Advanced Custom Fields - en to pl_PL translation catalogue (382 entries)

en: "dd/mm/yy" or "mm/dd/yy" are the most used display formats. Read more about
pl_PL: "dd/mm/rr" lub "dd/mm/rr" to najczęściej używane formaty wyświetlania. Przeczytaj więcej o

en: "yymmdd" is the most versatile save format. Read more about
pl_PL: "rrmmdd" to najbardziej uniwersalny format zapisu. Przeczytaj więcej o

en: 'How to' guides
pl_PL: Wskazówki 'how to'

en: + Add Field
pl_PL: + Dodaj pole

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen
pl_PL: <b> Wybierz </b> elementy do <b>ukrycia</b> z ekranu edycji

en: A <strong>BIG</strong> thank you to everyone who has helped test the version 4 beta and for all the support I have received.
pl_PL: <strong>Wielkie</strong> podziękowania dla wszystkich tych, którzy pomogli w testowaniu wersji 4 beta i całe wsparcie jakie otrzymałem.

en: ACF will create a .xml export file which is compatible with the native WP import plugin.
pl_PL: ACF stworzy plik .xml kompatybilny z dodatkami importującym do WP.

en: ACF will create the PHP code to include in your theme.
pl_PL: ACF stworzy kod PHP do dołączenia do Twojego szablonu.

en: Absolutely <strong>no</strong> changes have been made to the database between versions 3 and 4. This means you can roll back to version 3 without any issues.
pl_PL: Absolutnie <strong> brak </ strong> wprowadzonych zmian w bazach danych  między wersjami 3 i 4. W ten sposób można wrócić do wersji 3 bez żadnych problemów.

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Actions &amp; Filters
pl_PL: Akcje &amp; Filtry

en: Activation Code
pl_PL: Kod aktywacji

en: Activation codes have grown into plugins!
pl_PL: Kody aktywacyjne przerodziły się we wtyczki!

en: Add 'other' choice to allow for custom values
pl_PL: Dodaj wybór 'inne' aby pozwolić na dodawanie niestandardowych wartości

en: Add File
pl_PL: Dodaj plik

en: Add Image
pl_PL: Dodaj obraz

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add New Field Group
pl_PL: Dodaj nową Grupę pól

en: Add rule group
pl_PL: Dodaj zasadę grupy

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Add-ons are now activated by downloading and installing individual plugins. Although these plugins will not be hosted on the wordpress.org repository, each Add-on will continue to receive updates in the usual way.
pl_PL: Dodatki są teraz aktywowane przez pobranie i zainstalowanie pojedynczych wtyczek. Mimo, że te wtyczki nie są utrzymywane na stronie repozytoriów wordpress.org, każdy dodatek nadal będą otrzymywać aktualizacje tradycyjny sposób.

en: Advanced Custom Fields Add-Ons
pl_PL: Dodatki Advanced Custom Fields

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All previous Add-ons have been successfully installed
pl_PL: Wszystkie poprzednie dodatki zostały zainstalowane poprawnie

en: All the fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together.
pl_PL: Wszystkie pola poniżej tej "zakładki" (lub innej zdefiniowanej zakładki) będą zgrupowanie razem.

en: Allow Null?
pl_PL: Pozwól na puste?

en: Appears after the input
pl_PL: Pojawia się za polem formularza (inputem)

en: Appears before the input
pl_PL: Pojawia się przed polem formularza (inputem)

en: Appears when creating a new post
pl_PL: Pojawia się podczas tworzenia nowego posta

en: Appears within the input
pl_PL: Pojawia wewnątrz pola formularza (inputem)

en: Append
pl_PL: Dołącz

en: Assign one or more contact form 7 forms to a post
pl_PL: Przypisz jeden lub więcej formularzy Contact Form 7 do wpisu

