* Customizr v3.1.17 - en to uk translation catalogue (274 entries)

en:  here
uk: тут

en: %1$s at %2$s
uk: %1$s  в %2$s

en: &larr; Previous
uk: &larr; Попередня

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
uk: &mdash; Демо слайдера &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
uk: &mdash; Без слайдера &mdash;

en: &mdash; Select a slider &mdash;
uk: &mdash; Виберіть слайдер &mdash;

en: (Edit)
uk: (Редагувати)

en: 2 sidebars : Right and Left
uk: 2 сайдбара: лівий та правий

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
uk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старые комментарии

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
uk: <span class="meta-nav">&larr;</span> Старі дописи

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
uk: <strong>Ми робимо все можливе щоб Customizr був ідеальним безкошовним шаблоном для Вас!</strong><br/> Будь ласка, підтримайте розробку переказом $20, $50  чи навіть $100.

en: A static page
uk: Статична сторінка

en: About %s
uk: Про %s

en: About Customizr
uk: Про Customizr

en: Add a menu
uk: Додати меню

en: Add a slider
uk: Додати слайдер

en: Add a slider to this post/page
uk: Додати слайдер до допису чи сторінки

en: Add to a slider
uk: Додати у слайдер

en: Add to a slider (create one if needed)
uk: Додати у слайдер (створити слайдер, якщо потрібно)

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
uk: Додайте сюди власний стиль і подивіться на результат! (для досвідчених).

en: Add your own CSS
uk: Додати свої стилі

en: Always use this field to add your custom css instead of editing directly the style.css file : it will not be deleted during theme updates. You can also paste your custom css in the style.css file of a child theme.
uk: Завжи користуйтеся цим полем замість редагування файлу style.css напряму: Ваші зміни збережуться при оновленні теми. Ви також можете додати власні стилі у файл style.css дочірньої теми.

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
uk: Видимий в дописах, на статичних сторінках, архівах та сторінках пошуку

en: Archives
uk: Архіви

en: Author Archives :
uk: Архіви за авторами:

en: Autoscale images on zoom
uk: Підгонка розмірів зображення зумом

en: Back Home
uk: Назад на головну

en: Back to top
uk: Вгору

en: Black
uk: Чорний

en: Blue
uk: Блакитний

en: Browse:
uk: Шукати:

en: Button Link
uk: Посилання кнопки

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Button text (80 car. max length)
uk: Текст кнопки ( 80 знаків макс. довжина)

en: Category Archives :
uk: Архіви за категоріями:

en: Change layout options
uk: Змінити опції розташування

en: Changelog in version %1$s
uk: Журнал змін у версії %1$s

en: Check the FAQ
uk: Переглянути FAQ

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
uk: Вибрати пов'язану сторінку чи допис (з останніх 100).

en: Choose a predefined skin
uk: Виберіть передвстановлений скін

en: Choose a slider
uk: Виберіть слайдер

en: Choose content and layout
uk: Виберіть контент і розміщення

en: Choose the global default layout
uk: Вибрати структуру за замовчуванням

en: Choose the pages default layout
uk: Вибрати розміщення сторінок за замовчуванням

en: Choose the posts default layout
uk: Виберіть розташування дописів

en: Code snippets
uk: Сніпети коду

en: Comment navigation
uk: Навігація коментарями

en: Comment(s) on
uk: Коментар (і) до

en: Comments
uk: Комментарі

en: Comments are closed.
uk: Коментування заборонено

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Читати далі <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Create a slider
uk: Створити слайдер

en: Create beautiful sliders
uk: Створи чудовий слайдер!

en: Current slide
uk: Поточний слайд

en: Custom CSS
uk: Власна CSS

en: Customize your website at any time!
uk: Кастомізуйте свій сайт коли забажаєте!

en: Customizer screen
uk: Панель Кастомайзера

en: Customizr Showcase
uk: Приклади використання Customizer

en: Customizr comes with a cool slider generator : add a slider to any post or page!
uk: У комплекті Customizr є кльовий генератор слайдерів: додай слайдер на будь-яку сторінку чи у будь-який допис!

