* Customizr v3.3.19 - en to he_IL translation catalogue (580 entries)

en:  here
he_IL:  כאן

en: %1$s at %2$s
he_IL: %1$s בשעה %2$s

en: &larr; Previous
he_IL: &rarr; הקודם

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
he_IL: &mdash; סליידר לדוגמא &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
he_IL: &mdash;ללא סליידר &mdash;

en: &mdash; Select a slider &mdash;
he_IL: &mdash; בחר סליידר &mdash;

en: (Edit)
he_IL: (עריכה)

en: (number of words)
he_IL: (מספר מילים)

en: (updated %s days ago)
he_IL: (עודכן לפני %s ימים)

en: (updated 1 day ago)
he_IL: (עודכן אתמול)

en: (updated on %1$s)
he_IL: (עודכן ב-%1$s)

en: (updated today)
he_IL: (עודכן היום)

en: , developer of the Customizr theme
he_IL: , המפתח של תבנית Customizr

en: 2 sidebars : Right and Left
he_IL: שני סרגלים צדדיים : ימני ושמאלי

en: 404 Not Found
he_IL: 404 לא נמצא

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> תגובות ישנות יותר

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he_IL: <span class="meta-nav">&rarr;</span> פוסטים ישנים יותר

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
he_IL: <strong>אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי להפוך את Customizr לתבנית החינמית המושלמת עבורכם! </strong><br/> אנא סייעו להמשך הפיתוח בעזרת בתרומה של 20$, 50$ או אפילו 100$ .

en: A static page
he_IL: עמוד סטאטי

en: About %s
he_IL: אודות %s

en: About Customizr
he_IL: אודות Customizr

en: Activate this option to move the sidebars (if any) after the main content block, for smartphones or tablets viewport.
he_IL: הפעילו אפשרות זו על-מנת להזיז את סרגלי הצד (אם יש כאלה) לאחר בלוק התוכן הראשי, עבור תצוגת סמארטפונים וטאבלטים.

en: Add a menu
he_IL: הוספת תפריט

en: Add a slider
he_IL: הוספת סליידר

en: Add a slider to this post/page
he_IL: הוספת סליידר לפוסט/עמוד זה

en: Add to a slider
he_IL: הוסף למצגת שקופיות (סליידר)

en: Add to a slider (create one if needed)
he_IL: הוסף לסליידר (צור חדש אם יש צורך)

en: Add unlimited featured pages with Customizr Pro
he_IL: הוסף דפים מובלטים ללא הגבלה עם Customizr Pro

en: Add widgets
he_IL: הוספת ווידג'טים

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
he_IL: הוסף כאן את ה-CSS שלך ותעצב ב"חי"! (עבור משתמשים מתקדמים)

en: Add your own CSS
he_IL: הוסף את ה-CSS שלך

en: Advanced options
he_IL: אפשרויות מתקדמות

en: Advanced settings for the Customizr theme.
he_IL: הגדרות מתקדמות לתבנית Customizr.

en: After the title
he_IL: אחרי הכותרת

en: Alert (orange)
he_IL: התראה (כתום)

en: Alternate thumbnail/content
he_IL: תוכן / תמונה ממוזערת חלופיים

en: Alternate thumbnails layout
he_IL: פריסת תמונות ממוזערות חלופית

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
he_IL: מופיע בפוסטים, עמודים סטאטיים, ארכיון ודפי חיפוש

en: Apply a colored bottom border to each grid items
he_IL: הפעלת גבול תחתון בצבע לכל פריט במטריצה

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your pages
he_IL: הפעלת אות ראשונה מוגדלת בפסקה הראשונה בדפים

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your post / page content.
he_IL: הפעל אות ראשונה מוגדלת בפסקה הראשונה בתכני הפוסט/דף שלך.

en: Apply a drop cap to the first paragraph of your single posts content
he_IL: הפעל אות ראשונה מוגדלת בפסקה הראשונה בתוכן של פוסט יחיד

en: Apply a drop cap when the paragraph includes at least the following number of words :
he_IL: הפעל אות ראשונה מוגדלת כאשר הפסקרה הראשונה מכילת לפחות את כמות המילים הבאה:

en: Apply a shadow to each grid items
he_IL: הפעלת הצללה לפריטים במטריצה

en: Apply the grid layout to Archives (archives, categories, author posts)
he_IL: הפעלת פריסת המטריצה על ארכיבים (ארכיון, קטגוריות, פוסטים של מחבר)

en: Apply the grid layout to Home/Blog
he_IL: הפעלת פריסת מטריצה על דף הבית/בלוג

en: Apply the grid layout to Search results
he_IL: הפעלת פריסת מטריצה על תוצאות חיפוש

en: Apply this height to all sliders
he_IL: הפעל גובה זה על כל השקופיות

en: Archive titles
he_IL: כותרות ארכיון

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Author Archives :
he_IL: ארכיון מחבר:

en: Author pages titles
he_IL: כותרות דפי מחבר

en: Authors
he_IL: מחברים

en: Autoscale images on zoom
he_IL: התאמה אוטומטית של תמונות בעת זום

en: Back Home
he_IL: חזרה לראשי

en: Back to top
he_IL: חזרה למעלה

en: Before the title boxed
he_IL: לפני תיבת הכותרת

en: Before the title in full width
he_IL: לפני הכותרת ברוחב מלא

en: Black
he_IL: שחור

en: Blue
he_IL: כחול

en: Bottom
he_IL: למטה

en: Breadcrumb
he_IL: פירורי לחם (breadcrumb)

en: Button Link
he_IL: קישור הלחצן

en: Button Text
he_IL: מלל הלחצן

en: Button text
he_IL: מלל הלחצן

en: Button text (80 car. max length)
he_IL: מלל לחצן (80 תוים לכל היותר)

en: Buttons and text
he_IL: לחצנים ומלל

en: By default, WordPress displays the past comments, even if comments are disabled in posts or pages. Unchecking this option allows you to not display this comment history.
he_IL: כברירת מחדל, וורדפרס מציג תגובות, גם כאשר התגובות חסומות לדף או לפוסט. ביטול סימון אפשרות זו תאפשר לכם למנוע הצגת הסטוריית התגובות.

en: Category Archives :
he_IL: ארכיון הקטגוריה :

en: Category pages titles
he_IL: כותרות דפי קטגוריה

en: Change layout options
he_IL: שינוי אפשרויות פריסה

en: Changelog in version %1$s
he_IL: יומן שינויים לגרסה %1$s

en: Changing the layout in the Customizr theme
he_IL: שינוי הפריסנ בתבנית Customizr

en: Check the FAQ
he_IL: בדקו בשאלות ותשובות נפוצות (FAQ)

en: Check the documentation
he_IL: בדקו את התיעוד

en: Check this option to delay the loading of non visible images. Images below the viewport will be loaded dynamically on scroll. This can boost performances by reducing the weight of long web pages with images.
he_IL: סימון אפשרות זו משהה את טעינת התמונות שאינן ניראות במסך הראשון. תמונות מתחת לקו התצוגה ייטענו באופן דינאמי בהתאם לגלילה. שיפור ביצועים יורגש בטעינת דפים ארוכים עם תמונות.

en: Check this option to display an author info block after each single post content. Note : the Biographical info field must be filled out in the user profile.
he_IL: בחר באפשרות זו כדי להציג את תיבת המידע של מחבר הפוסט לאחר תוכנן של כל פוסט יחיד. הערה : יש למלא תוכן בשדה המידע הביוגרפי בפרופיל המשתמש.

