* Customizr v3.3.1 - en to tr translation catalogue (262 entries)

en:  here
tr:  burada

en: &larr; Previous
tr: &larr; Önceki

en: &mdash; Demo Slider &mdash;
tr: &mdash; Örnek Slayt Oynatıcı &mdash;

en: &mdash; No slider &mdash;
tr: &mdash; Slayt Oynatıcı Yok &mdash;

en: &mdash; Select a slider &mdash;
tr: &mdash; Bir slayt oynatıcı seç &mdash;

en: (Edit)
tr: (Düzenle)

en: 404 Not Found
tr: 404 Sayfa Bulunamadı

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older Comments
tr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eski Yorumlar

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
tr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Eski gönderiler

en: <strong>We do our best do make Customizr the perfect free theme for you!</strong><br/> Please help support it's continued development with a donation of $20, $50, or even $100.
tr: <strong>Customizr'ı kusursuz ve ücretsiz bir tema yapabilmek için elimizden geldiğinin en iyisini yapıyoruz!</strong><br/>Lütfen, geliştirmenin devam etmesi için $20, $50 ve hatta $100'lık bağışlarla desteğe devam edin.

en: A static page
tr: Sabit bir sayfa

en: About %s
tr: %s hakkında

en: About Customizr
tr: Customizr Hakkında

en: Add a menu
tr: Menü ekle

en: Add a slider
tr: Slayt oynatıcı ekleyin

en: Add a slider to this post/page
tr: Bu gönderiye/sayfaya bir slayt oynatıcı ekleyin

en: Add to a slider
tr: Slayt oynatıcıya ekle

en: Add to a slider (create one if needed)
tr: Slayt oynatıcıya ekle (gerek varsa yeni bir tane oluştur.)

en: Add your custom css here and design live! (for advanced users)
tr: Buradan özelleştirilmiş CSS dosyanızı ekleyin ve anında tasarlayın! (ileri düzey kullanıcılar içindir)

en: Add your own CSS
tr: Kendi CSS'inizi ekleyin

en: Appears on posts, static pages, archives and search pages
tr: Gönderilerde, sabit sayfalarda, arşiv ve arama sayfalarında görünür

en: Archives
tr: Arşiv

en: Author Archives :
tr: Yazar Arşivi :

en: Autoscale images on zoom
tr: Yakınlaştırma anında dörselleri otomatik ölçeklendir

en: Back Home
tr: Ana Sayfa'ya dön

en: Back to top
tr: Başa dön

en: Black
tr: Siyah

en: Blue
tr: Mavi

en: Browse:
tr: Gözat

en: Button Link
tr: Düğme Bağlantısı

en: Button Text
tr: Düğme Yazısı

en: Button text
tr: Düğme yazısı

en: Button text (80 car. max length)
tr: Düğme yazısı (En fazla 80 kar.)

en: Category Archives :
tr: Kategori Arşivi :

en: Change layout options
tr: Yerleşim ayarlarını değiştir

en: Changelog in version %1$s
tr: %1$s sürümü için değişim günüğü

en: Check the FAQ
tr: SSS'ye göz atın.

en: Choose a linked page or post (among the last 100).
tr: Bağlantılı bir sayfa veya gönderi seçin (son 100'ü arasından)

en: Choose a predefined skin
tr: Önceden tanımlanmış bir dış görünüm seçin

en: Choose a slider
tr: Bir slayt oynatıcı seçin

en: Choose content and layout
tr: İçerik ve yerleşimi seçin

en: Choose the global default layout
tr: Varsayılan genel yerleşim ayarlarını seçin

en: Choose the pages default layout
tr: Varsayılan sayfa yerleşim ayarlarını seçin

en: Choose the posts default layout
tr: Varsayılan gönderi yerleşim ayarlarını seçin

en: Code snippets
tr: Kod parçacıkları

en: Comment navigation
tr: Yorum gezintisi

en: Comment(s) on
tr: Yorumlar

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Comments are closed.
tr: Yorumlar kapalı

