PageLines DMS - en to nl translation catalogue (568 entries)

en:  / View All
nl: / Bekijk Alles

en:  / View Blog
nl: / Bekijk Blog

en:  Add/Update Account Info
nl: Account gegevens toevoegen/bijwerken

en:  Current
nl: Huidig

en:  Lifetime
nl: Levensduur

en:  Text
nl: Tekst

en:  Your Karma
nl: Uw Karma

en:  found for
nl: gevonden voor

en:  this is the end of the world.... >>
nl: dit is het einde van de wereld.... >>

en: "Full" display mode allows areas to be the full width of the window, with content width sections.<br/><br/> "Boxed" mode contains everything in a central content box. Boxed mode is ideal for use with background images.
nl: "Volledige" display modus staat gebieden toe om de volledige breedte van het venster te gebruiken, met content breedte secties.<br/><br/> "Boxed" modus bevat alles in een centrale box. Boxed modus is ideaal om te gebruiken met achtergrond afbeeldingen.

en: %s/* CSS was compiled at %s and took %s seconds using %sMB of unicorn dust%s.*/
nl: %s/* CSS werd samengesteld in %s en het duurde %s seconden en gebruikte %sMB 'of unicorn dust'%s.*/

en: &larr; Previous Entries
nl: &larr; Vorige Berichten

en: (Pro Edition Only)
nl: (Alleen in de pro editie)

en: (no parent)
nl: (geen bovenliggende)

en: <div class='config-error'><h2>PHP Version Problem</h2>Looks like you are using PHP version: <strong>%s</strong>. To run this framework you will need PHP <strong>5.0</strong> or better...<br/><br/> Don't worry though! Just check with your host about a quick upgrade.</div>
nl: <div class = 'config-fout'><h2>PHP-versie probleem</h2>Het lijkt er op dat u PHP-versie: <strong>%s</strong> gebruikt. Om dit framework te draaien heeft u PHP-versie <strong>5.0</strong> of hoger nodig... <br/> <br/> Neem contact op met uw webhost voor een upgrade.</div>

en: <div class='pagination'><span class='desc'>pages:</span><ul>
nl: <div class='pagination'><span class='desc'>pagina's:</span><ul>

en: <h2>Unable to fetch from API</h2>
nl: <h2>Kan de informatie niet ophalen via de API</h2>

en: <i class="icon-edit"></i> Edit Post Info
nl: <i class="icon-edit"></i> Wijzig Bericht Info

en: <i class="icon-trash"></i> Flush Caches
nl: <i class="icon-trash"></i> Cache leegmaken

en: <i class="icon-undo"></i> Reset Current Page Settings
nl: <i class="icon-undo"></i> Huidige Pagina Instellingen Resetten

en: <i class="icon-undo"></i> Reset Global Settings
nl: <i class="icon-undo"></i> Algemene Instellingen Resetten

en: <i class='icon-random'></i> Drag to Add
nl: <i class='icon-random'></i> Sleep om toe te voegen

en: <p>Add additional <a href="http://www.google.com/fonts" target="_blank">Google fonts</a> to your sites using this option.</p><p>For example, to add "Yellowtail" and "Lato Bold" you would enter: <strong>Yellowtail|Lato:700</strong>.</p><p> You can then reference these fonts in custom CSS.</p>
nl: <p>Voeg extra <a href="http://www.google.com/fonts" target="_blank">Google Lettertypes</a> aan uw site toe met deze optie.</p><p>Bijvoorbeeld, om "Yellowtail" en "Lato Bold" toe te voegen, voert u hier in: <strong>Yellowtail|Lato:700</strong>.</p><p> U kunt daarna refereren aan deze lettertypes in uw aangepaste CSS.</p>

en: <span class='editpage sc'>Edit</span>
nl: <span class='editpage sc'>Wijzig</span>

en: <span class='meta-nav'>&larr;</span> Older Comments
nl: <span class='meta-nav'> &larr;</span> Oudere reacties

en: <span class='note'>Tagged with &rarr;</span>
nl: <span class='note'>Getagged met &rarr;</span>

en: <span class='num'>%</span> Comments
nl: <span class='num'>%</span> Reacties

en: <span class='num'>1</span> Comment
nl: <span class='num'>1</span> Reactie

en: <strong>Note:</strong> Both the current page's local settings and section configurations will be saved.
nl: <strong>Let op:</strong> Zowel de lokale instellingen van de huidige pagina als de sectie configuraties worden opgeslagen.

en: <strong>Note</strong><br/> Post types for this section must have "featured images" enabled and be public.<br/><strong>Tip</strong><br/> Use a plugin to create custom post types for use with Flipper.
nl: <strong>Let op</strong><br/> Bericht Typen voor deze sectie moeten uitgelichte afbeeldingen ingeschakeld hebben en publiek zijn.<br/><strong>Tip</strong><br/> Gebruik een plug-in om Bericht Typen te gebruiken in combinatie met Flipper.

en: <ul class='inline-list'>Please select a nav menu for this area in the <a href='%s'>WordPress menu admin</a>.</ul>
nl: <ul class='inline-list'>Selecteer alstublieft een nav menu voor dit gebied in de <a href='%s'>WordPress menu admin</a>.</ul>

en: A page template designed to quickly and concisely show off key features or points. (RevSlider, iBoxes, Flipper)
nl: Een pagina sjabloon, ontworpen om snel en kort belangrijke functies of punten te laten zien. (RevSlider, iBoxes, Flipper)

en: A simple page design with highlight section and postloop (content).
nl: Een simpel pagina ontwerp met highlight sectie en postloop (content).

en: Actions
nl: Acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate dropdowns on hover.
nl: Activeer dropdowns bij hover.

en: Active Template
nl: Actief sjabloon

en: Add Comment
nl: Reactie toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe Toevoegen

en: Add Widgets &rarr;
nl: Widgets Toevoegen &rarr;

en: Add a class of 'prettyprint' to code or pre tags, or optionally use the [pl_codebox] shortcode. Wrap the codebox shortcode using [pl_raw] if Wordpress inserts line breaks.
nl: Voeg een 'prettyprint' klasse toe aan de code of <pre> tags, of gebruik eventueel de [pl_codebox] shortcode. Voeg de codebox in een shortcode, gebruik daarvoor [pl_raw], als Wordpress regeleinden invoegt.

en: Add account to configure PageLines APIs, karma system and store access.
nl: Voeg account toe om PageLines API's te configureren, karma systeem en winkel toegang.

en: Add each attribute on a new line. Add a "*" in front to add emphasis.
nl: Voeg elk attribuut in op een nieuwe regel. Voeg een "*" toe aan het begin om te benadrukken.