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
he_IL: בחר עמוד או פוסט מקושר (מתוך ה-100 האחרונים)

en: Choose a predefined skin
he_IL: בחירת מעטפת מוגדרת מראש

en: Choose a slider
he_IL: בחירת סליידר

en: Choose content and layout
he_IL: בחירת תוכן ופריסה

en: Choose the global default layout
he_IL: בחירת פריסת ברירת מחדל כללית

en: Choose the pages default layout
he_IL: בחירת פריסת ברירת מחדל עבור עמודים

en: Choose the posts default layout
he_IL: בחירת פריסת ברירת המחדל עבור פוסטים

en: Code snippets
he_IL: קטעי קוד

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בתגובות

en: Comment(s) on
he_IL: תגובות על

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments are closed.
he_IL: סגור לתגובות.

en: Comments bubble color
he_IL: צבע הבועות של התגובות

en: Comments bubble shape
he_IL: צורת הבועות של התגובות

en: Comments bubbles
he_IL: בועות לתגובות

en: Content : home, posts, ...
he_IL: תוכן: דף הבית, פוסטים...

en: Content settings for the Customizr theme.
he_IL: הגדרות תוכן לתבנית Customizr.

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: המשך קריאה <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Create a slider
he_IL: יצירת סליידר

en: Current slide
he_IL: שקופית נוכחית

en: Custom
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom featured page %1$s
he_IL: דף מובלט מותאם אישי %1$s

en: Customize your footer credits with Customizr Pro
he_IL: התאימו בעצמכם את שורת הקרדיט בכותרת התחתית עם Customizr Pro

en: Customizer screen
he_IL: מסך התאמות

en: Customizr Showcase
he_IL: תיבת התצוגה של Customizr

en: Customizr is a clean responsive theme
he_IL: Customizr היא תבנית רספונסיבית נקיה

en: Customizr's extensions
he_IL: ההרחבות של Customizr

en: Customizr's extensions are installed and upgraded from your WordPress admin, like any other WordPress plugins. Well documented and easily extendable with hooks, they come with a dedicated support forum on presscustomizr.com.
he_IL: ההרחבות של customizr מותקנות ומשודרגות דרך ניהול הוורדפרס, בדומה לכל תוסף וורדפרס אחר. הן מתועדות היטב, ניתנות להרחבה בקלות בעזרת hooks, וקיים להן פורום תמיכה יעודית ב-presscustomizr.com

en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיון יומי : %s

en: Date of the last update
he_IL: תאריך עדכון אחרון

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
he_IL: פריסת ברירת מחדל עבור %1$s נקבעה כ-%2$s

en: Default (grey)
he_IL: ברירת מחדל (אפור)

en: Default layout %1s
he_IL: פריסה ברירת מחדל %1s

en: Delay between each slides
he_IL: השהייה בין שקופיות

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
he_IL: השהייה בין שקופיות במילישניות (ברירת מחדל: 5000מילישניות)

en: Delete slider
he_IL: מחק סליידר

en: Delete this slider
he_IL: מחק סליידר זה

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
he_IL: מלל תיאור (מתחת לכותרת, 250 תוים לכל היותר)

en: Design and effects
he_IL: עיצוב ואפקטים

en: Design and layout
he_IL: עיצוב ופריסה

en: Disable
he_IL: השבת

en: Discover Customizr Pro
he_IL: גלו את Customizr Pro

en: Discuss in the user forum
he_IL: דונו בפורום המשתמשים

en: Display Breadcrumb
he_IL: הצג פירורי לחם (breadcrumb)

en: Display a back to top arrow on scroll
he_IL: הצג חץ "חזרה למעלה" בגלילה

en: Display a page icon next to the page title
he_IL: הצג סמליל של דף ליד כותרת העמוד

en: Display a post icon next to the single post title
he_IL: הצג סמליל של פוסט ליד כותרת הפוסט

en: Display a recent update notice
he_IL: הצג הודעת "עודכן לאחרונה"

en: Display an author box after each single post content
he_IL: הצג תיבת מחבר לאחר תוכן כל פוסט בודד

en: Display an icon next to each post title in an archive page
he_IL: הצג סמליל לצד כותרת כל פוסט בדף הארכיב

en: Display an icon next to external links
he_IL: הצג סמליל לצד קישורים חיצוניים

en: Display an icon next to the archive title
he_IL: הצג סמליל לצד כותרת הארכיב

en: Display hierarchical taxonomies (like categories)
he_IL: הצג טקסונומיות היררכיות (כמו קטגוריות)

en: Display home featured pages area
he_IL: הצג עמודים מובלטים בדף הבית

en: Display icons next to titles
he_IL: הצג סמלילים ליד הכותרות

en: Display menu in a box
he_IL: הצג את התפריט בתוך מסגרת

en: Display non-hierarchical taxonomies (like tags)
he_IL: הצג טקסונומיות לא היררכיות (כמו תגיות)

en: Display post format icons in the background
he_IL: הצג סמלילי פורמט פוסט ברקע

en: Display posts metas
he_IL: הצג תוכן מטא של הפוסט

en: Display posts metas for single posts
he_IL: הצג תוכן מטא של פוסט עבור פוסט בודד

en: Display posts metas in post lists (archives, blog page)
he_IL: הצג תוכן מטא של פוסט ברשימת פוסטים (ארכיב, דף בלוג)

en: Display posts metas on home
he_IL: הצג תוכן מטא של פוסט בדף הבית

en: Display the author
he_IL: הצג את שם המחבר

en: Display the breadcrumb in pages
he_IL: הצג פירורי לחם (breadcrumb) בדפים

en: Display the breadcrumb in posts lists : blog page, archives, search results...
he_IL: הצג את 'פירורי הלחם' ברשימת פוסטים: בלוג, דפי ארכיון, תוצאות חיפוש וכו'.

en: Display the breadcrumb in single posts
he_IL: הצג פירורי לחם (breadcrumb) בפוסט בודד

en: Display the breadcrumb on home page
he_IL: הצג פירורי לחם (breadcrumb) בדף הבית

en: Display the comment list
he_IL: הצגת רשימת התגובות את כל התוכן

en: Display the excerpt
he_IL: הצג את המובאה (תקציר)

en: Display the full content
he_IL: הצג את כל התוכן

en: Display the notice if the last update is less (strictly) than n days old
he_IL: הצג את ההודעה אם העדכון האחרון הוא לפני פחות ממספר הימים שתבחר

en: Display the number of comments in a bubble next to the post title
he_IL: הצג את מספר התגובות בתוך בועה לצד כותרת הפוסט

en: Display the post thumbnails
he_IL: הצג את המובאה (תקציר)

en: Display the publication date
he_IL: הצג את תאריך הפרסום

en: Display the tagline
he_IL: הצג את שורת תיאור האתר

en: Display the update date
he_IL: הצג את תאריך העדכון

en: Display top border
he_IL: הצג גבול עליון

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
he_IL: האם אתם חושבים שיצרתם אתר מדהים שיכול לגרום להשראה לאנשים אחרים? שליחת האתר למשוב והצגה היא מהירה ופשוטה לביצוע

en: Don't display
he_IL: לא להציג

en: Don't show any posts or page
he_IL: לא להציג שום פוסט או עמוד

en: Dribbble profile url
he_IL: קישור לפרופיל Dribbble

en: Drop cap style
he_IL: סגנון אות מודגשת

en: Drop caps
he_IL: אות מודגשת בראש פסקה (Drop Caps)

en: Dynamic sidebar reordering on small devices
he_IL: סידור דינאמי של סרגל צד במסכים קטנים

en: Dynamic slider images centering on any devices
he_IL: מירכוז שקופיות דינאמי בסליידר לכל המכשירים

en: Dynamic thumbnails centering on any devices
he_IL: מירכוז דינאמי של תמונות ממוזערות לכל המכשירים

en: Easily take your web design one step further
he_IL: קחו את עיצוב האתר שלכם בקלות צעד אחד קדימה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit this slide
he_IL: ערוך שקופית זו

