PageLines DMS - en to he_IL translation catalogue (713 entries)

en: Comments are closed.
he_IL: מערכת התגובות סגורה.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: פוסט זה מוגן בסיסמא. הזן סיסמא לצפייה בתגובות.

en: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Older Comments
he_IL: <span class='meta-nav'> &larr;</span> תגובות ישנות יותר

en: Newer Comments <span class='meta-nav'>&rarr;</span>
he_IL: תגובות חדשות יותר <span class='meta-nav'>&rarr;</span>

en: DMS Tools
he_IL: כלי DMS

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
he_IL: <div class'config-error'><h2>בעיה בגרסת ה-PHP</h2> נראה שאתה משתמש בגרסת PHP: <strong>%s</strong>. להרצת התשתית יש להתקין PHP בגרסא <strong>5.0</strong> ומעלה...<br/><br/> אין מה לדאוג, פנה למארח האתר שלך לעדכון מהיר.</div>

en: PageLines DMS Settings
he_IL: הגדרות PageLines DMS

en: Editing Your Site With DMS
he_IL: עריכת האתר שלך עם DMS

en: Welcome to DMS!
he_IL: ברוכים הבאים ל-DMS!

en: DMS Fallbacks
he_IL: נסיגות DMS

en: Below are secondary fallbacks to the DMS code editors. You may need these if you create errors or issues on the front end.
he_IL: מתחת מופיעים אפשרויות נסיגה משניות לעורכי הקוד של DMS. אתה עלול להצטרך אותם במקרה של שגיאות באתר.

en: DMS LESS Fallback
he_IL: נסיגה ל-DMS LESS

en: DMS Header Scripts Fallback
he_IL: נסיגה ל-DMS Header Scripts

en: Just visit the front end of your site (as an admin) and get started!
he_IL: פשוט בקר באתר שלך (כמנהל) ואתה מוכן להתחיל!

en: Edit Site Using DMS
he_IL: עריכת אתר עם DMS

en: Save LESS
he_IL: שמור LESS

en: Save Scripts
he_IL: שמור סקריפטים

en: Your Account
he_IL: החשבון שלך

en: Getting Started
he_IL: מתחילים

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Get PRO stuff free with Karma.
he_IL: קבל דברים של Pro בחינם עם קארמה

en: For every friend you invite who joins and installs PageLines, we'll give you and your friend 50 karma points! Karma points can be redeemed as cash with PageLines.
he_IL: בעבור כל חבר שתזמין שירשם ויתקין את PageLines אנו ניתן לך ולחבר שלך 50 נקודות קארמה! ניתן להשתמש בנקודות קארמה ככסף עם PageLines.

en: Invite Friends by Email
he_IL: הזמן חברים באמצעות דואר אלקטרוני

en: Add emails (Comma separated)
he_IL: הוסף כתובות מייל (מופרדים בפסיק)

en: Invite
he_IL: הזמן

en:  Add/Update Account Info
he_IL:  הוסף/עדכן פרטי חשבון

en: Name and invite link needed.
he_IL: שם וקישור הזמנה הדרושים.

en: Your Invite Link
he_IL: קישור ההזמנה שלך

en:  Your Karma
he_IL: הקארמה שלך

en:  Current
he_IL: נוכחי

en:  Lifetime
he_IL:  לכל החיים

en: Get karma
he_IL: השג קארמה

en: Use karma
he_IL: השתמש בקארמה

en: Learn more about karma
he_IL: למד עוד על קארמה

en: Saving
he_IL: שמירה

en: Site Not Activated
he_IL: האתר אינו מופעל

en: Pro Activated!
he_IL: Pro מופעל!

en: Update Info
he_IL: עדכון מידע

en: Deactivate
he_IL: נטרל

en: PageLines Account
he_IL: חשבון PageLines

en: Pro Activation Key
he_IL: קוד Pro להפעלה

en: optional
he_IL: אופציונלי

en: Enter Pro Key
he_IL: הכנס קוד Pro

en: Update
he_IL: עדכון

en: PageLines Account Info
he_IL: פרטי חשבון PageLines

en: PageLines account not added or incorrect.
he_IL: חשבון PageLines לא הוסף או שגוי.

en: Profile
he_IL: פרופיל

en: My Account
he_IL: החשבון שלי

en: Edit Profile
he_IL: עריכת פרופיל

en: Congratulations!
he_IL: מזל טוב!

en: Setup PageLines Account
he_IL: הגדרת חשבון PageLines

en: Getting Started Video
he_IL: וידאו למתחילים

en: We want you to have a most amazing time as a PageLines customer.
he_IL: אנו רוצים שיהיה לך את הזמן הכי מדהים כלקוח PageLines.

en: That's why we have a ton of people standing by to make you happy.
he_IL: בגלל זה יש לנו המון אנשים בכוננות לשמח אותך.

en: PageLines Forum
he_IL: פורום PageLines

en: DMS Documentation
he_IL: תיעוד DMS

en: Unsupported file type!
he_IL: הקובץ לא נתמך!

en: Upload Error: %s
he_IL: שגיאה בהעלאה: %s

en: Install DMS Utilities
he_IL: התקנת כלי עזר DMS

en: Upgrade to Pro!
he_IL: שדרג ל-Pro!

en: Learn More About Pro
he_IL: למד עוד על Pro

en: Already a Pro?
he_IL: כבר Pro?

en: Activate Site
he_IL: הפעל אתר

en: Select This Image For Option
he_IL: בחר תמונה עבור אפשרות זו.

en: Media Library
he_IL: ספריית מדיה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Clone
he_IL: שכפול

en: Move
he_IL: העבר

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Color <span class="spamp">&amp;</span> BG
he_IL: צבע <span class="spamp"> &amp;</span> רקע

en: Site Base Colors
he_IL: צבעי אתר בסיסיים

en: Background Base Color
he_IL: צבע רקע בסיס

en: Text Base Color
he_IL: צבע טקסט בסיס

en: Link Base Color
he_IL: צבע קישור בסיס

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Page Background Image
he_IL: תמונת רקע לעמוד

en: Background Image Settings
he_IL: הגדרות תמונת רקע

en: Fit image to page?
he_IL: התאם תמונה לעמוד?

en: Background Repeat
he_IL: חזרה על הרקע

en: No Repeat
he_IL: ללא חזרה

en: Repeat
he_IL: חזרה

en: Repeat Horizontally
he_IL: חזרה אופקית

en: Repeat Vertically
he_IL: חזרה אנכית

en: Vertical Background Position in Percent
he_IL: מיקום אנכי לרקע באחוזים

en: Horizontal Background Position in Percent
he_IL: מיקום אופקי לרקע באחוזים

en: Set Background Attachment
he_IL: קבע את השימוש בקובץ המצורף לרקע

en: Import + Export
he_IL: ייבוא + ייצוא

en: Import Page Templates
he_IL: ייבוא תבניות דפים

en: Add new templates and overwrite ones with the same name.
he_IL: הוסף תבניות עיצוב חדשות ודרוס תבניות עיצוב קיימות עם אותו השם.

en: Import New Global Settings
he_IL: ייבוא הגדרות כלליות חדשות

en: DMS Config Import
he_IL: ייבוא תצורת DMS

en: Select config file (.json)
he_IL: בחירת קובץ תצורה (.json)

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Deselect All
he_IL: בטל בחירה של הכל

en: Global Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Export Site Global Settings
he_IL: ייצוא הגדרות כלליות של האתר

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Download DMS Config
he_IL: הורד תצורת DMS

en: Export DMS Config
he_IL: ייצוא תצורת DMS

en: Import DMS Config
he_IL: ייבוא תצורת DMS

en: Preview (alt+a)
he_IL: תצוגה מקדימה (alt+a)

en: Undo All Unpublished Changes
he_IL: בטל את כל השינויים שלא פורסמו

en: Undo Unpublished Global Changes
he_IL: בטל שינויים כלליים שלא פורסמו

en: Undo Unpublished Local Changes
he_IL: בטל שינויים מקומיים שלא פורסמו

en: No Unpublished Changes
he_IL: אין שינויים שלא פורסמו

en: Refresh needed to view changes.
he_IL: יש לרענן על-מנת לצפות בשינויים.

