PageLines DMS - en to lt_LT translation catalogue (28 entries)

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
lt_LT: <div class='config-error'><h2>PHP versijos problema</h2>Panašu, kad naudojate šią PHP versiją: <strong>%s</strong>. Jeigu norite naudoti šią platformą Jums reikia naudoti PHP <strong>5.0</strong> ar aukštesnę...<br/><br/> Nesijaudinkite taip! Jums tereikia kreiptis į savo ISP dėl atnaujinimo į aukštesnę versiją.</div>

en: Your Account
lt_LT: Jūsų sąskaita

en: Deactivate
lt_LT: Išjungti

en: Unsupported file type!
lt_LT: Nepalaikomas bylos formatas!

en: Upload Error: %s
lt_LT: Išsiuntimo klaida: %s

en: Select This Image For Option
lt_LT: Pasirinkite šį paveikslėlį kaip pasirinkimą

en: Media Library
lt_LT: Media biblioteka

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Clone
lt_LT: Dubliuoti

en: Background Image
lt_LT: Fono paveikslėlis

en: Repeat Horizontally
lt_LT: Kartoti Horizontaliai

en: Repeat Vertically
lt_LT: Kartoti vertikaliai

en: Set Background Attachment
lt_LT: Nustatyti fono pritvirtinimą

en: Scroll
lt_LT: Slinkti

en: Fixed
lt_LT: Fiksuotas

en: Global Settings
lt_LT: Globalūs nustatymai

en: Advanced
lt_LT: Išplėstinis

en: Default
lt_LT: Numatytas

en: Typography
lt_LT: Apipavidalinimas

en: PageLines Store
lt_LT: PageLines parduotuvė

en: Featured
lt_LT: Iškelta (reklamuojama)

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: <h2>Unable to fetch from API</h2>
lt_LT: <h2>Nepavyko gauti iš API</h2>

en: Dashboard
lt_LT: Valdymo skydas

en: Are you sure?
lt_LT: Ar Jūs įsitikinęs?

en: Select Font
lt_LT: Pasirinkti šriftą

en: Upload Image
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Activate
lt_LT: Įjungti