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Enable comments on pages
he_IL: אפשר תגובות על עמודים

en: Enable comments on posts
he_IL: אפשר תגובות על פוסטים

en: Enable drop caps
he_IL: אפשר אות מודגשת

en: Enable drop caps in pages
he_IL: אפשר אות מודגשת בדפים

en: Enable drop caps in posts
he_IL: אפשר אות מודגשת בפוסטים

en: Expand submenus on click
he_IL: הרחב תפריטים בלחיצה

en: Expand submenus on hover
he_IL: הרחב תפריטים בריחוף

en: Expand the last sticky post (for home and blog page only)
he_IL: הרחבת הפוסט הדביק האחרון (לדף הבית ובלוג בלבד)

en: FAVICON
he_IL: סמליל מייצג (FAVICON)

en: Facebook profile url
he_IL: קישור פרופיל פייסבוק

en: Fade effect on link hover
he_IL: אפקט עמעום בריחוף על קישור

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
he_IL: טעינת סמליל (פורמטים נתמכים :.ico, .png, .gif )

en: Featured page
he_IL: עמוד מובלט

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen%s.
he_IL: מלל תאור דף מובלט : השתמשו בתקציר הדף או קבעו את מלל מותאם אישית במסך ההגדרות של Customizr %s

en: Featured pages options
he_IL: אפשרויות עמודים מובלטים

en: Featured text %1$s (200 car. max)
he_IL: מלל דף מובלט %1$s (200 תווים מקס')

en: Featured text one (200 car. max)
he_IL: מלל דף מובלט ראשון (מקס' 200 תווים)

en: Featured text three (200 car. max)
he_IL: מלל דף מובלט שלישי (מקס' 200 תווים)

en: Featured text two (200 car. max)
he_IL: מלל דף מובלט שני (מקס' 200 תווים)

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
he_IL: מצאו השראה לאתר הבא שלכם המבוסס על Customizr !

en: Flat black
he_IL: שחור שטוח

en: Flat orange
he_IL: כתום שטוח

en: Flat purple
he_IL: סגול שטוח

en: Flat red
he_IL: אדום שטוח

en: Flat yellow
he_IL: צהוב שטוח

en: Flickr url
he_IL: קישור פליקר

en: Follow me on Dribbble
he_IL: עקבו אחרי בדריבל

en: Follow me on Facebook
he_IL: עקבו אחרי בפייסבוק

en: Follow me on Flickr
he_IL: עקבו אחרי בפליקר

en: Follow me on Github
he_IL: עקבו אחרי בגיטהב

en: Follow me on Google+
he_IL: עקבו אחרי בגוגל+

en: Follow me on Instagram
he_IL: עקבו אחרי באינסטגרם

en: Follow me on LinkedIn
he_IL: עקבו אחרי בלינקדאין

en: Follow me on Tumblr
he_IL: עקבו אחרי בטמבלר

en: Follow me on Twitter
he_IL: עקבו אחרי בטויטר

en: Follow me on WordPress
he_IL: עקבו אחרי בוורדפרס

en: Follow me on Youtube
he_IL: עקבו אחרי ביו-טיוב

en: Follow us
he_IL: עקבו אחרינו

en: Fonts
he_IL: גופני גוגל

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer Widget Area One
he_IL: ווידג'ט כותרת תחתונה - איזור ראשון

en: Footer Widget Area Three
he_IL: ווידג'ט כותרת תחתונה - איזור שלישי

en: Footer Widget Area Two
he_IL: ווידג'ט כותרת תחתונה - איזור שני

en: Footer global settings
he_IL: הגדרות כלליות לכותרת תחתונה

en: Footer settings for the Customizr theme.
he_IL: הגדרות כותרת תחתונה לתבנית Customizr.

en: Force default layout everywhere
he_IL: כפיית פריסת ברירת מחדל בכל מקום

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
he_IL: כפיית מימדי לוגו לרוחב מירבי 250פיקסל, גובה מרבי 100פיקסל

en: Front Page
he_IL: עמוד ראשי

en: Front page
he_IL: עמוד ראשי

en: Front page displays
he_IL: להציג בדף הראשי

en: Full width slider
he_IL: סליידר ברוחב מלא

en: George Orwell
he_IL: ג'ורג' אורוול

en: Get support in the forum
he_IL: קבלו תמיכה בפורום המשתמשים

en: Github profile url
he_IL: קישור פרופיל גיטהב

en: Global Post Lists Settings
he_IL: הגדרות כלליות לרשימות פוסטים

en: Global settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Global settings for the Customizr theme :skin, socials, links...
he_IL: הגדרות כלליות לתבנית Customizr: מעטפת,רשתות חברתיות, קישורים...

en: Go to Dashboard
he_IL: עבור ללוח הבקרה

en: Go to Dashboard &rarr; Home
he_IL: עבור ללוח מחוונים &larr; ראשי

en: Google fonts pairs
he_IL: צמדי גופני גוגל

en: Google+ profile url
he_IL: קישור פרופיל גוגל+

en: Green
he_IL: ירוק

en: Green blue
he_IL: ירוק כחול

en: Grey
he_IL: אפור

en: Grid layout
he_IL: פריסת הרשת

en: Happy user of Customizr?
he_IL: משתמש מרוצה של Customizr?

en: Header
he_IL: כותרת עליונה

en: Header design and layout
he_IL: עיצוב פריסת כותרת עליונה

en: Header settings for the Customizr theme.
he_IL: הגדרות כותרת עליונה לתבנית Customizr.

en: Help
he_IL: עזרה

en: Hi! This is
he_IL: היי! זה

en: Hide forever
he_IL: הסתר לצמיתות

en: High resolution (Retina) support
he_IL: תמיכה ברזולוציה גבוהה (רטינה)

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Home featured page one
he_IL: דף מובלט ראשון

en: Home featured page three
he_IL: דף מובלט שלישי

en: Home featured page two
he_IL: דף מובלט שני

en: Hover move effect for the sub menu items
he_IL: אפקט תנועה בריחוף בתת-בתפריטים

en: How to create and use a child theme ?
he_IL: כיצד ליצור תבנית בת ולהשתמש בה?

en: I'm doing my best to make Customizr the perfect free theme for you. If you think it helped you in any way to build a better web presence, please support it's continued development with a donation of $20, $50, ...
he_IL: אני עושה כמיטב יכולתי כדי לגרום ל-Customizr להיות התבנית החינמית המושלמת עבורכם. אם אתם סבורים שהיא עזרה לכם באופן כלשהו, לבנות נוכחות אינטרנטית טובה יותר, אנא תמכו בהמשך הפיתוח באמצעות תרומה של 20$, 50$...