en: Width
he_IL: רוחב

en: Decrease Width
he_IL: הקטן רוחב

en: Column Width
he_IL: רוחב עמודה

en: Increase Width
he_IL: הגדל רוחב

en: Offset Left
he_IL: מרווח משמאל

en: Offset Amount
he_IL: גודל מרווח

en: Offset Right
he_IL: מרווח מימין

en: Force to New Row
he_IL: הכרח לשורה חדשה

en: Layout <span class="spamp">&amp;</span> Nav
he_IL: עיצוב <span class="spamp">&amp;</span> תפריט

en: Select Layout Mode
he_IL: בחר מצב פריסה

en: Layout Mode
he_IL: מצב פריסה

en: Pixel Width Based Layout
he_IL: רוחב העיצוב בפיקסלים

en: Percentage Width Based Layout
he_IL: רוחב העיצוב באחוזים

en: Select pixel width mode and your site maximum width will be controlled by pixels.<br/><br/> If you select "percent" width the width of your content will be a percentage of window size.
he_IL: בחר באפשרות "רוחב בפיקסלים" והרוחב המקסימלי של האתר שלך יהיה מוגבל לפי פיקסלים.<br/><br/> אם תבחר באפשרות "רוחב באחוזים", רוחב האתר שלך יהיה מוגבל באחוזים ביחס לגודל החלון.

en: Select Layout Display
he_IL: בחר פריסת תצוגה

en: Display Mode
he_IL: סגנון תצוגה

en: Full Width Display
he_IL: תצוגה ברוחב מלא

en: Boxed Display
he_IL: תצוגת קופסא

en: Global Navigation Setup
he_IL: הגדרת ניווט כללי

en: Select Primary Navigation Menu
he_IL: בחר תפריט ניווט ראשי

en: This will be used in mobile menus and optionally other places throughout your site.
he_IL: יעשה בזה שימוש בתפריטים במכשירי מובייל ובמקומות נוספים באתר שלך.

en: Select Secondary Navigation Menu
he_IL: בחר תפריט ניווט משני

en: This will be shown subtly in areas throughout the site and in your mobile menu.
he_IL: זה יוצג באזורים ברחבי האתר ובתפריט המופיע במובייל.

en: Loading DMS Editor
he_IL: טעינת עורך DMS

en: Issues loading? See the <a href="http://docs.pagelines.com/support-troubleshooting/common-issues" target="_blank">troubleshooting guide</a>.
he_IL: בעיות טעינה? צפה ב-<a href="http://docs.pagelines.com/support-troubleshooting/common-issues" target="_blank"> מדריך לפתרון בעיות</a>.

en: Global Scope Region
he_IL: אזור גלובלי

en: Local Scope Region
he_IL: אזור לוקאלי

en: Site Images
he_IL: תמונות האתר

en: Social <span class="spamp">&amp;</span> Local
he_IL: חברתי <span class="spamp"> &amp;</span> מקומי

en: Advanced
he_IL: מתקדם

en: Resets
he_IL: איפוס

en: <i class="icon-home"></i> Set Site Homepage
he_IL: <i class="icon-home"></i> הגדרת דף הבית של האתר

en: Site Homepage
he_IL: עמוד הבית

en: <i class="icon-link"></i> Permalinks
he_IL: <i class="icon-link"></i> מבנה קישורים

en: Manage Permalinks
he_IL: נהל מבנה קישורים

en: <i class="icon-reorder"></i> Manage Menus
he_IL: <i class="icon-reorder"></i> ניהול תפריטים

en: Manage Menus
he_IL: ניהול תפריטים

en: <i class="icon-retweet"></i> Manage Widgets
he_IL: <i class="icon-retweet"></i> ניהול וידג'טים

en: Manage Widgetized Areas
he_IL: נהל אזורי וידג'טייזד

en: <i class="icon-cog"></i> Site Settings
he_IL: <i class="icon-cog"></i> הגדרות האתר

en: Site Settings
he_IL: הגדרות אתר

en: <i class="icon-download"></i> Plugins Admin
he_IL: <i class="icon-download"></i> ניהול תוספים

en: Manage Extensions
he_IL: ניהול הרחבות

en: <i class="icon-ambulance"></i> View Debug Info
he_IL: <i class="icon-ambulance"></i> צפה בפרטי הדיבאג

en: Debug Enabled
he_IL: דיבאג מופעל

en: Upload Favicon (32px by 32px)
he_IL: העלאת Favicon (32px על 32px)

en: Favicon Image
he_IL: תמונת אייקון מועדפים (favicon)

en: Enter the full URL location of your custom <strong>favicon</strong> which is visible in browser favorites and tabs.<br/> <strong>Must be .png or .ico file - 32px by 32px</strong>.
he_IL: הזן את הכתובת המלאה לתמונת אייקון מועדפים מותאמת <strong>favicon</strong> שמוצגת בטאבים ובמועדפים שבדפדפן.<br/><strong>הקובץ חייב להיות .png או .ico בגודל 32 פיקסלים על 32 פיקסלים</strong>.

en: Upload Login Image (160px Height)
he_IL: העלאת תמונת התחברות (160px גובה)

en: Login Page Image
he_IL: תמונה בעמוד ההתחברות

en: This image will be used on the login page to your admin. Use an image that is approximately <strong>80px</strong> in height.
he_IL: תמונה זו תופיע בעמוד ההתחברות למערכת הניהול. בחר תמונה בגובה 80 פיקסלים בערך.

en: Upload Touch Image (144px by 144px)
he_IL: העלאת תמונת Touch(144px על 144px)

en: Mobile Touch Image
he_IL: תמונת Touch מובייל

en: Enter the full URL location of your Apple Touch Icon which is visible when your users set your site as a <strong>webclip</strong> in Apple Iphone and Touch Products. It is an image approximately 144px by 144px in either .jpg, .gif or .png format.
he_IL: הזן את הכתובת המלאה לתמונת Apple Touch <strong>favicon</strong> שמוצגת כאשר משתמשים מגדירים את האתר שלך כ-<strong>webclip</strong> בטלפונים החכמים של אפל.<br/><strong>הקובץ חייב להיות .png, .jpg או .gif בגודל 144 פיקסלים על 144 פיקסלים</strong>.

en: Your Twitter Username
he_IL: שם המשתמש שלך בטוויטר

en: Twitter Integration
he_IL: ממשק לטוויטר

en: This places your Twitter feed on the site. Leave blank if you want to hide or not use.
he_IL: זה ממקם את ההזנה שלך מטוויטר באתר. השאר ריק אם ברצונך להסתיר או לא להשתמש.

en: Your Facebook Page Name
he_IL: שם העמוד שלך בפייסבוק

en: Facebook Page
he_IL: עמוד פייסבוק

en: Enter the name component of your Facebook page URL. (For example, what comes after the facebook url: www.facebook.com/[name])
he_IL: הזן את שם הרכיב של כתובת עמוד הפייסבוק שלך. (לדוגמה, מה שמופיע אחרי הכתובת בפייסבוק: www.facebook.com/[name])

en: Your Facebook App ID
he_IL: מזהה אפליקציית הפייסבוק שלך

en: Facebook App ID
he_IL: מזהה אפליקציית פייסבוק

en: Add your Facebook Application ID here.
he_IL: הזן את מזהה אפליקציית הפייסבוק שלך כאן.

en: Your Website Hashtag
he_IL: האשטאג של האתר שלך

en: Website Hashtag
he_IL: האשטאג של האתר

en: This hashtag will be used in social media (e.g. Twitter) and elsewhere to create feeds.
he_IL: ההאשטאג הזה ישמש במדיה החברתית (למשל ב-Twitter) ובמקומות אחרים ליצירת הזנות.

