Customizr 1.1.5 - en to nl translation catalogue (261 entries)

en: %1$s at %2$s
nl: %1$s op %2$s

en: &larr; Previous
nl: &larr; Vorige

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
nl: &mdash; Demo slider &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
nl: &mdash; Geen slider &mdash;

en: &mdash; Select a slider &mdash;
nl: &mdash; Selecteer eent slider &mdash;

en: (Edit)
nl: (Wijzig)

en: 2 sidebars : Right and Left
nl: 2 zijbalken : Rechts en Links

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere commentaren

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl: <span class="meta-nav">&larr;</span> Oudere posts

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
nl: <strong>We doen ons best voor u om van Customizr het perfecte gratis thema te maken!</strong><br/> Met een donatie van $20, $50 of zelfs $100 helpt u mee om de ontwikkeling door te laten gaan.

en: A static page
nl: Een statische pagina

en: About %s
nl: Over %s

en: About Customizr
nl: Over Customizr

en: Add a menu
nl: Voeg menu toe

en: Add a slider
nl: Voeg een slider toe

en: Add a slider to this post/page
nl: Voeg een slider toe aan deze post/pagina

en: Add to a slider
nl: Voeg aan een slider toe

en: Add to a slider (create one if needed)
nl: Voeg aan een slider toe (maak een slider indien nodig)

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
nl: Voeg je eigen CSS hier toe en ontwerp live (voor gevorderde gebruikers)

en: Add your own CSS
nl: Voeg eigen CSS toe

en: Always use this field to add your custom css instead of editing directly the style.css file : it will not be deleted during theme updates. You can also paste your custom css in the style.css file of a child theme.
nl: Gebruik altijd dit veld om eigen CSS toe te voegen i.p.v. het aanpassen van het style.css bestand : dit wordt niet verwijderd bij theme updates. U kunt ook eigen CSS toevoegen in het style.css bestand van een subthema (child theme).

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
nl: Verschijnt op posts, statische pagina's, archieven en zoekpagina's

en: Archives
nl: Archieven

en: Author Archives :
nl: Auteur archieven :

en: Autoscale images on zoom
nl: Automatische schaling van afbeeldingen bij zoomen

en: Back Home
nl: Terug naar Home

en: Back to top
nl: Terug naar boven

en: Black
nl: Zwart

en: Blue
nl: Blauw

en: Button Link
nl: Knop link

en: Button Text
nl: Knop tekst

en: Button text
nl: Knop tekst

en: Button text (80 car. max length)
nl: Knop tekst (max. 80 kar.)

en: Category Archives :
nl: Categorie archieven :

en: Change layout options
nl: Pas layout opties aan

en: Changelog in version %1$s
nl: Changelog in versie %1$s

en: Check the FAQ
nl: Bekijk de FAQ

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
nl: Kies een pagina of post (van de laaste 100).

en: Choose a predefined skin
nl: Kies een vooraf gedefinieerde skin

en: Choose a slider
nl: Kies een slider

en: Choose content and layout
nl: Kies inhoud en layout

en: Choose the global default layout
nl: Kies het globale standaard layout

en: Choose the pages default layout
nl: Kies de default layout voor pagina's

en: Choose the posts default layout
nl: Kies de standaard layout voor Posts

en: Code snippets
nl: code fragmenten

en: Comment navigation
nl: Commentaar navigatie

en: Comment(s) on
nl: Commentaar op

en: Comments
nl: Commentaren

en: Comments are closed.
nl: Commentaren gesloten.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: verder lezen <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Create a slider
nl: Maak een slider

en: Create beautiful sliders
nl: Maak prachtige sliders

en: Current slide
nl: Huidige slide

en: Custom CSS
nl: Eigen CSS

en: Customize your website at any time!
nl: Verander je website op elk tijdstip!