en: Add emails (Comma separated)
nl: E-mailadressen toevoegen (gescheiden door komma's)

en: Add extra Revolution Slider markup here. Rev slider is based on Revolution Slider, a jQuery plugin. It supports a wide array of functionality including video embeds and additional transitions if you can handle HTML. Check out the <a href="http://www.orbis-ingenieria.com/code/documentation/documentation.html" target="_blank">docs here</a>.
nl: Voeg hier extra Revolution Slider markup toe. Rev slider is gebaseerd op Revolution Slider, een jQuery plugin. Het ondersteunt een reeks van functionaliteit, inclusief video embedden en additionele overgangen als u HTML begrijpt. Bekijk de <a href="http://www.orbis-ingenieria.com/code/documentation/documentation.html" target="_blank">documentatie hier</a>.

en: Add frame to image?
nl: Een frame aan de afbeelding toevoegen?

en: Add text to the NavBar to serve as a title, but only displayed on small screens.
nl: Voeg tekst als titel toe aan de NavBar. Deze wordt uitsluitend op kleine schermen getoond.

en: Add the main header text for the highlight section.
nl: Voeg de algemene header tekst toe voor de highlight sectie.

en: Add your Facebook Application ID here.
nl: Vul uw Facebook applicatie ID hier in.

en: Additional Post Selection
nl: Additionele Bericht Selectie

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Align Center (Default)
nl: Centreren (Standaard)

en: Align Left
nl: Links Uitlijnen

en: Align Menu Right? (Defaults Left)
nl: Menu Rechts Uitlijnen? (Standaard is Links)

en: Align Right
nl: Rechts Uitlijnen

en: Allow Tags in Excerpt
nl: Sta Labels toe in uittreksel

en: Allowed Tags
nl: Toegestane Labels

en: Animate Slideshow Automatically?
nl: Animeer Slideshow Automatisch?

en: Applies a fixed navigation bar to the top of your site
nl: Voegt een vaste navigatie bar bovenaan uw site toe

en: Applies text to NavBar on small screens. Not available on Fixed NavBar
nl: Voegt tekst toe aan NavBar op kleine schermen. Niet beschikbaar voor Vaste NavBar

en: Archives
nl: Archieven

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Area Background
nl: Gebied - Achtergrond

en: Area Minimum Height (px)
nl: Gebied - Minimum Hoogte (px)

en: Area Padding (px)
nl: Gebied Padding (px)

en: Area Padding Bottom (if different)
nl: Gebied - Padding Bottom (indien afwijkend)

en: Area Styling
nl: Gebied - Styling

en: Area Theme
nl: Gebied - Thema

en: Arrow Navigation Only
nl: Alleen Pijl Navigatie

en: Author
nl: Auteur

en: Author Setup
nl: Auteur Instellingen

en: Authors Google Profile &rarr;
nl: Het Google Profiel van de Auteur &rarr;

en: Background Image
nl: Achtergrondafbeelding

en: Background Image Settings
nl: Achtergrondafbeelding instellingen

en: Background Repeat
nl: Achtergrond herhaling

en: Base Color
nl: Base Kleur

en: Base Font Size
nl: Base Lettertype Grootte

en: Black (Default)
nl: Zwart (Standaard)

en: Blue
nl: Blauw

en: Build a website with PageLines
nl: Bouw een website met PageLines

en: Button Color
nl: Kleur van de Button

en: Button link destination (URL - Required)
nl: Button link bestemming (URL - Vereist)

en: By
nl: Door

en: By default WordPress strips all HTML tags from excerpts. You can use this option to allow certain tags. Simply enter the allowed tags in this field. <br/>An example of allowed tags could be: <strong>&lt;p&gt;&lt;br&gt;&lt;a&gt;</strong>. <br/><br/> <strong>Note:</strong> Enter a period <strong>.</strong> to disallow all tags.
nl: Standaard verwijdert WordPress alle HTML tags uit uittreksels. U kunt deze optie gebruiken om bepaalde tags toe te staan. Voer eenvoudigweg de toegestane tags in. <br/>Een voorbeeld van toegestane tags kan zijn: <strong>&lt;p&gt;&lt;br&gt;&lt;a&gt;</strong>. <br/><br/> <strong>Let op:</strong> Voer een punt <strong>.</strong> in om alle tags tegen te houden.

en: Calendar
nl: Kalender

en: Callout Format
nl: Callout Formaat

en: Callout Text
nl: Callout Tekst

en: Categories
nl: Categorieen

en: Choose a Wordpress menu to display (optional)
nl: Kies een WordPress Menu om te laten zien (optioneel)

en: Choose between two magazine or blog layout mode. <br/><br/> <strong>Magazine Layout Mode</strong><br/> Magazine layout mode makes use of post <strong>clips</strong>. These are summarized excerpts shown at half the width of the main content column.<br/>  <strong>Note:</strong> There is an option for showing <strong>full-width</strong> posts on your main <strong>posts</strong> page.<br/><br/><strong>List Layout Mode</strong><br/> This is your classical post list layout. Posts span the entire width of the main content column.
nl: Kies tussen twee magazine of blog layout modus. <br/><br/> <strong>Magazine Layout Modus</strong><br/> Magazine layout modus maakt gebruik van bericht <strong>clips</strong>. Deze zijn samengevatte uittreksels die worden getoond op halve breedte van de hoofd content kolom.<br/>  <strong>Let op:</strong> Er is een optie om <strong>volledige-breedte</strong> berichten te laten zien op uw hoofd <strong>berichten</strong> pagina.<br/><br/><strong>Lijst Layout Modus</strong><br/> Dit is een klassieke berichten lijst layout. Berichten nemen de volledige breedte in van de hoofd content kolom.

en: Clear all CSS/LESS cached data.
nl: Alle CSS/LESS cache data opschonen.

