Responsive Theme - en to et translation catalogue (150 entries)

en: Pages:
et: Leheküljed:

en: &#8249; Older posts
et: &#8249; Vanemad postitused

en: Newer posts &#8250;
et: Uuemad postitused &#8250;

en: Read more &#8250;
et: Loe veel &#8250;

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
et: See postitus on parooliga kaitstud. Sisesta parool, et kommentaare lugeda.

en: &#8249; Older comments
et: &#8249; Vanemad kommentaarid

en: Newer comments &#8250;
et: Uuemad kommentaarid &#8250;

en: Pings&#47;Trackbacks
et: Pings&#47; Trackbacks

en: %1$d %2$s for "%3$s"
et: %1$d %2$s järgnevaks "%3$s"

en: Name
et: Nimi

en: E-mail
et: E-post

en: Website
et: Veebileht

en: scroll to top
et: keri üles

en: powered by
et: Toetaja

en: http://wordpress.org/
et: http://et.wordpress.org/

en: &#8249; Return to
et: &#8249; Pöördu tagasi

en: No Comments &darr;
et: Ei ole kommentaare &darr;

en: 1 Comment &darr;
et: 1 kommentaar &darr;

en: % Comments &darr;
et: % Kommentaarid &darr;

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
et[0]: Üks kommentaar &ldquo;%2$s&rdquo;
et[1]: %1$s kommentaari &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Tagged with:
et: Sildid

en: Posted in %s
et: Postitatud %s

en: Edit
et: Muuda

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
et: 404 &#8212; Tore sind siin trehvata!

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
et: Ära paanitse, me saame sellest koos jagu. Vaatame, mis meil siin teha annab.

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
et: Pöördu tagasi %s või otsi lehekülge

en: Home
et: Kodu

en: &larr; Home
et: &larr; Kodu

en: Daily Archives: %s
et: Päeva arhiiv: %s

en: Monthly Archives: %s
et: Kuu arhiiv: %s

en: Yearly Archives: %s
et: Aasta arhiiv: %s

en: Blog Archives
et: Blogi arhiiv

en: Your search for %s did not match any entries.
et: Otsi %s ei leidnud ühtegi sobivat vastet

en: Permanent Link to %s
et: Püsilink %s

en: Search results for: %s
et: Otsingutulemused: %s

en: search here &hellip;
et: otsi siin &hellip;

en: Go
et: Mine

en: Image Information
et: Pildi info

en: Full Size:
et: Täissuurus

en: Aperture: f&#47;
et: Apertuur: f&#47;

en: Focal Length:
et: Fookuskaugus

en: Shutter:
et: Katik:

en: Camera:
et: Kaamera

en: In Archive
et: Arhiivis

en: Home Widget 1
et: Kodu vidin 1

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on sinu esimense koduvidina kast. Muutmiseks mine palun Välimus > Vidinad ja vali ülevalt 6-s vidin alas kuus nimega Kodu vidin 2. Ka pealkiri on muudetav vidinatest

en: Home Widget 2
et: Kodu vidin 2

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on su teine koduvidina kast. Muutmiseks mine palun Välimus > Vidinad ja vali ülevalt 7-s vidin alas seitse nimega Kodu vidin 2. Ka pealkiri on muudetav vidinatest

en: Home Widget 3
et: Kodu vidin 3

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
et: See on sinu kolmas koduvidina kast. Muutmiseks mine palun Välimus > Vidinad ja vali ülevalt 8-s vidin nimega Kodu vidin 3. Ka pealkiri on muudetav vidinatest

en: About
et: Meie kohta

en: Categories
et: Rubriigid

en: Latest Posts
et: Viimaseid postitusi

en: Pages
et: Leheküljed

en: Top Menu
et: Peamenüü

en: Header Menu
et: Päise menüü

en: Sub-Header Menu
et: Alampäise menüü

en: Footer Menu
et: Jaluse menüü

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
et: <span class="%1$s">Autor </span>%2$s<span class="%3$s"> on </span>%4$s

en: View all posts by %s
et: Vaata kõiki %s postitusi

en: Archive for %s
et: Ahriiv %s

en: Posts tagged %s
et: Taggitud positused %s

en: Error 404
et: Viga 404

en: Page
et: Lehekülg

en: Theme Support
et: Teema tugi

en: More Themes
et: Rohkem teemasid

en: Showcase
et: Näidis

en: Donate Now
et: Anneta nüüd

en: Main Sidebar
et: Peamine külgpaan

en: Area 1 - sidebar.php
et: Ala üks - sidebar.php

en: Right Sidebar
et: Parem külgpaan

en: Area 2 - sidebar-right.php
et: Ala kaks - sidebar-right.php

en: Left Sidebar
et: Vasak külgpaan

en: Area 3 - sidebar-left.php
et: Ala kolm - sidebar-left.php

en: Left Sidebar Half Page
et: Vasak külgpaan pool lehekülge

en: Area 4 - sidebar-left-half.php
et: Ala neli - sidebar-left-half.php

en: Right Sidebar Half Page
et: Parem külgpaan pool lehekülge

en: Area 5 - sidebar-right-half.php
et: Ala viis - sidebar-right-half.php

en: Area 6 - sidebar-home.php
et: Ala kuus - sidebar-home.php

en: Area 7 - sidebar-home.php
et: Ala seitse - sidebar-home.php

en: Area 8 - sidebar-home.php
et: Ala kaheksa -  sidebar-home.php

en: Gallery Sidebar
et: Galerii külgpaan

en: Area 9 - sidebar-gallery.php
et: Ala üheksa - sidebar-gallery.php

en: Colophon Widget
et: Salvesta moodul

en: Area 10 - sidebar-colophon.php
et: Ala 10 - sidebar-colophon.php

en: Top Widget
et: Ülemine vidin

en: Area 11 - sidebar-top.php
et: Ala 11 - sidebar-top.php

en: Hello, World!
et: Tere, maailm!

en: Your H2 subheadline here
et: Sinu H2 alampealkiri siin

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
et: Pealkiri, alampealkiri ja sisu saad toimetada Teema Valikud alt. "Kutsu tegutsema" nupp ja selle taga olev link samuti. Pilt paremal võib olla pilt või näiteks YouTube video.

en: Call to Action
et: Kutsu tegutsema

en: Theme Options
et: Teemavalikud

en: Options Saved
et: Salvestatud seaded

en: Theme Elements
et: Teema elemendid

en: Disable Breadcrumb Lists?
et: Blokeeri breadcrumbs listid?

en: Check to disable
et: Kontrolli, et blokeerida

en: Disable Call to Action Button?
et: Blokeeri "Kutsu tegutsema" nupp

en: Save Options
et: Salvesta võimalused

en: Logo Upload
et: Logo üleslaadimine

en: Custom Header
et: Kohandatud päis

en: Need to replace or remove default logo?
et: Tahad vahetada või eemaldada vaikimisi logo?

en: <a href="%s">Click here</a>.
et: <a href="%s">Kliki siia</a>.

en: Home Page
et: Koduleht

en: Headline
et: Pealkiri

en: Enter your headline
et: Sisesta oma pealkiri

en: Subheadline
et: Alampealkiri

en: Enter your subheadline
et: Sisesta oma almpealkiri

en: Content Area
et: Sisuala

en: Enter your content
et: Sisesta oma sisu

en: Call to Action (URL)
et: Kutsu tegutsema (URL)

en: Enter your call to action URL
et: Sisesta "Kutsu tegutsema" URL

en: Call to Action (Text)
et: Kutsu tegutsema tekst

en: Enter your call to action text
et: Sisesta oma "Kutsu tegutsema" tekst

en: Featured Content
et: Esiletoodud sisu

en: See Docs
et: Vaata dokumente

en: Paste your shortcode, video or image source
et: Aseta kood, video või pildi allikas

en: Webmaster Tools
et: Veebimeistri tööriistad

en: Google Site Verification
et: Google lehe ehtsuse kontroll

en: Enter your Google ID number only
et: Sisesta oma Google ID number

en: Bing Site Verification
et: Bing lehe ehtsuse kontroll

en: Enter your Bing ID number only
et: Sisesta oma Bing ID number

en: Yahoo Site Verification
et: Yahoo lehe ehtsuse kontroll

en: Enter your Yahoo ID number only
et: Sisesta oma Yahoo ID number

en: Site Statistics Tracker
et: Lehe statistika jälgija

en: Leave blank if plugin handles your webmaster tools
et: Jäta tühjaks kui plugin kontrollib sinu veebimeistri tööriistu

en: Google Analytics, StatCounter, any other or all of them.
et: Google Analytics, StatCounter, üks või mõlemad nendest

en: Social Icons
et: Sotsiaalmeedia ikoonid

en: Enter your Twitter URL
et: Sisesta oma Twitteri URL

en: Enter your Facebook URL
et: Sisesta oma Facebooki URL

en: Enter your LinkedIn URL
et: Sisesta oma LinkedIn URL

en: Enter your YouTube URL
et: Sisesta oma YouTube URL

en: Enter your StumbleUpon URL
et: Sisesta oma StumbleUpon URL

en: RSS Feed
et: RSS voog

en: Enter your RSS Feed URL
et: Sisesta oma RSS voo URL

en: Enter your Google+ URL
et: Sisesta oma Google+ URL

en: Enter your Instagram URL
et: Sisesta oma Instagram URL

en: Enter your Pinterest URL
et: Sisesta oma Pinterest URL

en: Enter your Yelp! URL
et: Sisesta oma Yelp! URL

en: Enter your Vimeo URL
et: Sisesta Vimeo URL

en: Enter your foursquare URL
et: Sisesta foursquare URL

en: Custom CSS Styles
et: Kohanda CSS stiile

en: CSS Tutorial
et: CSS käsiraamat

en: Enter your custom CSS styles.
et: Sisesta oma kohandatud CSS stiilid.

en: Custom Scripts
et: Kohandatud skriptid

en: Custom Scripts for Header and Footer
et: Kohandatud skriptid Päisele ja Jalusele

en: Quick Tutorial
et: Kiire abiõpik

en: Embeds to header.php &darr;
et: Sisestab header.php &darr;

en: Enter your custom header script.
et: Sisesta oma kohandatud päise skript

en: Embeds to footer.php &darr;
et: Sisestab footer.php &darr;

en: Enter your custom footer script.
et: Sisesta oma kohandatud jaluse skript