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: Okumaya devam edin <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Create a slider
tr: Bir slayt oynatıcı oluşturun

en: Create beautiful sliders
tr: Gözalıcı slayt oynatıcılar oluşturun

en: Current slide
tr: Mevcut slayt

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Customizer screen
tr: Düzenleme ekranı

en: Customizr Showcase
tr: Customizr Vitrini

en: Customizr comes with a cool slider generator : add a slider to any post or page!
tr: Customizr çok havalı bir slayt oluşturucuyla gelir: Herhangi bir gönderiye veya sayfaya bir slayt oynatıcı ekleyin!

en: Customizr is a clean responsive theme
tr: Customizr sade ve esnek bir temadır

en: Daily Archives: %s
tr: Günlük Arşiv: %s

en: Default %1$s layout is set to : %2$s
tr: Varsayılan %1$s yerleşimi %2$s olarak ayarlanmıştır

en: Default layout %1s
tr: Varsayılan yerleşim %1s

en: Delay between each slides
tr: Her bir slayt arası gecikme

en: Delay between each slides in milliseconds (default : 5000 ms)
tr: Her bir slayt arasındaki gecikme zamanı, milisaniye cinsinden (varsayılan : 5000 ms)

en: Delete slider
tr: Slayt oynatıcıyı sil

en: Delete this slider
tr: Bu slayt oynatıcıyı sil

en: Description text (below the title, 250 car. max length)
tr: Açıklama yazısı (başlığın altında, En fazla 250 kar.)

en: Disable
tr: Devredışı bırakın

en: Discover the features
tr: Özellikleri keşfedin!

en: Discuss in the user forum
tr: Kullanıcı forumunda tartışın

en: Display Breadcrumb
tr: Breadcrumblar'ı Göster

en: Display home featured pages area
tr: Ana Sayfa'da özel sayfa alanlarını göster

en: Display the excerpt
tr: Alıntıları gösterin

en: Display the full content
tr: Tüm içeriği gösterin

en: Display top border
tr: Üst kenarlığı göster

en: Do you think you made an awesome website that can inspire people? Submitting a site for review is quick and easy to do.
tr: İnsanları etkileyecek bir site mi yaptığınızı düşünüyorsunuz? Bunun için incelenecek siteyi sunmak hızlı ve kolay bir yoldur.

en: Don't show any posts or page
tr: Hiçbir gönderi veya sayfayı gösterme

en: Dribbble profile url
tr: Dribbble profil URL'si

en: Edit
tr: Düzenleyin

en: Edit this slide
tr: Bu slaytı düzenleyin

en: Enable
tr: Etkinleştirin

en: Enable comments on pages
tr: Sayfalarda yorumları etkinleştir

en: Expand submenus on click
tr: Altmenüleri üzerine tıklanınca genişlet

en: Expand submenus on hover
tr: Altmenüleri üzerine gelince genişlet

en: Facebook profile url
tr: Facebook profil URL'si

en: Favicon Upload (supported formats : .ico, .png, .gif)
tr: Favicon Yükleyin (desteklenen formatlar: .ico, .png, .gif)

en: Featured page
tr: Öne çıkan sayfa

en: Featured page description text : use the page excerpt or set your own custom text in the Customizr screen%s.
tr: Öne çıkan sayfa açıklama yazısı: sayfa alıntısını kullanın ya da Customizr ekranından %s kendi özelleştirilmiş yazınını yazın.

en: Featured pages options
tr: Öne çıkan sayfa ayarları

en: Featured text one (200 car. max)
tr: Birinci öne çıkan yazı (En Fazla 200 kar.)

en: Featured text three (200 car. max)
tr: Üçüncü öne çıkan yazı (En Fazla 200 kar.)

en: Featured text two (200 car. max)
tr: İkinci öne çıkan yazı (En Fazla 200 kar.)

en: Find inspiration for your next Customizr based website!
tr: Bir sonraki Customizr temalı internet siteniz için ilham alın!