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Close
nl: Sluiten

en: Column Site Description
nl: Kolom Site Omschrijving

en: Columnizer Configuration
nl: Columnizer Configuratie

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments are closed.
nl: Reageren is niet mogelijk.

en: Components
nl: Componenten

en: Configure %s <i class="icon-arrow-right"></i>
nl: Configureer %s <i class="icon-arrow-right"></i>

en: Configure Clip Metabar
nl: Configureer Clip Metabar

en: Configure Full Width Post Metabar
nl: Configureer Volledige Breedte Bericht Metabar

en: Configure Options for NavBars
nl: Configureer Opties voor NavBars

en: Configure the typography for the text headers across your site.
nl: Configureer de typografie voor alle kopteksten van uw site.

en: Configure this section
nl: Deze sectie configureren

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Content Widths
nl: Content Breedtes

en: Continue Reading Link Text
nl: Lees Meer link tekst

en: Control various appearance options for the NavBars
nl: Beheer verschillende mogelijkheden voor het uiterlijk van de NavBars

en: Current Install Class
nl: Klasse huidige installatie

en: Currently viewing the category:
nl: Momenteel bekijkt u de categorie:

en: Currently viewing the tag:
nl: Momenteel bekijkt u de tag:

en: Custom Design
nl: Aangepast ontwerp

en: Custom Javascript or Header HTML
nl: Aangepaste JavaScript of Header HTML

en: Custom LESS/CSS
nl: Eigen LESS/CSS

en: Custom Scripts
nl: Eigen scripts

en: DMS Documentation
nl: DMS documentatie

en: DMS Header Scripts Fallback
nl: DMS Header Scripts terugvalmogelijkheid

en: DMS LESS Fallback
nl: DMS LESS terugvalmogelijkheid

en: DMS Page Setup
nl: DMS Pagina Set-up

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Debug Enabled
nl: Foutopsporing ingeschakeld

en: Default
nl: Standaard

en: Default Area Padding (px)
nl: Standaard Gebied Padding (px)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete This Template
nl: Dit sjabloon verwijderen

en: Descriptor
nl: Omschrijver

en: Direct Previewing <em>of</em> &quot;Special Post Types&quot; Not Available... Yet
nl: Direct Previewen <em>van</em> &quot;Speciale Bericht Typen&quot; Is nog niet beschikbaar...

en: Disable Media Vertical Centering?
nl: Verticale Centrering van Media Uitschakelen?

en: Display Mode
nl: Weergavemodus

en: Drag on to page to add
nl: Sleep naar de pagina om toe te voegen

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit
nl: Wijzig

en: Edit Post Content
nl: Wijzig de Content van het Bericht

en: Edit Profile
nl: Profiel bewerken

en: Edit Widgetized Areas
nl: Bewerk Gebieden met Widgets

en: Enable Background Parallax
nl: Achtergrond Parallax aanzetten

en: Enable Buffer
nl: Buffer inschakelen

en: Enable Code Prettify?
nl: Code Prettify inschakelen?

en: Enable Facebook
nl: Facebook inschakelen

en: Enable Fixed Navigation Bar
nl: Vaste Navigatie Bar Aanzetten

en: Enable Google+
nl: Google+ inschakelen

en: Enable LinkedIn
nl: LinkedIn inschakelen

en: Enable Pinterest
nl: Pinterest inschakelen

en: Enable Stumbleupon
nl: Stumbleupon inschakelen

en: Enable Twitter
nl: Twitter inschakelen

en: Enable debug?
nl: Foutopsporing inschakelen?

en: Enter Masthead Meta Text
nl: Voer de Masthead Meta Tekst in

en: Enter Partner Link
nl: Voer de Partner Link in

en: Enter Pro Key
nl: Pro sleutel invoeren

en: Enter rich media "embed" HTML in this field to add videos, etc.. instead of an image.
nl: Voeg rich media "embed" HTML in dit veld tie, om video's e.d. in te voegen, in plaats van een afbeelding.

en: Enter text to be shown on Masthead (optional)
nl: Voer de tekst in die verschijnt bij Masthead (optioneel)

en: Enter the full URL location of your Apple Touch Icon which is visible when your users set your site as a <strong>webclip</strong> in Apple Iphone and Touch Products. It is an image approximately 144px by 144px in either .jpg, .gif or .png format.
nl: Voer de volledige URL locatie in van uw Apple Touch Icoon die zichtbaar wordt als gebruikers uw site als <strong>webclip</strong> in Apple Iphone en Touch Products gebruiken. Dit is een afbeelding van ongeveer 144px bij 144px in .jpg, .gif of .png formaat.

en: Enter the full URL location of your custom <strong>favicon</strong> which is visible in browser favorites and tabs.<br/> <strong>Must be .png or .ico file - 32px by 32px</strong>.
nl: Voer de volledige URL locatie van uw eigen <strong>favicon</strong> die zichtbaar wordt in browser favorieten en tabbladen.<br/> <strong>Dit moet een .png of .ico bestand zijn - 32px bij 32px</strong>.

en: Enter the link destination (URL - Required)
nl: Voer de bestemming in van de link (URL - Vereist)

en: Enter the name component of your Facebook page URL. (For example, what comes after the facebook url: www.facebook.com/[name])
nl: Voer de naam component in van uw Facebook pagina URL. (Bijvoorbeeld, datgene wat achter de facebook url komt: www.facebook.com/[name])

en: Enter the options for the masthead button. If no options are specified, no button will be shown.
nl: Voer de opties in voor de masthead button. Als u geen opties specificeert zal geen button worden getoond.

en: Enter the options for the masthead splash image. If no options are specified, no image will be shown.
nl: Voer de opties in voor de masthead splash image. Als u geen opties specificeert zal geen afbeelding worden getoond.

en: Entries (RSS)
nl: Berichten (RSS)

en: Error in %s Less code: %s
nl: Fout in %s Less code: %s

en: Excerpt Length
nl: Lengte van uittreksel

en: Excerpts
nl: Uittreksels

en: Excerpts <strong>Continue Reading</strong> Text
nl: Uittreksels <strong>Lees Door</strong> Tekst

en: Excerpts are set to 55 words by default.
nl: Uittreksels zijn standaard ingesteld op 55 woorden.

en: Excerpts are short pieces of content that are shown to give users a preview of a post. Hide them using this option.
nl: Uittreksels zijn korte stukjes content die aan gebruikers getoond worden, om een preview te geven van een bericht. Gebruik deze optie om deze te verbergen.

en: Export DMS Config
nl: DMS-configuratie exporteren

en: Extend PageLines
nl: PageLines uitbreiden

en: Extension File (zip file - required)
nl: Extensie Bestand (zip bestandsformaat benodigd)

en: Extra Fonts
nl: Extra Lettertypen

en: Facebook Page
nl: Facebook pagina

en: Favicon Image
nl: Favicon afbeelding

en: Feature Template
nl: Functie Sjabloon

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Fill out this form and the current template will be saved for use throughout your site.
nl: Vul dit formulier in en de huidige sjabloon zal worden opgeslagen voor gebruik doorheen de hele site.

en: Fit image to page?
nl: Afbeelding aanpassen aan paginagrootte?

en: Fixed
nl: Niet meescrollen

en: Fixed NavBar - Align Menu Right? (Defaults Left)
nl: Vaste NavBar - Menu Rechts Uitlijnen? (Standaard Links)

en: Fixed NavBar - Hide Searchform?
nl: Vaste Navbar - Verberg Zoekformulier?

