Responsive Theme - en to sr translation catalogue (183 entries)

en: % Comments &darr;
sr: % коментара ↓

en: %1$d %2$s for "%3$s"
sr: %1$d %2$s за "%3$s"

en: &#8249; Older comments
sr: ‹ Старији коментари

en: &#8249; Older posts
sr: ‹ Старији чланци

en: &#8249; Return to
sr: ‹ Повратак ка

en: &copy;
sr: ©

en: &larr; Home
sr: ← Почетна

en: &uarr;
sr: ↑

en: 1 Comment &darr;
sr: 1 коментар ↓

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
sr: 404 — Лепо је што смо се срели овде!

en: <a href="%s">Click here</a>.
sr: <a href="%s">Притисните овде</a>.

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
sr: <span class="%1$s">Објављено </span>%2$s<span class="%3$s"> од </span>%4$s

en: About
sr: О

en: Aperture: f&#47;
sr: Отвор објектива: f/

en: Archive for %s
sr: Архива за %s

en: Area 1 - sidebar.php
sr: Простор један - sidebar.php

en: Area 10 - sidebar-colophon.php
sr: Простор десет - sidebar-colophon.php

en: Area 11 - sidebar-top.php
sr: Простор једанаест - sidebar-top.php

en: Area 2 - sidebar-right.php
sr: Простор два - sidebar-right.php

en: Area 3 - sidebar-left.php
sr: Простор три - sidebar-left.php

en: Area 4 - sidebar-left-half.php
sr: Простор четири - sidebar-left-half.php

en: Area 5 - sidebar-right-half.php
sr: Простор пет - sidebar-right-half.php

en: Area 6 - sidebar-home.php
sr: Простор шест - sidebar-home.php

en: Area 7 - sidebar-home.php
sr: Простор седам - sidebar-home.php

en: Area 8 - sidebar-home.php
sr: Простор осам - sidebar-home.php

en: Area 9 - sidebar-gallery.php
sr: Простор девет - sidebar-home.php

en: Bing Site Verification
sr: Потврђивање веб места на Бингу

en: Blog (full posts)
sr: Блог (цели чланци)

en: Blog Archives
sr: Архива блога

en: Blog Excerpt (summary)
sr: Исечак блога (сажетак)

en: CSS Tutorial
sr: CSS упутство

en: Call to Action
sr: Позив на радњу

en: Call to Action (Text)
sr: Позив на радњу (текст)

en: Call to Action (URL)
sr: Позив на радњу (URL)

en: Camera:
sr: Фото апарат:

en: Categories
sr: Категорије

en: Check to disable
sr: Штиклирајте за искључивање

en: Colophon Widget
sr: Виџет у колофону

en: Content Area
sr: Простор за садржај

en: Content/Sidebar
sr: Садржај/бочна трака

en: Content/Sidebar Half Page
sr: Садржај/бочна трака половина странице

en: Custom CSS Styles
sr: Прилагоћени CSS стилови

en: Custom Header
sr: Прилагођено заглавље

en: Custom Scripts
sr: Прилагођене скрипте

en: Custom Scripts for Header and Footer
sr: Прилагођене скрипте за заглавље и подножје

en: Daily Archives: %s
sr: Дневна архива: %s

en: Default
sr: Подразумевано

en: Default Blog Posts Index Layout
sr: Подразумевани распоред индеска чланака блога

en: Default Layouts
sr: Подразумевани распореди

en: Default Single Blog Post Layout
sr: Подразумевани распоред појединачног чланка блога

en: Default Static Page Layout
sr: Подразумевани распоред непокретне стране

en: Disable Breadcrumb Lists?
sr: Искључити спискове кретања?

en: Disable Call to Action Button?
sr: Искључити дугме Позив за радњу?