en: Customizer screen
nl: Customizer scherm

en: Customizr Showcase
nl: Customizr showcase

en: Customizr comes with a cool slider generator : add a slider to any post or page!
nl: Customizr komt met een mooie slider generator : voeg een slider toe aan elke post of pagina!

en: Customizr is a clean responsive theme
nl: Customizr is een schoon en snel thema

en: Daily Archives: %s
nl: Dagelijkse archieven: %s

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
nl: Standaard %1$s layout staat op : %2$s

en: Default layout %1s
nl: Standaard layout %1s

en: Delay between each slides
nl: Pauze tussen elke slide

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
nl: Pauze tussen elke slide in milliseconden (standaard : 5000 ms)

en: Delete slider
nl: Verwijder slider

en: Delete this slider
nl: Verwijder deze slider

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
nl: Omschrijving tekst (onder de titel, max. 250 kar.)

en: Dev Tools (advanced users)
nl: Dev Tools (gevorderde gebruikers)

en: Disable
nl: Uit

en: Discover the features
nl: Ontdek de mogelijkheden

en: Discuss in the user forum
nl: Discusseer in het gebruikersforum

en: Display Breadcrumb
nl: Toon Breadcrumb

en: Display home featured pages area
nl: Toon uitgelichte pagina's

en: Display the excerpt
nl: Fragment weergeven

en: Display the full content
nl: Volledige inhoud weergeven

en: Display top border
nl: Toon top rand

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
nl: Denkt u dat u een geweldige website heeft gemaakt die een inspiratie kan zijn voor anderen? Een website inzenden voor een review is snel en makkelijk te doen.

en: Don't show any posts or page
nl: Laat geen enkele post of pagina zien

en: Dribbble profile url
nl: Dribble profiel URL

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Edit this slide
nl: Wijzig deze slide

en: Enable
nl: Aan

en: Enable comments on pages
nl: Sta commentaren toe op pagina's

en: Enable/disable lightbox effect on images
nl: Zet lightbox effect op plaatjes aan/uit

en: Enable/disable retina support
nl: Zet retina support aan/uit

en: Enable/disable smooth scroll on click
nl: Zet vloeiend schuiven aan/uit

en: Enable/disable the Dev Tools
nl: Zet Dev Tools aan/uit

en: Expand submenus on click
nl: Uitvouwen van submenu's bij klikken

en: Expand submenus on hover
nl: Uitvouwen van submenu's bij aanwijzen

en: Facebook profile url
nl: Facebook profiel URL

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
nl: Favicon Upload (Ondersteunde indelingen : .ico, .png, .gif)

en: Featured page
nl: Uitgelichte pagina

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen%s.
nl: Uitgelichte pagina omschrijving : gebruik pagina fragment of plaats uw eigen tekst in het Customizr scherm%s.

en: Featured pages options
nl: Uitgelichte pagina's opties

en: Featured text one (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst één (max 200 kar.)

en: Featured text three (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst drie (max 200 kar.)

en: Featured text two (200 car. max)
nl: Uitgelichte tekst twee (max 200 kar.)

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
nl: Vind inspiratie voor uw volgende Customizr gebaseerde website!

en: Follow me on Dribbble
nl: Volg ons op Dribble

en: Follow me on Facebook
nl: Volg ons op Facebook

en: Follow me on Github
nl: Volg ons op Github

en: Follow me on Google+
nl: Volg ons op Google+

en: Follow me on Instagram
nl: Volg ons op Instagram

en: Follow me on LinkedIn
nl: Volg ons op inkedIn

en: Follow me on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Follow me on WordPress
nl: Volg ons op WordPress

en: Follow me on Youtube
nl: Volg ons op Youtube

en: Follow us
nl: Volg ons

en: Footer Widget Area One
nl: Footer Widget gebied één

en: Footer Widget Area Three
nl: Footer Widget gebied drie

en: Footer Widget Area Two
nl: Footer Widget gebied twee

en: Force default layout everywhere
nl: Forceer standaard layout overal

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
nl: Forceer logo grootte naar maximaal 250px breed en 100px hoog