en: Sharebar Options
he_IL: אפשרויות Sharebar

en: Enable Google+
he_IL: אפשר +Google

en: Enable Facebook
he_IL: אפשר Facebook

en: Enable Twitter
he_IL: אפשר Twitter

en: Enable LinkedIn
he_IL: אפשר LinkedIn

en: Enable Pinterest
he_IL: אפשר Pinterest

en: Enable Buffer
he_IL: אפשר Buffer

en: Enable Stumbleupon
he_IL: אפשר StumbleUpon

en: Debug Options
he_IL: אפשרויות דיבאג

en: Enable debug?
he_IL: אפשר דיבאג?

en: PageLines debug
he_IL: דיבג PageLines

en: This information can be useful in the forums if you have a problem. %s
he_IL: המידע הזה יכול להיות שימושי בפורומים אם נתקלת בבעיה. %s

en: Disable Error Notices?
he_IL: נטרול הודעות שגיאה?

en: Less Notices
he_IL: פחות הודעות

en: Disable any error notices sent to wp-admin by the less system
he_IL: נטרול כל הודעות השגיאה שנשלחות ל-wp-admin על-ידי מערכת ה-Less

en: Enable Code Prettify?
he_IL: הפעל מייפה קוד?

en: Add a class of 'prettyprint' to code or pre tags, or optionally use the [pl_codebox] shortcode. Wrap the codebox shortcode using [pl_raw] if Wordpress inserts line breaks.
he_IL: הוסף את המחלקה 'prettyprint' לתגיות code או pre, או השתמש בקוד המקוצר [pl_codebox]. עטוף את הקוד המקוצר של ה-codebox ב-[pl_raw] אם וורדפרס מכניס מעברי שורה.

en: Enter Partner Link
he_IL: הכנס קישור שותף

en: PageLines Affiliate/Partner Link
he_IL: קישור לשותף של PageLines

en: If you are a <a target='_blank' href='http://www.pagelines.com'>PageLines Partner</a> enter your link here and the footer link will become a partner or affiliate link.
he_IL: אם אתה שותף של <a target='_blank' href='http://www.pagelines.com'>PageLines</a> הזן את הקישור שלך כאן והלינק במקטע התחתון יהפוך להיות לינק שותף.

en: Install Class
he_IL: התקן מחלקה

en: Current Install Class
he_IL: מחלקה נוכחית מותקנת

en: Use this option to add a class to the &gt;body&lt; element of the website. This can be useful when using the same child theme on several installations or sub domains and can be used to control CSS customizations.
he_IL: השתמש בזה על-מנת להוסיף מחלקה לאלמנט &gt;body&lt; של האתר. אפשרות זו יכולה להיות שימושית כשעושים שימוש באותה תבנית עיצוב בת בכמה מקומות שונים ורוצים לבצע שינויים ב-CSS באחת או יותר מן המקומות.

en: <i class="icon-undo"></i> Reset Global Settings
he_IL: <i class="icon-undo"></i> אפס הגדרות כלליות

en: Reset Global Site Settings
he_IL: אפס הגדרות אתר כלליות

en: Use this button to reset all global settings to their default state. <br/><strong>Note:</strong> Once you've completed this action, you may want to publish these changes to your live site.
he_IL: השתמש באפשרות זו על-מנת לשחזר את כל ההגדרות לברירת המחדל.<br/><strong>שים לב:</strong> אם ברצונך שהפעולה תשוקף באתר שלך, יש לפרסם את השינויים.

en: <i class="icon-undo"></i> Reset Current Page Settings
he_IL: <i class="icon-undo"></i> אפס הגדרות של העמוד הנוכחי

en: Reset Current Page Settings
he_IL: אפס הגדרות של העמוד הנוכחי

en: Use this button to reset all settings on the current page back to their default state. <br/><strong>Note:</strong> Once you've completed this action, you may want to publish these changes to your live site.
he_IL: השתמש בכפתור זה על-מנת לשחזר הגדרות של העמוד הנוכחי לערכי ברירת המחדל שלו.<br/><strong>שים לב:</strong> אם ברצונך שהפעולה תשוקף באתר שלך, יש לפרסם את השינויים.

en: <i class="icon-trash"></i> Flush Caches
he_IL: <i class="icon-trash"><li> נקה Cache

en: Clear all CSS/LESS cached data.
he_IL: נקה את ה-CSS/LESS שבזכרון.

en: Use this button to purge the stored LESS/CSS data. This will also clear cached pages if wp-super-cache or w3-total-cache are detected.
he_IL: השתמש בלחצן זה כדי לנקות את הנתונים המאוחסנים ב-LESS/CSS. פעולה זו תנקה גם עמודים המאוחסנים בזכרון אם wp-super-cache או w3-total-cache מזוהים.

en: Standard Options
he_IL: אפשרויות סטנדרטיות

en: Styling Classes
he_IL: מחלקות עיצוב

en: Separate with a space " "
he_IL: הפרד ברווח " "

en: Templates
he_IL: תבניות עיצוב

en: Page Templates
he_IL: תבניות עמוד

en: Your Templates
he_IL: תבניות העיצוב שלך

en: Save New Template
he_IL: שמור תבנית עיצוב חדשה

en: Load Template
he_IL: טען תבנית עיצוב

en: Active Template
he_IL: תבנית עיצוב פעילה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Update Template with Current Configuration
he_IL: עדכן תבנית עיצוב עם התצורה הנוכחית

en: Delete This Template
he_IL: מחק תבנית עיצוב זו

en: Fill out this form and the current template will be saved for use throughout your site.
he_IL: מלא את הטופס ותבנית העיצוב תשמר לשימוש חוזר באתר שלך

en: Template Name (required)
he_IL: שם תבנית העיצוב (נדרש)

en: Template Description
he_IL: תיאור תבנית העיצוב

en: No Name
he_IL: ללא שם

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Standard page configuration. (Content and Primary Sidebar.)
he_IL: תצורת דף רגיל. (תוכן וסרגל צידי)

en: Landing Page
he_IL: דף נחיתה

en: DMS Page Setup
he_IL: הגדרת עמוד DMS

en: Load PageLines Template
he_IL: טען תבנית עיצוב PageLines

en: (no parent)
he_IL: (ללא אב)

en: Parent Page
he_IL: עמוד אב

en: Page Order
he_IL: סדר עמודים

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Primary Text
he_IL: טקסט ראשי

en: The base font size is a reference that will be scaled for text used throughout the site.
he_IL: גודל הגופן שיהווה בסיס לסקלת הגופנים לאורך האתר.

en: Select Font Face
he_IL: בחירת גופן

en: Base Font Size
he_IL: גודל גופן בסיסי

en: Font Weight
he_IL: משקל גופן

en: *These weights don't always have an effect.
he_IL: *למשקלים הנ"ל לא תמיד יש השפעה.

en: Text Headers <small>(h1-h6)</small>
he_IL: כותרות <small>(h1-h6)</small>

en: Configure the typography for the text headers across your site.
he_IL: הגדר את הטיפוגרפיה עבור הכותרות של האתר.

en: Header Font
he_IL: גופן מקטע עליון

en: Extra Fonts
he_IL: גופנים נוספים

en: <p>Add additional <a href="http://www.google.com/fonts" target="_blank">Google fonts</a> to your sites using this option.</p><p>For example, to add "Yellowtail" and "Lato Bold" you would enter: <strong>Yellowtail|Lato:700</strong>.</p><p> You can then reference these fonts in custom CSS.</p>
he_IL: <p>הוסף גופנים נוספים מ-<a href="http://www.google.com/fonts" target="_blank">Google fonts</a> לאתר שלך באמצעות אפשרות זו.</p><p>לדוגמא, להוספת "Yellowtail" ו-"Lato Bold" עליך להזין: <strong>Yellowtail|Lato:700</strong>.</p><p>אתה יכול להשתמש בגופנים אלה ב-CSS.

