Decode 3.0.4 - en to pl_PL translation catalogue (112 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl_PL: Oj! Takiej strony tu nie ma.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
pl_PL: Pod tym adresem niczego nie ma. Spróbuj skorzystać z wyszukiwarki lub poniższych odnośników.

en: Try looking in the monthly archives.
pl_PL: Spróbuj przeszukać archwia miesięczne.

en: Most Used Categories
pl_PL: Najczęściej używane kategorie

en: Author: %s
pl_PL: Autor: %s

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[0]: Jeden komentarz do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[1]: %1$s komentarze do &ldquo;%2$s&rdquo;
pl_PL[2]: %1$s komentarzy do &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment navigation
pl_PL: Nawigacja komentarzy

en: Comments are closed.
pl_PL: Komentowanie jest wyłączone.

en: Leave a Reply
pl_PL: Napisz komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl_PL: Zostaw odpowiedź dla: %s

en: Cancel reply
pl_PL: anuluj odpowiedź

en: Post Comment
pl_PL: wyślij

[ctx: noun]
en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl_PL: Musisz <a href="%s">zalogować się</a>, żeby opublikować komentarz.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
pl_PL: Zalogowano się jako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Wylogować się?</a>

en: Your email address will not be published.
pl_PL: Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
pl_PL: Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów języka <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>: %s

en: Read More&hellip;
pl_PL: czytaj dalej&hellip;

en: Edit
pl_PL: edytuj

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl_PL: Kontynuuj czytanie <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Leave a comment
pl_PL: Napisz pierwszy komentarz

en: 1 Comment
pl_PL: Jeden komentarz

en: % Comments
pl_PL: Komentarzy: %

en: Tagged as:
pl_PL: tagi:

en: Categorized in&#58;
pl_PL: kategorie:

en: Nothing Found
pl_PL: Niczego nie znaleziono

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl_PL: Chcesz opublikować swój pierwszy wpis? <a href="%1$s">Rozpocznij tutaj</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl_PL: Niestety nie udało się znaleźć podanej przez Ciebie frazy. Spróbuj jeszcze raz, z inną frazą.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl_PL: Wydaje się, że tego, czego szukasz, po prostu nie ma. Spróbuj użyć wyszukiwarki.

en: %1$s by %2$s
pl_PL: %1$s &mdash; %2$s

en: Header Menu
pl_PL: Menu w nagłówku

en: Sidebar Menu
pl_PL: Menu w panelu bocznym

en: Footer Menu
pl_PL: Menu w stopce

en: Sidebar
pl_PL: Panel boczny

[ctx: sidebar description]
en: Only displayed if sidebar remains enabled in the Customize menu.
pl_PL: Poniższa zawartość wyświetlana jest tylko wtedy, gdy panel boczny jest udostępniony w Opcjach panelu bocznego.

en: Skip to content
pl_PL: idź do treści

en: Show sidebar
pl_PL: Pokaż panel boczny

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a>
pl_PL: Opublikowano <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time> r.</span> jako <a href="%3$s" title="Wróć do %4$s" rel="gallery">%5$s</a>

en: Header Options
pl_PL: Opcje nagłówka

en: Favicon Image (must be a PNG)
pl_PL: Favicona (w formacie PNG)

en: Show Site Title
pl_PL: Pokaż tytuł witryny

en: Show Site Description
pl_PL: Pokaż opis witryny

en: Show Header Menu
pl_PL: Pokaż menu w nagłówku

en: HTML for description, if you wish to replace your blog description with HTML markup
pl_PL: Opcjonalny kod HTML, zastępujący standardowy opis witryny:

en: Sidebar Options
pl_PL: Opcje panelu bocznego

en: Enable Sidebar
pl_PL: Udostępnij panel boczny

en: Sidebar Position
pl_PL: Położenie panelu bocznego

en: Left
pl_PL: z lewej

en: Right
pl_PL: z prawej

en: Sidebar Button Position
pl_PL: Położenie włącznika panelu bocznego

en: Always Visible Sidebar
pl_PL: Widoczność panelu bocznego

[ctx: Sidebar option]
en: Always open
pl_PL: Zawsze otwarty

[ctx: Sidebar option]
en: Closed by default
pl_PL: Domyślnie zamknięty

en: Social Options
pl_PL: Opcje społecznościowe

en: Show Social Icons
pl_PL: Pokaż ikony społecznościowe

en: in Header
pl_PL: w nagłówku

en: in Footer
pl_PL: w stopce

en: Open Links in New Tab/Window
pl_PL: Otwieraj odnośniki w nowej zakładce/nowym oknie

en: %s Username
pl_PL: %s - nazwa użytkownika

en:  (or the long number in your profile URL)
pl_PL: (lub długi numer w adresie URL profilu)

en: %s Profile URL
pl_PL: %s - URL profilu

en: %s Site URL
pl_PL: %s - URL strony

en: %s Link
pl_PL: %s - odnośnik

en: %s User ID
pl_PL: %s - ID użytkownika

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: RSS Feed
pl_PL: Kanał RSS

en: Content Options
pl_PL: Opcje treści

[ctx: (blog name)'s content.]
en: These options change the display of %s's content
pl_PL: Te opcje wpływają na sposób prezentacji treści w witrynie %s.