en: Fixed NavBar - NavBar Logo
nl: Vaste NavBar - NavBar Logo

en: Fixed NavBar - Select Menu
nl: Vaste NavBar - Selecteer Menu

en: Fixed NavBar - Select Theme
nl: Vaste NavBar - Selecteer Thema

en: Fixed NavBar Logo
nl: Vaste NavBar Logo

en: Flipper Setup
nl: Flipper Instellingen

en: Flipper Title
nl: Flipper Titel

en: Flipper Title Text
nl: Flipper Titel Tekst

en: For every friend you invite who joins and installs PageLines, we'll give you and your friend 50 karma points! Karma points can be redeemed as cash with PageLines.
nl: Voor iedere vriend die u uitnodigt om PageLines te gebruiken en die vervolgens PageLines installeert, geven wij u en uw vriend 50 karma punten! Karma punten kunnen als cash worden ingewisseld bij PageLines.

en: For high resolution, 2000px wide x 800px tall images. (2MB Limit)
nl: Voor hoge resolutie, 2000px lange bij 800px brede afbeeldingen. (Limiet van 2MB)

en: Free
nl: Gratis

en: Free!
nl: Gratis!

en: From the daily archives:
nl: Uit de dagelijkse archieven:

en: From the monthly archives:
nl: Uit de maandelijkse archieven:

en: From the yearly archives:
nl: Uit de jaarlijkse archieven:

en: Full Width
nl: Volledige Breedte

en: Full Width Posts (Magazine Layout Mode Only)
nl: Volledige Breedte Berichten (Alleen in Magazine Layout Modus)

en: Full Width Thumbs Layout
nl: Volledige Breedte Thumbs Layout

en: Galleries
nl: Galerijen

en: Get More Sections
nl: Verkrijg Meer Secties

en: Get More Themes
nl: Meer thema's verkrijgen

en: Get PRO stuff free with Karma.
nl: Krijgen PRO dingen gratis met Karma.

en: Get karma
nl: Krijg Karma

en: Getting Started
nl: Aan de Slag

en: Getting Started Video
nl: 'Aan de slag'-video

en: Global Options
nl: Globale instellingen

en: Global Scope Region
nl: Globaal gebied

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Go
nl: Ga

en: Google Profile URL
nl: Google Profiel URL

en: Green
nl: Groen

en: Grey
nl: Grijs

en: Heading
nl: Kop

en: Here's to the crazy ones...
nl: Hier is voor de gekken...

en: Hero Action Button
nl: Hero Actie Button

en: Hero Button Text
nl: Hero Button Tekst

en: Hero Image
nl: Hero Afbeelding

en: Hero Settings
nl: Hero Instellingen

en: Hide Post Excerpt
nl: Verberg Bericht Uittreksel

en: Hide Search?
nl: Zoeken verbergen?

en: Hide Title Link?
nl: Verberg de Titel Link?

en: Hide Watermark
nl: Watermerk Verbergen

en: Hide excerpts?
nl: Uittreksels verbergen?

en: Hide thumbs?
nl: Thumbs verbergen?

en: Highlight Format
nl: Highlight Formaat

en: Highlight Header Text (Optional)
nl: Highlight Header Tekst (Optioneel)

en: Highlight Image Style
nl: Highlight Afbeelding Stijl

en: Highlight Image and Format
nl: Highlight Afbeelding en Formaat

en: Highlight Subheader Text (Optional)
nl: Highlight Subheader Tekst (Optioneel)

en: Highlight Text
nl: Highlight Tekst

en: Hit [Cmd&#8984;+Return] or [Ctrl+Return] to Preview Live
nl: Gebruik [Cmd&#8984;+Return] of [Ctrl+Return] om live te Previewen

en: Horizontal Background Position in Percent
nl: Horizontale achtergrondpositie, in procenten

en: Icon Font
nl: Icoon Lettertype

en: If sections are added to full width areas, the area will be givin this default padding.
nl: Als secties worden toegevoegd aan volledige breedte gebieden, is dit de standaard padding die aan dit gebied wordt gegeven.

en: If you are a <a target='_blank' href='http://www.pagelines.com'>PageLines Partner</a> enter your link here and the footer link will become a partner or affiliate link.
nl: Als u een <a target='_blank' href='http://www.pagelines.com'>PageLines Partner</a> bent, voert u uw link hier in, zodat de footer link een partner- of affiliate link wordt.

en: If you use the default display of the columnizer, this field is used as a description of your company. You may want to add your address or links.
nl: Als u de standaard van de columnizer gebruikt, dan wordt dit veld gebruikt als een omschrijving van uw bedrijf. Misschien wilt u uw adres of links toevoegen.

en: Image Area Width
nl: Breedte van het Afbeeldingsgebied

en: Image on bottom of text
nl: Afbeelding onder de tekst

en: Image on top of text
nl: Afbeelding boven de tekst

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import Config
nl: Configuratie importeren

en: Import DMS Config
nl: DMS-configuratie importeren

en: Install Class
nl: Klasse installatie

en: Instead of the standard metabar (beneath post title), you can use author meta mode. This mode displays the author avatar and publish date on left.
nl: In plaats van een standaard metabar (onder de titel van een bericht), kunt u kiezen voor de auteur meta modus. Deze modus laat de avatar van de auteur zien en publiceert de datum links.

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite Friends by Email
nl: Vrienden uitnodigen via e-mail

en: LESS Compile error!
nl: LESS compilatie fout!

en: Landing Page
nl: Landingspagina

en: Layout <span class="spamp">&amp;</span> Config
nl: Layout <span class="spamp">&amp;</span> Configuratie

en: Layout Mode
nl: Lay-outmodus

en: Learn more about karma
nl: Meer te weten komen over Karma

en: Left Justified
nl: Links Uitgevuld

en: Left, In Excerpt
nl: Links, in het uittreksel

en: Light Blue
nl: Licht Blauw

en: Light Grey
nl: Licht Grijs

en: Link To
nl: Link naar

en: List Layout Mode
nl: Lijst Layout Modus

en: Load PageLines Template
nl: Laad PageLines Sjabloon

en: Load Template
nl: Sjabloon laden

en: Local Scope Region
nl: Lokaal gebied

en: Login Page Image
nl: Login pagina afbeelding

en: Magazine Layout Mode
nl: Magazine Layout Modus

en: Manage Extensions
nl: Uitbreidingen beheren

en: Manage Menus
nl: Menu's beheren

en: Manage Permalinks
nl: Permanente Links beheren

en: Manage Widgetized Areas
nl: Gebieden met widgets beheren

en: Masthead Action Button
nl: Masthead actieknop

en: Masthead Action Button 1
nl: Masthead Actie Button 1

en: Masthead Action Button 2
nl: Masthead Actie Button 2

en: Masthead Button Text
nl: Masthead Button Tekst

en: Masthead Splash Options
nl: Masthead Splash Opties

en: Masthead Text
nl: Masthead Tekst

en: Masthead Video (optional, to be used instead of image)
nl: Masthead Video (optioneel, te gebruiken in plaats van een afbeelding)

