Customizr 3.0.13 - en to ca translation catalogue (273 entries)

en: Leave a Comment
ca: Deixa un Comentari

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: 2 sidebars : Right and Left
ca: 2 barres laterals: dreta i esquerra

en: No sidebars : full width layout
ca: Sense barres laterals: amplada completa

en: Blue
ca: Blau

en: Green
ca: Verd

en: Yellow
ca: Groc

en: Orange
ca: Taronja

en: Red
ca: Vermell

en: Purple
ca: Lila

en: Grey
ca: Gris

en: Black
ca: Negre

en: Suscribe to my rss feed
ca: Subscriu-te al meu canal RSS

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
ca: Canal RSS (el valor per defecte &eacute;s el canal wordpress)

en: Follow me on Twitter
ca: Segueix-me a Twitter

en: Twitter profile url
ca: Url del perfil de Twitter

en: Follow me on Facebook
ca: Segueix-me a Facebook

en: Facebook profile url
ca: Url del perfil de Facebook

en: Follow me on Google+
ca: Segueix-me a Google+

en: Google+ profile url
ca: Url del perfil de Google+

en: Follow me on Instagram
ca: Segueix-me a Instagram

en: Instagram profile url
ca: Url del perfil d'Instagram

en: Follow me on WordPress
ca: Segueix-me a Wordpress

en: WordPress profile url
ca: Url del perfil de WordPress

en: Follow me on Youtube
ca: Segueix-me a Youtube

en: Youtube profile url
ca: Url del perfil de Youtube

en: Pin me on Pinterest
ca: Crea un pin a Pinterest

en: Pinterest profile url
ca: Url del perfil de Pinterest

en: Follow me on Github
ca: Segueix-me a Github

en: Github profile url
ca: Url del perfil de Github

en: Follow me on Dribbble
ca: Segueix-me a Dribble

en: Dribbble profile url
ca: Url del perfil de Dribbble

en: Follow me on LinkedIn
ca: Segueix-me a LinkedIn

en: LinkedIn profile url
ca: Url del perfil de LinkedIn

en: Right Sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
ca: Apareix a entrades, p&agrave;ginas, arxius i resultats de cerca

en: Left Sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Footer Widget Area One
ca: &Agrave;rea de widgets 1 del peu de p&agrave;gina

en: Just use it as you want !
ca: Fes-lo servir com vulguis!

en: Footer Widget Area Two
ca: &Agrave;rea de widgets 2 del peu de p&agrave;gina

en: Footer Widget Area Three
ca: &Agrave;rea de widgets 3 del peu de p&agrave;gina

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
ca: Dir la veritat en temps d'engany universal és un acte revolucionari.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
ca: Ens sap greu però la pàgina sol·licitada no s'ha trobat. Proveu una nova cerca a la casella de sota.

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
ca: L'èxit és la capacitat d'anar de fracàs en fracàs sense perdre l'entusiasme...

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
ca: Ens sap greu, però no hi ha resultats per a la vostra cerca. Si us plau, proveu-ho una altra vegada amb paraules clau diferents.

en: Customizr is a clean responsive theme
ca: Customizr és un tema adaptable net.

en: Let your creativity speak and easily customiz'it the way you want!
ca: Deixeu parlar la vostra creativitat i personalitzeu el tema fàcilment!

en: Learn more
ca: Apreneu-ne més

en: Style your WordPress site live!
ca: Estilitzeu el vostre lloc WordPress en viu!

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
ca: Moltes de les opcions de disposició i disseny estan disponibles a la pantalla de personalització de Wordpress: vegeu els vostres canvis en viu!

en: Just try it!
ca: Proveu-lo!

en: Create beautiful sliders
ca: Creeu sliders bonics

en: Customizr comes with a cool slider generator : add a slider to any post or page!
ca: Customizr inclou un generador d'sliders: afegiu un slider a qualsevol entrada o pàgina!

en: Discover the features
ca: Descobriu-ne la funcionalitat

en: Main Menu
ca: Men&uacute; Principal

en: Page %s
ca: P&agrave;gina %s

en: Customiz'it!
ca: Personalitza el tema

en: Customize your website at any time!
ca: Personalitza el teu web en qualsevol moment!

en: &mdash; No slider &mdash;
ca: &mdash; Cap slider &mdash;

