Decode v2.9.1 - en to nl_NL translation catalogue (98 entries)

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
nl_NL: Oeps! Deze pagina kan niet worden gevonden.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
nl_NL: Het ziet ernaar uit dat er op deze locatie niets is gevonden. Probeer een van onderstaande links, of gebruik de zoekfunctie.

en: Try looking in the monthly archives.
nl_NL: Kijk eens in de maandelijkse archieven.

en: Most Used Categories
nl_NL: Meest gebruikte categorieën.

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Comment navigation
nl_NL: Navigeer door reacties

en: Comments are closed.
nl_NL: Geen mogelijkheid om reacties te plaatsen.

en: Leave a Reply
nl_NL: Laat een reactie achter

en: Leave a Reply to %s
nl_NL: Laat een reactie aan %s achter

en: Cancel reply
nl_NL: Annuleer reactie

en: Post Comment
nl_NL: Plaats reactie

[ctx: noun]
en: Comment
nl_NL: Reactie

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
nl_NL: Je moet <a href="%s">ingelogged</a> zijn om een reactie te plaatsen.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
nl_NL: Ingelogd als: <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Wil je uitloggen?</a>

en: Your email address will not be published.
nl_NL: Je email adres is niet zichtbaar voor anderen.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
nl_NL: Je kan de volgende tags en attributen gebruiken: <abbr title="HyperText markeer taal">HTML</abbr> %s

en: Read More&hellip;
nl_NL: Lees meer&hellip;

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Continue reading <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Lees verder <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Leave a comment
nl_NL: Laat een reactie achter

en: 1 Comment
nl_NL: 1 Reactie

en: % Comments
nl_NL: % Reacties

en: Tagged as:
nl_NL: Getagged als:

en: Categorized in&#58;
nl_NL: Geplaatst in categorie:&#58;

en: Nothing Found
nl_NL: Niets gevonden

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
nl_NL: Klaar om je eerste post te plaatsen? <a href="%1$s">Begin hier</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl_NL: Sorry, er is niets gevonden dat voldoet aan je zoekcriteria. Probeer het opnieuw met andere zoektermen.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl_NL: Het lijkt erop dat hier niet meer staat wat jij zoekt. Misschien helpt de zoekfunctie je?

en: %1$s by %2$s
nl_NL: %1$s door %2$s

en: Header Menu
nl_NL: Header menu

en: Sidebar Menu
nl_NL: Sidebar menu

en: Footer Menu
nl_NL: Footer menu

[ctx: sidebar description]
en: Only displayed if sidebar remains enabled in the Customize menu.
nl_NL: Wordt alleen getoond wanneer de sidebar aanstaat in het Customize menu.

en: Skip to content
nl_NL: Ga door naar content

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a>
nl_NL: Geplaatst <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> in <a href="%3$s" title="Return to %4$s" rel="gallery">%5$s</a>

en: Header Options
nl_NL: Header opties

en: Favicon Image (must be a PNG)
nl_NL: Favicon afbeelding (moet een .PNG zijn)

en: Show Site Title
nl_NL: Toon site titel

en: Show Site Description
nl_NL: Toon site beschrijving

en: Show Header Menu
nl_NL: Toon header menu

en: HTML for description, if you wish to replace your blog description with HTML markup
nl_NL: HTML voor omschrijving, als je je blog omschrijving wilt vervangen door HTML markering

en: Sidebar Options
nl_NL: Sidebar opties

en: Enable Sidebar
nl_NL: Activeer sidebar

en: Sidebar Position
nl_NL: Sidebar positie

en: Left
nl_NL: Links

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Sidebar Button Position
nl_NL: Sidebar knop positie

en: Always Visible Sidebar
nl_NL: Sidebar altijd zichtbaar

[ctx: Sidebar option]
en: Always open
nl_NL: Altijd geopend

[ctx: Sidebar option]
en: Closed by default
nl_NL: Standaard gesloten

en: Social Options
nl_NL: Social media opties

en: Show Social Icons
nl_NL: Toon social media iconen

en: in Header
nl_NL: in header

en: in Footer
nl_NL: in footer

en: Open Links in New Tab/Window
nl_NL: Open links in een nieuw tabblad / scherm

en: %s Username
nl_NL: %s Gebruikersnaam

en:  (or the long number in your profile URL)
nl_NL: (of het lange nummer in je profiel-URL)

en: %s Profile URL
nl_NL: %s Profiel-URL

en: %s Site URL
nl_NL: %s Site-URL

en: %s User ID
nl_NL: %s Gebruikers-ID

en: Email Address
nl_NL: Email adres

en: RSS Feed
nl_NL: RSS feed

en: Content Options
nl_NL: Content opties

en: Use entry excerpts instead of full text on site home. Excludes sticky posts.
nl_NL: Gebruik entry excerpten inplaats van volledige tekst op thuispagina. Exclusief sticky posts.

en: Use entry excerpts on archive, category, and author pages.
nl_NL: Gebruik entry excerpten in archief, categorie en auteur pagina's.

en: Display posts' featured images when excerpts are shown.
nl_NL: Toon post afbeeldingen wanneer excerpten getoond worden.

en: Display a post's featured image on its individual page.
nl_NL: Toon een post afbeelding op zijn individuele pagina.

en: Show tags on front page (tags will be shown on post's individual page)
nl_NL: Toon tags op frontpagina (tags worden getoond op de individuele post pagina).

en: Show categories on front page (categories will be shown on post's individual page)
nl_NL: Toon categorieën op frontpagina (categorieën worden getoond op de individuele post pagina).

en: Show author's name, profile image, and bio after posts
nl_NL: Toon auteurs naam, profiel afbeelding en biografie na posts

en: Entry Date Position
nl_NL: Plaatsingsdatum positie

en: Above Header
nl_NL: Boven header

en: Below Header
nl_NL: Onder header

en: Show entry date for post excepts on the main page
nl_NL: Toon plaatsingsdatum van post excerpten op hoofdpagina

en: Show allowed HTML tags on comment form
nl_NL: Toon toegestane HTML tags op reacties formulier

en: Show Page Headers
nl_NL: Toon pagina headers

en: Add an arrow before the title of a link post
nl_NL: Voeg een pijl toe voor de titel van een link-post

en: Show Theme Info (display a line of text about the theme and its creator at the bottom of pages)
nl_NL: Toon thema info (voegt een regel tekst over het thema en de ontwerper toe aan de footer van de pagina's)

en: Text (colophon, copyright, credits, etc.) for the footer of the site
nl_NL: Text (kolofoon, copyright, credits, etcetera) voor de folter van de site

en: Other Options
nl_NL: Andere opties

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Show the following post types on home blog page. (Separate with commas)
nl_NL: Toon de volgende post types op de thuis-blog pagina. (Scheiden met komma's)

en: Accent Color
nl_NL: Accent kleur

en: Active Link Color
nl_NL: Actieve link kleur

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Secondary Text Color
nl_NL: Secundaire tekst kleur

en: Use accent color instead of text color for icons
nl_NL: Gebruik accentkleur in plaats van tekst kleur voor iconen

en: Posts navigation
nl_NL: Post navigatie

en: Post navigation
nl_NL: Post navigatie

en: Year: %s
nl_NL: Jaar: %s

en: Month: %s
nl_NL: Maand: %s

en: Day: %s
nl_NL: Dag: %s

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Explore Page
nl_NL: Ontdek pagina

en: Recent Posts
nl_NL: Recente posts

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Navigation
nl_NL: Navigatie