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: Author
pl_PL: Autor

en: Available Add-ons
pl_PL: Dostępne dodatki

en: Awesome. Let's get to work
pl_PL: Świetnie. Przejdźmy do pracy

en: Back to export
pl_PL: Wróć do eksportu

en: Basic
pl_PL: Podstarowe

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Center
pl_PL: Środek

en: Center the initial map
pl_PL: Środkuj mapę początkową

en: Changelog
pl_PL: Log zmian

en: Changelog for
pl_PL: Historia zmian dla

en: Character Limit
pl_PL: Limit znaków

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Child Page (has parent)
pl_PL: Strona dziecko (ma rodzica)

en: Choice
pl_PL: Wybór

en: Choices
pl_PL: Wybory

en: Clear location
pl_PL: Wyczyść lokalizacje

en: Close Field
pl_PL: Zamknij pole

en: Collapse Details
pl_PL: Zwiń szczegóły

en: Color Picker
pl_PL: Wybór koloru

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Conditional Logic
pl_PL: Zasady warunkowe

en: Contact Form 7 Field
pl_PL: Pole Contact Form 7

en: Content
pl_PL: Zawartość

en: Content Editor
pl_PL: Edytor treści

en: Convert HTML into tags
pl_PL: Konwersja HTMLa do znaczników (tagów)

en: Convert new lines into &lt;br /&gt; tags
pl_PL: Konwersja nowych linii w znaczniki (tagi) &lt;br /&gt;

en: Copy the PHP code generated
pl_PL: Kopiuj wygenerowany kod PHP

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
pl_PL: Stwórz zasady aby określić które ekrany edycji będą wykorzystywały zaawansowane pola niestandardowe.

en: Create global data to use throughout your website!
pl_PL: Stwórz dane globalne do wykorzystania w całej swojej stronie!

en: Create image galleries in a simple and intuitive interface!
pl_PL: Stwórz galerie obrazów w prostym i intuicyjnym interfejsie!

en: Create infinite rows of repeatable data with this versatile interface!
pl_PL: Stwórz nieograniczone wiersze powtarzalnych danych korzystając z tego wszechstronnego interfejsu!

en: Create unique designs with a flexible content layout manager!
pl_PL: Stwórz niepowtarzalne wzory z elastycznym managerem layoutów!

en: Created by
pl_PL: Stworzone przez

en: Creates a select field populated with Gravity Forms!
pl_PL: Stwórz pole wyboru wypełnianych przy pomocy Gravity Forms!

en: Creating your own field type has never been easier! Unfortunately, version 3 field types are not compatible with version 4.
pl_PL: Tworzenie własnego typu pól nigdy nie było łatwiejsze! Niestety, pola z wersji 3 nie są kompatybilne z wersją 4.

en: Custom Field Types
pl_PL: Dostosowany typ pola

en: Custom Fields
pl_PL: Własne pola

en: Custom field deleted.
pl_PL: Własne pole usunięte.

en: Custom field updated.
pl_PL: Własne pole zaktualizowane.

en: Customise the map height
pl_PL: Dostosuj wysokość mapy

en: Database Changes
pl_PL: Zmiany w bazie danych

en: Date & Time Picker
pl_PL: Wybieranie daty i godziny

en: Date Picker
pl_PL: Wybór daty

en: Default Template
pl_PL: Domyślny szablon

en: Default Value
pl_PL: Wartość domyślna

en: Delete
pl_PL: usuń

en: Delete this Field
pl_PL: Usuń to pole

en: Discussion
pl_PL: Dyskusja

en: Display format
pl_PL: Format wyświetlania

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download Add-ons
pl_PL: Pobierz dodatki

en: Download the Add-on plugin (.zip file) to your desktop
pl_PL: Pobierz wtyczkę z dodatkiem (plik .zip) na swój komputer

en: Download your activated Add-ons
pl_PL: Pobierz swoje aktywowane dodatki

en: Draft
pl_PL: Robocze

en: Drag and drop to reorder
pl_PL: Złap i przenieś żeby zmienić kolejność

en: Dummy
pl_PL: Fikcyjne

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate this Field
pl_PL: Duplikuj to pole

en: Each Add-on can be installed as a separate plugin (receives updates) or included in your theme (does not receive updates).
pl_PL: Każdy Dodatek może być zainstalowany jako osoba wtyczka (otrzymujący aktualizacje) albo załączony do Twojego szablonu (nie otrzymuje aktualizacji).