en: Max Number of Posts Shown
nl: Maximum Aantal te Tonen Berichten

en: Maximum width of splash in px (default is full width)
nl: Maximale breedte van splash in px (standaard is volledige breedte)

en: Media Library
nl: Mediabibliotheek

en: Media at Left
nl: Media Links

en: Media on Top
nl: Media Bovenaan

en: MediaBox Background Image
nl: MediaBox Achtergrond Afbeelding

en: MediaBox Image
nl: MediaBox Afbeelding

en: MediaBox Min Height (px)
nl: MediaBox Minimum Hoogte (px)

en: Meta Config
nl: Meta Instellingen

en: Meta Key Value
nl: Meta Key Waarde

en: Meta Mode
nl: Meta Modus

en: Miscellaneous
nl: Diversen

en: Mobile Touch Image
nl: Mobile Touch afbeelding

en: More
nl: Meer

en: More Info
nl: Meer Informatie

en: My Account
nl: Mijn Account

en: Name and invite link needed.
nl: Naam en uitnodiging link zijn nodig.

en: NavBar Configuration Options
nl: NavBar Configuratie Opties

en: NavBar Theme
nl: NavBar Thema

en: NavBar Title
nl: NavBar Titel

en: NavBar and Fixed NavBar Configuration Options
nl: NavBar en Vaste NavBar Configuratie Opties

en: NavBar and Fixed NavBar Menu
nl: NavBar en Vaste NavBar Menu

en: NavBar and Fixed NavBar Theme
nl: NavBar en Vaste NavBar Thema

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Newer Comments <span class='meta-nav'>&rarr;</span>
nl: Nieuwere reacties <span class='meta-nav'> &rarr;</span>

en: Next Entries &rarr;
nl: Volgende Berichten &rarr;

en: No Image
nl: Geen Afbeelding

en: No Name
nl: Geen naam

en: No Navigation
nl: Geen Navigatie

en: No Unpublished Changes
nl: Geen niet-gepubliceerde wijzigingen

en: No results for &quot;%s&quot;
nl: Geen resultaten voor &quot;%s&quot;

en: No text, just the image
nl: Geen tekst, alleen de afbeelding

en: Nothing Found
nl: Niets gevonden

en: Now just set up your Hero section options
nl: Stel nu de Hero sectie opties in

en: Number of Columns for Each Box (12 Col Grid)
nl: Aantal Kolommen voor Elke Box (12 Col Grid)

en: Number of Columns for Each Plan (12 Col Grid)
nl: Aantal Kolommen voor Elk Plan (12 Col Grid)

en: Number of Columns for Each Thumb (12 Col Grid)
nl: Aantal Kolommen voor Elke Thumb (12 Col Grid)

en: Number of Full Width Posts? (Mag. Mode)
nl: Aantal Volledige Breedte Berichten (Mag. Modus)

en: Number of Grid Columns for Each Widget (12 Col Grid)
nl: Aantal Grid Kolommen voor Elke Widget (12 Col Grid)

en: Number of StarBars to Configure
nl: Aantal StarBarts om te Configureren

en: Number of iBoxes to Configure
nl: Aantal iBoxes om te Configureren

en: Number of words.
nl: Aantal woorden.

en: On
nl: Op

en: On Top
nl: Bovenaan

en: Only applies for standard blog posts.
nl: Alleen van toepassing op standaard blog berichten.

en: Open link in new window
nl: Open de link in een nieuwe window

en: Open link in new window.
nl: Open link in een nieuwe window.

en: Optionally animate the appearance of this section on view.
nl: Eventueel animatie van de verschijning van deze sectie aanpassen.

en: Optionally show full post content on special post listing pages.
nl: Optioneel volledige bericht content laten zien op speciale berichten lijsten pagina's.

en: Options to control the text and link in the Flipper title.
nl: Opties om de tekst en link in de Flipper titel te beheren.

en: Orange
nl: Oranje

en: Overview
nl: Overzicht

en: Padding <small>(CSS Shorthand)</small>
nl: Padding <small>(korte CSS)</small>

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page Background Image
nl: Pagina achtergrond afbeelding

en: Page Order
nl: Paginavolgorde

en: Page Templates
nl: Pagina Sjablonen

en: Page Title
nl: Pagina Titel

en: Page: %s
nl: Pagina: %s

en: PageLines Account Info
nl: PageLines Accountgegevens

en: PageLines Store
nl: PageLines Winkel

en: PageLines account not added or incorrect.
nl: PageLines account niet toegevoegd of onjuist.

en: PageLines debug
nl: PageLines foutopsporing

en: Parent Page
nl: Bovenliggende pagina

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: PopThumb Configuration
nl: PopThumb Configuratie

en: Popular
nl: Populair

en: Popular Posts
nl: Populaire Berichten

en: Post Layouts
nl: Bericht Layouts

en: Post Meta Information
nl: Berichten Meta Informatie

en: Post Thumbnails
nl: Berichten Miniaturen

en: Posts Layout Mode
nl: Berichten Layout Modus

en: Posts by:
nl: Berichten door:

en: Preview (alt+a)
nl: Voorbeeld (alt + a)

en: Primary Text
nl: Primaire Tekst

en: Pro Activated!
nl: Pro geactiveerd!

en: Pro Activation Key
nl: Pro activeringssleutel

en: ProPricing Configuration
nl: ProPricing Configuratie

en: Profile
nl: Profiel

en: Publish
nl: Publiceren

en: Publish Live
nl: Live publiceren

en: Read More
nl: Lees Meer

en: Read More &raquo;
nl: Lees meer &raquo;

en: Recent Posts
nl: Recente Berichten

en: Red
nl: Rood

en: Refresh needed to view changes.
nl: Pagina verversen nodig om de wijzigingen te zien.

en: Reload Sections
nl: Secties Herladen

en: Repeat Background Image
nl: Herhaal Achtergrond Afbeelding

en: Repeat Horizontally
nl: Horizontaal herhalen

en: Repeat Vertically
nl: Verticaal herhalen

en: Required for "cover" mode. Otherwise the mediabox will be drawn at the height of the media.
nl: Vereist voor "cover" modus. Anders wordt de mediabox gelijk gemaakt met de hoogte van de media.