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
sr: Без панике, заједно ћемо решити ово. Да видимо које су нам могућности овде.

en: Donate Now
sr: Донирајте одмах

en: E-mail
sr: Е-пошта

en: Edit
sr: Уреди

en: Embeds to footer.php &darr;
sr: Угнежђивања у footer.php &darr;

en: Embeds to header.php &darr;
sr: Угнежђивања у header.php &darr;

en: Enter your Bing ID number only
sr: Унесите само свој Бингов ID број

en: Enter your Facebook URL
sr: Унесите свој Фејсбуков URL

en: Enter your Google ID number only
sr: Унесите само свој Гуглов ID број

en: Enter your Google+ URL
sr: Унесите свој Гугл+ URL

en: Enter your Instagram URL
sr: Унесите свој Инстаграмов URL

en: Enter your LinkedIn URL
sr: Унесите свој Линкединов URL

en: Enter your Pinterest URL
sr: Унесите свој Пинтерестов URL

en: Enter your RSS Feed URL
sr: Унесите URL свог RSS довода

en: Enter your StumbleUpon URL
sr: Унесите свој Стамблапонов URL

en: Enter your Twitter URL
sr: Унесите свој Твитеров URL

en: Enter your Vimeo URL
sr: Унесите свој Вимеов URL

en: Enter your Yahoo ID number only
sr: Унесите само свој Јахуов ID број

en: Enter your Yelp! URL
sr: Унесите свој Јелпов URL

en: Enter your YouTube URL
sr: Унесите свој Јутјубов URL

en: Enter your call to action URL
sr: Унесите свој URL за позив на радњу

en: Enter your call to action text
sr: Унесите свој текст позива на радњу

en: Enter your content
sr: Унесите свој садржај

en: Enter your custom CSS styles.
sr: Унесите своје прилагођене CSS стилове.

en: Enter your custom footer script.
sr: Унесите своју прилагођену скрипту за заглавље.

en: Enter your custom header script.
sr: Унесите своју прилагођену скрипту за заглавље.

en: Enter your foursquare URL
sr: Унесите свој Форсверов URL

en: Enter your headline
sr: Унесите свој наслов

en: Enter your subheadline
sr: Унесите свој поднаслов

en: Error 404
sr: Грешка 404

en: Facebook
sr: Фејсбук

en: Featured Content
sr: Истакнути садржај

en: Focal Length:
sr: Фокусна дужина:

en: Footer Menu
sr: Изборник у подножју

en: Full Size:
sr: Пуна величина:

en: Full Width Page (no sidebar)
sr: Пуна ширина странице (без бочне траке)

en: Gallery Sidebar
sr: Бочна трака галерије

en: Go
sr: Крените

en: Google Analytics, StatCounter, any other or all of them.
sr: Google Analytics, StatCounter, било који други или сви наведени.

en: Google Site Verification
sr: Потврђивање веб места на Гуглу

en: Google+
sr: Гугл+

en: Header Menu
sr: Изборник у заглављу

en: Headline
sr: Наслов

en: Hello, World!
sr: Здраво, свете!

en: Home
sr: Почетна

en: Home Page
sr: Почетна страница

en: Home Widget 1
sr: Виџет на почетној 1

en: Home Widget 2
sr: Виџет на почетној 2

en: Home Widget 3
sr: Виџет на почетној 3

en: ISO:
sr: ИСО:

en: Image Information
sr: Подаци о слици

en: In Archive
sr: У архиви

en: Instagram
sr: Инстаграм

en: Landing Page (no menu)
sr: Долазна страна (нема изборник)

en: Latest Posts
sr: Најновији чланци

en: Layout
sr: Распоред

en: Leave blank if plugin handles your webmaster tools
sr: Оставите празно ако додатак рукује вашим алаткама за вебмастере

en: Left Sidebar
sr: Лева бочна трака

en: Left Sidebar Half Page
sr: Лева бочна трака половина странице

en: LinkedIn
sr: Линкедин

en: Logo Upload
sr: Отпремање логотипа

en: Main Sidebar
sr: Главнa бочна трака

en: Monthly Archives: %s
sr: Месечна архива: %s

en: More Themes
sr: Још тема

en: Name
sr: Име

en: Need to replace or remove default logo?
sr: Желите да замените или одстраните подразумевани логотип?

