Responsive Theme - en to sr translation catalogue (180 entries)

en: % Comments &darr;
sr: % коментара ↓

en: %1$d %2$s for "%3$s"
sr: %1$d %2$s за "%3$s"

en: &#8249; Older comments
sr: ‹ Старији коментари

en: &#8249; Older posts
sr: ‹ Старији чланци

en: &#8249; Return to
sr: ‹ Повратак на

en: &copy;
sr: ©

en: &larr; Home
sr: ← Почетна

en: &uarr;
sr: ↑

en: 1 Comment &darr;
sr: 1 коментар ↓

en: 404 &#8212; Fancy meeting you here!
sr: 404 — Лепо је срести Вас овде!

en: <a href="%s">Click here</a>.
sr: <a href="%s">Кликните овде</a>.

en: <span class="%1$s">Posted on </span>%2$s<span class="%3$s"> by </span>%4$s
sr: <span class="%1$s">Објављено </span>%2$s<span class="%3$s"> од </span>%4$s

en: About
sr: О

en: Aperture: f&#47;
sr: Отвор објектива: f/

en: Archive for %s
sr: Архива за %s

en: Area 1 - sidebar.php
sr: Простор један - sidebar.php

en: Area 10 - sidebar-colophon.php
sr: Простор десет - sidebar-colophon.php

en: Area 11 - sidebar-top.php
sr: Простор једанаест - sidebar-top.php

en: Area 2 - sidebar-right.php
sr: Простор два - sidebar-right.php

en: Area 3 - sidebar-left.php
sr: Простор три - sidebar-left.php

en: Area 4 - sidebar-left-half.php
sr: Простор четири - sidebar-left-half.php

en: Area 5 - sidebar-right-half.php
sr: Простор пет - sidebar-right-half.php

en: Area 6 - sidebar-home.php
sr: Простор шест - sidebar-home.php

en: Area 7 - sidebar-home.php
sr: Простор седам - sidebar-home.php

en: Area 8 - sidebar-home.php
sr: Простор осам - sidebar-home.php

en: Area 9 - sidebar-gallery.php
sr: Простор девет - sidebar-home.php

en: Bing Site Verification
sr: Бинг верификација сајта

en: Blog (full posts)
sr: Блог (цели чланци)

en: Blog Archives
sr: Архив блога

en: Blog Excerpt (summary)
sr: Исечак блога (сажетак)

en: CSS Tutorial
sr: CSS упутство

en: Call to Action
sr: Позив на акцију

en: Call to Action (Text)
sr: Позив на акцију (текст)

en: Call to Action (URL)
sr: Позив на акцију (URL)

en: Camera:
sr: Фото апарат:

en: Categories
sr: Категорије

en: Check to disable
sr: Обележите да искључите

en: Colophon Widget
sr: Виџет у колофону

en: Content Area
sr: Простор за садржај

en: Content/Sidebar
sr: Садржај/бочна трака

en: Content/Sidebar Half Page
sr: Садржај/бочна трака половина странице

en: Custom CSS Styles
sr: Сопствени CSS стилови

en: Custom Header
sr: Сопствено прилагођено заглавље

en: Custom Scripts
sr: Прилагођене скрипте

en: Custom Scripts for Header and Footer
sr: Прилагођене скрипте за заглавље и дно странице

en: Daily Archives: %s
sr: Дневни архив: %s

en: Default
sr: Основа

en: Default Blog Posts Index Layout
sr: Основни прелом индекса чланака на блогу

en: Default Layouts
sr: Основни прелом

en: Default Single Blog Post Layout
sr: Основни прелом појединачног чланка на блогу

en: Default Static Page Layout
sr: Основни прелом статичне странице

en: Disable Breadcrumb Lists?
sr: Искључити Breadcrumb листу?

en: Disable Call to Action Button?
sr: Искључити дугме Позив на акцију?

en: Don&#39;t panic, we&#39;ll get through this together. Let&#39;s explore our options here.
sr: Без панике, заједно ћемо решити ово. Да погледамо које су нам опције.