en: Customizr is a clean responsive theme
uk: Customizr - це зручно!

en: Customizr's extensions
uk: Розширення Customizr's

en: Daily Archives: %s
uk: Архіви за днями: %s

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
uk: За замовчуванням  %1$s розташовуються як:  %2$s

en: Default layout %1s
uk: Вигляд за замовчуванням %1s

en: Delay between each slides
uk: Затримка між слайдерами

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
uk: Затримка між слайдерами в милісекундах (за замовчуванням: 5000 мс)

en: Delete slider
uk: Видалити слайдер

en: Delete this slider
uk: Видалити цей слайдер

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
uk: Текст опису (под заголовком, 250 знаків макс. довжина)

en: Disable
uk: Скасувати

en: Discover the features
uk: Дізнатися більше!

en: Discuss in the user forum
uk: Обговорити на форумі

en: Display Breadcrumb
uk: Застосувати Breadcrumb

en: Display home featured pages area
uk: Показати місце для нижніх сторінок на головній

en: Display the excerpt
uk: Показати анотацію

en: Display the full content
uk: Показать контент повністю

en: Display top border
uk: Показати верхній бордер

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
uk: Ви вважаєте, що створили чудовий сайт, здатний вразити всіх? Запропонуйте його для виставки прикладів просто зараз!

en: Don't show any posts or page
uk: Не показувати повідомлення та сторінки

en: Dribbble profile url
uk: URL профіля в Dribbble

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit this slide
uk: Редагувати слайд

en: Enable
uk: Застосувати

en: Enable comments on pages
uk: Дозволити коментарі на сторінках

en: Enable/disable lightbox effect on images
uk: Ввімк./Вимк. ефект лайтбокса на зображеннях

en: Enable/disable retina support
uk: Ввімк/Вимк. підтримку ретіна-дисплеїв

en: Enable/disable smooth scroll on click
uk: Ввімк/Вимк. плавне прокручування по кліку

en: Expand submenus on click
uk: при кліку

en: Expand submenus on hover
uk: при наведенні миші

en: Facebook profile url
uk: URL профіля в Facebook

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
uk: Завантаження фавікона ( формати тільки:  .ico, .png, .gif)

en: Featured page
uk: Сторінка под слайдером

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen%s.
uk: Текст опису сторінки під слайдером: використовуйте анотацію з існуючої сторінки або введіть власний текст у панелі Кастомайзера%s.

en: Featured pages options
uk: Опції сторінок під слайдером

en: Featured text one (200 car. max)
uk: Текст сторінки знизу № 1 (200 знаків макс.)

en: Featured text three (200 car. max)
uk: Текст сторінки знизу № 3 (200 знаків макс.)

en: Featured text two (200 car. max)
uk: Текст сторінки знизу № 2 (200 знаків макс.)

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
uk: Знайдіть натхнення для Вашого наступного Customizr сайту!

en: Follow me on Dribbble
uk: Стежити на Dribbble

en: Follow me on Facebook
uk: Сторінка Facebook

en: Follow me on Github
uk: Мої проекти на Github

en: Follow me on Google+
uk: Сторінка на Google+

en: Follow me on Instagram
uk: Фотки в Instagram

en: Follow me on LinkedIn
uk: Резюме на LinkedIn

en: Follow me on Twitter
uk: Стежити у Twitter

en: Follow me on WordPress
uk: Стежити на WordPress

en: Follow me on Youtube
uk: Відео на Youtube

en: Follow us
uk: Стежте за нами

en: Footer Widget Area One
uk: Віджет у футері №1

en: Footer Widget Area Three
uk: Віджет у футері №3

en: Footer Widget Area Two
uk: Віджет у футері №2

en: Force default layout everywhere
uk: Вибрати структуру за замовчуванням всюди

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
uk: Оптимальні розміри Лого: ширина до 250px  і висота до 100px (пікселів)

en: Front Page
uk: Головна сторінка

en: Front page
uk: Домашня сторінка

en: Front page displays
uk: Відображення головної сторінки

en: Full width slider
uk: Слайдер на всю ширину

en: George Orwell
uk: Джордж Орвелл

en: Github profile url
uk: URL профіля в Github

en: Go to Dashboard
uk: В панель опцій

en: Go to Dashboard &rarr; Home
uk: В панель опцій  &rarr; На головну

en: Google+ profile url
uk: URL профіля в Google+

en: Green
uk: Зеленый

en: Grey
uk: Сірий

en: Happy user of Customizr?
uk: Щасливий власник Customizr?