en: Reset Current Page Settings
nl: Huidige pagina instellingen terugzetten

en: Reset Global Site Settings
nl: Globale website instellingen terugzetten

en: Reverse the Hero unit (image on left)
nl: Keer de Hero unit om (afbeelding links)

en: Right, In Excerpt
nl: Rechts, in het uittreksel

en: Save LESS
nl: LESS opslaan

en: Save New Template
nl: Nieuw sjabloon opslaan

en: Save Scripts
nl: Scripts opslaan

en: Saving
nl: Bezig met opslaan

en: Scroll
nl: Meescrollen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Results: %s
nl: Zoekresultaten: %s

en: Search Store
nl: Doorzoek Winkel

en: Search results for
nl: Zoekresultaten voor

en: Search the PageLines store for extensions.
nl: Doorzoek de PageLines winkel voor extensies.

en: Section Options
nl: Sectie instellingen

en: Sections
nl: Secties

en: Select Alignment
nl: Selecteer Uitlijning

en: Select Button Color
nl: Selecteer Button Kleur

en: Select Font
nl: Selecteer lettertype

en: Select Format
nl: Selecteer Formaat

en: Select Image Size
nl: Kies afbeeldingsgrootte

en: Select Layout Display
nl: Selecteer lay-out weergave

en: Select Layout Mode
nl: Selecteer lay-outmodus

en: Select Masthead Menu
nl: Selecteer Masthead Menu

en: Select Menu
nl: Selecteer Menu

en: Select Meta Mode
nl: Selecteer Meta Modus

en: Select Primary Navigation Menu
nl: Selecteer primair navigatiemenu

en: Select Secondary Navigation Menu
nl: Selecteer secundair navigatiemenu

en: Select This Image For Option
nl: Selecteer de afbeelding voor de optie

en: Select Transition Type
nl: Selecteer Slider Overgang Type

en: Select Widgetized Area
nl: Selecteer Widget Gebied

en: Select iBox Media Type
nl: Selecteer iBox Media Type

en: Select only posts which have a certain meta key and corresponding meta value. Useful for featured posts, or similar.
nl: Selecteer alleen berichten die een bepaalde meta key en corresponderende meta waarde hebben. Nuttig voor aanbevolen berichten, of vergelijkbaar.

en: Select pixel width mode and your site maximum width will be controlled by pixels.<br/><br/> If you select "percent" width the width of your content will be a percentage of window size.
nl: Selecteer pixel breedte modus en uw maximale site breedte wordt bepaald door pixels. <br/><br/> Als u "percent" breedte selecteert, wordt de breedte van uw content een percentage van de venstergrootte.

en: Select the WordPress Menu for the NavBar(s)
nl: Selecteer het WordPress Menu voor de NavBar(s)

en: Select the color and theme of the NavBar
nl: Selecteer de kleur en het thema van de NavBar

en: Select the iBox Media Location
nl: Selecteer de iBox Media Locatie

en: Select the number of posts you would like shown at the full width of the main content column in magazine layout mode (the rest will be half-width post <strong>clips</strong>).
nl: Selecteer het aantal berichten dat u wilt laten zien op de volledige breedte van de basis content kolom in magazine layout modus (de rest zullen halve-breedte-bericht <strong>clips</strong> zijn)

en: Select the widgetized area you would like to use with this instance.
nl: Selecteer het widget gebied die u wilt gebruiken in dit geval.

en: Select widgetized area
nl: Selecteer widgets gebied

en: Separate with a space " "
nl: Scheiden met een spatie " "

en: Set Area Padding
nl: Stel Gebied Padding in

en: Set Background Attachment
nl: Achtergrond scrollgedrag

en: Set as Page Global Default
nl: Als globale standaard instellen

en: Setting Up Social Shares
nl: Instellingen Delen via Social Media

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup PageLines Account
nl: PageLines Account instellen

en: Share &rarr;
nl: Delen &raar;

en: Show Full Post Content
nl: Laat de Volledige Bericht Content zien

en: Shown as a percentage of the StarBar total in the config.
nl: Zichtbaar als een percentage van de totale StarBar in de configuratie.

en: Simple Nav Section
nl: Simple Nav Sectie

en: Site Homepage
nl: Homepage van de website

en: Site Not Activated
nl: Website niet geactiveerd

en: Site Settings
nl: Website instellingen

en: Slide Background Image
nl: Slide Achtergrond Afbeelding

en: Slide Controls Only
nl: Alleen Slide Controls

en: Slide Extra Elements
nl: Slider Extra Elementen

en: Slide Text
nl: Slide Tekst

en: Slide Text Location
nl: Slide Tekste Locatie

en: Slide Transition
nl: Slide Overgang

en: Slider Configuration
nl: Slider Configuratie

en: Social
nl: Sociaal

en: Social Settings
nl: Sociale Instellingen

en: Sorry, This Page Does not exist.
nl: Sorry, deze Pagina bestaat niet.

en: Sorry, direct previewing of special post types such as <strong>features</strong> or <strong>boxes</strong> is unavailable. This WordPress functionality is new and rapidly developing, so it should be available soon.
nl: Sorry, direct previewen van speciale Bericht Typen, zoals <strong>features</strong> of <strong>boxes</strong> is niet beschikbaar. Deze WordPress functionaliteit is nieuw en wordt snel ontwikkeld, dus het zal snel beschikbaar zijn.

en: Sorry, what you are looking for isn't here.
nl: Onze excuses, maar hetgeen u zoekt is hier niet (meer) te vinden.

en: Standard NavBar - Align Menu Right? (Defaults Left)
nl: Standaard NavBar - Menu Rechts Uitlijnen? (Standaard Links)

en: Standard NavBar - Hide Searchform?
nl: Standaard Navbar - Verberg Zoekformulier?

en: Standard NavBar - Select Menu
nl: Standaard NavBar - Selecteer Menu

en: Standard NavBar - Select Theme
nl: Standaard NavBar - Selecteer Thema

en: Standard Options
nl: Standaard opties

en: Standard page configuration. (Content and Primary Sidebar.)
nl: Standaard pagina configuratie. (Content en Primaire Zijbalk.)

en: StarBar Configuration
nl: StarBar Configuratie

en: StarBar Title (Optional)
nl: StarBar Titel (Optioneel)

en: StarBar Values
nl: StarBar Waarden

en: Starbar #%s Description
nl: Starbar #%s Omschrijving

en: Starbar #%s Value
nl: Starbar #%s Waarde

en: Starbar Format
nl: Starbar Formaat

en: Starbar Modifier (Text Added to Stats)
nl: Starbar Aanpasser (Tekst Toevoegen aan Stats)

en: Starbar Total Count (Number)
nl: Starbar Totaal Opgeteld (Getal)

en: Start Here
nl: Start Hier

en: Stay in Touch!
nl: Blijf in Contact!

en: Store
nl: Winkel

en: Styling Classes
nl: Opmaak Klassen

en: Subtext
nl: Subtekst

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Tagged With:
nl: Gelabeld met:

en: Template Description
nl: Beschrijving van sjabloon

en: Template Name (required)
nl: De naam van de sjabloon (verplicht)