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
ca: &mdash; Slider Demo &mdash;

en: Home featured page one
ca: P&agrave;gina destacada 1 de la p&agrave;gina principal

en: Home featured page two
ca: P&agrave;gina destacada 2 de la p&agrave;gina principal

en: Home featured page three
ca: P&agrave;gina destacada 3 de la p&agrave;gina principal

en: Featured text one (200 car. max)
ca: Text destacat 1 (200 car. m&agrave;x):

en: Featured text two (200 car. max)
ca: Text destacat 2 (200 car. m&agrave;x):

en: Featured text three (200 car. max)
ca: Text destacat 3 (200 car. m&agrave;x):

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
ca: Primer heu de seleccionar una p&agrave;gina. Deixeu aquest camp buit si voleu fer servir l'extracte de la p&agrave;gina.

en: Skin
ca: Estil

en: Select a skin for Customizr
ca: Escull un estil per a Customizr

en: Set up logo and favicon options
ca: Configura les opcions de logotip i favicon

en: Front Page
ca: P&agrave;gina Principal

en: Set up front page options
ca: Configura les opcions de la p&agrave;gina principal

en: Pages &amp; Posts Layout
ca: Disposició de p&agrave;gines i entrades

en: Set up layout options
ca: Configura les opcions de disposició

en: Comments
ca: Comentaris

en: Set up comments options
ca: Configura les opcions dels comentaris

en: Social links
ca: Enllaços socials

en: Set up your social links
ca: Configura els enllaços socials

en: Images
ca: Imatges

en: Various images settings
ca: Configuració de les imatges

en: Links
ca: Enllaços

en: Various links settings
ca: Configuració d'enllaços

en: Custom CSS
ca: CSS personalitzat

en: Add your own CSS
ca: Afegiu el vostre propi CSS

en: Manage menus
ca: Gestiona els men&uacute;s

en: Select a submenu expansion option
ca: Escolliu una opció d'expansió dels submenús

en: Expand submenus on click
ca: Expandeix els submenús al fer clic

en: Expand submenus on hover
ca: Expandeix els submenús al passar pel damunt

en: Choose a predefined skin
ca: Escull un estil predefinit

en: Display top border
ca: Mostra vora superior

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
ca: Desactiva aquesta opci&oacute; per ocultar la vora de color de la part superior

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif)
ca: Puja el logotip (formats: .jpg, .png, .gif)

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
ca: Força les dimensions del logo a max-width:250px i max-height:100px

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
ca: Puja el favicon (formats: .ico, .png, .gif)

en: Choose content and layout
ca: Selecciona el contingut i la disposició

en: Front page displays
ca: La p&agrave;gina principal mostra

en: Don't show any posts or page
ca: No mostris cap entrada o p&agrave;gina

en: Your latest posts
ca: Les teves darreres entrades

en: A static page
ca: Una p&agrave;gina est&agrave;tica

en: Front page
ca: P&agrave;gina principal

en: Posts page
ca: P&agrave;gina d'entrades

en: Set up the front page layout
ca: Configura la disposici&oacute; de la p&agrave;gina principal

en: Slider options
ca: Opcions d'slider

en: Select front page slider
ca: Selecciona l'slider de la p&agrave;gina principal

en: Full width slider
ca: Slider d'amplada completa

en: Delay between each slides
ca: Retard entre cada imatge de l'slider

en: in ms : 1000ms = 1s
ca: en ms : 1000ms = 1s

en: Featured pages options
ca: Opcions de p&agrave;gines destacades

en: Display home featured pages area
ca: Mostra l'&agrave;rea de p&agrave;gins destacades a la p&agrave;gina principal

en: Enable
ca: Activa

en: Disable
ca: Desactiva

en: Show images
ca: Mostra les imatges

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
ca: Les imatges es fixen segons la "imatge destacada" de cada p&agrave;gina (a la pantalla d'edici&oacute; de p&agrave;gina). Desmarqueu l'opci&oacute; anterior per desactivar les imatges de pàgines destacades.

en: Read more &raquo;
ca: Llegeix m&eacute;s &raquo;

en: Button text
ca: Text del bot&oacute;

en: Display Breadcrumb
ca: Mostra la ruta (molles de p&agrave;)

en: Choose the global default layout
ca: Seleccioneu la disposici&oacute; per defecte del web

en: Force default layout everywhere
ca: Força la disposici&oacute; per defecte a tot el lloc

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
ca: Aquesta opci&oacute; anul·la la configuraci&oacute; de les disposicions a totes les p&agrave;gines/entrades, inclosa la p&agrave;gina principal.

en: Choose the posts default layout
ca: Seleccioneu la disposici&oacute; per defecte de les entrades

en: Maximum number of posts per page
ca: Nombre d'entrades per p&agrave;gina

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
ca: Escolliu la longitud de les entrades a les llistes (pàgina d'inici. cerca, arxius...)