en: Easier Development
pl_PL: Łatwiejsze tworzenie

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Field Group
pl_PL: Edytuj Grupę pól

en: Edit File
pl_PL: Edytuj plik

en: Edit Image
pl_PL: Edytuj obraz

en: Edit this Field
pl_PL: Edytuj to pole

en: Effects value on front end
pl_PL: Wpływ wartości na front-endzie

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Email Field
pl_PL: Pole e-mail

en: Enter each choice on a new line.
pl_PL: Wprowadź każdy wybór w nowej linii.

en: Enter each default value on a new line
pl_PL: Wprowadź każdą wartość domyślną w nowej linii

en: Enter your choices one per line
pl_PL: Wprowadź swój wybór jeden w linii

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Excerpt
pl_PL: Fragment

en: Expand Details
pl_PL: Rozwiń szczegóły

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export Field Groups
pl_PL: Eksportuj Grupy pól

en: Export Field Groups to PHP
pl_PL: Eksportuj Grupy pól do PHP

en: Export to PHP
pl_PL: Eksport do PHP

en: Export to XML
pl_PL: Eksport do XML

en: Featured Image
pl_PL: Polecany obraz

en: Field Groups
pl_PL: Grupy pól

en: Field Instructions
pl_PL: Instrukcje pola

en: Field Key
pl_PL: Klucz pola

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Field Name
pl_PL: Nazwa pola

en: Field Order
pl_PL: Sortowanie pól

en: Field Type
pl_PL: Rodzaj pola

en: Field Types
pl_PL: Typy pól

en: Field group draft updated.
pl_PL: Projekt Grupy pól został zaktualizowany.

en: Field group published.
pl_PL: Grupa pól opublikowana.

en: Field group restored to revision from %s
pl_PL: Grupa pól została przywrócona z wersji %s

en: Field group saved.
pl_PL: Grupa pól zapisana.

en: Field group scheduled for.
pl_PL: Grupa pól została zaplanowana.

en: Field group submitted.
pl_PL: Grupa pól wysłana.

en: Field group title is required
pl_PL: Tytuł Grupy pól jest wymagany

en: Field group updated.
pl_PL: Grupa pól zaktualizowana.

en: Field groups are created in order <br />from lowest to highest
pl_PL: Grupy pól są utworzone w porządku <br /> od najniższej do najwyższej

en: Field type does not exist
pl_PL: Rodzaj pola nie istnieje

en: Field&nbsp;Groups
pl_PL: Własne pola

en: Fields
pl_PL: Pola

en: File
pl_PL: Plik

en: File ID
pl_PL: ID pliku

en: File Object
pl_PL: Obiekt plik

en: File URL
pl_PL: URL pliku

en: Filter by post type
pl_PL: Filtruj po rodzaju wpisu

en: Filter by role
pl_PL: Filtruj wg roli

en: Filter from Taxonomy
pl_PL: Filtr z taksonomii

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Find addresses and coordinates of a desired location
pl_PL: Znajdź adresy i współrzędne wybranej lokalizacji

en: Find current location
pl_PL: Znajdź bieżącą lokalizacje

en: Flexible Content
pl_PL: Elastyczna zawartość

en: Flexible Content Field
pl_PL: Pole Elastycznych zawartości

en: For each Add-on available, please perform the following:
pl_PL: Dla każdego dostępnego dodatku proszę wykonać następujące czynności:

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
pl_PL: Aby uzyskać większą kontrolę, można określić zarówno wartość i opisać w taki sposób:

en: Formatting
pl_PL: Formatowanie

en: Front Page
pl_PL: Strona frontowa

en: Full
pl_PL: Pełne

en: Functions
pl_PL: Funkcje

en: Future
pl_PL: Przyszłe

en: Gallery Field
pl_PL: Pole galerii

en: Getting Started
pl_PL: Rozpoczęcie pracy

en: Google Map
pl_PL: Google map

en: Gravity Forms Field
pl_PL: Pole Gravity Forms

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Hide / Show All
pl_PL: Ukryj / pokaż wszystko

en: Hide on screen
pl_PL: Ukryj na ekranie

en: High (after title)
pl_PL: Wysoka (za tytułem)

en: Horizontal
pl_PL: Poziomo

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used. (the one with the lowest order number)
pl_PL: Jeśli wiele grup pola pojawia się na ekranie edycji, pierwsza opcja grupy będzie użyta (ta z najniższym numerem zamówienia)