en: Newer comments &#8250;
sr: Новији коментари ›

en: Newer posts &#8250;
sr: Новији чланци ›

en: No Comments &darr;
sr: Нема коментара ↓

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: Један коментар на “%2$s”
sr[1]: %1$s коментара на “%2$s”
sr[2]: %1$s коментара на “%2$s”

en: Options Saved
sr: Могућности су сачуване

en: Page
sr: Страна

en: Page %s
sr: Страна %s

en: Pages
sr: Стране

en: Pages:
sr: Странице:

en: Paste your shortcode, video or image source
sr: Налепите свој кратки код, извор видео записа или слике

en: Permanent Link to %s
sr: Стална веза ка %s

en: Pings&#47;Trackbacks
sr: Поврати пингови/повратне везе

en: Pinterest
sr: Пинтерест

en: Posted in %s
sr: Објављено у %s

en: Posts tagged %s
sr: Чланци означени %s

en: Quick Tutorial
sr: Брзи водич

en: RSS Feed
sr: RSS довод

en: Read more &#8250;
sr: Прочитајте више ›

en: Restore Defaults
sr: Поврати подразумевано

en: Right Sidebar
sr: Десна бочна трака

en: Right Sidebar Half Page
sr: Десна бочна трака половина странице

en: Save Options
sr: Сачувај могућности

en: Search results for: %s
sr: Резултати претраге за: %s

en: See Docs
sr: Погледајте документацију

en: Showcase
sr: Витрина

en: Shutter:
sr: Бленда:

en: Sidebar/Content
sr: Бочна трака/садржај

en: Sidebar/Content Half Page
sr: Бочна трака/садржај половина странице

en: Site Statistics Tracker
sr: Пратилац статистика веб места

en: Sitemap
sr: Мапа веб места

en: Social Icons
sr: Друштвене иконице

en: StumbleUpon
sr: Стамблапон

en: Sub-Header Menu
sr: Изборник у подзаглављу

en: Subheadline
sr: Поднаслов

en: Tagged with:
sr: Означено са:

en: Theme Elements
sr: Елементи теме

en: Theme Options
sr: Могућности теме

en: Theme Support
sr: Подршка теме

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је ваша прва кутијица за виџете почетне странице. За уређивање молимо вас да идете на Изглед > Виџети и изаберете шести виџет од врха у простору шест назван Виџет на почетној 1. Наслов је такође управљив са виџета.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је ваша друга кутијица за виџете почетне странице. За уређивање молимо вас да идете на Изглед > Виџети и изаберете седми виџет од врха у простору седам назван Виџет на почетној 2. Наслов је такође управљив са виџета.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је ваша трећа кутијица за виџете почетне странице. За уређивање молимо вас да идете на Изглед > Виџети и изаберете осми виџет од врха у простору осам назван Виџет на почетној 3. Наслов је такође управљив са виџета.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr: Овај чланак је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: Top Menu
sr: Изборник на врху

en: Top Widget
sr: Виџет на врху

en: Twitter
sr: Твитер

en: View all posts by %s
sr: Прегледајте све чланке од %s

en: Vimeo
sr: Вимео

en: Webmaster Tools
sr: Алатке за вебмастере

en: Website
sr: Веб место

en: WordPress
sr: Вордпрес

en: Yahoo Site Verification
sr: Потврђивање веб места на Јахуу

en: Yearly Archives: %s
sr: Годишња архива: %s

en: Yelp!
sr: Јелп

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
sr: Можете се вратити %s или потражите страницу коју сте тражили

en: YouTube
sr: Јутјуб

en: Your H2 subheadline here
sr: Ваш H2 поднаслов овде

en: Your search for %s did not match any entries.
sr: Ваша претрага за %s не подудара се ни са једним уносом.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
sr: Ваш наслов, поднаслов и овај садржај могу да се уређују под Могућности теме. Такође и дугме Позив на радњу и циљ везе дугмета. Слика са ваше десне стране може бити слика или ако желите чак и видео са Јутјуба.

en: foursquare
sr: Форсквер

en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: mm
sr: мм

en: powered by
sr: покреће

en: scroll to top
sr: на врх странице

en: search here &hellip;
sr: тражите овде ...