en: Help
uk: Допомога

en: Home
uk: На головну

en: Home featured page one
uk: Сторінка на головній № один

en: Home featured page three
uk: Сторінка на головній № три

en: Home featured page two
uk: Сторінка на головній  № два

en: If enabled, this option activate a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. This will not apply to image gallery.
uk: Якщо увімкнено, активізує ефект "зуму" для зображень при кліку. Не діє для зображень у галереї

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
uk: Якщо активувати цю опцію, то при кліку на посилання з анкором на поточну сторінку відбуватиметься плавна прокрутка до нього

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
uk: Якщо увімкнено, розміри зображення в lightbox підганятимуться під розміри екрану.

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
uk: Якщо активно, Ваш сайт буде підтримувати пристрої з високою роздільною здатністю екрану

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
uk: Якщо ви задоволені Кастомайзером, напишіть про це на wordpress.org, опишіть свій Customizr! <br /> (Ми любимо відгуки користувачів...)

en: Images
uk: Зображення

en: Instagram profile url
uk: URL профіля в Instagram

en: Just try it!
uk: Просто спробуй!

en: Just use it as you want !
uk: Тут може бути що завгодно!

en: Layout Options
uk: Опції розташування

en: Left Sidebar
uk: Лівий сайдбар

en: Left sidebar
uk: Лівий сайдбар

en: Link to full-size image
uk: Редагувати

en: LinkedIn profile url
uk: URL профіля в LinkedIn

en: Links
uk: Посилання

en: Logo &amp; Favicon
uk: Лого  &amp; Фавікон

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
uk: Завантажити лого (формати тільки:  .jpg, .png, .gif, svg, svgz)

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Manage menus
uk: Налаштування Меню

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
uk: Багато налаштувань об'єктів та опцій можна знайти у панелі кастомайзера WordPress: спостерігайте зміни у реальному часі!

en: Maximum number of posts per page
uk: Максимальне число дописів на сторінці

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Minute %1$s
uk: Хвилина %1$s

en: Missing Attachment
uk: Відсутній вкладений файл

en: Monthly Archives: %s
uk: Архіви за місяцями: %s

en: Need help with Customizr ?
uk: Потрібна допомога з Customizr ?

en: Need help with Customizr? Click here!
uk: Потребуєте допомоги з Customizr? Клікніть тут!

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Нові коментарі  <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Нові дописи  <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
uk: Наступна &rarr;

en: No
uk: нічого не

en: No Image Selected
uk: Не вибрано жодного зображення

en: No link
uk: Немає схожих

en: No sidebars : full width layout
uk: Без сайдбарів: на всю ширину

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk: Думка на тему &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Ooops, page not found
uk: Ой, сорінку не знайдено

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Page %d
uk: Сторінка %d

en: Page %s
uk: Сторінка %s

en: Pages &amp; Posts Layout
uk: Сторінки &amp;  Вид записів

en: Pages:
uk: Сторінки:

en: Permalink to %s
uk: Пермалінк на %s

en: Pin me on Pinterest
uk: Зображення на Pinterest

en: Pingback:
uk: Пінгбек:

en: Pinterest profile url
uk: URL профіля в Pinterest

en: Post author
uk: Від автора

en: Post navigation
uk: Навігація по дописах

en: Posts page
uk: Сторінка з дописами

en: Published
uk: Опубліковано

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
uk: RSS стрічка ( за замовчуванням wordpress feed )

en: Read more &raquo;
uk: Читати &raquo;

en: Read the documentation
uk: Читати документацію

en: Red
uk: Червоний

en: Reply
uk: Відповісти

en: Return to
uk: Назад до

en: Right Sidebar
uk: Правий сайдбар

en: Right sidebar
uk: Правий сайдбар

en: Search Results for :
uk: Результати пошуку для :

