* Customizr v4.0.5 - en to fa translation catalogue (133 entries)

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; انتخاب کنید &mdash;

en: Assign menus to locations
fa: ‎اختصاص منوهای به مکان

en: Create a new menu now
fa: ‎ایجاد یک منوی جدید در حال حاضر

en: WordPress documentation
fa: ‎اسناد و مدارک وردپرس

en: SITE ICON
fa: ‎آیکون سایت

en: More grid design options
fa: ‎بیشتر گزینه های طراحی شبکه

en: Jump to the blog design options
fa: ‎پرش به گزینه های طراحی وبلاگ

en: Your favicon is currently handled with an old method and will not be properly displayed on all devices. You might consider to re-upload your favicon with the new control below.
fa: ‎موارد دلخواه خود را در حال حاضر با روش های قدیمی به کار گرفته خواهد شد و به درستی بر روی تمام دستگاه های نمایش داده نمی شود. شما ممکن است در نظر دوباره آپلود فاویکون خود را با کنترل جدید زیر کلیک کنید.

en: dismiss
fa: ‎اخراج

en: pages
fa: ‎صفحات

en: posts
fa: ‎پست ها

en: this page
fa: ‎این صفحه

en: this post
fa: ‎ارسال این پست

en: here
fa: ‎اینجا

en: Title
fa: ‎عنوان

en: Slide Text
fa: ‎اسلاید متن

en: Button Text
fa: ‎متن دکمه

en: Link
fa: ‎ارتباط دادن

en: Edit
fa: ‎ویرایش

en: version
fa: ‎نسخه

en: close
fa: ‎بستن

en: documentation
fa: ‎مستندات

en: home page
fa: ‎صفحه اصلی

en: Upload
fa: ‎آپلود

en: Remove
fa: ‎برداشتن

en: Help
fa: ‎کمک

en: Page %s
fa: ‎صفحه %s

en: Important note
fa: ‎یادداشت مهم

en: Hide
fa: ‎پنهان شدن

en: A static page
fa: ‎یک صفحه استاتیک

en: Front page
fa: ‎صفحه اول

en: Posts page
fa: ‎نوشته ها

en: Enable
fa: ‎فعال کردن

en: Disable
fa: ‎غیر فعال کردن

en: Button text
fa: ‎متن دکمه

en: Top
fa: ‎بالا

en: Right
fa: ‎درست

en: Bottom
fa: ‎پایین

en: Left
fa: ‎ترک کرد

en: Archive titles
fa: ‎عناوین بایگانی

en: Category pages titles
fa: ‎صفحه رده عنوان

en: Tag pages titles
fa: ‎صفحه رده عنوان

en: Author pages titles
fa: ‎صفحه نویسنده عنوان

en: Search Results for :
fa: ‎نتایج جستجو برای:

en: Breadcrumb
fa: ‎خرده نان

en: Set up breadcrumb options
fa: ‎تنظیم گزینه های خرده نان

en: Post metas (category, tags, custom taxonomies)
fa: METAS ارسال (دسته، برچسب ها، طبقه بندی های سفارشی)

en: Set up post metas options
fa: ‎تنظیم گزینه های ارسال METAS

en: Galleries
fa: ‎گالری

en: Set up gallery options
fa: ‎تنظیم گزینه های گالری

en: Paragraphs
fa: ‎پاراگراف

en: Set up paragraphs options
fa: ‎تنظیم پاراگراف گزینه

en: Comments
fa: ‎نظرات

en: Set up comments options
fa: ‎تنظیم گزینه های نظر

en: Post/Page Navigation
fa: ‎ارسال / صفحه کنترل

en: Set up post/page navigation options
fa: ‎تنظیم گزینه های ناوبری پست / صفحه

en: Socials in Sidebars
fa: ‎اجتماعی در ستون های فرعی

en: Set up your social profiles links in the sidebar(s).
fa: ‎تنظیم پروفایل ها اجتماعی خود را در نوار کناری (بازدید کنندگان).

en: Responsive settings
fa: ‎تنظیمات پاسخگو

en: Various settings for responsive display
fa: ‎تنظیمات مختلف برای صفحه نمایش پاسخگو

en: Footer global settings
fa: ‎تنظیمات جهانی بالا و پایین صفحه

en: Set up footer global options
fa: ‎تنظیم بالا و پایین صفحه گزینه های جهانی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Website Performances
fa: ‎اجرای وب سایت

en: On the web, speed is key ! Improve the load time of your pages with those options.
fa: ‎در وب، سرعت کلید است! بهبود زمان بار از صفحات خود را با این گزینه ها.