en: Extra Google Fonts
he_IL: Google Fonts נוספים

en: Custom
he_IL: מותאם

en: Custom Design
he_IL: עיצוב מותאם

en: Custom LESS/CSS
he_IL: LESS/CSS מותאם

en: Custom Scripts
he_IL: סקריפטים מותאמים

en: Tip
he_IL: טיפ

en: Hit [Cmd&#8984;+Return] or [Ctrl+Return] to Preview Live
he_IL: הקש [Cmd&#8984;+Return] או [Ctrl+Return] לתצוגה מקדימה

en: Custom Javascript or Header HTML
he_IL: קוד Javascript מותאם או HTML למקטע העליון

en: Store
he_IL: חנות

en: Extend PageLines
he_IL: הרחב את PageLines

en: PageLines Store
he_IL: חנות PageLines

en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Sections
he_IL: מקטעים

en: Plugins
he_IL: תוספים

en: Themes
he_IL: ערכות נושא

en: Free
he_IL: חינם

en: Premium
he_IL: פרימיום

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Extension File (zip file - required)
he_IL: קובץ הרחבה (קובץ זיפ - נדרש)

en: Upload Extension
he_IL: העלה הרחבה

en: Search the PageLines store for extensions.
he_IL: חפש הרחבות בחנות של PageLines.

en: Search Store
he_IL: חיפוש בחנות

en:  found for
he_IL: נמצא עבור

en: Demo
he_IL: דמו

en: Overview
he_IL: סקירה כללית

en: Free!
he_IL: חינם!

en: <i class="icon-sun"></i> Karma
he_IL: <i class="icon-sun"></i> קארמה

en: Add To Page
he_IL: הוסף לעמוד

en: <i class='icon-random'></i> Drag to Add
he_IL: <i class='icon-random'></i> גרור להוספה

en: Your Sections
he_IL: המקטעים שלך

en: Drag on to page to add
he_IL: גרור לעמוד להוספה

en: Reload Sections
he_IL: טען מקטעים מחדש

en: Get More Sections
he_IL: קבל מקטעים נוספים

en: <i class='icon-filter'></i> Filters
he_IL: <i class='icon-filter'></i> מסננים

en: Components
he_IL: רכיבים

en: Layouts
he_IL: עיצובים

en: Full Width
he_IL: רוחב מלא

en: Post Layouts
he_IL: עיצובים לפוסט

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Sliders
he_IL: מחוונים

en: Social
he_IL: חברתי

en: Widgetized
he_IL: וידג'טייזד

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: <span class="badge badge-important">PRO ONLY</span>
he_IL: <span class="badge badge-important">Pro בלבד</span>

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Section Options
he_IL:  אפשרויות מקטע

en: Theme
he_IL: ערכת נושא

en: Your Themes
he_IL: ערכות הנושא שלך

en: Import Config
he_IL: ייבוא תצורה

en: Get More Themes
he_IL: קבל ערכות נושא נוספות

en: Theme Options
he_IL: אפשרויות ערכת נושא

en:  <span class="badge badge-info"><i class="icon-ok"></i> Active</span>
he_IL:  <span class="badge badge-info"><i class="icon-ok"></i> פעיל</span>

en: Theme does not exist or is not allowed
he_IL: ערכת נושא אינה קיימת או אינה מותרת

en:  this is the end of the world.... >>
he_IL:  זהו סוף העולם... >>

en: <h2>Unable to fetch from API</h2>
he_IL: <h2>לא ניתן לייבא מה-API</h2>

en: <span class='editpage sc'>Edit</span>
he_IL: <span class='editpage sc'>ערוך</span>

en: Tagged With:
he_IL: מתוייג עם:

en: Type:
he_IL: סוג:

en: Add Comment
he_IL: הוסף תגובה

en: <span class='num'>1</span> Comment
he_IL: תגובה <span class='num'>1</span>

en: <span class='num'>%</span> Comments
he_IL: <span class='num'>%</span> תגובות

en: Visit %s&#8217;s website
he_IL: בקר %s&#8217;s אתר

en: Close
he_IL: סגור

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s of PageLines DMS! Use %3$s instead.
he_IL: %1$s <strong>לא בשימוש</strong> מאז גירסה %2$s של PageLines DMS! במקום זאת, השתמש ב- %3$s.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s of PageLines DMS with no alternative available.
he_IL: %1$s  <strong>לא בשימוש</strong> מאז גירסה %2$s של PageLines DMS ללא אלטרנטיבה זמינה.

en: No Image
he_IL: אין תמונה

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Edit
he_IL: ערוך

en: View
he_IL: צפה

en: %s/* CSS was compiled at %s and took %s seconds using %sMB of unicorn dust%s.*/
he_IL: %s /* ה-CSS עבר הידור ב-%s ולקח %s שניות תוך כדי שימוש ב-%sMB של אבק כוכבים%s */

en: LESS Compile error!
he_IL: שגיאת קומפילציית LESS!

en: Error in %s Less code: %s
he_IL: שגיאה ב-%s ב-LESS: %s

en: (Pro Edition Only)
he_IL: (גרסת Pro בלבד)

en: Add Widgets &rarr;
he_IL: הוסף וידג'ט &rarr;

en: &larr; Previous Entries
he_IL: &larr; רשומות קודמות

en: Next Entries &rarr;
he_IL: רשומות הבאות &rarr;

en: <ul class='inline-list'>Please select a nav menu for this area in the <a href='%s'>WordPress menu admin</a>.</ul>
he_IL: <ul class='inline-list'>אנא בחר תפריט לאזור זה ב-<a href='%s'>לוח הבקרה של תפריטים בוורדפרס</a>.</ul>

en: edit
he_IL: ערוך

en: Google Profile URL
he_IL: כתובת פרופיל Google

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Search Results: %s
he_IL: תוצאות חיפוש: %s

en: Page: %s
he_IL: עמוד: %s

en: Configure %s <i class="icon-arrow-right"></i>
he_IL: הגדר %s <i class="icon-arrow-right"></i>

en: Configure this section
he_IL: הגדר מקטע זה

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Columnizer Configuration
he_IL: תצורה

en: Select Widgetized Area
he_IL: בחר אזור וידג'טייזד

en: Select widgetized area
he_IL: בחר אזור וידג'טייזד

en: Select the widgetized area you would like to use with this instance.
he_IL: בחר אזור וידג'טייזד שבו תרצה לעשות שימוש במופע זה.

en: Number of Grid Columns for Each Widget (12 Col Grid)
he_IL: מספר העמודות עבור כל וידג'ט (הגריד בגודל 12 עמודות)

en: Widgetized Areas Help
he_IL: עזרת אזורי וידג'טייזד

en: Edit Widgetized Areas
he_IL: ערוך אזורי וידג'טייזד

en: This section uses widgetized areas that are created and edited in inside your admin.
he_IL: אזור זה עושה שימוש באזורי וידג'טייזד שנוצרים ומנוהלים בלוח הבקרה של וורדפרס.

en: Column Site Description
he_IL: עמודת תיאור האתר

en: If you use the default display of the columnizer, this field is used as a description of your company. You may want to add your address or links.
he_IL: אם אתה משתמש בתצוגה הבסיסית של המקטע, שדה זה משמש לתיאור הארגון שלך. אולי תרצה להוסיף את הכתובת שלך או קישורים אחרים.

en: Get A Sidebars Plugin
he_IL: קבל תוסף תפריטים צדדיים

en: Stay in Touch!
he_IL: השאר בקשר!

en: The Latest
he_IL: אחרונים

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: More Info
he_IL: פרטים נוספים

en: Flipper Setup
he_IL: הגדרות

en: Which post type should Flipper use?
he_IL: באיזה סוג של פוסט להשתמש?

en: Max Number of Posts Shown
he_IL: מספר מקסימלי של פוסטים מוצגים

en: This controls the maximum number of posts shown. A smaller amount may be shown based on layout width.
he_IL: קובע את המספר המרבי של הפוסטים המוצגים. ייתכן שיוצגו פחות פוסטים בהתבסס על רוחב העיצוב.

en: Select Image Size
he_IL: בחר גודל תמונה

en: Flipper Title
he_IL: כותרת

en: Options to control the text and link in the Flipper title.
he_IL: אפשרויות להגדרת הטקסט והקישור בכותרת

en: Flipper Title Text
he_IL: טקסט לכותרת

en: Hide Title Link?
he_IL: הסתר קישור בכותרת?

en: Flipper Meta
he_IL: מטא דאטא

en: Total Posts Loaded
he_IL: סך כל הפוסטים לטעינה

en: Meta Key
he_IL: מפתח מטא

en: Meta Key Value
he_IL: ערך מפתח מטא

en: Only applies for standard blog posts.
he_IL: רלוונטי רק לפוסטים רגילים.