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
uk: Результати на тему &quot;%1$s&quot;

en: Select a skin for Customizr
uk: Виберіть тему для Customizr

en: Select a specific layout for %1$s
uk: Оберіть бажане розташування для %1$s

en: Select a submenu expansion option
uk: Спосіб випадання підменю

en: Select front page slider
uk: Виберіть слайдер для головної сторінки

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
uk: Обрати довжину дописів у списках (домашня, пошук, архіви, ...)

en: Set up comments options
uk: Опції комментарів

en: Set up front page options
uk: Параметри головної сторінки

en: Set up layout options
uk: Опції розміщення

en: Set up logo and favicon options
uk: Параметри ваших Лого и Фавікона

en: Set up the front page layout
uk: Вигляд головної сторінки

en: Set up your social links
uk: Додати соцмережі

en: Show images
uk: Показати зображення

en: Sir Winston Churchill
uk: Сер Уінстон Черчилль

en: Skin
uk: Тема

en: Slide Image
uk: Зображення слайду

en: Slide Text
uk: Текст слайду

en: Slider Layout : set the slider in full width
uk: Розміщення слайдера: на всю ширину

en: Slider Options
uk: Опції слайдера

en: Slider options
uk: Опції слайдера

en: Social links
uk: Соціальні мережі

en: Social links in footer
uk: Соцмережі у футері

en: Social links in header
uk: Соцмережі у хідері

en: Social links in left sidebar
uk: Соцмережі у лівому сайдбарі

en: Social links in right sidebar
uk: Соцмережі у правому сайдбарі

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
uk: На жаль, ми не змогли знайти нічого за цим критерієм. Спробуйте інші слова.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
uk: На жаль, потрібну сторінку не знайдено. Спробуйте здійснити пошук

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
uk: Кажучи правду в часи загального обману ви робите революцію.

en: Split
uk: Розділити

en: Style your WordPress site live!
uk: Стилізуйте Ваш WordPress сайт швидше!

en: Subscribe to my rss feed
uk: Підписатися на RSS

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
uk: Успіх - це здатність витримувати одну невдачу за іншою не втрачаючи при цьому ентузіазму...

en: Tag Archives :
uk: Архіви за тегами:

en: Thank you for using Customizr! Customizr %1$s has more features, is safer and more stable than ever <a href="#customizr-changelog">(see the changelog)</a> to help you build an awesome website. Watch the <a href="%2$s" target="_blank">introduction video</a> and find inspiration in the <a href="#showcase">showcase</a>.<br/>Enjoy it!
uk: Дякуємо що використовуєте Customizr! У Customizr %1$s зараз ще більше можливостей, він надійніший та стабільніший ніж колись <a href="#customizr-changelog">(переглянути журнал змін)</a> - все для того, щоб Ви могли створювати вражаючі сайти! Перегляньте <a href="%2$s" target="_blank">навчальне відео</a> і знайдіть натхнення у <a href="#showcase">галереї прикладів</a>.<br/> Насолоджуйтеся!

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
uk: Зображення сторінок під слайдером оснащені опцією - Мініатюра допису - на панелі редагування сторінок.  Для того, щоб прибрати зображення зніміть пташку вгорі.

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
uk: Цей слайдер буде видалено (зображення та налаштування буде збережено).

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
uk: Цей допис було зроблено  %1$s і позначено %2$s в %3$s<span class="автором"> автором %4$s</span>.

en: This entry was posted in %1$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
uk: Цей допис було зроблено   %1$s в %3$s<span class="автором"> автором %4$s</span>.

en: This entry was posted on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
uk: Цей допис було зроблено на %3$s<span class="автором"> автором %4$s</span>.

en: This option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
uk: Ця опція дозволить коментарі на сторінках. Ви можете заборонити коментарі для окремих сторінок при редагуванні цих сторінок

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
uk: Ця опція перекриє окремі налаштування на всіх сторінках та дописах, включаючи головну сторінку

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
uk: Ці приклади призначено для того. щоб показати можливості Customizr і надихнути веб-дизайнерів на нові подвиги.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
uk: Цей слайдер не містить слайдів. Перейдіть у медіа-бібліотеку і додайте сюди зображення

en: This theme requires WordPress 3.4+
uk: Для цієї теми необхідний WordPress 3.4+

en: Title
uk: Назва

en: Title and text color
uk: Колір тексту і заголовку

en: Title text (80 car. max length)
uk: Заголовок (200 знаків макс.)