en: Follow me on Dribbble
tr: Beni Dribbble'da takip edin

en: Follow me on Facebook
tr: Beni Facebook'ta takip edin

en: Follow me on Flickr
tr: Beni Flickr'ta takip edin

en: Follow me on Github
tr: Beni Github'da takip edin

en: Follow me on Google+
tr: Beni Google +'ta takip edin

en: Follow me on Instagram
tr: Beni Instagram'da takip edin

en: Follow me on LinkedIn
tr: Beni LinkedIn'de takip edin

en: Follow me on Tumblr
tr: Beni Tumblr'da takip edin

en: Follow me on Twitter
tr: Beni Twitter'da Takip Edin

en: Follow me on WordPress
tr: Beni WordPress'te takip edin

en: Follow me on Youtube
tr: Beni Youtube'da takip edin

en: Follow us
tr: Bizi takip edin

en: Footer Widget Area One
tr: Birinci Altbilgi Aracı Alanı

en: Footer Widget Area Three
tr: Üçüncü Altbilgi Aracı Alanı

en: Footer Widget Area Two
tr: İkinci Altbilgi Aracı Alanı

en: Force default layout everywhere
tr: Her yerde varsayılan yerleşim için zorla

en: Force logo dimensions to max-width:250px and max-height:100px
tr: Logo boyutlarını max-width:250px ve max-height:100px olarak düzeltmeye zorlayın

en: Front Page
tr: Ön sayfa

en: Front page
tr: Ön sayfa

en: Front page displays
tr: Ön sayfa görünümleri

en: Full width slider
tr: Tam genişlikli slayt oynatıcısı

en: Github profile url
tr: Github profil URL'si

en: Go to Dashboard
tr: Başlangıca gidin

en: Go to Dashboard &rarr; Home
tr: Başlangıca gidin &rarr; Ana Sayfa

en: Google+ profile url
tr: Google + profil URL'si

en: Green
tr: Yeşil

en: Grey
tr: Gri

en: Happy user of Customizr?
tr: Customizr'ın mutlu bir kullanıcısı mısınız?

en: Help
tr: Yardım

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Home featured page one
tr: Ana Sayfa, birinci öne çıkan sayfa

en: Home featured page three
tr: Ana Sayfa, üçüncü öne çıkan sayfa

en: Home featured page two
tr: Ana Sayfa, ikinci öne çıkan sayfa

en: If enabled, this option activate a popin window whith a zoom effect when an image is clicked. This will not apply to image gallery.
tr: Bu efekt eğer etkinleştirilirse, bir görsele tıklanrığında yakınlaştırma efektli bir pencere açılacaktır. Bu tüm görsel galerisi için uygulanmaz.

en: If enabled, this option activates a smooth page scroll when clicking on a link to an anchor of the same page.
tr: Eğer etkinleştirilirse, bu seçenek aynı sayfadaki bağlantıya tıklandığında akıcı kaydırmayı aktif hale getirecektir.

en: If enabled, this option will force images to fit the screen on lightbox zoom.
tr: Bu efekt eğer etkinleştirilirse, görselleri ligtbox yakınlaştırmasında ekrana sığdırmaya zorlayacaktır.

en: If enabled, your website will include support for high resolution devices.
tr: Eğer etkinleştirilirse, internet sayfanız yüksek çözünürlüklü cihazlara da destek verecektir.

en: If you are happy with the theme, say it on wordpress.org and give Customizr a nice review! <br />(We are addicted to your feedbacks...)
tr: Eğer temadan memnunsanuz, wordpress.org internet sitesinde Customizr ile ilgili naif bir yazı yazın! <br/>(Geri dönüşlerinizle yaşıyoruz...)

en: Images
tr: Görseller

en: Instagram profile url
tr: Instagram profil URL'si

en: Just try it!
tr: Şimdi deneyin!

en: Just use it as you want !
tr: İstediğiniz gibi kullanın !

en: Layout Options
tr: Yerleşim Ayarları

en: Left
tr: Gauche

en: Left Sidebar
tr: Sol kenar çubuğu

en: Left sidebar
tr: Sol kenar çubuğu

en: Link to full-size image
tr: Tam-boyutlu görsele bağlantı

en: LinkedIn profile url
tr: LinkedIn profil URL'si

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Logo &amp; Favicon
tr: Logo ve Favicon

en: Main Menu
tr: Ana Menü

en: Manage menus
tr: Menüleri yönetin

en: Many layout and design options are available from the WordPress customizer screen : see your changes live !
tr: WordPress biçimlendirme ekranında birçok yerleşim ve tasarım seçeneği mevcut: Değişikliklerini anında gör!

en: Maximum number of posts per page
tr: Her sayfada görüntülenecek en fazla gönderi adeti

en: Merge
tr: Birleştir

en: Minute %1$s
tr: %1$s Dakika

en: Missing Attachment
tr: Eksik Ekler

en: Monthly Archives: %s
tr: Aylık Arşiv: %s

en: Need help with Customizr ?
tr: Customizr ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?