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image ID
pl_PL: ID obrazu

en: Image Object
pl_PL: Obiekt obraz

en: Image URL
pl_PL: URL obrazu

en: Important
pl_PL: Ważne

en: Imported field groups <b>will</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for migrating fields groups between Wp websites.
pl_PL: Importowany Grupy pól <b>będą</b> widoczne na liście edytowalnych Grup pól. Jest to przydatne dla migracji Grup pól pomiędzy stronami na Wordpressie.

en: Include in theme
pl_PL: Załącz do szablonu

en: Install WP import plugin if prompted
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę WP Import jeśli pojawi się monit

en: Installation
pl_PL: Instalacja

en: Installed
pl_PL: Zainstalowane

en: Instructions
pl_PL: Instrukcje

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
pl_PL: Instrukcje dla autorów. Widoczne podczas wysyłania danych

en: Large
pl_PL: Duże

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Leave blank for no limit
pl_PL: Zostaw puste dla braku limitu

en: Library
pl_PL: Biblioteka

en: Limit the media library choice
pl_PL: Ogranicz wybór biblioteki

en: Load & Save Terms to Post
pl_PL: Wczytaj i Zapisz warunki do wpisu

en: Load value based on the post's terms and update the post's terms on save
pl_PL: Wczytaj wartości bazując na warunkach wpisu i zaktualizuj warunki wpisu podczas zapisu

en: Locating
pl_PL: Lokalizowanie

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Location Field
pl_PL: Pole Lokalizacji

en: Logged in User Type
pl_PL: Zalogowany do Typu Użytkownika

en: Maximum Value
pl_PL: Wartość maksymalna

en: Maximum posts
pl_PL: Maksimum wpisów

en: Maximum values reached ( {max} values )
pl_PL: Maksymalne wartości osiągnięte ( {max} wartości )

en: Medium
pl_PL: Średnie

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Minimum Value
pl_PL: Wartość minimalna

en: Modifying field group options 'show on page'
pl_PL: Modyfikacja pola grupy opcji "pokaż na stronie"

en: Modifying field option 'taxonomy'
pl_PL: Modyfikacja pola grupy opcji "taksonomia"

en: Move to trash. Are you sure?
pl_PL: Przenoszenie do kosza. Czy jesteś pewny?

en: Multi Select
pl_PL: Wiele wyborów

en: Multiple Values
pl_PL: Wiele wartości

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Navigate to Tools &raquo; Import and select WordPress
pl_PL: Przejdź do Narzędzia &raquo; Import i wybierz WordPress

en: New Field
pl_PL: Nowe pole

en: New Field Group
pl_PL: Dodaj nową Grupę pól

en: New Field Types
pl_PL: Nowe typy pól

en: No
pl_PL: Nie

en: No ACF groups selected
pl_PL: Nie zaznaczona żadnej grupy

en: No Field Groups found
pl_PL: Brak Grup pól

en: No Field Groups found in Trash
pl_PL: Brak Grup pól w koszu

en: No File Selected
pl_PL: Nie wybrano pliku

en: No field groups were selected
pl_PL: Nie zaznaczono żadnych Grup pól

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
pl_PL: Brak pól. Kliknij przycisk <strong>+ Dodaj pole </strong> aby stworzyć Twoje pierwsze pole.

en: No formatting
pl_PL: Brak formatowania

en: No image selected
pl_PL: Nie wybrano obrazka

en: No toggle fields available
pl_PL: Brak dostępnych pól zmiany

en: None
pl_PL: Brak

en: Normal (after content)
pl_PL: Normalna (za treścią)

en: Notes
pl_PL: Notatki

en: Number
pl_PL: Numer

en: Once the plugin has been uploaded and installed, click the 'Activate Plugin' link
pl_PL: Jak dodatek został wgrany i zainstalowany, kliknij 'Aktywuj' żeby go włączyć.