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
uk: Для додавання нового слайдера перейдіть у медіа-бібліотеку, відредагуйте Ваші зображення і додайте їх у Ваш новий слайдер.

en: Twitter profile url
uk: URL профіля в Twitter

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
uk: Вимкніть цю опцію, якщо не хочете бачити кольоровий бордер вгорі сторінки

en: Upgrade WP
uk: Обновити Wordpress

en: Upgrade Wordpress Now
uk: Обновіть Wordpress зараз

en: Various images settings
uk: Налаштування зображень

en: Various links settings
uk: Налаштування посилань

en: View all posts by %s
uk: Переглянути всі пости автора:  %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
uk: Всі дописи автора %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View all posts in %s
uk: Дивитися всі дописи в %s

en: Visit the showcase
uk: Переглянути приклади

en: We need sponsors!
uk: Шукаємо спонсорів!

en: Week %1$s
uk: Тиждень %1$s

en: Welcome to Customizr %s
uk: Ласкаво просимо в  Customizr %s

en: WordPress profile url
uk: URL профіля в  WordPress

en: Yearly Archives: %s
uk: Архіви за роками: %s

en: Yellow
uk: Жовтий

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
uk: Ви використовуєте дочірню тему Customizr %1$s :  завжди перевіряйте %2$s після оновлення на предмет застарівання функцій чи файлів шаблону

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
uk: Ви можете задати потрібне розташування для %1$s задавши лівий та правий сайдбари. Розташування за замовчуванням можна включити у WordPress панелі Customiz'it! %2$s.<br />

en: You can start by watching the <a href="%1$s" target="_blank">introduction video</a> or by reading <a href="%2$s" target="_blank">the documentation</a>.<br/> If you don't find an answer to your issue, don't panic! Since Customizr is used by a growing community of webmasters reporting bugs and making continuous improvements, you will probably find a solution to your problem either in the FAQ or in the user forum.
uk: Почніть з перегляду <a href="%1$s" target="_blank"> навчального відео </a> або почитайте <a href="%2$s" target="_blank">документацію</a>.<br/> Если Ви не знайдете відповіді на своє запитання - не панікуйте! Адже Customizr використовує дедалі більше веб-майстрів, які спілкуються між собою на нашому форумі, багато інформації ви зможете отримати там або у FAQ.

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
uk: Ви активували <i>" Обрати структуру за замовчуванням для всіх дописів та сторінок   "</i>, ви повинні відмінити цю опцію, якщо хочете задати специфічне розташування для цього допису.

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
uk: Ви не створили жодного слайдера. перейдіть у медіа-бібліотеку, відредагуйте Ваші зображення і додайте їх до слайдерів

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
uk: Ви не створили жодного слайдера. Напишіть ім'я слайдера і натисніть кнопку для створення.

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
uk: Спочатку оберіть сторінку. Залиште поле пустим, якщо хочете бачити тут цитату з тексту сторінки.

en: Your comment is awaiting moderation.
uk: Ваш коментар на модерації.

en: Your latest posts
uk: Свіжі дописи

en: Youtube profile url
uk: URL профіля в Youtube

en: at dimensions
uk: розмірів

en: here
uk: тут

en: in
uk: в

en: in ms : 1000ms = 1s
uk: В мс: 1000мс = 1сек.

en: pages
uk: сторінки

en: posts
uk: дописи

en: this page
uk: цієї сторінки

en: this post
uk: цього допису

en: {no title} Read the post &raquo;
uk: {no title}  Читати допис &raquo;