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Text Area Width
nl: Breedte van het Tekstgebied

en: Text Content
nl: Tekst Inhoud

en: Text Headers <small>(h1-h6)</small>
nl: Kopteksten <small>(h1-h6)</small>

en: Text Only, No Media
nl: Alleen Tekst, Geen Media

en: Text and Embed HTML
nl: Tekst en Embed HTML

en: Text on Button
nl: Tekst op de Button

en: Text on top of button
nl: Tekst boven de button

en: Text/Button Inline
nl: Tekst/Button op dezelfde lijn

en: Text/Media Alignment
nl: Tekst/Media Uitlijning

en: Textbox Font Size
nl: Tekstbox Lettertype Grootte

en: That's why we have a ton of people standing by to make you happy.
nl: Daarom staan er een hoop mensen klaar om u blij te maken.

en: The Hero!
nl: De Held!

en: The Latest
nl: De Nieuwste

en: The NavBar comes with several color options. Select one to automatically configure.
nl: De NavBar kent een aantal kleur opties. Selecteer een kleur zodat deze automatisch wordt geconfigureerd.

en: The NavBar uses WordPress menus. Select one for use.
nl: De NavBar gebruikt WordPress menu's. Selecteer er een om te gebruiken.

en: The PageLines Experience
nl: De PageLines ervaring

en: The SimpleNav uses WordPress menus. Select one for use.
nl: De SimpleNav gebruikt WordPress menu's. Selecteer er een om te gebruiken.

en: The base font size is a reference that will be scaled for text used throughout the site.
nl: De basisgrootte van het lettertype is een beginpunt dat overal op de website gebruikt wordt om tekst te schalen.

en: The website watermark is a small version of your logo for your footer. Recommended width/height is 90px.
nl: Het website watermerk is een kleine versie van uw logo in de footer. De aanbevolen breedte/hoogte is 90px.

en: Theme
nl: Thema

en: Theme Options
nl: Thema-opties

en: Theme does not exist or is not allowed
nl: Thema bestaat niet of is niet toegestaan

en: Themes
nl: Thema 's

en: This controls the maximum number of posts shown. A smaller amount may be shown based on layout width.
nl: Dit beheert het maximum aantal berichten dat wordt getoond. Een kleiner aantal wordt eventueel getoond, afhankelijk van de breedte van de layout.

en: This hashtag will be used in social media (e.g. Twitter) and elsewhere to create feeds.
nl: Deze hashtag zal worden gebruikt in social media (bijv. Twitter) om feeds te creeeren.

en: This image will be used on the login page to your admin. Use an image that is approximately <strong>80px</strong> in height.
nl: Deze afbeelding wordt gebruikt op de login pagina naar uw beheerdashboard. Gebruik een afbeelding die ongeveer <strong>80px</strong> hoog is.

en: This information can be useful in the forums if you have a problem. %s
nl: Deze informatie kan erg nuttig zijn in de forums als u een probleem heeft. %s

en: This is your Highlight section. Set up the options to configure.
nl: Dit is uw Highlight sectie. Stel hier de opties in om te configureren.

en: This number will be used to calculate the percent of the bar filled. The StarBar values will be shown as a percentage of this value. Default is 100.
nl: Dit getal zal worden gebruikt om het percentage te calculeren waarmee de bar wordt gevuld. De StarBar waarden zullen worden getoond als een percentage van deze waarde. Standaard is 100.

en: This option uses CSS padding shorthand. For example, use "15px 30px" for 15px padding top/bottom, and 30 left/right.
nl: Deze optie gebruikt korte CSS padding. Bijvoorbeeld, gebruik "15px 30px" voor 15px padding top/bottom, en 30 links/rechts.

en: This places your Twitter feed on the site. Leave blank if you want to hide or not use.
nl: Dit plaatst een Twitter feed op uw site. Laat leeg als u dit wilt verbergen of niet wilt gebruiken.

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord om alle reacties weer te geven.

en: This section uses WordPress posts. Edit post information using WordPress admin.
nl: Deze sectie gebruikt WordPress berichten. Wijzig de bericht informatie in uw WordPress administratie.

en: This section uses the author's profile information. Set that in your admin.
nl: Deze sectie gebruikt de informatie uit het profiel van de auteur. Dit kunt u in de WordPress admin instellen en aanpassen.

en: This section uses widgetized areas that are created and edited in inside your admin.
nl: Deze sectie gebruikt gebieden met widgets die zijn gemaakt en bewerkt in uw administratie.

en: This text will be used as the link to your full article when viewing articles on your posts page (when excerpts are turned on).
nl: Deze tekst zal worden gebruikt als link naar uw volledige artikel, wanneer artikelen op uw Berichten Pagina's worden bekeken (wanneer uittreksels aan staan).

en: This will be added to the stat number.
nl: Dit zal worden toegevoegd aan het stat aantal.

en: This will be shown subtly in areas throughout the site and in your mobile menu.
nl: Dit wordt subtiel getoond in gebieden op uw site en in uw mobiele menu.

en: This will be used in mobile menus and optionally other places throughout your site.
nl: Dit wordt gebruikt in mobiele menu's en optioneel andere plaatsen op uw site.

en: Time Per Slide (in Milliseconds)
nl: Tijd per Slider (in Milliseconden)

en: Title
nl: Titel

en: Title (Optional)
nl: Titel (Optioneel)

en: To preview a &quot;custom post type&quot; just view a page with that &quot;section&quot; on it.
nl: Om een &quot;eigen Bericht Type&quot; te previewen, bekijkt u gewoon een pagina waarin deze &quot;sectie&quot; is opgenomen.

en: To set up social, you need to set your global social user names under "options" > "social &amp; local"<br/><br/> After you have done that, these values will fill automatically.
nl: Om Social in te stellen, moet u uw algemene sociale gebruikersnamen ingeven onder "opties" > "sociaal &amp; lokaal"<br/><br/> Nadat u dit heeft gedaan, zullen deze waarden automatisch worden gevuld.

en: Total Posts Loaded
nl: Aantal Geladen Berichten

en: Try another search?
nl: Een andere zoekopdracht proberen?

en: Twitter Integration
nl: Twitter integratie

en: Typically you will add the monetary unit here. E.g. "$"
nl: Normaal gesproken voegt u hier het valuta symbool in. Bijvoorbeeld "$"

en: Typically you will add the recurring amount here. E.g. "/ MO"
nl: Normaal gesproken voegt u hier het terugkeerpatroon in. Bijvoorbeeld "/ MAAND"

en: Typography
nl: Typografie

en: Undo All Unpublished Changes
nl: Alle niet-gepubliceerde wijzigingen ongedaan maken

en: Undo Unpublished Global Changes
nl: Niet-gepubliceerde globale wijzigingen ongedaan maken

en: Undo Unpublished Local Changes
nl: Niet-gepubliceerde lokale wijzigingen ongedaan maken

en: Undo Unpublished Post Type Changes
nl: Niet-gepubliceerde Bericht Type wijzigingen ongedaan maken

en: Unsupported file type!
nl: Bestandstype wordt niet ondersteund!