en: Front Page
nl: Front pagina

en: Front page
nl: Front pagina

en: Front page displays
nl: Front pagina toont

en: Full width slider
nl: Volle breedte slider

en: Github profile url
nl: Github profiel URL

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: Go to Dashboard &rarr; Home
nl: Ga naar het Dashboard &rarr; Home

en: Google+ profile url
nl: Google+ profiel URL

en: Green
nl: Groen

en: Grey
nl: Grijs

en: Happy user of Customizr?
nl: Tevreden gebruiker van Customizr?

en: Help
nl: Hulp

en: Home featured page one
nl: Uitgelichte pagina één

en: Home featured page three
nl: Uitgelichte pagina drie

en: Home featured page two
nl: Uitgelichte pagina twee

en: If enabled, this option activate a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. This will not apply to image gallery.
nl: Wanneer aangezet activeert deze optie een popin scherm met een zoom effect als een afbeelding wordt aangeklikt. Dit gebeurd niet bij de afbeelding gallerij.

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
nl: deze optie activeert een vloeiende pagina verschuiving wanneer er wordt geklikt op een link naar een anker van dezelfde pagina.

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
nl: Wanneer aangezet forceert deze optie de afbeelding grootte zodat deze ast in het scherm bij lightbox zoom.

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
nl: Hiermee ondersteund uw website hoge resolutie apparaten.

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
nl: Als u tevreden bent met het theme, maak het kenbaar op wordpress.org en geef Customizr een mooie review! <br />(We zijn verzot op uw terugkoppelingen...)

en: Images
nl: Plaatjes

en: Instagram profile url
nl: Instagram profiel URL

en: Just try it!
nl: Probeer het!

en: Just use it as you want !
nl: Gebruik het zoals je wilt!

en: Layout Options
nl: Layout opties

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Leave a Comment
nl: Laat bericht achter

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Let your creativity speak and easily customiz'it the way you want!
nl: Laat uw creativiteit spreken en customiz'it op jouw manier!

en: Link to full-size image
nl: Link naar afbeelding op ware grootte

en: LinkedIn profile url
nl: LinkedIn profiel URL

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif)
nl: Logo Upload (ondersteunde indelingen : .jpg, .png, .gif)

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Manage menus
nl: Beheer menus

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
nl: Vele lay-out en ontwerp opties zijn beschikbaar vanuit het WordPress systeemaanpasser scherm: uw wijzigingen live zien!

en: Maximum number of posts per page
nl: Maximum aantal posts per pagina

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Minute %1$s
nl: Minuut %1$s

en: Missing Attachment
nl: Ontbrekende bijlage

en: Monthly Archives: %s
nl: Maandelijkse archieven: %s

en: Need help with Customizr ?
nl: Hulp nodig met Customizr ?

en: Need help with Customizr? Click here!
nl: Hulp nodig met Customizr? Klik hier!

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere commentaren <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Nieuwere posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Next &rarr;
nl: Volgende &rarr;

en: No
nl: Geen

en: No Image Selected
nl: Geen afbeelding geselecteerd

en: No link
nl: Geen link

en: No sidebars : full width layout
nl: Geen zijbalken : volle breedte layout

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl: Een gedachte op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Ooops, page not found
nl: Oeps, pagina niet gevonden

en: Orange
nl: Oranje

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Pages &amp; Posts Layout
nl: Pagina's &amp; posts layout

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: Permalink to %s
nl: Permalink naar %s

en: Pin me on Pinterest
nl: Pin ons op Pinterest

en: Pinterest profile url
nl: Pinterest profiel URL

en: Post author
nl: Post auteur

en: Post navigation
nl: Post navigatie

en: Posts page
nl: Posts pagina

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purple
nl: Paars

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
nl: RSS feed (standaard is de WordPress feed)

en: Read more &raquo;
nl: Lees verder &raquo;

en: Read the documentation
nl: Lees de documentatie

en: Red
nl: Rood

en: Return to
nl: Terug naar

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Search Results for :
nl: Zoek resultaten voor :