en: If checked, this option enables comments on all types of single posts. You can disable comments for a single post in quick edit mode from the
he_IL: אפשרות זו תאפשר תגובות על כל סוגי הפוסטים הבודדים. תוכלו להשבית תגובות לפוסט בודד במצב עריכה מהירה

en: If checked, this option makes the header stick to the top of the page on scroll down.
he_IL: אם סומנה, אפשרות זו תגרום לכותרת להיצמד לחלק העליון של הדף בעת גלילה מטה.

en: If checked, this option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
he_IL: אפשרות זו תאפשר תגובות על עמודים. תוכלו להשבית תגובות לעמוד בודד במצב עריכה מהירה במסך רשימת העמודים.

en: If checked, this option wraps the header menu/tagline/social in a light grey box.
he_IL: אם סומנה, אפשרות זו תעטוף את התפריט/שם האתר/קישורים חברתיים שבכותרת העליונה, בתיבה אפורה בהירה.

en: If enabled, this option activates a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. Note : to enable this effect on the images of your pages and posts, images have to be linked to the Media File.
he_IL: אפשרות זו תפעיל חלון עם אפקט זום כשמקליקים על תמונה. הערה : כדי להחיל אפקט זה על תמונות בדפים ובעמודים, יש לקשר את התמונה לקובץ המדיה שלה.

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
he_IL: אפשרות זו תפעיל גלילת מסך חלקה כאשר מקליקים על קישור למיקום אחר באותו דף

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
he_IL: אפשרות זו תכפה התאמת תמונות לגדול המסך בלייטבוקס זום

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
he_IL: אפשרות זו תכלול תמיכה במכשירים בעלי רזולוציית מסך גבוהה

en: If no featured image is set, use the last image attached to this post.
he_IL: אם אין תמונה מייצגת, השתמש בתמונה האחרונה המוצמדת לפוסט.

en: If this option is checked, a customizable recent update notice is displayed next to the post title.
he_IL: אם אפשרות זו מסומנת, הודעת "עודכן לאחרונה" מותאמת אישית תוצג לצד כותרת הפוסט.

en: If this option is checked, additional date informations about the the last post update can be displayed (nothing will show up if the post has never been updated).
he_IL: אפ אפשרות זו מסומנת, מידע תאריכי נוסף אודות העדכון האחרון יוכל להיות מוצג (לא יוצג שום דבר אם לא היה עדכון לפוסט).

en: If this option is checked, your images will be resized with your custom height on upload. This is better for your overall loading performance.
he_IL: אם אפשרות זו מסומנת, התמונות שלך יותאמו לגובה המותאם שבחרת בעת טעינתן. הדבר ישפר את ביצועי הטעינה הכלליים.

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
he_IL: אם אתם מרוצים מהתבנית, אמרו זאת ב-wordpress.org ותנו ל-Customizr ביקורת טובה! <br />(אנחנו מכורים למשוב שלכם...)

en: If you like
he_IL: אם תרצו

en: Image settings
he_IL: הגדרות תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Important (red)
he_IL: חשוב (אדום)

en: In responsive mode, limit the height of the dropdown menu block to the visible viewport
he_IL: במצב רספונסיבי, הגבל את גובה התפריטים הנפתחים לגדול המסך הנראה לעין

en: Info (blue)
he_IL: מידע (כחול)

en: Instagram profile url
he_IL: קישור פרופיל אינסטגרם

en: It is strongly recommended to regenerate your media library images in high definition with this free plugin
he_IL: מומלץ מאוד לחולל מחדש באיכות גבוהה (HD) את התמונות בספריית המדיה שלך עם תוסף חינמי זה

en: Jump to the blog design options
he_IL: עבור לאפשרויות עיצוב הבלוג

en: Just use it as you want !
he_IL: השתמשו בו כרצונכם!

en: LOGO
he_IL: לוגו

en: Large bubbles
he_IL: בועות גדולות

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Layout Options
he_IL: אפשרויות פריסה

en: Leave a comment
he_IL: כתיבת תגובה

en: Left
he_IL: משמאל

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צדדי שמאלי

en: Left sidebar
he_IL: סרגל צדדי שמאלי

en: Let me think twice
he_IL: תן לי לחשוב על זה שוב...

en: Light blue
he_IL: כחול בהיר

en: Light green
he_IL: ירוק בהיר

en: Lightbox effect on images
he_IL: אפקט לייטבוקס על תמונות

en: Ligth grey
he_IL: אפור בהיר

en: Link to full-size image
he_IL: קישור לתמונה בגודל מלא

en: LinkedIn profile url
he_IL: כתובת פרופיל לינקדאין

en: Links
he_IL: קישורים

en: Links style and effects
he_IL: סגנון ואפקטים של קישורים

en: Load images on scroll
he_IL: טעינת תמונות בגלילה

en: Logo &amp; Favicon
he_IL: לוגו וסמליל (favicon)

en: Logo / title centered
he_IL: לוגו / שם אתר במרכז

en: Logo / title on the left
he_IL: לוגו / שם אתר בצד שמאל

en: Logo / title on the right
he_IL: לוגו / שם אתר בצד ימין

en: Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
he_IL: טעינת לוגו (פורמטים נתמכים: .jpg, .png, .gif. svg, svgz)

en: Main Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Make a donation for Customizr
he_IL: הרימו תרומה עבור Customizr

en: Manage menus
he_IL: ניהול תפריטים

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
he_IL: אפשריות רבות לפריסה ועיצוב זמינות ממסך ההתאמות של וורדפרס : תוכלו לראות את השינוי ב"חי

en: Max. length for post titles (in words)
he_IL: אורך מירבי של כותרת פוסט (במילים)

en: Maximum number of posts per page
he_IL: מקסימום פוסטים לעמוד

en: Menu on the left
he_IL: תפריט בצד שמאל

en: Menu on the right
he_IL: תפריט בצד ימין

en: Menu position
he_IL: מיקום התפריט

en: Merge
he_IL: מזג

en: Metas Design
he_IL: עיצוב תגי מטא

en: Minute %1$s
he_IL: דקה %1$s

en: Missing Attachment
he_IL: חסר הקובץ המצורף

en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיון חודשי : %s

en: More grid design options
he_IL: אפשרויות עיצוב רשת נוספות

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Nb of days since last update
he_IL: מספר הימים מאז העדכון האחרון

en: Need help to create a slider ?
he_IL: זקוקים לעזרה ביצירת סליידר?

en: Need help with Customizr ?
he_IL: זקוקים לעזרה עם Customizr ?

en: Need help with Customizr? Click here!
he_IL: זקוקים לעזרה עם Customizr? לחצו כאן!

en: Need more control on your fonts ? Style any text in live preview ( size, color, font family, effect, ...) with the Customizr Pro theme.
he_IL: רוצים שליטה נוספת על הגופנים?
    עצבו כל טקסט בתצוגה מקדימה אמיתית (גודל, צבע, משפחת גופנים, אפקט ועוד...) בעזרת תבנית Customizr Pro

en: Need more customizations options and premium support ?
he_IL: זקוק לעוד אפשרויות התאמה ותמיכת פרימיום?