en: Display the excerpt
ca: Mostra l'extracte

en: Display the full content
ca: Mostra el contingut sencer

en: Choose the pages default layout
ca: Seleccioneu la disposici&oacute; per defecte de les p&agrave;gines

en: Enable comments on pages
ca: Permet els comentaris a les p&agrave;gines

en: This option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
ca: Aquesta opci&oacute; habilitar&agrave; els comentaris a les p&agrave;gines. Podeu deshabilitar els comentaris per a una sola p&agrave;gina en el mode d'edici&oacute; r&agrave;pida de la pantalla de llista de p&agrave;gines.

en: Social links in header
ca: Enllaços socials a la capçalera

en: Social links in left sidebar
ca: Enllaços socials a la barra lateral esquerra

en: Social links in right sidebar
ca: Enllaços socials a la barra lateral dreta

en: Social links in footer
ca: Enllaços socials al peu de p&agrave;gina

en: Enable/disable lightbox effect on images
ca: Activa/desactiva l'efecte lightbox a les imatges

en: If enabled, this option activate a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. This will not apply to image gallery.
ca: Si s'activa aquesta opci&oacute;, es mostra una finestra amb efecte zoom quan es fa clic a la imatge. Això no s'aplica a les galeries d'imatges.

en: Autoscale images on zoom
ca: Escala automàticament les imatges al zoom

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
ca: Si est&agrave; activada, aquesta opci&oacute; forçar&agrave; que la imatge s'ajusti a la pantalla de zoom de lightbox.

en: Enable/disable retina support
ca: Activa/desactiva suport per a retina

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
ca: Si l'opció està activada, el vostre web inclourà suport per a dispositius d'alta resolució.

en: Enable/disable smooth scroll on click
ca: Activa/desactiva desplaçament suau al fer clic

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
ca: Si l'opció està activada, s'habilitarà un desplaçament de pàgina suau quan es faci clic en un enllaç que apunti a un anchor de la mateixa pàgina.

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
ca: Afegiu el vostre CSS personalitzat aqu&iacute; i dissenyeu en viu! (usuaris avançats)

en: Always use this field to add your custom css instead of editing directly the style.css file : it will not be deleted during theme updates. You can also paste your custom css in the style.css file of a child theme.
ca: Utilitzeu aquest camp per afegir el vostre CSS personalitzat en comptes d'editar directament l'arxiu style.css: no s'eliminar&agrave; quan s'actualitzi el tema. Tamb&eacute; podeu enganxar el vostre CSS personalitzat a l'arxiu style.css d'un tema fill.

en: Layout Options
ca: Opcions de disposici&oacute;

en: Slider Options
ca: Opcions d'slider

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
ca: La disposici&oacute; %1$s per defecte s'ha establert a: %2$s

en: pages
ca: p&agrave;gines

en: posts
ca: entrades

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
ca: Heu marcat l'opci&oacute; <i>"Força la disposici&oacute; global per defecte per a totes les entrades i p&agrave;gines"</i>; l'haureu de desactivar per poder assignar una disposici&oacute; espec&iacute;fica per a aquesta entrada.

en: Change layout options
ca: Canvia les opcions de disposici&oacute

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
ca: Podeu definir una disposici&oacute; espec&iacute;fica per a %1$s utilitzant les barres laterals predefinides. Les disposicions per defecte es poden canviar a la pantalla de personalització de Wordpress %2$s. <br />

en: this page
ca: aquesta p&agrave;gina

en: this post
ca: aquesta entrada

en: here
ca: aqu&iacute;

en: Select a specific layout for %1$s
ca: Seleccioneu una disposici&oacute; espec&iacute;fica per a %1$s

en: Default layout %1s
ca: Disposici&oacute;  per defecte %1s

en: Add a slider to this post/page
ca: Afegeix un slider a aquesta entrada/p&agrave;gina

en: Choose a slider
ca: Escolliu un slider

en: &mdash; Select a slider &mdash;
ca: &mdash; Seleccioneu un slider &mdash;

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
ca: Per crear un nou slider obriu la llibreria multimèdia, editeu les vostres imatges i afegiu-les al vostre nou slider.

