PageLines DMS - en to sv_SE translation catalogue (7 entries)

en: Comments are closed.
sv_SE: Kommentarer är stängda

en: <span class='num'>%</span> Comments
sv_SE: <span class='num'> %</span> Kommentarer

en: Popular
sv_SE: Populära

en: Recent
sv_SE: De senaste

en: Comments
sv_SE: Kommentarer

en: Popular Posts
sv_SE: Populära inlägg

en: Recent Posts
sv_SE: Senaste inläggen
