PageLines DMS - en to fi_FI translation catalogue (42 entries)

en: Comments are closed.
fi_FI: Kommentointi pois päältä.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
fi_FI: Tämä artikkeli on suojattu salasanalla. Kirjoita salasana nähdäksesi kommentit.

en: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Older Comments
fi_FI: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Vanhemmat kommentit

en: Newer Comments <span class='meta-nav'>&rarr;</span>
fi_FI: Uudemmat kommentit <span class='meta-nav'>&rarr;</span>

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
fi_FI: <div class='config-error'><h2>PHP-versio-ongelma</h2>Näyttää siltä, että käytät PHP-versiota <strong>%s</strong>. Käyttääksesi DMS:ää tarvitset version <strong>5.0</strong> tai paremman.<br/><br/> Pyydä palveluntarjoajaa päivittämään ohjelmistonsa.</div>

en: Unsupported file type!
fi_FI: Tätä tiedostotyyppiä ei tueta!

en: Upload Error: %s
fi_FI: Latausvirhe: %s

en: Media Library
fi_FI: Mediakirjasto

en: Default
fi_FI: Oletus

en: Store
fi_FI: Kauppa

en: Search
fi_FI: Haku

en: Tagged With:
fi_FI: Tagit:

en: Type:
fi_FI: Tyyppi:

en: Add Comment
fi_FI: Lisää kommentti

en: Add New
fi_FI: Lisää

en: Edit
fi_FI: Muokkaa

en: View
fi_FI: Katso

en: &larr; Previous Entries
fi_FI: &larr; Edelliset

en: Next Entries &rarr;
fi_FI: Seuraavat &rarr;

en: Page %s
fi_FI: Sivu %s

en: Search Results: %s
fi_FI: Haun tulokset: %s

en: Page: %s
fi_FI: Sivu: %s

en: Dashboard
fi_FI: Ohjauspaneeli

en: Stay in Touch!
fi_FI: Pidä yhteyttä!

en: The Latest
fi_FI: Viimeisimmät

en: Tags
fi_FI: Tagit

en: Categories
fi_FI: Kategoriat

en: More Info
fi_FI: Lisätietoja

en: More
fi_FI: Lisää

en: Sorry, This Page Does not exist.
fi_FI: Tätä sivua ei ole.

en: Go
fi_FI: Mene

en: home
fi_FI: etusivulle

en: or try a search?
fi_FI: tai kokeile hakua?

en: Author
fi_FI: Kirjoittaja

en: Read More &raquo;
fi_FI: Lue lisää &raquo;

en: Allowed Tags
fi_FI: Sallitut tagit

en: Comments
fi_FI: Kommentit

en: Read More
fi_FI: Lue lisää

en: Archives
fi_FI: Arkisto

en: Calendar
fi_FI: Kalenteri

en: Meta
fi_FI: Meta-tiedot

en: Entries (RSS)
fi_FI: Artikkelit (RSS)