en: E-mail
sr: Е-пошта

en: Edit
sr: Уреди

en: Embeds to footer.php &darr;
sr: Уградња у footer.php &darr;

en: Embeds to header.php &darr;
sr: Уградња у заглавље.php &darr;

en: Enter your Bing ID number only
sr: Унесите само свој Бинг ID број

en: Enter your Facebook URL
sr: Унесите свој Фејсбук URL

en: Enter your Google ID number only
sr: Унесите једино свој Гугл ID број

en: Enter your Google+ URL
sr: Унесите свој Гугл+ URL

en: Enter your Instagram URL
sr: Унесите свој Инстаграм URL

en: Enter your LinkedIn URL
sr: Унесите свој Линкедин URL

en: Enter your Pinterest URL
sr: Унесите свој Пинтерест URL

en: Enter your RSS Feed URL
sr: Унесите URL свог RSS фида

en: Enter your StumbleUpon URL
sr: Унесите свој Стамблапон URL

en: Enter your Twitter URL
sr: Унесите свој Твитер URL

en: Enter your Vimeo URL
sr: Унесите свој Вимео URL

en: Enter your Yahoo ID number only
sr: Унесите само свој Јаху ID број

en: Enter your Yelp! URL
sr: Унесите свој Јелп! URL

en: Enter your YouTube URL
sr: Унесите свој Јутјуб URL

en: Enter your call to action URL
sr: Унесите свој URL за позив на акцију

en: Enter your call to action text
sr: Унесите текст позива на акцију

en: Enter your content
sr: Унесите садржај

en: Enter your custom CSS styles.
sr: Унесите сопствене CSS стилове.

en: Enter your custom footer script.
sr: Унесите сопствену скрипту за заглавље.

en: Enter your custom header script.
sr: Унесите сопствену скрипту за заглавље.

en: Enter your foursquare URL
sr: Унесите свој Форсквер URL

en: Enter your headline
sr: Унесите наслов

en: Enter your subheadline
sr: Унесите поднаслов

en: Error 404
sr: Грешка 404

en: Facebook
sr: Фејсбук

en: Featured Content
sr: Предложени садржај

en: Focal Length:
sr: Дужина фокуса:

en: Footer Menu
sr: Мени на дну стране

en: Full Size:
sr: Пуна величина:

en: Full Width Page (no sidebar)
sr: Пуна ширина странице (без бочне траке)

en: Gallery Sidebar
sr: Бочни мени за галерију

en: Go
sr: Крените

en: Google Analytics, StatCounter, any other or all of them.
sr: Google Analytics, StatCounter, неки други или сви наведени.

en: Google Site Verification
sr: Гугл верификација сајта

en: Google+
sr: Гугл+

en: Header Menu
sr: Мени у заглављу

en: Headline
sr: Наслов

en: Hello, World!
sr: Здраво, свете!

en: Home
sr: Почетна

en: Home Page
sr: Почетна страница

en: Home Widget 1
sr: Виџет на почетној страни 1

en: Home Widget 2
sr: Виџет на почетној страни 2

en: Home Widget 3
sr: Виџет на почетној страни 3

en: ISO:
sr: ИСО:

en: Image Information
sr: Подаци о слици

en: In Archive
sr: У архиви

en: Instagram
sr: Инстаграм

en: Landing Page (no menu)
sr: Крајња страница (без менија)

en: Latest Posts
sr: Најновији чланци

en: Layout
sr: Прелом

en: Leave blank if plugin handles your webmaster tools
sr: Оставите празно ако додатак рукује вашим алаткама за вебмастере

en: Left Sidebar
sr: Леви бочни мени

en: Left Sidebar Half Page
sr: Леви бочни мени половина странице

en: LinkedIn
sr: Линкдин

en: Logo Upload
sr: Унос логотипа

en: Main Sidebar
sr: Главнa бочни мени

en: Monthly Archives: %s
sr: Месечни архив: %s

en: More Themes
sr: Још тема

en: Name
sr: Име

en: Need to replace or remove default logo?
sr: Желите да замените или склоните логотип?