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
nl: Zoek resultaat voor &quot;%1$s&quot;

en: Select a skin for Customizr
nl: Selecteer een skin voor Customizr

en: Select a specific layout for %1$s
nl: Selecteer een specifieke layout voor %1$s

en: Select a submenu expansion option
nl: Selecteer een optie voor de uitbreiding van het submenu

en: Select front page slider
nl: Selecteer Front pagina slider

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
nl: Selecteer de lengte van berichten in lijsten (home, zoeken, archieven,...)

en: Set up comments options
nl: Pas commentaar opties aan

en: Set up front page options
nl: Pas front pagina opties aan

en: Set up layout options
nl: Pas layout opties aan

en: Set up logo and favicon options
nl: Pas logo en favicon aan

en: Set up the front page layout
nl: Pas de Front pagina layout aan

en: Set up your social links
nl: Pas social links aan

en: Show images
nl: Toon afbeeldingen

en: Slide Image
nl: Slide afbeelding

en: Slide Text
nl: Slide tekst

en: Slider Layout : set the slider in full width
nl: Slider layout : zet de slider op volledige breedte

en: Slider Options
nl: Slider opties

en: Slider options
nl: Slider opties

en: Social links in footer
nl: Sociale links in de footer

en: Social links in header
nl: Sociale links in de header

en: Social links in left sidebar
nl: Sociale links in de linker zijbalk

en: Social links in right sidebar
nl: Sociale links in de rechter zijbalk

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, er voldoet niets aan uw zoek criteria. Probeer het nog eens met andere woorden.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
nl: Sorry, de gevraagde pagina is niet gevonden. U kunt een zoekopdracht proberen hieronder.

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
nl: De waarheid spreken in tijden van universeel bedrog is een revolutionaire daad.

en: Style your WordPress site live!
nl: Stijl uw WordPress site live!

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
nl: Succes is de mogelijkheid om van de ene storing naar de andere te gaan zonder verlies van enthousiasme...

en: Suscribe to my rss feed
nl: Abonneer op onze RSS feed

en: Tag Archives :
nl: Tag archieven :

en: Thank you for using Customizr! Customizr %1$s has more features, is safer and more stable than ever <a href="#customizr-changelog">(see the changelog)</a> to help you build an awesome website. Watch the <a href="%2$s" target="_blank">introduction video</a> and find inspiration in the <a href="#showcase">showcase</a>.<br/>Enjoy it!
nl: Bedankt dat u Customizr gebruikt! Customizr %1$s heeft meer mogelijkheden, is veiliger en stabieler dan ooit <a href="#customizr-changelog">(bekijk changelog)</a> om u te helpen bij het maken van een prachtige website. Bekijk de <a href="%2$s" target="_blank">introductie video</a> en vind inspiratie in de <a href="#showcase">showcase</a>.<br/> Veel plezier!

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
nl: De afbeeldingen past u aan met de "Uitgelichte afbeelding" bij elke pagina (in het pagina bewerken scherm). Haal het vinkje hierboven weg om deze afbeelding niet te tonen.

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
nl: De slider zal permanent verwijderd worden (afbeeldingen, acties en link blijven bewaard).

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Dit item is gepost in %1$s en getagt %2$s op %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This entry was posted in %1$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Dit item is gepost in %1$s op %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This entry was posted on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
nl: Dit item is gepost op %3$s<span class="by-author"> door %4$s</span>.

en: This option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
nl: Deze optie activeert commentaren op pagina's. U kunt commentaren deactiveren voor een enkele pagina in de snel bewerken modus het pagina lijst scherm.

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
nl: Deze optie overschrijft de specifieke layouts op alle posts/pagina's, inclusief de Front pagina.