en: Front-end placeholders and help blocks
fa: ‎متغیرهایی جلویی و بلوک های کمک

en: Home featured page one
fa: ‎صفحه اصلی برجسته یک صفحه

en: Home featured page two
fa: ‎صفحه اصلی برجسته صفحه دو

en: Home featured page three
fa: ‎صفحه اصلی صفحه برجسته سه

en: Featured text one (200 car. max)
fa: ‎متن های ویژه یک (200 ماشین. حداکثر)

en: Featured text two (200 car. max)
fa: ‎متن برجسته دو (200 ماشین. حداکثر)

en: Featured text three (200 car. max)
fa: ‎متن شامل سه (200 ماشین. حداکثر)

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
fa: ‎شما نیاز به انتخاب یک صفحه اول. ترک این زمینه خالی اگر شما می خواهید به استفاده از گزیده ای صفحه.

en: &mdash; No slider &mdash;
fa: &mdash; بدون لغزنده &mdash;

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
fa: &mdash; نسخه ی نمایشی لغزان &mdash;

en: &larr; Previous
fa: &larr; قبلی

en: Next &rarr;
fa: ‎بعد &rarr;

en: Home
fa: ‎صفحه اصلی

en: Browse:
fa: ‎مرور کردن:

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
fa: ‎نتایج جستجو برای &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
fa: ‎404 پیدا نشد

en: Page %d
fa: ‎صفحه %d

en: Split
fa: ‎شکاف

en: Merge
fa: ‎ادغام

en: One thought on
fa: ‎یک فکر در

en: thoughts on
fa: ‎افکار در

en: Pingback:
fa: ‎اشتراک ها:

en: (Edit)
fa: ‎(ویرایش)

en: Reply
fa: ‎پاسخ

en: Post author
fa: ‎ارسال نویسنده

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: ‎دیدگاه شما در انتظار تایید است.

en: Comment navigation
fa: ‎نظر ناوبری

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
fa: <span class="meta-nav">&larr;</span> نظریات قبلی

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ‎نظرات جدیدتر <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
fa: ‎نظرات بسته شده است.

en: Leave a comment
fa: ‎پیام بگذارید

en: Comment(s) on
fa: ‎نظر (ها) در

en: comment | comments
fa[0]: ‎نظر
fa[1]: ‎نظرات

en: Edit those featured pages
fa: ‎ویرایش این صفحات برجسته

en: now
fa: ‎اکنون

en: Remove the featured pages
fa: ‎حذف صفحات برجسته

en: remove them
fa: ‎رد توجه

en: dismiss notice
fa: ‎رد توجه

en: Customizer screen
fa: ‎صفحه نمایش سفارشی

en: Edit now.
fa: ‎اکنون ویرایش کنید.

en: Featured page
fa: ‎صفحه ویژه

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen.
fa: ‎ویژه متن توضیحات صفحه: استفاده از گزیده ای صفحه و یا مجموعه ای متن دلخواه خود را در روی صفحه نمایش Customizr.

en: Ooops, page not found
fa: ‎اوه، صفحه یافت نشد

en: No
fa: ‎هیچ

en: Daily Archives: %s
fa: ‎آرشیو روزانه: %s

en: Archives
fa: ‎آرشیو

en: Monthly Archives: %s
fa: ‎آرشیو ماهانه: %s

en: Yearly Archives: %s
fa: ‎بایگانی ماهانه: %s

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ‎ادامه مطلب <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
fa: ‎صفحه:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
fa: ‎نمایش تمام پست های %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Published
fa: ‎منتشر شده

en: in
fa: ‎که در

en: Return to
fa: ‎برگشت به

en: This entry was posted
fa: ‎این مطلب در نوشته شده بود

en: (updated today)
fa: ‎(به روز رسانی امروز)

en: (updated 1 day ago)
fa: ‎(به روز رسانی 1 روز قبل)

en: Open
fa: ‎باز

en: tagged
fa: ‎برچسب

en: by
fa: ‎توسط

en: Post navigation
fa: ‎ناوبری نوشت

en: Go to
fa: ‎برو به

en: Back to top
fa: ‎بازگشت به ابتدای صفحه

en: Back Home
fa: ‎برگشت به صفحه اصلی

en: Close
fa: ‎نزدیک

en: Menu
fa: ‎فهرست

en: Add a menu
fa: ‎اضافه کردن یک منوی

en: Pages
fa: ‎صفحات
