PageLines DMS - en to sl_SI translation catalogue (126 entries)

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentiranje je onemogočeno.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sl_SI: Ta objava je zaščitena. Vnesite geslo, da bi videli komentarje.

en: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Older Comments
sl_SI: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Starejši komentarji

en: Newer Comments <span class='meta-nav'>&rarr;</span>
sl_SI: Novejši komentarji <span class='meta-nav'>&rarr;</span>

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
sl_SI: <div class='config-error'><h2>Napaka verzije PHP</h2>Kot kaže uporabljate PHP verzije: <strong>%s</strong>. Da bi uporabljali ta sistem potrebujete PHP verzije <strong>5.0</strong> ali boljše...<br/><br/> A ne skrbite! Naročite svojemu gostitelju hitro posodobitev.</div>

en: Your Account
sl_SI: Vaš račun

en: Getting Started
sl_SI: Začetki

en: Deactivate
sl_SI: Deaktiviraj

en: Unsupported file type!
sl_SI: Nepodprt tip datoteke!

en: Upload Error: %s
sl_SI: Napaka med nalaganjem: %s

en: Select This Image For Option
sl_SI: Izberi to sliko za opcijo

en: Media Library
sl_SI: Medijska knjižnica

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Clone
sl_SI: Kloniraj

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Background Image
sl_SI: Slika ozadja

en: Repeat Horizontally
sl_SI: Ponovi horizontalno

en: Repeat Vertically
sl_SI: Ponovi vertikalno

en: Set Background Attachment
sl_SI: Nastavi prilogo ozadja

en: Scroll
sl_SI: Premik

en: Fixed
sl_SI: Fiksn

en: Global Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Your Twitter Username
sl_SI: Twitter uporabniško ime

en: Twitter Integration
sl_SI: Vgradnja Twitterja

en: This places your Twitter feed on the site. Leave blank if you want to hide or not use.
sl_SI: To postavi Twitter feed na vašo stran. Pustite prazno če tega ne želite.

en: Your Facebook Page Name
sl_SI: Ime Facebook strani

en: Facebook Page
sl_SI: Facebook stran

en: Enter the name component of your Facebook page URL. (For example, what comes after the facebook url: www.facebook.com/[name])
sl_SI: Vnesite ime vaše Facebook strani (Na primer, kar stoji za facebook URLjem: www.facebook.com/[ime])

en: Page Templates
sl_SI: Predloge strani

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Typography
sl_SI: Tipografija

en: Extra Fonts
sl_SI: Dodatni fonti

en: Featured
sl_SI: Aktualno

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Free!
sl_SI: Brezplačno!

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: <h2>Unable to fetch from API</h2>
sl_SI: <h2>Ni bilo mogoče pridobiti iz API</h2>

en: <span class='editpage sc'>Edit</span>
sl_SI: <span class='editpage sc'>Uredi</span>

en: Tagged With:
sl_SI: Označeno z:

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: Add Comment
sl_SI: Dodaj komentar

en: <span class='num'>1</span> Comment
sl_SI: <span class='num'>1</span> komentar

en: <span class='num'>%</span> Comments
sl_SI: <span class='num'>%</span> komentarjev

en: Visit %s&#8217;s website
sl_SI: Obišči spletno stran osebe %s&#8217;

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: View
sl_SI: Poglej

en: %s/* CSS was compiled at %s and took %s seconds using %sMB of unicorn dust%s.*/
sl_SI: %s/* CSS je bil zbran ob %s in je rabil %s sekund ter %sMB samorogovega prahu%s.*/

en: LESS Compile error!
sl_SI: Napaka pri zbiranju LESS!

en: Error in %s Less code: %s
sl_SI: Napaka v %s Less koda: %s

en: edit
sl_SI: uredi

en: Google Profile URL
sl_SI: URL Google profila

en: Configure %s <i class="icon-arrow-right"></i>
sl_SI: Nastavi %s <i class="icon-arrow-right"></i>

en: Configure this section
sl_SI: Nastavi ta oddelek

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Tags
sl_SI: Oznake

en:  / View All
sl_SI: / Poglej vse

en:  / View Blog
sl_SI: / Poglej blog

en: View
sl_SI: Poglej

en: Select Button Color
sl_SI: Izberi barvo gumba

en: Blue
sl_SI: Modra

en: Orange
sl_SI: Oranžna

en: Red
sl_SI: Rdeča

en: Green
sl_SI: Zelena

en: Light Blue
sl_SI: Svetlo modra

en: Grey
sl_SI: Siva

en: The Hero!
sl_SI: Hero!