en: Newer comments &#8250;
sr: Новији коментари ›

en: Newer posts &#8250;
sr: Новији чланци ›

en: No Comments &darr;
sr: Без коментара ↓

en: One comment on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s comments on &ldquo;%2$s&rdquo;
sr[0]: Један коментар на “%2$s”
sr[1]: %1$s коментара на “%2$s”
sr[2]: %1$s коментара на “%2$s”

en: Options Saved
sr: Опције су сачуване

en: Page %s
sr: Страна %s

en: Pages
sr: Стране

en: Pages:
sr: Странице:

en: Paste your shortcode, video or image source
sr: Унесите свој кратки код, видео записа или слике

en: Permanent Link to %s
sr: Стална веза ка %s

en: Pings&#47;Trackbacks
sr: Пингови/повратне везе

en: Pinterest
sr: Пинтерест

en: Posted in %s
sr: Објављено у %s

en: Posts tagged %s
sr: Чланци означени %s

en: Quick Tutorial
sr: Кратко упутство

en: RSS Feed
sr: RSS фид

en: Read more &#8250;
sr: Прочитајте више ›

en: Restore Defaults
sr: Повратак на основе

en: Right Sidebar
sr: Десни бочни мени

en: Right Sidebar Half Page
sr: Десни бочни мени половина странице

en: Save Options
sr: Сачувати подешене опције

en: Search results for: %s
sr: Резултати претраге: %s

en: See Docs
sr: Погледајте документацију

en: Showcase
sr: Излог

en: Shutter:
sr: Бленда:

en: Sidebar/Content
sr: Бочна трака/садржај

en: Sidebar/Content Half Page
sr: Бочна трака/садржај половина странице

en: Site Statistics Tracker
sr: Статистика вебсајта

en: Sitemap
sr: Мапа сајта

en: Social Icons
sr: Друштвене иконице

en: StumbleUpon
sr: Стамблапон

en: Sub-Header Menu
sr: Мени у подзаглављу

en: Subheadline
sr: Поднаслов

en: Tagged with:
sr: Означено са:

en: Theme Elements
sr: Елементи теме

en: Theme Options
sr: Опције теме

en: This is your first home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 6th widget from the top in area 6 called Home Widget 1. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је први простор за виџет на почетној страници. За уређивање молимо вас идите на Изглед > Виџети и изаберете шести виџет од врха у простор шест назван Виџет на почетној 1. Наслов је такође могуће променити у самом виџету.

en: This is your second home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 7th widget from the top in area 7 called Home Widget 2. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је други простор за виџет на почетној страници. За уређивање молимо вас идите на Изглед > Виџети и изаберете седми виџет од врха у простор шест назван Виџет на почетној 2. Наслов је такође могуће променити у самом виџету.

en: This is your third home widget box. To edit please go to Appearance > Widgets and choose 8th widget from the top in area 8 called Home Widget 3. Title is also manageable from widgets as well.
sr: Ово је трећи простор за виџет на почетној страници. За уређивање молимо вас идите на Изглед > Виџети и изаберете осми виџет од врха у простор осам назван Виџет на почетној 3. Наслов је такође могуће променити у самом виџету.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr: Овај чланак је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели коментаре.

en: Top Menu
sr: Мени на врху стране

en: Top Widget
sr: Виџет на врху странице

en: Twitter
sr: Твитер

en: View all posts by %s
sr: Погледајте све чланке од %s

en: Vimeo
sr: Вимео

en: Webmaster Tools
sr: Вебмастер алати

en: Website
sr: Вебсајт

en: WordPress
sr: Wordpress

en: Yahoo Site Verification
sr: Јаху Верификација сајта

en: Yearly Archives: %s
sr: Годишњи архив: %s

en: Yelp!
sr: Јелп!

en: You can return %s or search for the page you were looking for.
sr: Можете се вратити %s или даље тражити жељену страницу.

en: YouTube
sr: Јутјуб

en: Your H2 subheadline here
sr: Ваш H2 поднаслов овде

en: Your search for %s did not match any entries.
sr: Ваша претрага за %s се не подудара ни са једним уносом.

en: Your title, subtitle and this very content is editable from Theme Option. Call to Action button and its destination link as well. Image on your right can be an image or even YouTube video if you like.
sr: Наслов, поднаслов као и овај садржај можете уредити под ”Опције за тему”. Такође и дугме ”Позив на акцију” и његов циљ. Слика на десној страни може бити слика или чак и видео са Јутјуба, ако желите.

en: foursquare
sr: Форсквер

en: http://wordpress.org/
sr: http://sr.wordpress.org/

en: mm
sr: мм

en: powered by
sr: базирано на

en: scroll to top
sr: повратак на врх

en: search here &hellip;
sr: претрага ...