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
ca: Retard entre cada imatge en milisegons (per defecte: 5000 ms)

en: Slider Layout : set the slider in full width
ca: Disposició de l'slider: col·loca l'slider amb amplada completa

en: Delete this slider
ca: Elimina aquest slider

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
ca: L'slider s'eliminar&agrave; de forma permanent (es conservaran les fotos, les crides a l'acci&oacute i els enllaços).

en: Delete slider
ca: Elimina l'slider

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
ca: Encara no heu creat cap slider. Aneu a la biblioteca multimèdia, editeu les imatges i afegiu-les al vostre slider.

en: Add to a slider
ca: Afegeix a un slider

en: Add to a slider (create one if needed)
ca: Afegeix a un slider (si cal, creeu-ne un)

en: Title text (80 car. max length)
ca: Text del t&iacute;tol (200 car. màx):

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
ca: Text de descripci&oacute; (sota del t&iacute;tol, longitud m&agrave;xima de 250 caràcters)

en: Title and text color
ca: Color del títol i del text

en: Button text (80 car. max length)
ca: Text del bot&oacute; (longitud m&agrave;xima de 80 caràcters)

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
ca: Escolliu una p&agrave;gina o entrada relacionada (entre les 100 darreres).

en: No link
ca: Sense enllaç

en: Add a slider
ca: Afegeix a un slider

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
ca: Encara no heu creat cap slider. Escriviu un nom d'slider i feu clic al bot&oacute; per afegir el primer slider.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
ca: Aquest slider no té imatges per mostrar. Aneu a la llibreria multimèdia i afegiu-hi les imatges.

en: Slide Image
ca: Imatge d'slide

en: Title
ca: Títol

en: Slide Text
ca: Text de l'slide

en: Button Text
ca: Text del botó

en: Button Link
ca: Enllaç del botó

en: Edit
ca: Edita

en: No Image Selected
ca: No hi ha cap imatge seleccionada

en: Edit this slide
ca: Edita aquest slide

en: Current slide
ca: Slide actual

en: Create a slider
ca: Crea un slider

en: Upgrade WP
ca: Actualizeu WP

en: This theme requires WordPress 3.4+
ca: Aquest tema requereix WordPress 3.4 o superior

en: Upgrade Wordpress Now
ca: Actualitzeu Wordpress ara

en: About Customizr
ca: Quant a Customizr

en: Help
ca: Ajuda

en: Need help with Customizr? Click here!
ca: Necessiteu ajuda amb Customizr? Feu clic aquí!

en: Need help with Customizr ?
ca: Necessiteu ajuda amb Customizr?

en: Welcome to Customizr %s
ca: Benvingut a Customizr %s

en: You can start by watching the <a href="%1$s" target="_blank">introduction video</a> or by reading <a href="%2$s" target="_blank">the documentation</a>.<br/> If you don't find an answer to your issue, don't panic! Since Customizr is used by a growing community of webmasters reporting bugs and making continuous improvements, you will probably find a solution to your problem either in the FAQ or in the user forum.
ca: Podeu començar per veure el <a href="%1$s" target="_blank">vídeo d'introducció</a> o llegir <a href="%2$s" target="_blank">la documentació</a>.<br/> Si no trobeu la solució al vostre problema, no us preocupeu! Customizr és utilitzat per una creixent comunitat de webmàsters que informen d'errors i realitzen millores contínues, per tant, probablement trobareu una solució al vostre problema a les preguntes freqüents o al fòrum d'usuaris.

en: Read the documentation
ca: Llegiu la documentació

en: Check the FAQ
ca: Consulteu les preguntes més freqüents

en: Code snippets
ca: Retalls de codi

en: Discuss in the user forum
ca: Debateu-ho al fòrum d'usuaris

en: Thank you for using Customizr! Customizr %1$s has more features, is safer and more stable than ever <a href="#customizr-changelog">(see the changelog)</a> to help you build an awesome website. Watch the <a href="%2$s" target="_blank">introduction video</a> and find inspiration in the <a href="#showcase">showcase</a>.<br/>Enjoy it!
ca: Gràcies per utilitzar Customizr! Customizr %1$s té més funcionalitat, és més segur i estable que mai <a href="#customizr-changelog">(vegeu els canvis)</a> per ajudar-vos a construir un web impressionant. Vegeu el <a href="%2$s" target="_blank">vídeo d'introducció</a> i busqueu inspiració al nostre <a href="#showcase"> catàleg de webs</a>.<br/> Gaudiu-lo!

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
ca: Esteu utilitzant un tema fill de Customizr %1$s: reviseu sempre %2$ s després de l'actualizació per veure si alguna funció o alguna plantilla ha quedat obsoleta.

en: We need sponsors!
ca: Necessitem patrocinadors!

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
ca: <strong>Fem tot el possible per tal que Customizr sigui un tema lliure perfecte per a vosaltres.</strong><br /> Si us plau, ajudeu-nos a mantenir i continuar el desenvolupament amb una donació de $20, $50 o fins i tot $100.

en: Happy user of Customizr?
ca: Sou un usuari feliç de Customizr?