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options Page
pl_PL: Strona opcji

en: Order No.
pl_PL: Zamówienie nr

en: Other
pl_PL: Inne

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page Link
pl_PL: Odnośnik strony

en: Page Parent
pl_PL: Strona nadrzędna

en: Page Template
pl_PL: Szablon strony

en: Page Type
pl_PL: Rodzaj strony

en: Parent Page (has children)
pl_PL: Strona rodzic (ma dzieci)

en: Parent fields
pl_PL: Rodzic pól

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password Field
pl_PL: Pole hasła

en: Paste into your functions.php file
pl_PL: Wklej w Twój plik functions.php

en: Pending Review
pl_PL: Oczekuje na opinie

en: Permalink
pl_PL: Link bezpośderni

en: Placeholder Text
pl_PL: Tekst zastępczy

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
pl_PL: Pamiętaj, że cały tekst najpierw będzie przepuszczony przez funkcje WP

en: Please note that if you export and register field groups within the same WP, you will see duplicate fields on your edit screens. To fix this, please move the original field group to the trash or remove the code from your functions.php file.
pl_PL: Proszę pamiętać, że jeśli wyeksportujesz i zarejestrujesz Grupy pól na tym samym WP pojawią się zdublowane pola na ekranach edycji. Żeby to naprawić proszę przenieść oryginalne Grupy pól do kosza lub usunąć kod z pliku functions.php.

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Post Category
pl_PL: Katagoria wpisu

en: Post Format
pl_PL: Format wpisu

en: Post IDs
pl_PL: ID wpisu

en: Post Object
pl_PL: Obiekt wpis

en: Post Objects
pl_PL: Obiekt wpis

en: Post Status
pl_PL: Status wpisu

en: Post Taxonomy
pl_PL: Taksonomia wpisu

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Post Type
pl_PL: Rodzaj wpisy

en: Post Type Select
pl_PL: Wybór rodzaju wpisu

en: Post updated
pl_PL: Wpis zaktualizowany

en: Posts Page
pl_PL: Strona postów

en: Potential Issues
pl_PL: Potencjalne problemy

en: Prepend
pl_PL: Dołączenie

en: Preview Size
pl_PL: Wielkość podglądu

en: Preview draft is now working!
pl_PL: Podgląd projektu już działa!

en: Previously, all Add-ons were unlocked via an activation code (purchased from the ACF Add-ons store). New to v4, all Add-ons act as separate plugins which need to be individually downloaded, installed and updated.
pl_PL: Poprzednio wszystkie dodatki były odblokowywanie przez kod aktywacji (kuponu w sklepie z dodatkami ACF). Od wersji 4 wszystkie dodatki działają jako osobne wtyczki, które muszą być osobno pobrane, zainstalowane i zaktualizowane.

en: Private
pl_PL: Prywatne

en: Purchase & Install
pl_PL: Kup i instaluj

en: Radio Button
pl_PL: Przycisk wyboru opcji (radio button)

en: Radio Buttons
pl_PL: Przyciski opcji (radio buttons)

en: Really Important!
pl_PL: Naprawdę ważne!

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Registered field groups <b>will not</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for including fields in themes.
pl_PL: Zarejestrowane Grupy pól <b>nie będą</b> widoczne na liście edytowalnych Grup pól. Ta funkcja jest użyteczna przy dołączania pól do szablonu.

en: Relational
pl_PL: Pokrewny

en: Relationship
pl_PL: Zależność

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Repeater Field
pl_PL: Powtórz Pole

en: Required?
pl_PL: Wymagane?

en: Resources
pl_PL: Zasoby

en: Return Format
pl_PL: Format zwracany

en: Return Value
pl_PL: Zwracana wartość

en: Revision
pl_PL: Korekta

en: Revisions
pl_PL: Korekty

en: Rules
pl_PL: Reguły

en: Save 'other' values to the field's choices
pl_PL: Zapisz 'inne' wartości dla wybranych pól

en: Save format
pl_PL: Zapisz format

en: Save the .xml file when prompted
pl_PL: Zapisz .xml gdy pojawi się monit

en: Seamless (no metabox)
pl_PL: Ciągły (brak metabox)