en:  / View All
he_IL: / הצג הכל

en:  / View Blog
he_IL: / הצג בלוג

en: View
he_IL: צפה

en: Hero Settings
he_IL: הגדרות

en: Heading
he_IL: כותרת ראשית

en: Subtext
he_IL: טקסט מתחת

en: Hero Image
he_IL: תמונה

en: Upload Custom Image
he_IL: העלה תמונה מותאמת

en: Reverse the Hero unit (image on left)
he_IL: הפוך את המקטע (תמונה משמאל)

en: Content Widths
he_IL: רוכב

en: Text Area Width
he_IL: רוחב אזור הטקסט

en: Image Area Width
he_IL: רוחב אזור התמונה

en: Hero Action Button
he_IL: לחצן פעולה

en: Button link destination (URL - Required)
he_IL: כתובת הלינק לכפתור (URL - חובה)

en: Hero Button Text
he_IL: טקסט לכפתור הפעולה

en: Open link in new window
he_IL: פתח קישור בחלון חדש

en: Select Button Color
he_IL: בחר צבע לכפתור

en: Blue
he_IL: כחול

en: Orange
he_IL: כתום

en: Red
he_IL: אדום

en: Green
he_IL: ירוק

en: Light Blue
he_IL: כחול בהיר

en: Grey
he_IL: אפור

en: The Hero!
he_IL: הגיבור!

en: Now just set up your Hero section options
he_IL: כל שנשאר לעשות הוא לקבוע את אפשרויות המקטע

en: Select Format
he_IL: בחר פורמט

en: Highlight Format
he_IL: פורמט

en: Image on top of text
he_IL: תמונה מעל לטקסט

en: Image on bottom of text
he_IL: תמונה מתחת לטקסט

en: No text, just the image
he_IL: ללא טקסט, תמונה בלבד

en: Highlight Text
he_IL: טקסט

en: Highlight Header Text (Optional)
he_IL: טקסט לכותרת ראשית (אופציונלי)

en: Highlight Subheader Text (Optional)
he_IL: טקסט לכותרת משנית (אופציונלי)

en: Highlight Image and Format
he_IL: תמונה ופורמט

en: Upload Splash Image
he_IL: העלה תמונה

en: Add frame to image?
he_IL: הוספת מסגרת לתמונה?

en: Highlight Image Style
he_IL: עיצוב תמונה

en: Here's to the crazy ones...
he_IL: כותרת ראשית ל-Masthead

en: This is your Highlight section. Set up the options to configure.
he_IL: זהו מקטע ה-Highlight. הגדר אותו כאות נפשך.

en: iBox Configuration
he_IL: תצורה

en: Number of iBoxes to Configure
he_IL: מספר תיבות להגדרה

en: Number of Columns for Each Box (12 Col Grid)
he_IL: מספר העמודות עבור כל תיבה (הגריד בגודל 12 עמודות)

en: Icon Font
he_IL: אייקון גופן

en: Images
he_IL: תמונות

en: Text Only, No Media
he_IL: טקסט בלבד, ללא תמונות

en: Select iBox Media Type
he_IL: בחר את סוג המדיה

en: Media on Top
he_IL: מדיה למעלה

en: Media at Left
he_IL: מדיה בשמאל

en: Select the iBox Media Location
he_IL: בחר את מיקום המדיה

en: iBoxes Setup
he_IL: הגדרות iBoxes

en: iBox Title
he_IL: כותרת

en: iBox Text
he_IL: טקסט

en: iBox Link (Optional)
he_IL: קישור (אופציונלי)

en: iBox Class (Optional)
he_IL: מחלקה (אופציונלי)

en: iBox Icon
he_IL: אייקון

en: iBox Image
he_IL: תמונה

en: More
he_IL: עוד

en: Callout Format
he_IL: פורמט

en: Text on top of button
he_IL: טקסט מעל הכפתור

en: Text/Button Inline
he_IL: טקסט לצד הכפתור

en: Callout Text
he_IL: טקסט

en: Text on Button
he_IL: טקסט שעל הכפתור

en: Button Color
he_IL: צבע כפתור

en: Call to action!
he_IL: קורא לפעולה!

en: Masthead Splash Options
he_IL: אפשרויות אובייקט ראשי

en: Upload custom image
he_IL: העלאת תמונה מותאמת

en: Masthead Video (optional, to be used instead of image)
he_IL: וידאו (אופציונלי, לשימוש במקום תמונה)

en: Maximum width of splash in px (default is full width)
he_IL: רוחב מרבי של התמונה בפיקסלים (ברירת המחדל היא רוחב מלא)

en: Upload an image to serve as a splash image, or use an embed code for full width video.
he_IL: העלה תמונה או הזן קוד עבור וידאו שנפרש לכל הרוחב

en: Masthead Text
he_IL: טקסט

en:  Text
he_IL: טקסט

en: Title
he_IL: כותרת

en: Tagline
he_IL: כותרת משנה

en: Masthead Action Button
he_IL: כפתור פעולה

en: Enter the link destination (URL - Required)
he_IL: הכנס את כתובת היעד (URL - נדרש)

en: Masthead Button Text
he_IL: טקסט

en: Open link in new window.
he_IL: פתח קישור בחלון חדש.

en: Masthead Menu
he_IL: תפריט

en: Select Masthead Menu
he_IL: בחר תפריט

en: Masthead Meta
he_IL: מטא

en: Enter Masthead Meta Text
he_IL: הכנס מטא טקסט

en: Start Here
he_IL: התחל כאן

en: Enter the options for the masthead splash image. If no options are specified, no image will be shown.
he_IL: הכנס את ההגדרות עבור האובייקט הראשי. לא תופיע תמונה אלא אם כן צוין אחרת.

en: The text for the masthead section
he_IL: הטקסט עבור מקטע ה-masthead

en: Masthead Action Button 1
he_IL: כפתור פעולה 1

en: Enter the options for the masthead button. If no options are specified, no button will be shown.
he_IL: הכנס את ההגדרות עבור כפתור הפעולה. הכפתור לא יופיע אלא אם כן צוין אחרת.

en: Masthead Action Button 2
he_IL: כפתור פעולה 2

en: Choose a Wordpress menu to display (optional)
he_IL: בחר תפריט להצגה (אופציונלי)

en: Enter text to be shown on Masthead (optional)
he_IL: הזן טקסט שיוצג ב-Masthead (אופציונלי)

en: MediaBox Media
he_IL: מדיה

en: MediaBox Image
he_IL: תמונה

en: Text and Embed HTML
he_IL: טקסט ו-HTML

en: Enter rich media "embed" HTML in this field to add videos, etc.. instead of an image.
he_IL: הכנס קוד HTML בתיבה זו להוספת סרטוני וידאו וכו' במקום תמונה.

en: Text/Media Alignment
he_IL: יישור טקסט/מדיה

en: Align Center (Default)
he_IL: ישור למרכז (ברירת מחדל)

en: Align Left
he_IL: יישר לשמאל

en: Align Right
he_IL: יישר לימין

en: MediaBox Min Height (px)
he_IL: גובה מינימלי (בפיקסלים)

en: Disable Media Vertical Centering?
he_IL: בטל מרכוז אנכי?

en: Viewport Animation
he_IL: הנפשת כניסה

en: Optionally animate the appearance of this section on view.
he_IL: הנפשת כניסת המקטע ברגע שהוא נצפה לראשונה

en: MediaBox Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Standard NavBar - Select Theme
he_IL: NavBar רגיל - בחר ערכת נושא

en: Base Color
he_IL: צבע בסיס

en: Black (Default)
he_IL: שחור (ברירת מחודל)

en: Light Grey
he_IL: אפור בהיר

en: NavBar Theme
he_IL: עיצוב

en: The NavBar comes with several color options. Select one to automatically configure.
he_IL: התפריט מגיע עם מספר צבעים אפשריים. בחר אחד להגדרה אוטומטית.

en: NavBar Menu
he_IL: תפריט

en: The NavBar uses WordPress menus. Select one for use.
he_IL: ה-NavBar עושה שימוש בתפריטים של וורדפרס. בחר אחד לשימוש.

en: Select Menu
he_IL: בחר תפריט

en: NavBar Configuration Options
he_IL: אפשרויות תצורה

en: NavBar Title
he_IL: כותרת

en: Add text to the NavBar to serve as a title, but only displayed on small screens.
he_IL: הוסף טקסט לתפריט שישמש ככותרת שתוצג רק במסכים קטנים.

en: Activate dropdowns on hover.
he_IL: הפעל הצגת התפריט הנפתח בשהייה עליו

en: Align Menu Right? (Defaults Left)
he_IL: יישור תפריט לימין? (ברירת מחדל לשמאל)

en: Hide Search?
he_IL: הסתר חיפוש?

en: Enable Fixed Navigation Bar
he_IL: אפשר שורת תפריט ניווט קבועה

en: Use this feature to add the NavBar section as a fixed navigation bar on the top of your site.
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך ששורת התפריט העליונה תופיע באופן קבוע באתר שלך.

en: NavBar Logo
he_IL: לוגו

en: Use this feature to add the NavBar section as a fixed navigation bar on the top of your site.<br/><br/><strong>Notes:</strong> <br/>1. Only visible in Fixed Mode.<br/>2. Image Height is constricted to a maximum 29px.
he_IL: סמן אפשרות זו אם ברצונך ששורת תפריט הניווט העליונה תופיע באופן קבוע באתר שלך.<br/><br/><strong>הערות:</strong></br>1. מוצג רק במצב Fixed.<br/>2. גודל התמונה מוגבל ל-29 פיקסלים מקסימום.

en: MENU
he_IL: תפריט

en: Applies a fixed navigation bar to the top of your site
he_IL: מוסיף תפריט ניווט עליון לאתר המופיע באופן קבוע

en: Fixed NavBar Logo
he_IL: לוגו קבוע

en: Fixed NavBar - NavBar Logo
he_IL: NavBar קבוע - לוגו

en: Fixed NavBar - Select Theme
he_IL: NavBar קבוע - בחר ערכת נושא

en: NavBar and Fixed NavBar Theme
he_IL: ערכת נושא ל-NavBar ול-NavBar הקבוע

en: Select the color and theme of the NavBar
he_IL: בחר את הצבעים ואת ערכת הנושא של ה-NavBar

en: Fixed NavBar - Select Menu
he_IL: NavBar קבוע - בחר תפריט

en: Standard NavBar - Select Menu
he_IL: NavBar רגיל - בחר תפריט

en: NavBar and Fixed NavBar Menu
he_IL: תפרטל-NavBar ול-NavBar הקבוע

en: Select the WordPress Menu for the NavBar(s)
he_IL: בחר תפריט וורדפרס עבור ה-NavBar(s)

en: Fixed NavBar - Align Menu Right? (Defaults Left)
he_IL: NavBar רגיל - יישור תפריט לשמאל (ברירת מחדל לשמאל)

en: Fixed NavBar - Hide Searchform?
he_IL: NavBar קבוע - הסתר חיפוש?

en: Standard NavBar - Align Menu Right? (Defaults Left)
he_IL: NavBar רגיל - יישור תפריט לימין (ברירת מחדל לשמאל)

en: Standard NavBar - Hide Searchform?
he_IL: NavBar רגיל - הסתר חיפוש?

en: Configure Options for NavBars
he_IL: קבע אפשרויות עבור NavBars

en: NavBar and Fixed NavBar Configuration Options
he_IL: אפשרויות תצורה ל-NavBar ול-NavBar הקבוע

en: Control various appearance options for the NavBars
he_IL: קביעת אפשרויות תצוגה שונות של ה-NavBars

en: Applies text to NavBar on small screens. Not available on Fixed NavBar
he_IL: מחיל טקסט ל-NavBar על מסכים קטנים. לא זמין עבור NavBar קבוע

en: Direct Previewing <em>of</em> &quot;Special Post Types&quot; Not Available... Yet
he_IL: תצוגה מקדימה <em>של</em> "סוגי פוסטים מיוחדים" לא זמין... עדיין

en: Sorry, direct previewing of special post types such as <strong>features</strong> or <strong>boxes</strong> is unavailable. This WordPress functionality is new and rapidly developing, so it should be available soon.
he_IL: מצטערים, צפייה ישירה בסוגים מיוחדים של פוסטים כמו למשל <strong>features</strong> או strong>boxes</strong> לא זמינה. זו פונקציונליות חדשה של וורדפרס שבפיתוח מתמיד אז סביר להניח שתהיה זמינה בקרוב.

en: To preview a &quot;custom post type&quot; just view a page with that &quot;section&quot; on it.
he_IL: לצפייה ב- &quot;סוגים מיוחדים של פוסטים&quot; כנס לעמוד שמכיל פוסט כזה.

en: Sorry, This Page Does not exist.
he_IL: מצטערים, העמוד אליו הגעת אינו קיים.

en: Go
he_IL: המשך

en: home
he_IL: בית

en: or try a search?
he_IL: או נסה חיפוש?

en: Default Area Padding (px)
he_IL: מרווח ברירת מחדל מהצדדים (פיקסלים)

en: If sections are added to full width areas, the area will be givin this default padding.
he_IL: אם מקטעים מתווספים לתוך מקטע הנפרש לכל האורך, מרווח ברירת המחדל מהצדדים יינתן להם.

en: Set Area Padding
he_IL: הגדר מרווח מהצדדים

en: Area Padding (px)
he_IL: מרווח מהצדדים (פיקסלים)

en: Area Padding Bottom (if different)
he_IL: מרווח מלמטה (אם שונה)

en: Area Styling
he_IL: עיצוב

en: Area Theme
he_IL: תבנית עיצוב

en: Area Minimum Height (px)
he_IL: גובה מינימלי (פיקסלים)

en: Area Background
he_IL: תמונת רקע

en: Repeat Background Image
he_IL: חזור על תמונת הרקע

en: Enable Background Parallax
he_IL: אפשר רקע Parallax

en: PopThumb Configuration
he_IL: תצורה

en: Number of Columns for Each Thumb (12 Col Grid)
he_IL: מספר העמודות עבור כל תמונה מוקטנת (הגריד בגודל 12 עמודות)

en: PopThumbs Setup
he_IL: הגדרות

en: Thumb
he_IL: תמונה מוקטנת

en: Text
he_IL: טקסט

en: Image
he_IL: תמונה

en: Author Setup
he_IL: הגדרות מחבר

en: This section uses the author's profile information. Set that in your admin.
he_IL: מקטע זה עושה שימוש במידע מפרופיל העורך. הגדר אותו בלוח הבקרה.

en: Author
he_IL: מחבר

en: Visit Authors Website &rarr;
he_IL: בקר באתר העורך &rarr;

en: Authors Google Profile &rarr;
he_IL: פרופיל Google של העורך &rarr;

en: Read More &raquo;
he_IL: קרא עוד &raquo;

en: <div class='pagination'><span class='desc'>pages:</span><ul>
he_IL: <div class='pagination'><span class='desc'>עמודים:</span><ul>

en: <span class='note'>Tagged with &rarr;</span>
he_IL: <span class='note'> מתוייג עם &rarr;</span>

en: Link To
he_IL: קישור ל-

en: On
he_IL: ב-

en: By
he_IL: על-ידי

en: In
he_IL: בתאריך

en: No results for &quot;%s&quot;
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור &quot;%s&quot;

en: Nothing Found
he_IL: אין תוצאות

en: Try another search?
he_IL: נסה חיפוש אחר?

en: Sorry, what you are looking for isn't here.
he_IL: מצטערים, מה שחיפשת אינו נמצא כאן.

en: Edit Post Content
he_IL: ערוך תוכן הפוסט

en: <i class="icon-edit"></i> Edit Post Info
he_IL: ערוך פוסט

en: This section uses WordPress posts. Edit post information using WordPress admin.
he_IL: מקטע זה עושה שימוש בפוסטים. ערוך פוסטים בלוח הבקרה.

