Stránky:

en: &#8249; Older posts
sk: &#8249; Staršie články

en: Newer posts &#8250;
sk: Novšie články &#8250;

en: Read more &#8250;
sk: Celý článok &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk: Tento článok je zaheslovaný. Zadajte prosím heslo na sprístupnenie komentárov.

en: &#8249; Older comments
sk: &#8249; Staršie komentáre

en: Newer comments &#8250;
sk: Novšie komentáre &#8250;

en: Pings&#47;Trackbacks
sk: Ping-y&#47;Trackback-y

en: %1$d %2$s for "%3$s"
sk: %1$d %2$s pre "%3$s"

en: Name
sk: Meno

en: E-mail
sk: Email

en: Website
sk: Web stránka

en: scroll to top
sk: prejsť na začiatok

en: Responsive Theme
sk: Téma Responsive

en: powered by
sk: na technológii

en: &#8249; Return to
sk: &#8249; Naspäť na

en: No Comments &darr;
sk: Žiadne komentáre &darr;

en: 1 Comment &darr;
sk: 1 komentár &darr;

en: % Comments &darr;
sk: % komentáre &darr;

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[0]: Jeden komentár pre &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[1]: %1$s komentáre pre &ldquo;%2$s&rdquo;
sk[2]: %1$s komentárov pre &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Tagged with:
sk: Označené s:

en: Posted in %s
sk: Uverejnené v %s

en: Edit
sk: Upraviť

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
sk: 404 - Stránka neexistuje

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
sk: Nepanikáriť, prejdeme to spolu. Prejdi si nastavenia.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
sk: Môžete sa vrátiť %s alebo vyhľadať stránku, ktorú ste hľadali

en: Home
sk: Úvod

en: &larr; Home
sk: &larr; Úvod

en: Daily Archives: %s
sk: Denné archívy: %s

en: Monthly Archives: %s
sk: Mesačné archívy: %s

en: Yearly Archives: %s
sk: Ročné archívy: %s

en: Blog Archives
sk: Archív stránky

en: Your search for %s did not match any entries.
sk: Vaše vyhľadávanie pre %s nenájdené

en: Permanent Link to %s
sk: Trvalý odkaz na %s

en: Search results for: %s
sk: Výsledky vyhľadávanie pre: %s

en: search here &hellip;
sk: čo vyhľadať &hellip;

en: Go
sk: >>

en: Image Information
sk: Informácie o obrázku

en: Full Size:
sk: Plná veľkosť:

en: Aperture: f&#47;
sk: Clona: f&#47;

en: Focal Length:
sk: Ohnisková vzdialenosť:

en: Shutter:
sk: Závierka:

en: Camera:
sk: Fotoaparát:

en: In Archive
sk: V archíve

en: Home Widget 1
sk: Úvodný widget 1

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
sk: Toto je Váš prvý widget úvodnej stránky. Upravíte ho v Vzhľad > Widgety, kde si vyberte šiesty widget od vrchu s názvom Úvodný widget 1 (Oblasť 6 - sidebar-home.php). Titulok je tiež možné zmeniť.

en: Home Widget 2
sk: Úvodný widget 2

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
sk: Toto je Váš druhý widget úvodnej stránky. Upravíte ho v Vzhľad > Widgety, kde si vyberte siedmy widget od vrchu s názvom Úvodný widget 2 (Oblasť 7 - sidebar-home.php). Titulok je tiež možné zmeniť.

en: Home Widget 3
sk: Úvodný widget 3

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
sk: Toto je Váš tretí widget úvodnej stránky. Upravíte ho v Vzhľad > Widgety, kde si vyberte ôsmy widget od vrchu s názvom Úvodný widget 3 (Oblasť 8 - sidebar-home.php). Titulok je tiež možné zmeniť.

en: About
sk: O nás

en: Categories
sk: Kategórie

en: Latest Posts
sk: Najnovšie články

en: Pages
sk: Stránky

en: Top Menu
sk: Vrchné menu

en: Header Menu
sk: Menu hlavičky

en: Sub-Header Menu
sk: Menu podhlavičky

en: Footer Menu
sk: Menu pätičky

en: Page %s
sk: Strana %s

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
sk: <span class="%1$s">Uverejnené dňa</span> %2$s<span class="%3$s"> autorom </span>%4$s

en: View all posts by %s
sk: Zobraziť všetky články autora %s

en: Archive for %s
sk: Archív pre %s

en: Posts tagged %s
sk: Články označené %s

en: Error 404
sk: 404 chyba

en: Page
sk: Stránka

en: Theme Support
sk: Podpora témy

en: More Themes
sk: Ďalšie témy

en: Showcase
sk: Prehliadka

en: Donate Now
sk: Podporte teraz

en: Main Sidebar
sk: Hlavný bočný panel

en: Area 1 - sidebar.php
sk: Oblasť 1 - sidebar.php

en: Right Sidebar
sk: Pravý bočný panel

en: Area 2 - sidebar-right.php
sk: Oblasť 2 - sidebar-right.php

en: Left Sidebar
sk: Ľavý bočný panel

en: Area 3 - sidebar-left.php
sk: Oblasť 3 - sidebar-left.php

en: Left Sidebar Half Page
sk: Ľavý bočný panel - polovica stránky

en: Area 4 - sidebar-left-half.php
sk: Oblasť 4 - sidebar-left-half.php

en: Right Sidebar Half Page
sk: Pravý bočný panel - polovica stránky

en: Area 5 - sidebar-right-half.php
sk: Olasť 5 - sidebar-right-half.php

en: Area 6 - sidebar-home.php
sk: Oblasť 6 - sidebar-home.php

en: Area 7 - sidebar-home.php
sk: Oblasť 7 - sidebar-home.php

en: Area 8 - sidebar-home.php
sk: Oblasť 8 - sidebar-home.php

en: Gallery Sidebar
sk: Bočný panel Galérie

en: Area 9 - sidebar-gallery.php
sk: Oblasť 9 - sidebar-gallery.php

en: Colophon Widget
sk: Tiráž widget

en: Area 10 - sidebar-colophon.php
sk: Oblasť 10 - sidebar-colophon.php

en: Top Widget
sk: Vrchný widget

en: Area 11 - sidebar-top.php
sk: Oblasť 12 - sidebar-top.php

en: Landing Page (no menu)
sk: Rozcestníková stránka (bez menu)