en: Need help with Customizr? Click here!
tr: Customizr hakkında yardıma mı ihtiyacınız var? Buraya tıklayın!

en: Newer Comments <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: Yeni Yorumlar <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: <span class="meta-nav">&larr;</span> Yeni gönderiler

en: Next &rarr;
tr: Sonraki &rarr;

en: No
tr: Hayır

en: No Image Selected
tr: Hiç Bir Görsel Seçilmedi

en: No link
tr: Bağlantı yok

en: Ooops, page not found
tr: Üzgünüz, sayfa bulunamadı!

en: Orange
tr: Turuncu

en: Page %d
tr: Sayfa %d

en: Page %s
tr: Sayfa %s

en: Pages &amp; Posts Layout
tr: Sayfa ve Gönderi Yerleşimleri

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Permalink to %s
tr: %s için kalıcı link

en: Pin me on Pinterest
tr: Beni Pinterest'te iğneleyin

en: Pinterest profile url
tr: Pinterest profil URL'si

en: Post author
tr: Gönderi yazarı

en: Post navigation
tr: Gönderi gezintisi

en: Posts page
tr: Gönderi sayfası

en: Published
tr: Yayınlanmış

en: Purple
tr: Mor

en: RSS feed (default is the wordpress feed)
tr: RSS beslemesi (varsayılan wordpress beslemesi)

en: Read more &raquo;
tr: Devamını oku &raquo;

en: Read the documentation
tr: Belgeleri okuyun

en: Red
tr: Kırmızı

en: Reply
tr: Yanıtlayın

en: Return to
tr: Şuraya gidin

en: Right
tr: Droite

en: Right Sidebar
tr: Sağ kenar çubuğu

en: Right sidebar
tr: Sağ kenar çubuğu

en: Search Results for :
tr: Arama Sonucu :

en: Search results for &quot;%1$s&quot;
tr: &quot;%1$s&quot; için arama sonuçları

en: Select a skin for Customizr
tr: Customizr için bir dış görünüm seçin

en: Select a specific layout for %1$s
tr: %1$s için özelleştirilmiş bir yerleşim seçin.

en: Select a submenu expansion option
tr: Bir altmenü genişleme ayarı seçin

en: Select front page slider
tr: Ön sayfa slayt oynatıcısı seçin

en: Select the length of posts in lists (home, search, archives, ...)
tr: Gönderi listesi uzunluğunu seçin (ana sayfa, arama, arşiv, ...)

en: Set up comments options
tr: Yorum ayarlarını belirleyin

en: Set up front page options
tr: Ön sayfa ayarlarını belirleyin

en: Set up layout options
tr: Yerleşim ayarlarını belirleyin.

en: Set up logo and favicon options
tr: Logo ve Favicon ayarlarını belirleyin

en: Set up the front page layout
tr: Ön sayfa yerleşim ayarlarını belirleyin

en: Set up your social links
tr: Sosyal bağlantı ayarlarınızı belirleyin

en: Show images
tr: Görselleri göster

en: Sir Winston Churchill
tr: Sör Winston Churchill

en: Skin
tr: Dış görünüm

en: Slide Image
tr: Slayt Görseli

en: Slide Text
tr: Slayt Yazısı

en: Slider Layout : set the slider in full width
tr: Slayt Oynatıcı Yerleşimi: slayt oynatıcıyı tam genişliğe ayarla

en: Slider Options
tr: Slayt Oynatıcı Ayarları

en: Slider options
tr: Slayt oynatıcı ayarları

en: Social links
tr: Sosyal bağlantılar

en: Social links in footer
tr: Altbilgi sosyal bağlantıları

en: Social links in header
tr: Üstbilgi sosyal bağlantıları

en: Social links in left sidebar
tr: Sol kenar çubuğu sosyal bağlantıları

en: Social links in right sidebar
tr: Sağ kenar çubuğu sosyal bağlantıları

en: Sorry, but nothing matched your search criteria. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz, fakat arama kriterlerinize uygun sonuç bulunamadı. Lütfen farklı kelimelerle tekrar deneyin.