en: Page Title
he_IL: כותרת הדף

en: Layout <span class="spamp">&amp;</span> Config
he_IL: עיצוב <span class="spamp">&amp;</span> תצורה

en: Magazine Layout Mode
he_IL: מצב פריסה של מגזין

en: List Layout Mode
he_IL: רשימת מצבי פריסה

en: Posts Layout Mode
he_IL: מצבי פריסה לפוסטים

en: Number of Full Width Posts? (Mag. Mode)
he_IL: מספר הפוסטים שיוצגו ברוחב מלא? (מגזין)

en: Full Width Posts (Magazine Layout Mode Only)
he_IL: פוסטים ברוחב מלא (מצב פריסה מגזין בלבד)

en: Show Full Post Content
he_IL: הצג את הפוסט באופן מלא

en: Configure Full Width Post Metabar
he_IL: הגדרת Metabar לפוסט ברוחב מלא

en: Post Meta Information
he_IL: המטא-מידע של פוסט

en: Thumbs
he_IL: תמונות מוקטנות

en: Left Justified
he_IL: שמאל עם יישור לשני הצדדים את אורך השורות

en: On Top
he_IL: מעל

en: Left, In Excerpt
he_IL: שמאל, בתקציר

en: Right, In Excerpt
he_IL: ימין, בתקציר

en: Use this option to configure how thumbs will be shown in full-width posts on your blog page.
he_IL: השתמש באפשרות זו כדי לקבוע כיצד תמונות מוקטנות יוצגו בהודעות ברוחב-מלא הודעות בעמוד הבלוג שלך.

en: Hide thumbs?
he_IL: הסתר תמונות מוקטנות?

en: Post Thumbnails
he_IL: תמונות מוקטנות של פוסט

en: Use this option to hide or show thumbs for posts on pages.
he_IL: סמן על-מנת להציג/להסתיר תמונות מוקטנות של פוסטים בעמודים.

en: Excerpts
he_IL: תקצירים

en: Hide excerpts?
he_IL: הסתר תקצירים?

en: Hide Post Excerpt
he_IL: הסתר תקציר פוסט

en: Excerpts are short pieces of content that are shown to give users a preview of a post. Hide them using this option.
he_IL: תקצירים הם קטע מתוך טקסט לצורך תצוגה מקדימה. הסתר אותם באמצעות שימוש באופציה זו.

en: Continue Reading Link Text
he_IL: הטקסט עבור הקישור להמשך קריאה

en: Excerpts <strong>Continue Reading</strong> Text
he_IL: טקסט ל<strong>המשכת קריאה</strong> שבתקציר

en: This text will be used as the link to your full article when viewing articles on your posts page (when excerpts are turned on).
he_IL: טקסט זה ישמש כקישור לכתבה המלאה שלך בעת הצגת כתבות בדף הפוסטים שלך (כאשר תקצירים מופעלים).

en: Number of words.
he_IL: מספר מילים.

en: Excerpt Length
he_IL: אורך התקציר

en: Excerpts are set to 55 words by default.
he_IL: התקציר מכיל 55 מילים כברירת מחדל.

en: Allowed Tags
he_IL: תגיות מורשות

en: Allow Tags in Excerpt
he_IL: אפשר תגיות בתקציר

en: By default WordPress strips all HTML tags from excerpts. You can use this option to allow certain tags. Simply enter the allowed tags in this field. <br/>An example of allowed tags could be: <strong>&lt;p&gt;&lt;br&gt;&lt;a&gt;</strong>. <br/><br/> <strong>Note:</strong> Enter a period <strong>.</strong> to disallow all tags.
he_IL: כברירת מחדל וורדפרס מסיר את כל תגי ה-HTML מתקצירים. באפשרותך להשתמש באפשרות זו כדי לאפשר תגים מסוימים. פשוט הזן את התגים המותרים השדה זה. <br/> דוגמא לתגים מורשים: <strong>&&lt;p&gt;&lt;br&gt;&lt;a&gt;.</strong><br/> <br/> <strong>שים לב:</strong> הזן נקודה <strong>.</strong> כדי לאסור את כל התגים.

en: Search results for
he_IL: תוצאות חיפוש עבור

en: Currently viewing the category:
he_IL: קטגוריה בצפייה:

en: Currently viewing the tag:
he_IL: תגית בצפייה:

en: Posts by:
he_IL: פוסטים על-ידי:

en: From the daily archives:
he_IL: מהארכיון היומי:

en: From the monthly archives:
he_IL: מהארכיון החודשי:

en: From the yearly archives:
he_IL: מהארכיון השנתי:

en: Viewing archives for
he_IL: צפייה בארכיון של

en: ProPricing Configuration
he_IL: תצורה

en: Number of Columns for Each Plan (12 Col Grid)
he_IL: מספר עמודות עבור כל תוכנית (הגריד בגודל 12 עמודות)

en: Pricing Setup
he_IL: הגדרות

en: Column
he_IL: עמודה

en: Price
he_IL: מחיר

en: Before Price Text
he_IL: טקסט לפני המחיר

en: Typically you will add the monetary unit here. E.g. "$"
he_IL: בדרך כלל משתמשים בסימן של מטבע כאן, למשל, "&#8362"

en: After Price Text
he_IL: טקסט אחרי המחיר

en: Typically you will add the recurring amount here. E.g. "/ MO"
he_IL: בדרך כלל משתמשים בתקופה כאן, למשל "/חודש"

en: Sub Text
he_IL: טקסט משני

en: Link URL
he_IL: כתובת קישור

en: Link Text
he_IL: טקסט קישור

en: Button Theme
he_IL: עיצוב לכפתור

en: Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Add each attribute on a new line. Add a "*" in front to add emphasis.
he_IL: הוסף כל מאפיין בשורה חדשה. הוסף "*" להדגשת השורה.

en: Slider Configuration
he_IL: תצורה

en: Select Transition Type
he_IL: בחר סוג מעבר

en: Use Fading Transition
he_IL: עמעום

en: Use Slide/Horizontal Transition
he_IL: גלישה אופקית

en: Use Both Arrow and Slide Control Navigation
he_IL: השתמש הן בחצים והן בפקדי שקופית

en: No Navigation
he_IL: ללא תפריט ניווט

en: Slide Controls Only
he_IL: פקדי שקופית בלבד

en: Arrow Navigation Only
he_IL: חץ ניווט בלבד

en: Animate Slideshow Automatically?
he_IL: הנפש שקופיות אוטומטית?

en: Slides Setup
he_IL: הגדרות

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide Background Image
he_IL: תמונת רקע לשקופית

en: For high resolution, 2000px wide x 800px tall images. (2MB Limit)
he_IL: עבור רזולוציות גבוהות, השתמש בתמונות בגודל 2000px לרוחב ו-800px לגובה (הגבלה של 2מגה)

en: Slide Text
he_IL: טקסט

en: Slide Link URL
he_IL: קישור

en: Slide Text Location
he_IL: מיקום הטקסט בשקופית

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Recent
he_IL: אחרונים

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Popular Posts
he_IL: פוסטים פופולריים

en: Recent Posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Time Per Slide (in Milliseconds)
he_IL: זמן שהייה לשקופית (במילישניות)

en: Slide Transition
he_IL: מעבר שקופית

en: Slide Extra Elements
he_IL: אלמנטים נוספים לשקופית

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Archives
he_IL: ארכיון

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Meta
he_IL: מטא

en: Entries (RSS)
he_IL: רשומות (RSS)

en: Social Settings
he_IL: הגדרות חברתיות

en: Share &rarr;
he_IL: שתף &rarr;

en: Simple Nav Section
he_IL: מקטע SimpleNav

en: The SimpleNav uses WordPress menus. Select one for use.
he_IL: המקטע עושה שימוש בתפריטים של וורדפרס. בחר אחד לשימוש.

