PageLines DMS - en to pl translation catalogue (166 entries)

en: Comments are closed.
pl: Komentarze są zamknięte.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź hasło, aby zobaczyć komentarze.

en: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Older Comments
pl: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Starsze komentarze

en: Newer Comments <span class='meta-nav'>&rarr;</span>
pl: Nowsze komentarze <span class='meta-nav'>&rarr;</span>

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
pl: <div class='config-error'><h2>Problem z wersją PHP</h2>Wygląda na to, że używasz wersji PHP: <strong>%s</strong>. Aby uruchomić tą platformę potrzeba PHP <strong>5.0</strong> lub lepiej...<br/><br/> Nie martw się jednak! Wystarczy skontaktować się z Twoim dostawcą hostingu co do szybkiej modernizacji.</div>

en: Your Account
pl: Twoje konto

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Deactivate
pl: Deaktywuj

en: PageLines Forum
pl: Forum PageLines

en: Unsupported file type!
pl: Nieobsługiwany typ pliku!

en: Upload Error: %s
pl: Błąd podczas przesyłania: %s

en: Select This Image For Option
pl: Wybierz ten obrazek dla opcji

en: Media Library
pl: Mediateka

en: Delete
pl: Usuń

en: Clone
pl: Klonuj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Page Background Image
pl: Obrazek tła strony

en: Background Image Settings
pl: Ustawienia obrazka tła

en: Fit image to page?
pl: Dopasować obrazek do strony?

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie tła

en: Repeat Horizontally
pl: Powtórz poziomo

en: Repeat Vertically
pl: Powtórz pionowo

en: Vertical Background Position in Percent
pl: Pionowa pozycja tła w procentach

en: Horizontal Background Position in Percent
pl: Pozioma pozycja tła w procentach

en: Set Background Attachment
pl: Ustaw załącznik tła

en: Scroll
pl: Przewiń

en: Fixed
pl: Naprawiono

en: Global Settings
pl: Ustawienia globalne

en: Export DMS Config
pl: Eksportuj konfigurację DMS

en: Import DMS Config
pl: Importuj konfigurację DMS

en: Select Layout Mode
pl: Wybierz tryb układu

en: Layout Mode
pl: Tryb układu

en: Select Layout Display
pl: Wybierz układ strony

en: Display Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Select Primary Navigation Menu
pl: Wybierz główne menu nawigacji

en: Select Secondary Navigation Menu
pl: Wybierz drugorzędne menu nawigacji

en: This will be shown subtly in areas throughout the site and in your mobile menu.
pl: To pojawi się subtelnie w miejscach w całej witrynie i w menu w Twoim telefonie komórkowym.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Site Homepage
pl: Strona domowa witryny

en: Manage Permalinks
pl: Zarządzaj odnośnikami bezpośrednimi - permalinkami

en: Manage Menus
pl: Zarządzaj menu

en: Manage Widgetized Areas
pl: Zarządzaj polami Widgetów

en: Site Settings
pl: Ustawienia witryny

en: Manage Extensions
pl: Zarządzaj rozszerzeniami

en: Debug Enabled
pl: Tryb Debug włączony

en: Favicon Image
pl: Obrazek Favicona

en: Login Page Image
pl: Zdjęcie strony logowania

en: Your Twitter Username
pl: Twoja nazwa użytkownika na mikroblogu Twitter

en: Twitter Integration
pl: Integracja Twittera

en: Your Facebook Page Name
pl: Twoja nazwa strony na Facebook

en: Facebook Page
pl: Strona Facebook

en: Your Facebook App ID
pl: Twój Facebook App ID

en: Add your Facebook Application ID here.
pl: Dodaj Twój Facebook Application ID tutaj.

en: Website Hashtag
pl: Hashtag witryny

en: Enable debug?
pl: Włączyć tryb 'debug' ?

en: This information can be useful in the forums if you have a problem. %s
pl:  Jeśli masz problem, informacje te mogą być przydatne na forum. %s

en: Enter Partner Link
pl: Podaj link partnerski

en: Reset Global Site Settings
pl: Zresetuj globalne ustawienia witryny

en: <i class="icon-undo"></i> Reset Current Page Settings
pl: <i class="icon-undo"></i> Zresetuj bieżące ustawienia strony

en: Reset Current Page Settings
pl: Zresetuj bieżące ustawienia strony

en: Standard Options
pl: Opcje standardowe

en: Page Templates
pl: Szablony strony

en: Default
pl: Domyślnie

en: Load PageLines Template
pl: Załaduj szablon PageLines

en: (no parent)
pl: (brak elementu nadrzędnego)

en: Parent Page
pl: Strona nadrzędna

en: Page Order
pl: Kolejność stron

en: Typography
pl: Typografia

en: Primary Text
pl: Główny tekst

en: PageLines Store
pl: Sklep PageLines

en: Featured
pl: Wyróżnione

en: Search
pl: Poszukaj

en: Free!
pl: Za darmo!

en: Settings
pl: Ustawienia

en: <h2>Unable to fetch from API</h2>
pl: <h2>Nie można pobrać z API</h2>

en: <span class='editpage sc'>Edit</span>
pl: <span class='editpage sc'>Edytuj</span>

en: Tagged With:
pl: Otagowane za pomocą:

en: Type:
pl: Typ:

en: Add Comment
pl: Dodaj komentarz

en: <span class='num'>1</span> Comment
pl: <span class='num'>1</span> Odpowiedź

en: <span class='num'>%</span> Comments
pl: <span class='num'>%</span> Odpowiedzi

en: Visit %s&#8217;s website
pl: Odwiedź %s&#8217;s witrynę

en: Close
pl: Zamknij

en: Add New
pl: Dodaj nową

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Podgląd

en: LESS Compile error!
pl: LESS Błąd kompilowania!

en: (Pro Edition Only)
pl: (Jedynie edycja Pro)

en: edit
pl: edytuj

en: Google Profile URL
pl: URL profilu Google

en: Configure %s <i class="icon-arrow-right"></i>
pl: Skonfiguruj %s <i class="icon-arrow-right"></i>

en: Configure this section
pl: Skonfiguruj tą sekcję

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Tags
pl: Tagi

en: More Info
pl: Więcej informacji

en: Max Number of Posts Shown
pl: Maksymalna ilość pokazanych postów

en: Flipper Title
pl: Tytuł Flippera

en: Options to control the text and link in the Flipper title.
pl: Opcji, aby kontrolować tekst i link w tytule Flippera.

en: Flipper Title Text
pl: Tekst tytułu Flippera

en: Hide Title Link?
pl: Ukryj link tytułu?

en: Flipper Meta
pl: Meta Flippera

en: Total Posts Loaded
pl: Liczba postów załadowanych

en: Meta Key
pl: Klucz meta

en: Meta Key Value
pl: Wartość klucza meta

en: Only applies for standard blog posts.
pl: Odnosi się tylko do standardowych postów bloga.

en: Additional Post Selection
pl: Dodatkowy wybór posta

en:  / View All
pl:  / Zobacz wszystkie

en:  / View Blog
pl:  / Zobacz Blog

en: View
pl: Podgląd

en: Hero Settings
pl: Ustawienia Hero

en: Subtext
pl: Podtekst

en: Hero Image
pl: Obrazek Hero

en: Upload Custom Image
pl: Prześlij niestandardowy obrazek

en: Content Widths
pl: Szerokości zawartości

en: Text Area Width
pl: Szerokość obszaru tekstu

en: Image Area Width
pl: Szerokość obszaru obrazka

en: Open link in new window
pl: Otwórz link w nowym oknie

en: Select Button Color
pl: Wybierz kolor przycisku

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Red
pl: Czerwony

en: Green
pl: Zielony

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: Grey
pl: Szary

en: The Hero!
pl: Bohater!

en: Select Format
pl: Wybierz format

en: Highlight Format
pl: Format wyróżniania

en: Image on top of text
pl: Obrazu na górze tekstu

en: Image on bottom of text
pl: Obrazek na dole tekstu

en: No text, just the image
pl: Żadnego tekstu, tylko obrazek

en: Highlight Text
pl: Uwypuklij tekst

en: Highlight Header Text (Optional)
pl: Podświetl tekst nagłówka (opcjonalne)

en: Highlight Subheader Text (Optional)
pl: Podświetl tekst podnagłówka (Opcjonalne)

en: Highlight Image and Format
pl: Uwypuklij obrazek i format

en: Upload Splash Image
pl: Prześlij obrazek Splash

en: Add frame to image?
pl: Dodać ramkę do obrazka?

en: iBox Configuration
pl: Konfiguracja iBox

en: Number of iBoxes to Configure
pl: Liczba iBoxów do konfiguracji

en: Images
pl: Zdjęcia

en: Text Only, No Media
pl: Tekst tylko, żadnych mediów

en: Media on Top
pl: Media na górze

en: Media at Left
pl: Media na lewo

en: iBox Title
pl: Tytuł iBox

en: iBox Text
pl: Tekst iBox

en: More
pl: Więcej

en: Text on top of button
pl: Tekst na przycisku

en: Text on Button
pl: Tekst na przycisku

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Call to action!
pl: Wezwij do działania!

en: Upload custom image
pl: Prześlij obrazek niestandardowy

en: Author
pl: Autor

en: Read More &raquo;
pl: Przeczytaj więcej &raquo;

en: <div class='pagination'><span class='desc'>pages:</span><ul>
pl: <div class='pagination'><span class='desc'>strony:</span><ul>

en: No results for &quot;%s&quot;
pl: Brak wyników dla &quot;%s&quot;

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Try another search?
pl: Spróbować wyszukać jeszcze raz?

en: Sorry, what you are looking for isn't here.
pl: Wybacz, nie ma tutaj tego, czego szukasz.

en: Left Justified
pl: Wyrównanie do lewej

en: This text will be used as the link to your full article when viewing articles on your posts page (when excerpts are turned on).
pl: Ten tekst będzie służyć jako odnośnik do pełnego artykułu podczas przeglądania artykułów na Twojej stronie z postami (gdy fragmenty są włączone).

en: Archives
pl: Archiwum

en: Website Watermark
pl: Znak wodny strony

en: Are you sure?
pl: Masz pewność?

en: Select Font
pl: Wybierz czcionkę

en: Upload Image
pl: Załaduj zdjęcie

en: Activate
pl: Aktywuj