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
nl: Deze showcase laat zien wat er met Customizer gedaan kan worden en helpt andere gebruikers om inspiratie re vinden voor hun webdesign.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
nl: Deze slider bevat nog geen slides. Ga naar de media bibliotheek en voeg afbeeldingen aan de slider toe.

en: This theme requires WordPress 3.4+
nl: Dit theme vereist WordPress 3.4+

en: Title
nl: Titel

en: Title and text color
nl: Titel en tekst kleur

en: Title text (80 car. max length)
nl: Titel tekst (max. 80 kar.)

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
nl: Om een nieuwe slider te maken : open de media library en pas uw afbeeldingen aan. Voeg ze daarna toe aan de nieuwe slider.

en: Twitter profile url
nl: Twitter profiel URL

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
nl: Deselecteer deze optie om de gekleurde top rand te verwijderen.

en: Upgrade Wordpress Now
nl: Upgrade WordPress nu

en: Various images settings
nl: Diverse afbeeldingsinstellingen

en: Various links settings
nl: Diverse link instellingen

en: View all posts by %s
nl: Bekijk alle posts van %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl: Bekijk alle posts door %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View all posts in %s
nl: Bekijk alle posts in %s

en: Visit the showcase
nl: Bezoek de showcase

en: We need sponsors!
nl: We zijn sponsoren nodig!

en: Welcome to Customizr %s
nl: Welkom bij Customizr %s

en: WordPress profile url
nl: WordPress profiel URL

en: Yearly Archives: %s
nl: Jaarlijkse archieven: %s

en: Yellow
nl: Geel

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
nl: U gebruikt een child theme van Customizr %1$s : controleer altijd de %2$s na een upgrade om te zien of er een functie of template is verdwenen.

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
nl: U kunt een specifieke layout voor %1$s definiëren door de voorgedefinieerde linker en rechter zijbalken te gebruiken. De standaard layouts kunnen gedefinieerd worden in het WordPress aanpas scherm %2$s.<br />

en: You can start by watching the <a href="%1$s" target="_blank">introduction video</a> or by reading <a href="%2$s" target="_blank">the documentation</a>.<br/> If you don't find an answer to your issue, don't panic! Since Customizr is used by a growing community of webmasters reporting bugs and making continuous improvements, you will probably find a solution to your problem either in the FAQ or in the user forum.
nl: U kunt beginnen door de <a href="%1$s" target="_blank">introductie video</a> te bekijken of door het lezen van <a href="%2$s" target="_blank">de documentatie</a>.<br/>Als u geen antwoord op uw vraag vindt hoeft u niet in paniek te raken! Customizr wordt door steeds meer webmasters gebruikt die bugs rapporteren en verbeteringen aanbrengen. Daardoor vindt u hoogst waarschijnlijk wel een oplossing voor uw probleem in de FAQ of in het gebruikersforum.

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
nl: U heeft de <i>"Forceer globale standaard layout voor alle posts en pagina's"</i> geselecteerd. Deze moet u deselecteren om een specifieke layout voor deze post te kunnen gebruiken.

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
nl: U heeft nog geen slider aangemaakt. Ga naar de media bibliotheek en pas uw afbeeldingen aan. Voeg ze daarna toe aan de sliders.

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
nl: U heeft nog geen slider gemaakt. Type een naam voor de slider en klik op de knop om uw eerste slider aan te maken.

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
nl: U moet eerst een pagina selecteren. Laat dit veld leeg om de standaard tekst te tonen.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Uw commentaar is in afwachting van goedkeuring

en: Your latest posts
nl: Uw laatste posts

en: Youtube profile url
nl: Youtube profiel URL

en: at dimensions
nl: bij dimensies

en: here
nl: hier

en: pages
nl: pagina's

en: this page
nl: deze pagina

en: this post
nl: deze post

en: {no title} Read the post &raquo;
nl: {geen titel} Lees post &raquo;