en: Load Latin Extended character set. This will increase page load times.
pl_PL: Użyj zestawu znaków Latin Extended. Włączenie tej opcji wydłuża czas ładowania stron.

en: Use entry excerpts instead of full text on site home. Excludes sticky posts.
pl_PL: Pokazuj zajawki zamiast pełnych wpisów na stronie bloga. Nie dotyczy wpisów przyklejonych.

en: Use entry excerpts on archive, category, and author pages.
pl_PL: Pokazuj zajawki w archiwach, kategoriach i archiwach autorów.

en: Display posts' featured images when excerpts are shown.
pl_PL: Wyświetlaj ikony wpisu kiedy pokazujesz zajawki.

en: Display a post's featured image on its individual page.
pl_PL: Wyświetlaj ikony wpisu na stronach pojedynczych wpisów.

en: Show tags on front page (tags will be shown on post's individual page)
pl_PL: Pokazuj tagi na stronie bloga. (Tagi są zawsze pokazywane na stronach pojedynczych wpisów.)

en: Show categories on front page (categories will be shown on post's individual page)
pl_PL: Pokazuj kategorie na stronie bloga. (Kategorie są zawsze pokazywane na stronach pojedynczych wpisów.)

en: Show author's name, profile image, and bio after posts
pl_PL: Pokazuj podpis autora, obrazek profilowy i notkę biograficzną pod wpisem.

en: Entry Date Position
pl_PL: Położenie daty wpisu

en: Above Header
pl_PL: Pod tytułem

en: Below Header
pl_PL: Pod treścią

en: Show entry date for post excepts on the main page
pl_PL: Pokaż dane wpisu pod zajawkami na głównej stronie bloga

en: Show allowed HTML tags on comment form
pl_PL: Pokaż dozwolone tagi HTML w formularzu komentarza

en: Show Page Headers
pl_PL: Pokaż tytuły stron

en: Add an arrow before the title of a link post
pl_PL: Dodaj strzałkę przed tytułem - odnośnikiem wpisu

en: Show Theme Info (display a line of text about the theme and its creator at the bottom of pages)
pl_PL: Pokaż info motywu (linijka tekstu o motywie i jego twócy w stopce strony)

en: Text (colophon, copyright, credits, etc.) for the footer of the site
pl_PL: Tekst w stopce (kolofon, prawa autorskie itp.)

en: Other Options
pl_PL: Inne opcje

en: Custom CSS
pl_PL: Własny kod CSS

en: Show the following post types on home blog page. (Separate with commas)
pl_PL: Na głównej stronie bloga pokaż następujące typy wpisów (oddziel je przecinkami):

en: Accent Color
pl_PL: Kolor wyróżniający

en: The main color used for links, borders, buttons, and more.
pl_PL: Podstawowy kolor, używany do odnośników, obramowań, przycisków itp.

en: Active Link Color
pl_PL: Kolor aktywnych odnośników

en: The color for currently clicked links.<br>(Try using a darker color than the Accent Color.)
pl_PL: Kolor aktualnie klikniętego odnośnika. <br />(spróbuj użyć ciemniejszego koloru od podstawowego wyróżniającego.)

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: The main text color.
pl_PL: Podstawowy kolor tekstu.

en: Secondary Text Color
pl_PL: Drugi kolor tekstu

en: Text color used for text of secondary importance.<br>(Try using a lighter color than the main Text Color.)
pl_PL: Kolor używany w tekstach o drugorzędnym znaczeniu. <br />(Spróbuj użyć jaśniejszego koloru od podstawowego.)

en: Use accent color instead of text color for icons
pl_PL: Dla ikon zastosuj kolor wyróżniający zamiast koloru tekstu.

en: Website
pl_PL: witryna www

[ctx: post date]
en: Posted on %s
pl_PL: Opublikowano: %s

[ctx: post author]
en: by %s
pl_PL: r., autor: %s.

en: Posts navigation
pl_PL: Nawigacja wpisów

en: Post navigation
pl_PL: Nawigacja wpisu

en: Year: %s
pl_PL: Rok: %s

en: Month: %s
pl_PL: Miesiąc: %s

en: Day: %s
pl_PL: Dzień: %s

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Explore Page
pl_PL: Strona eksploracyjna

en: Recent Posts
pl_PL: Najnowsze wpisy

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Hide sidebar
pl_PL: Ukryj panel boczny

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja