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Layout
sk: Šablóna

en: Default
sk: Predvolené

en: Hello, World!
sk: Ahoj, svet!

en: Your H2 subheadline here
sk: Tvoj H2 nadpis

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
sk: Titulok, vedľajší titulok a obsah upravíte v Nastaveniach témy. Rovnako aj text a URL akčného tlačítka. Obrázok vpravo môže byť obrázok, alebo aj YouTube video.

en: Call to Action
sk: Akčné tlačítko

en: Theme Options
sk: Nastavenia témy

en: Options Saved
sk: Nastavenie uložené

en: Theme Elements
sk: Elementy témy

en: Disable Breadcrumb Lists?
sk: Zablokovať navigáciu (breadcrumb)?

en: Check to disable
sk: Označiť pre zablokovanie

en: Disable Call to Action Button?
sk: Zablokovať Akčné tlačítko

en: Save Options
sk: Uložiť nastavenia

en: Restore Defaults
sk: Obnov predvolené

en: Logo Upload
sk: Nahrať logo

en: Custom Header
sk: Vlastná hlavička

en: Need to replace or remove default logo?
sk: Vymazať alebo nahradiť logo?

en: <a href="%s">Click here</a>.
sk: <a href="%s">Nahradiť alebo odstrániť logo</a>.

en: Home Page
sk: Úvodná stránka

en: Headline
sk: Titulok

en: Enter your headline
sk: Zadajte titulku

en: Subheadline
sk: Vedľajší titulok

en: Enter your subheadline
sk: Zadajte vedľajší titulok

en: Content Area
sk: Obsahová časť

en: Enter your content
sk: Zadajte obsah

en: Call to Action (URL)
sk: Akčné tlačítko (URL)

en: Enter your call to action URL
sk: Zadajte URL pre akčné tlačítko

en: Call to Action (Text)
sk: Text pre akčné tlačítko

en: Enter your call to action text
sk: Zadajte text pre akčné tlačítko

en: Featured Content
sk: Zvýraznený obsah

en: See Docs
sk: Pozri dokumentáciu

en: Paste your shortcode, video or image source
sk: Zadajte zdroj obrázka alebo videa

en: Default Layouts
sk: Predvolené šablóny

en: Default Static Page Layout
sk: Predvolená statická šablóna stránky

en: Webmaster Tools
sk: Nástroje webmastera

en: Google Site Verification
sk: Goggle site overenie

en: Enter your Google ID number only
sk: Zadajte Google ID

en: Bing Site Verification
sk: Bing site overenie

en: Enter your Bing ID number only
sk: Zadajte Bing ID

en: Yahoo Site Verification
sk: Yahoo site overenie

en: Enter your Yahoo ID number only
sk: Zadajte Yahoo ID

en: Site Statistics Tracker
sk: Sledovanie štatistík stránky

en: Leave blank if plugin handles your webmaster tools
sk: Nechajte prázdne, ak používate modul na správu Nástrojov webmastera

en: Google Analytics, StatCounter, any other or all of them.
sk: Google Analytics, StatCounter, iný alebo všetky

en: Social Icons
sk: Ikony sociálnych sietí

en: Enter your Twitter URL
sk: Zadajte Twitter URL

en: Enter your Facebook URL
sk: Zadajte Facebook URL

en: Enter your LinkedIn URL
sk: Zadajte LinkedIn URL

en: Enter your YouTube URL
sk: Zadajte YouTube URL

en: Enter your StumbleUpon URL
sk: Zadajte StumbleUpon URL

en: RSS Feed
sk: RSS kanál

en: Enter your RSS Feed URL
sk: Zadajte URL RSS kanála

en: Enter your Google+ URL
sk: Zadajte Google+ URL

en: Enter your Instagram URL
sk: Zadajte Instagram URL

en: Enter your Pinterest URL
sk: Zadajte Pinterest URL

en: Enter your Yelp! URL
sk: Zadajte Yelp! URL

en: Enter your Vimeo URL
sk: Zadajte Vimeo URL

en: Enter your foursquare URL
sk: Zadajte foursquare URL

en: Custom CSS Styles
sk: Vlastné CSS štýly

en: https://developer.mozilla.org/en/CSS
sk: https://developer.mozilla.org/cs/CSS

en: CSS Tutorial
sk: CSS návod

en: Enter your custom CSS styles.
sk: Zadajte vlastné CSS štýly.

en: Custom Scripts
sk: vlastné skripty

en: Custom Scripts for Header and Footer
sk: Vlastné skripty pre hlavičku a pätičku

en: Quick Tutorial
sk: Rýchly návod

en: Embeds to header.php &darr;
sk: Vložiť do header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
sk: Zadajte vlastný skript pre hlavičku

en: Embeds to footer.php &darr;
sk: Vložiť do footer.php &darr;

en: Enter your custom footer script.
sk: Zadajte vlastný skript pre pätičku