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: תגובות חדשות יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: פוסטים חדשים יותר <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: Next &rarr;
he_IL: הבא &larr;

en: No
he_IL: לא

en: No Image Selected
he_IL: לא נבחרה שום תמונה

en: No link
he_IL: אין קישור

en: No sidebars : full width layout
he_IL: ללא סרגל צדדי :  פריסה ברוחב מלא

en: Note : columns are limited to 3 for single sidebar layouts and to 2 for double sidebar layouts.
he_IL: הערה: עמודות מוגבלות ל-3 בפריסת סרגל צדדי יחיד, ול-2 בפריסת שני סרגלים צדדיים.

en: Note : the home page layout has to be set in the home page section
he_IL: הערה: הגדרת פריסת דף הבית מתבצעת בחלק של "דף הבית" בתפריט

en: Note : thumbnails are always displayed when the grid layout is choosen.
he_IL: הערה: תמונות ממוזערות מוצגות תמיד כשבולרים בפריסת מטריצה

en: Number of columns per row
he_IL: מספר עמודות לכל שורה

en: On the web, speed is key ! Improve the load time of your pages with those options.
he_IL: ברשת, המפתח הוא המהירות! שפרו את זמן הטעינה של הדפים שלכם בעזרת האפשרויות הללו.

en: Once clicked the 'Hide forever' button, this donation block will not be displayed anymore.<br/>Either you are using Customizr for personal or business purposes, any kind of sponsorship will be appreciated to support this free theme.<br/><strong>Already donator? Thanks, you rock!<br/><br/> Live long and prosper with Customizr!</strong>
he_IL: אם תלחצו על כפתור "הסתר לצמיתות", בלוק תרומה זה לא יוצג יותר.<br/>בין אם אתם משתמשים ב-Custimizr למטרות פרטייות או עסקיות, כל סוג של תמיכה יתקבל בהערכה כדי להמשיך ולתמוך בתבנית חינמית זו. <br/><strong>כבר תרמתם? תודה, אתם אלופים! <br/><br/>חיים ארוכים ושגשוג עם Customizr! </strong>

en: One thought on
he_IL: מחשבה אחת על

en: Ooops, page not found
he_IL: אופס, הדף לא נמצא

en: Open
he_IL: לפתוח

en: Open external links in a new tab
he_IL: פתיחת קישורים חיצוניים בלשונית חדשה

en: Open the description page of the Regenerate thumbnails plugin
he_IL: פתיחת עמוד ההסבר של התוסף המחולל תמונות ממוזערות

en: Orange
he_IL: כתום

en: Other comments settings
he_IL: הגדרות נוספות לתגובות

en: Page %d
he_IL: עמוד %d

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Pages &amp; Posts Layout
he_IL: פריסת עמודים ופוסטים

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: Paragraphs
he_IL: פסקאות

en: Performance : use the minified CSS stylesheet
he_IL: ביצועים : השתמש ב-CSS מצומצם

en: Permalink to %s
he_IL: קישור קבוע אל %s

en: Pingback:
he_IL: פינגבק:

en: Pinterest profile url
he_IL: קישור פרופיל פינטרסט

en: Please include the following informations when posting support requests
he_IL: אנא צרפו את המידע הבא בעת שליחת בקשת תמיכה

en: Post List Design
he_IL: עיצוב רשימת פוסטים

en: Post author
he_IL: מחבר הפוסט

en: Post authors settings
he_IL: הגדרות מחבר פוסטים

en: Post lists : blog, archives, ...
he_IL: רשימת פוסטים : בלוג, ארכיון,...

en: Post metas (category, tags, custom taxonomies)
he_IL: תוכן מטא של פוסט (קטגוריה, תגיות, טקסונומיות מותאמות)

en: Post navigation
he_IL: ניווט בפוסטים

en: Post thumbnail position
he_IL: מיקום סמלילי פוסטים

en: Posts page
he_IL: עמוד פוסטים

en: Published
he_IL: פורסם ב-

en: Purple
he_IL: סגול

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
he_IL: הזנת RSS (ברירת המחדל היא הזנה של וורדפרס)

en: Read more &raquo;
he_IL: קרא עוד &raquo;

en: Read the documentation
he_IL: קראו את התיעוד

en: Recent update notice after post titles
he_IL: הודעת "עודכן לאחרונה" לאחר כותרות פוסטים

en: Recently updated !
he_IL: עודכן לאחרונה!

en: Rectangular with blur effect on hover
he_IL: מלבניות, עם אפקט טשטוש בריחוף

en: Rectangular with no effect
he_IL: מלבניות, ללא אפקט

en: Rectangular with unblur effect on hover
he_IL: מלבניות, מתבהרות בריחוף

en: Red
he_IL: אדום

en: Remove
he_IL: הסרה

en: Replace the default image slider's height
he_IL: החלף את גובה ברירת המחדל של מצגת (סליידר) התמונות

en: Reply
he_IL: להשיב

en: Responsive settings
he_IL: הגדרות רספונסיביות

en: Return to
he_IL: לחזור אל

en: Reveal the sub-menus blocks with a fade effect
he_IL: חשיפת תת-תפריט באפקט עמעום

en: Review the Customizr theme
he_IL: דרגו את תבנית Customizr

en: Right
he_IL: מימין

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צדדי ימני

en: Right sidebar
he_IL: סרגל צדדי ימני

en: Rounded, expand on hover
he_IL: מעוגלות, מוגדלות בריחוף

en: Rounded, no expansion
he_IL: מעוגלות, ללא הגדלה

en: Search Results for :
he_IL: תוצאות חיפוש של:

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
he_IL: תוצאות חיפוש של  &quot;%1$s&quot;

en: Search results page titles
he_IL: כותרות דפי תוצאות חיפוש

en: See the theme documentation.
he_IL: ראו בתיעוד התבנית.

en: Select a Layout
he_IL: בחירת פריסה

en: Select a beautiful font pair (headings &amp; default fonts) or single font for your website.
he_IL: בחרו צמדי פונטים יפים (כותרת ותוכן) או פונט יחיד עובר האתר שלכם.

en: Select a design for the post metas
he_IL: בחירת עיצוב לתגי מטא של פוסטים

en: Select a skin for Customizr
he_IL: בחר מעטפת עבור Customizr

en: Select a specific layout for %1$s
he_IL: בחר פריסה ספציפית עבור %1$s

en: Select a submenu expansion option
he_IL: בחר אפשרות הרחבה של תת-תפריט

en: Select front page slider
he_IL: הגדרת סליידר הדף הראשי

en: Select the contexts
he_IL: בחר את התוכן

en: Select the last update format
he_IL: בחר את מבנה "עדכון אחרון"

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
he_IL: בחירת אורך פוסטים ברשימות (ראשי, חיפוש, ארכיון,...)

en: Select the metas to display
he_IL: בחר את סוגי המטא להצגה

en: Set a maximum interval (in days) during which the last update notice will be displayed.
he_IL: קבע את פרק הזמן המירבי (בימים) שבמהלכו תוצג הודעת "עודכן לאחרונה!"