en: Sorry, but the requested page is not found. You might try a search below.
tr: Üzgünüz, fakat aradığınız sayfa bulunamadı. Aşağıda yeniden aramayı deneyebilirsiniz.

en: Speaking the Truth in times of universal deceit is a revolutionary act.
tr: Sahtekarlığın evrensel düzeyde hakim olduğu dönemlerde, gerçeği söylemek devrimci bir eylemdir.

en: Split
tr: Ayır

en: Style your WordPress site live!
tr: WordPress siteni canlı biçimlendir!

en: Subscribe to my rss feed
tr: RSS beslememe abone olun

en: Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm...
tr: Başarı, başarısızlıktan başarısızlığa heyecanını kaybetmeden gitmekle gelir...

en: Tag Archives :
tr: Etiket Arşivi :

en: Thank you for using Customizr! Customizr %1$s has more features, is safer and more stable than ever <a href="#customizr-changelog">(see the changelog)</a> to help you build an awesome website. Watch the <a href="%2$s" target="_blank">introduction video</a> and find inspiration in the <a href="#showcase">showcase</a>.<br/>Enjoy it!
tr: Customizr'ı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz! Customizr %1$s harika websiteleri oluşturmakta size yardımcı olmak için her zamankinden daha fazla özelliğe sahip, güvenli ve daha kararlı <a href="#customizr-changelog">(değişimlere gözatın)</a>. <a href="%2$s" target="_blank">Giriş</a> videosunu izleyin ve <a href="#showcase">vitrin</a>'den ilham alın.<br/> Tadını çıkarın!

en: The images are set with the "featured image" of each pages (in the page edit screen). Uncheck the option above to disable the featured page images.
tr: Görseller her sayfadaki "öne çıkan görsel" bölümünden ayarlanmaktadır. Öne çıkan sayfa görseli özelliğini ipral etmek için yukarıdaki seçeneği kaldırın.

en: The slider will be deleted permanently (images, call to actions and link will be kept).
tr: Slayt oynatıcı kalıcı olarak silinecektir (görseller, duyurular ve bağlantılar saklanacaktır).

en: This option will enable comments on pages. You can disable comments for a single page in the quick edit mode of the page list screen.
tr: Bu ayar tüm sayfalarda yorumları etkinleştirecektir. Tek bir sayfa için yorumları sayfa görüntüleme ekranındaki hızlı düzenleme seçeneğinden değiştirebilirsiniz.

en: This option will override the specific layouts on all posts/pages, including the front page.
tr: Bu seçenek tüm gönderilerde/sayfalarda ve ön sayfada, özelleştirilmiş yerleşim ayarlarının üzerine yazılacaktır.

en: This showcase aims to show what can be done with Customizr and helping other users to find inspiration for their web design.
tr: Bu vitrinin amacı Customizr ile neler yapılabileceğini göstermek ve diğer kullanıclara internet siteleri için aradıkları ilhamı verebilmektir.

en: This slider has not slides to show. Go to the media library and start adding images to it.
tr: Bu slayt oynatıcının gösterilecek hiç bir slaytı yok. Ortam kütüphanesine gidin ve görsellerinizi eklemeye başlayın.

en: This theme requires WordPress 3.4+
tr: Bu tema WordPress 3.4 sürümü ve üstünü gerektirir.

en: Title
tr: Başlık

en: Title and text color
tr: Başlık ve yazı rengi

en: Title text (80 car. max length)
tr: Başlık yazısı (En fazla 80 kar.)

en: To create a new slider : open the media library, edit your images and add them to your new slider.
tr: Yeni bir slayt oynatıcı oluşturmak için: ortam kütüphanesini açın, görsellerinizi düzenleyin ve yeni slayt oynatıcınıza ekleyin.

en: Twitter profile url
tr: Twitter profil URL'si

en: Uncheck this option to remove the colored top border.
tr: Renkli üst kenarlığı devredışı bırakmak için bu seçenekten işareti kaldırın.

en: Upgrade WP
tr: WP'i güncelleyin

en: Upgrade Wordpress Now
tr: WordPress'i Şimdi Güncelleyin.