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Field Groups
pl_PL: Szukaj Grupę pól

en: Search for address...
pl_PL: Szukaj adresu...

en: Search...
pl_PL: Znajdź...

en: See the full changelog
pl_PL: Zobacz całą historie zmian

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Select Image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select field group(s) from the list and click "Create PHP"
pl_PL: Wybierz pola grupy (grup) z listy i kliknij "Stwórz PHP"

en: Select field group(s) from the list and click "Export XML"
pl_PL: Wybierz Grupę pół (Grupy pól) z listy i kliknij "Eksport do XML"

en: Select multiple values?
pl_PL: Wybór wielu wartości?

en: Select the field groups to be exported
pl_PL: Wybierz Grupy pól do wyeksportowania

en: Select your user and ignore Import Attachments
pl_PL: Wybierz swojego użytkownika i ignoruj importowane załączniki

en: Selected elements will be displayed in each result
pl_PL: Wybrane elementy będą wyświetlone w każdym wyniku

en: Send Trackbacks
pl_PL: Wyślij Trackbacks

en: Set the initial zoom level
pl_PL: Ustal powiększenie początkowe

en: Show Field Key:
pl_PL: Pokaż klucz pola:

en: Show Media Upload Buttons?
pl_PL: Pokaż przycisk przesyłania mediów?

en: Show a different month
pl_PL: Pokaż inny miesiąc

en: Show this field group if
pl_PL: Pokaż tą grupę pól jeśli

en: Show this field when
pl_PL: Pokaż pola gdy

en: Shown when entering data
pl_PL: Widoczne podczas wprowadzania danych

en: Sibling fields
pl_PL: Rodzeństwo pól

en: Side
pl_PL: Strona

en: Single Value
pl_PL: Pojedyncza wartość

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
pl_PL: Pojedyncze słowo bez spacji. Podkreślenia i myślniki są dozwolone

en: Sorry, this browser does not support geolocation
pl_PL: Przepraszamy, ta przeglądarka nie obsługuje geolokalizacji

en: Specify the returned value on front end
pl_PL: Określ wartość zwracaną na frontendzie

en: Standard (WP metabox)
pl_PL: Standardowy (metabox WP)

en: Step Size
pl_PL: Wielkość kroku

en: Style
pl_PL: Styl

en: Super Admin
pl_PL: Super administrator

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy Field
pl_PL: Pole taksonomii

en: Taxonomy Term
pl_PL: Warunek taksonomii

en: Term ID
pl_PL: ID warunku

en: Term Object
pl_PL: Obiekt warunek

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text &amp; HTML entered here will appear inline with the fields
pl_PL: Tekst &amp; HTML wpisany tutaj będzie widoczny w linii z polem

en: Text Area
pl_PL: Pole tekstowe

en: Thank You
pl_PL: Dziękujęmy

en: Thank you for updating to the latest version!
pl_PL: Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: That's it! Happy WordPressing
pl_PL: To wszystko! Szczęśliwego Wordpressowania

en: The Add-on is now installed and activated!
pl_PL: Dodatek został zainstalowany i włączony!

en: The Advanced Custom Fields plugin can be included within a theme. To do so, move the ACF plugin inside your theme and add the following code to your functions.php file:
pl_PL: Wtyczka Advanced Custom Fields może być załączona do szablonu. Żeby tak zrobić przenieś ACF do swojego szablonu i dodaj następujący kod do pliku functions.php:

en: The following Add-ons are available to increase the functionality of the Advanced Custom Fields plugin.
pl_PL: Następujące dodatki są dostępne w celu zwiększenia funkcjonalności wtyczki Advanced Custom Fields.

en: The following Add-ons have been detected as activated on this website.
pl_PL: Następujące dodatki zostały znalezione i aktywowane na tej stronie.

en: This bug has been squashed along with many other little critters!
pl_PL: Ten błąd został naprawiony wraz z wieloma innymi małymi niedociągnięciami!