en: Select Alignment
he_IL: בחר ישור

en: StarBar Configuration
he_IL: תצורה

en: Number of StarBars to Configure
he_IL: מספר מדדים להגדרה

en: Starbar Total Count (Number)
he_IL: ערך מקסימלי למדדים (מספר)

en: This number will be used to calculate the percent of the bar filled. The StarBar values will be shown as a percentage of this value. Default is 100.
he_IL: באמצעות מספר זה יחושבו האחוזים למילוי פס המדדים. הערכים יוצגו באחוזים ביחס לערך זה. ברירת המחדל היא 100.

en: Starbar Modifier (Text Added to Stats)
he_IL:  מאפיין נתונים מספריים (טקסט שיתווסף לכל נתון מספרי, % כברירת מחדל)

en: This will be added to the stat number.
he_IL: זה יתווסף לנתונים המספריים.

en: Starbar Format
he_IL: פורמט

en: StarBar Title (Optional)
he_IL: כותרת (אופציונלי)

en: Descriptor
he_IL: תיאור

en: Value
he_IL: ערך

en: Shown as a percentage of the StarBar total in the config.
he_IL: מוצג באחוזים ביחס לערך המקסימלי של המדד.

en: Starbar #%s Description
he_IL: תיאור #%s StarBar

en: Starbar #%s Value
he_IL: ערך #%s StarBar

en: StarBar Values
he_IL: ערכים

en: Title (Optional)
he_IL: כותרת (אופציונלי)

en: Text Content
he_IL: תוכן

en: Padding <small>(CSS Shorthand)</small>
he_IL: מרווח מהצדדים <small>(CSS מקוצר)</small>

en: This option uses CSS padding shorthand. For example, use "15px 30px" for 15px padding top/bottom, and 30 left/right.
he_IL: אפשרות זו עושה שימוש ב-CSS מקוצר עבור ריווח מהצדדים. לדוגמא, השתמש ב-"15px 30px" בשביל ריווח של 15 פיקסלים מלמעלה/למטה וריווח של 30 פיקסלים מימין/שמאל.

en: Textbox Font Size
he_IL: גודל הגופן

en: Website Watermark
he_IL: סימן מים של האתר

en: The website watermark is a small version of your logo for your footer. Recommended width/height is 90px.
he_IL: סימן המים של האתר היא תמונה מוקטנת של הלוגו שלך למקטע התחתון של האתר. הגודל המומלץ הוא 90 פיקסלים על 90 פיקסלים.

en: Watermark Image
he_IL: תמונת סימן מים

en: Watermark Link (Blank for None)
he_IL: קישור סימן מים (יש להשאיר ריק אם לינק לא רצוי)

en: Watermark Link alt text
he_IL: טקסט בשהייה מעל סימן המים

en: Build a website with PageLines
he_IL: בנה אתר עם PageLines

en: Hide Watermark
he_IL: הסתר סימן מים

en: Setting Up Social Shares
he_IL: הגדרת שיתופים חברתיים

en: was created with
he_IL: נוצר באמצעות

en: Are you sure?
he_IL: האם אתה בטוח?

en: Refreshing page...
he_IL: מרענן תצוגה...

en: Saving Settings
he_IL: שמירת הגדרות

en: Settings successfully saved! Refreshing page...
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה! מרענן תצוגה...

en: <h3>Turn Off DMS Editor?</h3><p>(Note: Draft mode is disabled when editor is off.)</p>
he_IL: <h3>כיבוי עורך ה-DMS?<p>(שים לב: מצב טיוטא לא פעיל כאשר העורך כבוי)</p></h3>

en: Deactivating...
he_IL: בתהליך נטרול...

en: Editor deactivated! Reloading page.
he_IL: העורך נוטרל! רענון העמוד.

en: Template successfully updated!
he_IL: תבנית העיצוב עודכנה בהצלחה!

en: Refreshing Page
he_IL: מרענן תצוגה

en: Learn more about being a PRO
he_IL: למד עוד על Pro

en: <h4>This capability is pro edition only.</h4>
he_IL: <h4>יכולת זו היא רק עבור משתמשי Pro.</h4>

en: Edit (Pro Only)
he_IL: עריכה (Pro בלבד)

en: <h4>This is a Pro Section</h4>Editing Pro sections requires Pro Membership.<br/>
he_IL: <h4>זהו מקטע Pro</h4>עריכת מקטעי Pro מחייב חברות Pro.<br/>

en: There are no options for this section.
he_IL: אין אפשרויות עבור מקטע זה.

en: No Options
he_IL: אין אפשרויות

en: scope
he_IL: היקף

en: Option
he_IL: אפשרות

en: Refresh for preview.
he_IL: רעונן לתצוגה מקדימה.

en: Syncs with element.
he_IL: מסתנכרן עם אלמנט.

en: Configure Menus
he_IL: הגדרת תפריטים

en: Select Font
he_IL: בחר גופן

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
he_IL: דג סקרן שט לו בים זך ולפתע מצא חבורה נחמדה

en: Type Still Needed
he_IL: סוג עדיין נדרש

en: global site options
he_IL: אפשרויות אתר כללית

en: local page options
he_IL: אפשרויות אתר מקומיות

en: <h3>Are you sure?</h3><p>This will reset <strong>%s</strong> to their defaults.<br/>(Once reset, this will still need to be published live.)</p>
he_IL: <h3>האם אתה בטוח?</h3><p>זה יאפס את <strong>%s</strong> להגדרות ברירת המחדל שלהן. <br/>(לאחר האיפוס, יש לפרסם את השינויים)</p>

en: <span class='btn btn-mini btn-info'>Page Templates</span>&nbsp;
he_IL: <span class='btn btn-mini btn-info'> תבניות עמוד</span>&nbsp;

en: <span class='btn btn-mini btn-info'>Global Options</span>&nbsp;
he_IL: <span class='btn btn-mini btn-info'>אפשרויות כלליות</span>

en: Resetting Options
he_IL: מאפס אפשרויות

en: Successfully Reset. Refreshing page
he_IL: אופס בהצלחה. מרענן תצוגה

en: Successfully Imported. Refreshing page
he_IL: יובא בהצלחה. מרענן תצוגה

en: Flushing Caches
he_IL: מנקה Cache

en: Success! Refreshing page
he_IL: הצלחה! מרענן תצוגה

en: Exporting Options
he_IL: אפשרויות ייצוא

en: <h3>Settings Imported</h3>
he_IL: <h3>הגדרות מיובאות</h3>

en: Imported Settings
he_IL: הגדרות מיובאות

en: Importing
he_IL: ייבוא

en: Upload Image
he_IL: העלה תמונה

en: Saving.
he_IL: שמירה.

en: Successfully saved! Refreshing page...
he_IL: נשמר בהצלחה! מרענן תצוגה...

en: Reloading and Registering Sections
he_IL: טעינה מחדש ורישום מקטעים

en: Sections reloaded. Refreshing page!
he_IL: המקטעים נטענו מחדש. מרענן תצוגה!

en: Loading
he_IL: בטעינה

en: Loading Template
he_IL: טעינת תבנית עיצוב

en: Successfully Loaded. Refreshing page
he_IL: נטען בהצלחה. מרענן תצוגה

en: Deleting Template
he_IL: מחיקת תבנית עיצוב

en: Saving Template
he_IL: שמירת תבנית עיצוב

en: Successfully Saved. Refreshing page
he_IL: נשמר בהצלחה! מרענן תצוגה

en: Updating Template
he_IL: עדכון תבנית עיצוב

en: Activating Theme
he_IL: ערכת נושא בתהליך הפעלה

en: Successfully Activated. Refreshing page
he_IL: הופעל בהצלחה! מרענן תצוגה...

en: <h3>Activate Theme Preview?</h3> <p>This will activate a theme preview sitewide.<br/>(while in draft mode)</p>
he_IL: <h3>הפעל תצוגה מקדימה לערכת נושא?</h3><p>זה יפעיל תצוגה מקדימה לערכת נושא בכל האתר.<br/>(במצב טיוטא)</p>

en: Loading Theme Preview
he_IL: טעינת תצוגה מקדימה של ערכת נושא

en: Activate
he_IL: הפעל

en: Drag Thumb to Page
he_IL: גרור תמונה מוקטנת לעמוד

en: Description
he_IL: תיאור

en: Drag This
he_IL: גרור את זה