en: Set slider's height in pixels
he_IL: הגדר גובה הסליידר בפיקסלים

en: Set the excerpt length (in number of words)
he_IL: קביעת אורך המובאה/תקציר (במספר המילים שיוצגו)

en: Set the header z-index
he_IL: קביעת אידקס-Z של הכותרת העליונה

en: Set the post grid thumbnail's max height in pixels
he_IL: קביעת הגובה המירבי בפיקסלים של התמונות בתצוגת רשת

en: Set the thumbnail's max height in pixels
he_IL: קביעת הגובה המירבי בפיקסלים של התמונות הממוזערות

en: Set up breadcrumb options
he_IL: הגדרת אפשרויות פירורי לחם (Breadcrumbs)

en: Set up comments options
he_IL: הגדרת אפשרויות לתגובות

en: Set up footer global options
he_IL: הגדרת אפשרויות כותרת תחתונה

en: Set up front page options
he_IL: הגדרת אפשרויות דף ראשי

en: Set up layout options
he_IL: הגדרת אפשרויות פריסה

en: Set up logo and favicon options
he_IL: הגדרות לוגו וסמליל (favicion)

en: Set up paragraphs options
he_IL: הגדרת אפשרויות לפסקאות

en: Set up post lists options
he_IL: הגדרת אפשרויות רשימת פוסטים

en: Set up post metas options
he_IL: הגדרת אפשרויות מטא לפוסטים

en: Set up single posts options
he_IL: הגדרת אפשרויות לפוסט בודד

en: Set up the font global settings
he_IL: קביעת הגדרות גופנים כלליות

en: Set up the front page layout
he_IL: הגדרת פריסת הדף הראשי

en: Set up the titles icons options
he_IL: הגדרת אפשרויות לסמלילי הכותרות

en: Set up your social links
he_IL: הגדרת הקישורים החברתיים שלך

en: Set your website default font size in pixels.
he_IL: קבע את גודל ברירת המחדל של הפונט באתר, בפיקסלים.

en: Show images
he_IL: הצג תמונות

en: Simple black
he_IL: שחור פשוט

en: Single fonts
he_IL: פונטים בודדים

en: Single posts
he_IL: פוסטים בודדים

en: Sir Winston Churchill
he_IL: סר וינסטון צ'רצ'יל

en: Site Title & Tagline
he_IL: שם האתר ותיאורו

en: Skin
he_IL: מעטפת

en: Skin color
he_IL: צבע מעטפת

en: Skin color with shadow
he_IL: צבע מעטפת עם צל

en: Slide Image
he_IL: תמונת שקופית

en: Slide Text
he_IL: מלל שקופית

en: Slider Layout : set the slider in full width
he_IL: פריסת סליידר : הגדר את הסליידר ברוחב מלא

en: Slider Options
he_IL: אפשריות סליידר

en: Slider options
he_IL: אפשרויות סליידר

en: Sliders : display on loading icon before rendering the slides
he_IL: סליידרים : הצג סמליל "בטעינה" לפני יצירת הסליידר

en: Small bubbles
he_IL: בועות קטנות

en: Smooth scroll on click
he_IL: גלילה חלקה בקליק

en: Social link title in sidebars
he_IL: כותרת הקישורים החברתיים בסרגל הצדדי

en: Social links
he_IL: קישורים חברתיים

en: Social links in footer
he_IL: קישורים חברתיים בכותרת תחתונה

en: Social links in header
he_IL: קישורים חברתיים בכותרת עליונה

en: Social links in left sidebar
he_IL: קישורים חברתיים בסרגל צדדי שמאלי

en: Social links in right sidebar
he_IL: קישורים חברתיים בסרגל צדדי ימני

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
he_IL: מצטערים, אך שום דבר לא מתאים להגדרות החיפוש שלכם, אנא נסו שוב עם מילות חיפוש אחרות.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
he_IL: מצטערים, הדף המבוקש לא נמצא, אולי תנסו את החיפוש המופיע מטה

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
he_IL: אמירת האמת בתקופה של הונאה אוניברסלית היא מעשה מהפכני.

en: Split
he_IL: פצל

en: Squared, expand on hover
he_IL: ריבועיות, מוגדלות בריחוף

en: Squared, no expansion
he_IL: ריבועיות, ללא הגדלה

en: Sticky Logo Upload (supported formats : .jpg, .png, .gif, svg, svgz)
he_IL: טעינת לוגו דביק (פורמטים נתמכים: .jpg, .png, .gif. svg, svgz)

en: Sticky header : display the menu
he_IL: כותרת דביקה : הצג את התפריט

en: Sticky header : display the tagline
he_IL: כותרת דביקה : הצג את תיאור האתר

en: Sticky header : display the title / logo
he_IL: כותרת דביקה : הצג את הלוגו / שם האתר

en: Sticky header : semi-transparent on scroll
he_IL: כותרת דביקה : שקופה למחצה בגלילה

en: Sticky header : shrink title / logo
he_IL: כותרת דביקה : מזער לוגו / שם האתר

en: Sticky header settings
he_IL: הגדרות כותרת  דביקה

en: Sticky on scroll
he_IL: דביק בגלילה

en: Subscribe to my rss feed
he_IL: הרשמו להזנות RSS שלי

en: Success (green)
he_IL: הצלחה (ירוק)

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
he_IL: הצלחה היא היכולת לעבור מכשלון אחד לשני בלי לאבד את ההתלהבות...

en: System Informations
he_IL: מידע אודות המערכת

en: Tag Archives :
he_IL: ארכיון התגית :

en: Tag pages titles
he_IL: כותרות דפי תגיות

en: Text only
he_IL: מלל בלבד

en: Thank you for using Customizr! Customizr %1$s has more features, is safer and more stable than ever <a href="#customizr-changelog">(see the changelog)</a> to help you build an awesome website. Watch the <a href="%2$s" target="_blank">introduction video</a> and find inspiration in the <a href="#showcase">showcase</a>.<br/>Enjoy it!
he_IL: תודה על בחירתך ב- Customizr! ב-Customizr %1$s יש יותר אפשרויות, היא יותר בטוחה ויותר יציבה מאי-פעם <a href="#customizr-changelog">(ראו את יומן השינויים)</a> כדי לעזור לך לבנות אתר מדהים. צפו ב<a href="%2$s" target="_blank">סרטון ההיכרות</a> ותוכלו למצוא השראה ב<a href="#showcase">תצוגה שלנו</a>.<br/>תהנו!

en: The Customizr's extensions are plugins developed to extend the Customizr theme with great features. Nicely integrated with the theme's built-in options, they can be enabled/disabled safely with no side effects on your existing settings or customizations.
he_IL: ההרחבות של Custimizr הן תוספים שפותחו כדי להרחיב את תבנית Customizr עם אפשרויות נפלאות. הן מתחברות לאפשרויות המובנות של התבנית וניתנות להפעלה או השבתה בבטחה, ללא תופעות לוואי להגדרות או ההתאמות שלך.

en: The footer has no widgets
he_IL: הכותרת התחתית (פוטר) לא מכילה ווידג'טים

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
he_IL: התמונות נקבעות תחת האפשרות של "תמונה מייצגת" של כל עמוד (במסך עריכת העמוד). בטל את האפשרות הנ"ל כדי להשבית את התמונה המייצגת

en: The sidebar :
he_IL: סרגל צדדי :