en: Various images settings
tr: Çeşitli görsel ayarları

en: Various links settings
tr: Çeşitli bağlantı ayarları

en: View all posts by %s
tr: %s tarafından gönderilen tüm gönderileri gör

en: View all posts by %s <span class="meta-nav">&rarr;</span>
tr: %s tarafından gönderilen tüm gönderileri gör <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: View all posts in %s
tr: %s'deki tüm gönderileri gör

en: Visit the showcase
tr: Vitrini ziyaret edin

en: We need sponsors!
tr: Sponsorlara ihtiyacımız var!

en: Week %1$s
tr: %1$s Hafta

en: Welcome to Customizr %s
tr: Customizr'a Hoşgeldin %s

en: WordPress profile url
tr: WordPress profil URL'si

en: Yearly Archives: %s
tr: Yıllık Arşiv: %s

en: Yellow
tr: Sarı

en: You are using a child theme of Customizr %1$s : always check the %2$s after upgrading to see if a function or a template has been deprecated.
tr: Şu an Customizr %1$s'ın alt temalarından birisini kullanıyorsunuz. Her güncellemeden sonra, %2$s için yeni bir fonksiyon veya temanın önerilip önerilmediğini kontrol edin.

en: You can define a specific layout for %1$s by using the pre-defined left and right sidebars. The default layouts can be defined in the WordPress customizer screen %2$s.<br />
tr: %1$s için ön tanımlı sol ve sağ kenar çubuklarını kullanarak özelleştirilmiş yerleşim tanımlamalısınız. Varsayılan yerleşimler WordPress düzenleme ekranı %2$s'da tanımlanmıştır.

en: You can start by watching the <a href="%1$s" target="_blank">introduction video</a> or by reading <a href="%2$s" target="_blank">the documentation</a>.<br/> If you don't find an answer to your issue, don't panic! Since Customizr is used by a growing community of webmasters reporting bugs and making continuous improvements, you will probably find a solution to your problem either in the FAQ or in the user forum.
tr:  <a href="%1$s" target="_blank">Giriş</a> videosunu izleyerek ya da <a href="%2$s" target="_blank">dökümanları</a> okuyarak başlayabilirsin.<br/> Eğer aradığın konuyla ilgili bir cevap bulamazsan endişelenme! Customizr her geçen gün genişleyen ve hataları raporlayan, sürekli ilerlemeler kaydeden bir web geliştirici topluluğu tarafından kullanıldığı için, sorununa mutlaka bir çözüm bulacaksın. Aksi takdirde SSS sayfamızı ve kullanıcı forumumuzu ziyaret edebilirsin.

en: You have checked the <i>"Force global default layout for all posts and pages"</i>, you must unchecked this option to enable a specific layout for this post.
tr: <i>"Varsayılan genel yerleşim ayarlarını tüm gönderiler ve sayfalar için uygula"</i> seçeneğini seçmişsiniz, bu gönderi için özelleştirilmiş yerleşimleri etkinleştirmek için bu seçeneği kaldırmalısınız

en: You haven't create any slider yet. Go to the media library, edit your images and add them to your sliders.
tr: Henüz hiç bir slayt oynatıcı oluşturmamışsınız. Ortam kütüphanesine gidin, görsellerinizi düzenleyin ve slayt oynatıcınıza ekleyin.

en: You haven't create any slider yet. Write a slider name and click on the button to add you first slider.
tr: Henüz hiç bir slayt oynatıcı oluşturmamışsınız. Bir slayt oynatıcı adı yazın ve ilk slayt oynatıcınızı eklemek için düğmeye tıklayın.

en: You need to select a page first. Leave this field empty if you want to use the page excerpt.
tr: Öncelikle bir sayfa seçmelisiniz. Sayfa alıntısı kullanmak istiyorsanız bu alanı boş bırakın.

en: Your comment is awaiting moderation.
tr: Yorumunuz onay bekliyor.

en: Your latest posts
tr: Son gönderileriniz

en: Youtube profile url
tr: Youtube profil URL'si

en: at dimensions
tr: boyutlarında

en: here
tr: burada

en: in
tr: içinde

en: in ms : 1000ms = 1s
tr: ms : 1000ms = 1s

en: pages
tr: sayfalar

en: posts
tr: gönderiler

en: this page
tr: bu sayfa

en: this post
tr: bu gönderi

en: {no title} Read the post &raquo;
tr: {başlık yok} Gönderiyi oku &raquo;