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
ca: Si esteu satisfet amb el tema, comenteu-ho a wordpress.org i escriviu una bona crítica de Customizr!.<br />(Som addictes a les vostres opinions...)

en: Follow us
ca: Seguiu-nos

en: Customizr Showcase
ca: Catàleg de webs Customizr

en: Visit the showcase
ca: Visiteu el catàleg de webs

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
ca: Trobeu inspiració per al vostre proper web basat en Customizr!

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
ca: Aquest catàleg de webs pretén mostratr el que es pot fer amb Customizr i ajudar altres usuaris a trobar inspiració per al seu disseny.

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
ca: Creieu que heu fet un web impressionant que pot inspirar altra gent? Presentar-lo per tal que sigui revisat és ràpid i fàcil de fer.

en: Changelog in version %1$s
ca: Registre de canvis de la versió %1$s

en: Go to Dashboard &rarr; Home
ca: Vés al Tauler &rarr; Pàgina d'inici

en: Go to Dashboard
ca: Vés al Tauler

en: &larr; Previous
ca: &larr;  Anterior

en: Next &rarr;
ca: Següent &rarr;

en: Home
ca: Inici

en: Browse:
ca: Navega per:

en: Minute %1$s
ca: Minut %1$s

en: Week %1$s
ca: Setmana %1$s

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
ca: Resultats de la cerca per a &quot;%1$s&quot;

en: 404 Not Found
ca: Error 404 - Pàgina no trobada

en: Page %d
ca: P&agrave;gina %d

en: Split
ca: Divideix

en: Merge
ca: Combina

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
ca: Un comentari a &ldquo;%2$s&rdquo;

en: (Edit)
ca: (Edita)

en: Reply
ca: Resposta

en: Post author
ca: Autor de l'entrada

en: %1$s at %2$s
ca: %1$s a les %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
ca: El vostre comentari està pendent de moderació.

en: Comment navigation
ca: Navegació dels comentaris

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
ca: <span class="meta-nav">&larr;</span> Comentaris més antics

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ca: Comentarios més recents <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Comments are closed.
ca: Comentaris tancats.

en: Customizer screen
ca: Pantalla de personalització

en:  here
ca: aquí

en: Featured page
ca: P&agrave;gina destacada

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen%s.
ca: Descripció de la p&agrave;gina destacada: utilitzeu l'extracte de la p&agrave;gina o escriviu el vostre propi text a la pantalla de Customizr % s.

en: Missing Attachment
ca: Falta l'arxiu adjunt

en: Ooops, page not found
ca: Ooops, pàgina no trobada

en: No
ca: No hi ha

en: Search Results for :
ca: Resultats de cerca per a:

en: Author Archives :
ca: Arxius de l'autor:

en: About %s
ca: Quant a %s

en: Category Archives :
ca: Arxius de la categoria:

en: Tag Archives :
ca: Arxius de l'etiqueta:

en: Daily Archives: %s
ca: Arxiu diari: %s

en: Archives
ca: Arxiu

en: Monthly Archives: %s
ca: Arxiu mensual: %s

en: Yearly Archives: %s
ca: Arxiu anual: %s

en: {no title} Read the post &raquo;
ca: {no title} Llegeix l'entrada &raquo;

en: Permalink to %s
ca: Enllaç permanent a %s

en: Comment(s) on
ca: Comentari(s) a

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ca: Segueix llegint <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
ca: P&agrave;gines:

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ca: Mostra totes les entrades per %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Published
ca: Publicat

en: at dimensions
ca: a les dimensions

en: Link to full-size image
ca: Enllaç a la imatge de mida completa

en: in
ca: a

en: Return to
ca: Torna a

en: View all posts by %s
ca: Mostra totes les entrades per %s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
ca: Entrada publicada a %1$s i etiquetada %2$s el %3$s <span class=""by-author"> per %4$s</span>.

en: This entry was posted in %1$s on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
ca: Entrada publicada a %1$s el %3$s <span class="by-author"> per %4$s</span>.

en: This entry was posted on %3$s<span class="by-author"> by %4$s</span>.
ca: Entrada publicada el %3$s <span class="by-author"> per %4$s</"span>.

en: View all posts in %s
ca: Mostra totes les entrades a %s

en: Post navigation
ca: Navegació de les entrades

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
ca: <span class="meta-nav">&larr;</span> Entrades més antigues

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
ca: Entrades més recents <span class="meta-nav">&rarr;</span

en: Back to top
ca: Torna a dalt

en: Back Home
ca: Torna a l'inici

en: Add a menu
ca: Afegeix un menú