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
he_IL: סליידר זה יימחק לצמיתות (תמונות, קריאות לפעולה וקישורים יישמרו)

en: These modules are designed to be simple to use for everyone. They are a good solution to add some creative customizations whitout needing to dive into the code.
he_IL: מודולים אלה עוצבו במיוחד כדי להיות פשוטים לכל אחד. הם מהווים פתרון להוספת התאמות יצירתיות ללא צורך לצלול לתוך הקוד.

en: This block is visible for admin users only.
he_IL: בלוק זה מוצג רק למשתמשים ברמת מנהל (Admin)

en: This entry was posted
he_IL: רשומה זו פורסמה

en: This entry was posted in %1$s
he_IL: רשומה זו פורסמה ב-%1$s

en: This entry was posted in %1$s and tagged %2$s
he_IL: רשומה זו פורסמה בקטגוריה %1$s ,תויגה ב-%2$s

en: This entry was posted on %1$s
he_IL: רשומה זו פורסמה ב-%1$s

en: This entry was posted on %1$s<span class="by-author"> by %2$s</span>.
he_IL: רשומה זו פורסמה ב-%1$s  <span class="by-author"> על-ידי %2$s</span>.

en: This entry was tagged %2$s
he_IL: רשומה זו תויגה ב-%2$s

en: This font picker allows you to preview and select among a handy selection of font pairs and single fonts. If you choose a pair, the first font will be applied to the site main headings : site name, site description, titles h1, h2, h3., while the second will be the default font of your website for any texts or paragraphs.
he_IL: תיבת בחירה זו מאפשרת תצוגה מקדימה ובחירה מבין אוסף נגיש של זוגות גופנים וגופנים יחידים.
    אם תבחרו בזוג, הגופן הראשון ישמש לכותרות הראשיות : שם האתר, תיאור האתר, כותרות h1,h2,h3, ואילו הגופן השני יהיה גופן ברירת המחדל של האתר בכל טקסט או פיסקה.

en: This option dynamically centers your images on any devices, vertically or horizontally according to their initial aspect ratio.
he_IL: אפשרות זו ממרכזת בצורה דינאמית את התמונות בכל מכשיר, במאונזן או במאונך על-פי יחס רוחב/גובה המקורי שלהן

en: This option sets the default font size applied to any text element of your website, when no font size is already applied.
he_IL: אפשרות זו קובעת את גודל ברירת המחדל שייושם על כל אלמנט מלל באתר, אם לא הוגדר לו גדול פונט יעודי.

en: This option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
he_IL: אפשרות זו תאפשר  הערות על עמודים. תוכלו להשבית הערות לעמוד בודד במצב עריכה מהירה במסך רשימת העמודים.

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
he_IL: אפשרות זו תדרוס כל פריסה ספציפית שתוגדר לעמודים/פוסטים, כולל הדף הראשי.

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
he_IL: מטרת תצוגה זו להראות מה ניתן לבצע עם Customizr ולסייע למשתמשים למצוא השראה לעיצוב האתר שלהם.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
he_IL: סליידר זה אינו מכיל שקופיות, עבור לספריית המדיה והתחל להוסיף אליו תמונות.

en: This theme requires WordPress 3.4+
he_IL: תבנית זו דורשת גרסת וורדפרס 3.4 ומעלה

en: This will be applied to the links included in post or page content only.
he_IL: אפשרות זו תיושם על קישורים בפוסטים או דפים בלבד.

en: Thumbnails max height for the grid layout
he_IL: גובה מירבי לתמונה ממוזערת בתצוגת מטריצה

en: Thumbnails options
he_IL: אפשרויות תמונות מוקטנות

en: Thumbnails options for the alternate thumbnails layout
he_IL: אפשרויות תמונות ממוזערות עבור פריסת תמונת חלופיות

en: Thumbnails position
he_IL: מיקום תמונות ממוזערות

en: Thumbnails shape
he_IL: צורת תמונות ממוזערות

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title and text color
he_IL: צבע כותרת ומלל

en: Title text (80 car. max length)
he_IL: מלל כותרת (אורך מירבי 80 תווים)

en: Titles icons settings
he_IL: הגדרות סמלילים לכותרות

en: To copy the system infos, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
he_IL: כדי להעתיק את המידע אודות המערכת, הקליקו כאן ואז לחצו CTRL+C  במחשבי PC או Cmd+C במקינטוש.

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
he_IL: ליצירת סליידר חדש : פתח את ספריית המדיה, ערוך את התמונות והוסף אותן לסליידר החדש שלך.

en: Top
he_IL: למעלה

en: Tumblr url
he_IL: קישור טאמבלר

en: Twitter profile url
he_IL: קישור פרופיל טוויטר

en: Uncheck this option to keep your original logo dimensions.
he_IL: בטל סימון אפשרות זו כדי לשמור על מימידי הלוגו המקוריים

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
he_IL: בטל סימון אפשרות זו כדי להסיר את הגבול העליון הצבעוני

en: Unchecked contexts are displayed with the alternate thumbnails layout.
he_IL: קונטקסטים לא מסומנים מוצגים בפריסת תמונה חלופית

en: Update notice style
he_IL: סגנון הודעת עדכון

en: Update notice text
he_IL: מלל הודעת עדכון

en: Upgrade WP
he_IL: שדרוג WP

en: Upgrade Wordpress Now
he_IL: שדרגו וורדפרס כעת

en: Upload
he_IL: טעינה

en: Upload a default thumbnail
he_IL: טעינת תמונת ברירת מחדל ממוזערת

en: Use this field to test small chunks of CSS code. For important CSS customizations, you'll want to modify the style.css file of a
he_IL: השתמשו בשדה זה כדי לבדוק פיסות קטנות של קוד CSS. להתאמות חשובות של -CSS, תרצו לעדכן את קובץ ה-style.css של

en: Use this upload control to specify a different logo on sticky header mode.
he_IL: השתמש בפקד טעינה זה כדי להגדיר לוגו שונה למצב כותרת דביקה

en: Using the minified version of the skin stylesheet will speed up your webpage load time.
he_IL: שימוש בגרסה המצומצמת של קובץ עיצוב המעטפת יאיץ את טעינת דף האינטרנט שלך

en: Various images settings
he_IL: הגדרות שונות לתמונות

en: Various links settings
he_IL: הגדרות שונות לקישורים

en: Various settings for responsive display
he_IL: הגדרות שונות לתצוגה רספונסיבית

en: View all posts by %s
he_IL: צפיה בכל הפוסטים של %s

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: צפה בכל הפוסטים מאת %s <span class="meta-nav">&larr;</span>

en: View all posts in %s
he_IL: צפיה בכל הפוסטים ב-%s

en: Visit the extension's page
he_IL: בקרו בדף ההרחבות

en: Visit the showcase
he_IL: בקרו בתצוגה

en: WP footer widgets : display icons next to titles
he_IL: ווידג'טים של וורדפרס בפוטר: הצג סמלילים לצד הכותרות

en: WP sidebar widgets : display icons next to titles
he_IL: ווידג'טים של וורדפרס בסרגל הצדדי : הצג סמלילים לצד הכותרות

en: We need sponsors!
he_IL: אנו זקוקים לתומכים!

en: Web safe fonts pairs
he_IL: צמדי גופנים מותאים לאינטרנט

en: Website Performances
he_IL: ביצועי האתר

en: Week %1$s
he_IL: שבוע %1$s

en: Welcome to Customizr %s
he_IL: ברוכים הבאים ל-Customizr %s

en: What is
he_IL: מהו

en: When checked, this option displays a loading icon when the slides are being setup.
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת יוצג סמליל "בטעינה" כאשר הסליידר נטען ומוגדר

en: When this option is checked, a contextual icon is displayed next to the titles of pages, posts, archives, and WP built-in widgets.
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת, סמליל קונטקסט מוצג בכותרת של דפים, פוסטים, ארכיונים, ו-ווידג'טים של וורדפרס.

en: When this option is checked, a post type icon is displayed on the left of each post titles in an archive page. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת, סמליל סוג פוסט יוצג לצד כותרות הפוסטים בדף ארכיון. דף ארכון יכול להיות: קטגוריה, תגית, מחבר, ארכיון תאריכי, טקסונומיות או תוצאות חיפוש.

en: When this option is checked, an archive type icon is displayed in the heading of every types of archives, on the left of the title. An archive page can be : category, tag, author, date archive, custom taxonomies, search results.
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת, סמליל של ארכיב מוצג בכותרת של כל סוגי הארכיון, משמאל לכותרת. דף ארכיון יכול להיות : קטגוריה, תגית, מחבר, תאריך ארכיב, טקסונומיות ותוצאות חיפוש.

en: When this option is checked, the post metas (like taxonomies, date and author) are displayed below the post titles.
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת, תוכן מטא של הפוסט (כמו טקסונומיות, תאריך ומחבר) יוצג מתחת לכותרות הפוסטים.

en: When this option is checked, the post thumbnails are displayed in all post lists : blog, archives, author page, search pages, ...
he_IL: כשאפשרות זו מסומנת, התמונה ההמוזערת של הפוסט תוצג בכל רשימות הפוסטים: בלוג, ארכיונים, דפי מחבר, דפי חיפוש וכו'.

en: When you select the grid Layout, the post content is limited to the excerpt.
he_IL: כשבוחרים תצוגת מטריצה, תוכן הפוסטים מוגבל לתקציר.

en: Will be hidden if empty
he_IL: יוסתר כאשר ריק

en: WordPress profile url
he_IL: קישור פרופיל וורדפרס

en: Yearly Archives: %s
he_IL: ארכיון שנתי : %s

en: Yellow
he_IL: צהוב

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
he_IL: אתה משתמש בתבנית-בת של Customizr %1$s : בדוק תמיד את %2$s לאחר שדרוג כדי לבדוק אם פונקציה או תבנית התישנו וכבר לא בשימוש.

en: You can add widgets to the footer in :
he_IL: תוכלו להוסיף ווידג'טים לכותרת התחתית ב :

en: You can add widgets to this sidebar in :
he_IL: תוכלו להוסיף ווידג'טים לסרגל צדדי זה ב :

en: You can also change other comments settings in :
he_IL: ניתן לשנות הגדרות נוספות לתגובות ב :

en: You can also change other comments settings in the
he_IL: ניתן לשנות הגדרות נוספות לתגובות ב

en: You can also remove this sidebar by changing the current page layout.
he_IL: תוכלו להסיר סרגל צדדי זה באמצעות שינוי פריסת העמוד הנוכחי

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
he_IL: תוכלו להגדיר פריסה ספציפית עבור %1$s על-ידי שימוש בסרגל-צדדי ימני או שמאלי מוגדר מראש. פריסות ברירת המחדל ניתנות להגדרה במסך ההתאמה של וורדפרס %2$s

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
he_IL: ניתן לערוך את תוכן התפריט במסך התפריטים באיזור התצוגה.

en: You can start by watching the <a href="%1$s" target="_blank">introduction video</a> or by reading <a href="%2$s" target="_blank">the documentation</a>.<br/> If you don't find an answer to your issue, don't panic! Since Customizr is used by a growing community of webmasters reporting bugs and making continuous improvements, you will probably find a solution to your problem either in the FAQ or in the user forum.
he_IL: תוכלו להתחיל בצפיה ב<a href="%1$s" target="_blank">סרטון ההיכרות</a> או בקריאת <a href="%2$s" target="_blank">מסמכי התיעוד</a>.<br/>אם לא תמצאו תשובה לבעיה שלכם, לא להיבהל!, Customizr נמצאת בשימוש על-ידי קהילת משתמשים הולכת וגדלה, המדווחת על באגים ומבצעת שיפורים רבים, ולכן סביר שתמצאו פתרון לבעיה שלכם בשאלות ותשובות נפוצות או בפורום המשתמשים.

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
he_IL: סימנת את האפשרות <i>"כפיית פריסת ברירת מחדל על כל העמודים והפוסטים "</i>, עליך לבטל את הסימון כדי לאפשר פריסה ספציפית עבור פוסט/עמוד זה.

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
he_IL: לא יצרת עדיין אף סליידר. עבור לספריית המדיה, ערוך את התמונות שלך והוסף אותן לסליידררים.

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
he_IL: לא יצרת עדיין אף סליידר. רשום שם של סליידר ולחץ על הכפתור כדי להוסיף את הסלידר הראשון שלך.

en: You might want to regenerate your thumbnails.
he_IL: אולי תרצה לחולל מחדש את התמונות הממוזערות?

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
he_IL: ראשית עליך לבחור עמוד. יש להשאיר שדה זה ריק אם ברצונך להשתמש בתקציר העמוד.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: תגובתך ממתינה לאישור

en: Your latest posts
he_IL: הפוסטים האחרונים שלך

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use.
he_IL: התבנית שלך תומכת בתפריט %s. בחר באיזה תפריט ברצונך להשתמש.

en: Youtube profile url
he_IL: קישור פרופיל יו-טיוב

en: and posted on %1$s
he_IL: ופורסם ב-%1$s

en: appearance > widgets
he_IL: עיצוב > וידג'טים

en: at dimensions
he_IL: בגודל

en: by
he_IL: מאת

en: by %1$s
he_IL: על-ידי %1$s

en: child theme.
he_IL: תבנית בת

en: comment
he_IL: הגב

en: discussion settings page.
he_IL: דף הגדרות דיון

en: dismiss notice
he_IL: ביטול הודעה

en: has no widgets
he_IL: לא מכיל וידג'טים

en: here
he_IL: כאן

en: in
he_IL: ב

en: in ms : 1000ms = 1s
he_IL: במילישניות : 1000מילישניות = שניה אחת

en: on %1$s
he_IL: ב-%1$s

en: pages
he_IL: עמודים

en: post screen
he_IL: מסך פוסטים

en: posts
he_IL: פוסטים

en: rating. Thanks :) !
he_IL: דירוג. תודה :-) !

en: regenerate thumbnails
he_IL: יצירת תמונות מוקטנות מחדש

en: tagged
he_IL: תויג

en: the Customizr pro theme
he_IL: תבנית Customizr Pro

en: the Customizr theme
he_IL: תבנית Customizr

en: the discussion settings page.
he_IL: דף הגדרות דיון

en: the z-index
he_IL: אינדקס ה-Z

en: this page
he_IL: עמוד נוכחי

en: this post
he_IL: פוסט נוכחי

en: thoughts on
he_IL: מחשבות על

en: we would love to receive a
he_IL: אנו שנמח לקבל

en: {no title} Read the post &raquo;
he_IL: {ללא כותרת} קראו את הפוסט >