en: This format will be seen by the user when entering a value
pl_PL: Taki format będzie widoczny przez użytkownika podczas wprowadzania wartości

en: This format will determin the value saved to the database and returned via the API
pl_PL: Format ten będzie określał wartość zapisaną w bazie danych i zwracać poprzez API

en: This is the name which will appear on the EDIT page
pl_PL: To jest nazwa, która będzie widoczna na Edycji strony

en: This page will assist you in downloading and installing each available Add-on.
pl_PL: Ta strona pomoże w pobieraniu i instalowaniu każdego dostępnego dodatku.

en: This website does not use premium Add-ons and will not be affected by this change.
pl_PL: Ta strona nie wykorzystuje płatnych dodatków i nie będzie żadnego efektu po tej zmianie.

en: This website uses premium Add-ons which need to be downloaded
pl_PL: Ta strona wykorzystuje płatne dodatki, które muszą być pobrane

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To activate any Add-ons, edit and use the code in the first few lines.
pl_PL: Aby aktywować jakikolwiek dodatek edytuj i użyj kodu w pierwszych kilku liniach.

en: To remove all visual interfaces from the ACF plugin, you can use a constant to enable lite mode. Add the following code to your functions.php file <b>before</b> the include_once code:
pl_PL: Żeby usunąć wszystkie interfejsy wizualne z wtyczki ACF, możesz użyć stałej, aby włączyć tryb lite. Dodaj poniższy kod do swojego pliku functions.php <b>przed</b> kodem include_once:

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Toolbar
pl_PL: Pasek narzędzi

en: Top Level Page (parent of 0)
pl_PL: Strona najwyższego poziomu (rodzic 0)

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: True / False
pl_PL: Prawda / Fałsz

en: Tutorials
pl_PL: Poradniki

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update File
pl_PL: Zaktualizuj plik

en: Update Image
pl_PL: Wgraj obraz

en: Upgrade
pl_PL: Ulepsz

en: Upload and import your exported .xml file
pl_PL: Wgraj i importuj Twój wyeksportowany plik .xml

en: Uploaded to post
pl_PL: Wgrane do wpisu

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping your fields together under separate tab headings.
pl_PL: Użyj "zakładek" dla lepszej organizacji Twojego ekrany edycji poprzez grupowanie pól razem pod innymi nagłówkami zakładek.

en: Use multiple tabs to divide your fields into sections.
pl_PL: Użyj kilku zakładek aby rozdzielić Twoje pole na sekcje.

en: Use the uploader to browse, select and install your Add-on (.zip file)
pl_PL: Użyj przycisku Przeglądaj, wybierz i zainstaluj swój dodatek (plik .zip)

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Field
pl_PL: Pole użytkownika

en: Validation Failed. One or more fields below are required.
pl_PL: Walidacja zakończona niepowodzeniem. Jedno lub więcej pól poniżej jest wymagane.

en: Vertical
pl_PL: Pionowo

en: View Field Group
pl_PL: Zobacz Grupę pól

en: Week Starts On
pl_PL: Tydzień rozpoczyna się od

en: Welcome to Advanced Custom Fields
pl_PL: Witamy w Advanced Custom Fields

en: What’s New
pl_PL: Co nowego

en: Without you all, this release would not have been possible!
pl_PL: Bez was wszystkich wydanie tej wersji nie byłoby możliwe!

en: Wysiwyg Editor
pl_PL: Edytor WYSIWYG

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: all
pl_PL: wszystko

en: and
pl_PL: i

en: any
pl_PL: jakikolwiek

en: blue : Blue
pl_PL: niebieskie : Niebieskie

en: checked
pl_PL: sprawdzone

en: copy
pl_PL: kopiuj

en: eg. Show extra content
pl_PL: Na przykład pokaż dodatkową zawartość

en: is equal to
pl_PL: jest równe

en: is not equal to
pl_PL: nie jest równe

en: jQuery date & time picker
pl_PL: jQuery wybieranie daty i godziny

en: jQuery date formats
pl_PL: jQuery formaty dat

en: or
pl_PL: lub

en: red : Red
pl_PL: czerwone : Czerwone

en: these rules are met
pl_PL: te reguły są spełnione

en: uploaded to this post
pl_PL: wgrane do tego wpisu