en: Now just set up your Hero section options
sl_SI: Zdaj nastavite še možnosti Hero oddelka

en: More
sl_SI: Več

en: NavBar
sl_SI: Navigacija

en: Sorry, This Page Does not exist.
sl_SI: Ta stran ne obstaja

en: Go
sl_SI: Pojdi

en: home
sl_SI: domov

en: or try a search?
sl_SI: ali pa poskusi z iskanjem

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Visit Authors Website &rarr;
sl_SI: Obišči avtorjevo spletno stran

en: Authors Google Profile &rarr;
sl_SI: Avtorjev Google profil &rarr;

en: Read More &raquo;
sl_SI: Beri dalje &raquo;

en: <div class='pagination'><span class='desc'>pages:</span><ul>
sl_SI: <div class='pagination'><span class='desc'>strani:</span><ul>

en: <span class='note'>Tagged with &rarr;</span>
sl_SI: <span class='note'>Označeno z &rarr;</span>

en: Link To
sl_SI: Povezava na

en: On
sl_SI: Dne

en: By
sl_SI: Objavil

en: In
sl_SI: v kategorije

en: No results for &quot;%s&quot;
sl_SI: Ni rezultatov za &quot;%s&quot;

en: Nothing Found
sl_SI: Ni rezultatov

en: Try another search?
sl_SI: Poskusi z drugim iskanjem?

en: Sorry, what you are looking for isn't here.
sl_SI: Nisem našel željenega

en: Edit Post Content
sl_SI: Uredi vsebino prispevka

en: <i class="icon-edit"></i> Edit Post Info
sl_SI: <i class="icon-edit"></i> Uredi informacije prispevka

en: This section uses WordPress posts. Edit post information using WordPress admin.
sl_SI: Ta oddeleke uporablja WordPress objave. Uredi informacije o prispevku prek nadzorne plošče.

en: Page Title
sl_SI: Ime strani

en: Search results for
sl_SI: Rezultati iskanja za

en: Currently viewing the category:
sl_SI: Trenutno iščem v kategoriji:

en: Currently viewing the tag:
sl_SI: Trenutno iščem po oznaki:

en: Posts by:
sl_SI: Objave avtorja:

en: From the daily archives:
sl_SI: Iz arhiva za dan:

en: From the monthly archives:
sl_SI: Iz arhiva za mesec:

en: From the yearly archives:
sl_SI: Iz arhiva za leto:

en: Viewing archives for
sl_SI: Ogled arhivov za

en: ProPricing Configuration
sl_SI: Konfiguracija ProPricing

en: Slider Configuration
sl_SI: Konfiguracija drsnikov

en: Popular
sl_SI: Priljubljeno

en: Recent
sl_SI: Nedavno

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Popular Posts
sl_SI: Priljubljeni prispevki

en: Recent Posts
sl_SI: Nedavni prispevki

en: Time Per Slide (in Milliseconds)
sl_SI: Čas drsnika (v milisekundah)

en: Read More
sl_SI: Beri dalje

en: Archives
sl_SI: Arhiv

en: Share &rarr;
sl_SI: Deli &rarr;

en: Website Watermark
sl_SI: Vodni žig spletišča

en: Watermark Image
sl_SI: Slika za vodni žig

en: Watermark Link (Blank for None)
sl_SI: Povezava vodnega žiga (pusti prazno, če tega ne želiš)

en: Watermark Link alt text
sl_SI: Nadomestno besedilo za vodni žig

en: Build a website with PageLines
sl_SI: Zgradi spletno stran z PageLines

en: Hide Watermark
sl_SI: Skrij vodni žig

en: Setting Up Social Shares
sl_SI: Nastavitev družabnega deljenja

en: To set up social, you need to set your global social user names under "options" > "social &amp; local"<br/><br/> After you have done that, these values will fill automatically.
sl_SI: Za nastavitev družabnih omrežij morate nastaviti globalna uporabniška imena za socialna omrežja pod "Nastavitve" > "Družabno & lokalno" <br/><br/> Vse bo nastavljeno avtomatsko.

en: was created with
sl_SI: je bila ustvarjena z

en: Are you sure?
sl_SI: Si prepričan?

en: Select Font
sl_SI: Izberi font

en: Upload Image
sl_SI: Naloži sliko

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj