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update Info
nl: Gegevens bijwerken

en: Update Template with Current Configuration
nl: Sjabloon bijwerken op basis van de huidige configuratie

en: Upload Custom Image
nl: Aangepaste Afbeelding Uploaden

en: Upload Error: %s
nl: Probleem tijdens het uploaden: %s

en: Upload Extension
nl: Upload Extensie

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload Splash Image
nl: Splash Afbeelding Uploaden

en: Upload a .zip extension into your PageLines install using this tool.
nl: Load een .zip bestand up naar uw PageLines installatie door dit instrument te gebruiken.

en: Upload an image to serve as a splash image, or use an embed code for full width video.
nl: Een afbeelding uploaden om te dienen als splash afbeelding, of gebruik een embed code voor een video in volledige breedte.

en: Upload custom image
nl: Aangepaste Afbeelding uploaden

en: Use Both Arrow and Slide Control Navigation
nl: Gebruik zowel Pijl als Slide Control Navigatie

en: Use Fading Transition
nl: Gebruik Fading Overgang

en: Use Slide/Horizontal Transition
nl: Gebuik Slide/Horizontale Overgang

en: Use karma
nl: Karma gebruiken

en: Use shortcodes to control the dynamic information in your metabar. Example shortcodes you can use are: <ul><li><strong>[post_categories]</strong> - List of categories</li><li><strong>[post_edit]</strong> - Link for admins to edit the post</li><li><strong>[post_tags]</strong> - List of post tags</li><li><strong>[post_comments]</strong> - Link to post comments</li><li><strong>[post_author_posts_link]</strong> - Author and link to archive</li><li><strong>[post_author_link]</strong> - Link to author URL</li><li><strong>[post_author]</strong> - Post author with no link</li><li><strong>[post_time]</strong> - Time of post</li><li><strong>[post_date]</strong> - Date of post</li><li><strong>[post_type]</strong> - Type of post</li></ul>
nl: Gebruik shortcodes om dynamische informatie in uw metabar te beheren. Voorbeelden van shortcodes die u kunt gebruiken zijn: <ul><li><strong>[post_categories]</strong> - Lijst van categorieen</li><li><strong>[post_edit]</strong> - Link voor beheerders om het bericht te bewerken</li><li><strong>[post_tags]</strong> - Lijst van tags van het bericht</li><li><strong>[post_comments]</strong> - Link naar de reacties op het bericht</li><li><strong>[post_author_posts_link]</strong> - Auteur en link naar het archief</li><li><strong>[post_author_link]</strong> - Link naar de URL van de Auteur</li><li><strong>[post_author]</strong> - Auteur naam zonder link</li><li><strong>[post_time]</strong> - Tijdstip van het bericht</li><li><strong>[post_date]</strong> - Datum van het bericht</li><li><strong>[post_type]</strong> - Type van het bericht</li></ul>

en: Use shortcodes to control the dynamic meta info. Example shortcodes you can use are: <ul><li><strong>[post_categories]</strong> - List of categories</li><li><strong>[post_edit]</strong> - Link for admins to edit the post</li><li><strong>[post_tags]</strong> - List of post tags</li><li><strong>[post_comments]</strong> - Link to post comments</li><li><strong>[post_author_posts_link]</strong> - Author and link to archive</li><li><strong>[post_author_link]</strong> - Link to author URL</li><li><strong>[post_author]</strong> - Post author with no link</li><li><strong>[post_time]</strong> - Time of post</li><li><strong>[post_date]</strong> - Date of post</li><li><strong>[post_type]</strong> - Type of post</li></ul>
nl: Gebruik shortcodes im dynamische meta info te beheren. Voorbeelden van shortcodes die u kunt gebruiken zijn: <ul><li><strong>[post_categories]</strong> - Lijst van categorieen</li><li><strong>[post_edit]</strong> - Link voor beheerders om het bericht te wijzigen</li><li><strong>[post_tags]</strong> - Lijst van de bericht tags</li><li><strong>[post_comments]</strong> - Link naar de reacties op het bericht</li><li><strong>[post_author_posts_link]</strong> - Auteur en link naar archief</li><li><strong>[post_author_link]</strong> - Link naar de URL van de Auteur</li><li><strong>[post_author]</strong> - Auteur van het bericht zonder link</li><li><strong>[post_time]</strong> - Tijdstip van het bericht</li><li><strong>[post_date]</strong> - Datum van het bericht</li><li><strong>[post_type]</strong> - Bericht Type</li></ul>

en: Use this button to purge the stored LESS/CSS data. This will also clear cached pages if wp-super-cache or w3-total-cache are detected.
nl: Gebruik deze button om alle opgeslagen LESS/CSS data op te schonen. Dit zal ook de pagina cache opschonen, als wp-super-cache of w3-total-cache wordt gedetecteerd.

en: Use this button to reset all global settings to their default state. <br/><strong>Note:</strong> Once you've completed this action, you may want to publish these changes to your live site.
nl: Gebruik deze button om alle algemene instellingen terug te zetten naar de standaard instellingen. <br/><strong>Let op:</strong> Als u deze actie heeft ingezet, wilt u de wijzigingen wellicht publiceren om de wijzigingen op uw live site te krijgen.

en: Use this button to reset all settings on the current page back to their default state. <br/><strong>Note:</strong> Once you've completed this action, you may want to publish these changes to your live site.
nl: Gebruik deze button om alle instellingen op de huidige pagina terug te zetten naar de standaard instellingen. <br/><strong>Let op:</strong> Als u deze actie heeft ingezet, wilt u de wijzigingen wellicht publiceren om de wijzigingen op uw live site te krijgen.

en: Use this feature to add the NavBar section as a fixed navigation bar on the top of your site.
nl: Gebruik deze mogelijkheid om de NavBar sectie als vaste navigatie bovenaan uw site te plaatsen.

en: Use this feature to add the NavBar section as a fixed navigation bar on the top of your site.<br/><br/><strong>Notes:</strong> <br/>1. Only visible in Fixed Mode.<br/>2. Image Height is constricted to a maximum 29px.
nl: Gebruik deze mogelijkheid om de NavBar sectie als vaste navigatie bovenaan uw site te plaatsen.<br/><br/><strong>Let op:</strong> <br/>1. Alleen zichtbaar in Vaste Modus.<br/>2. Afbeeldings Hoogte is gebouwd voor een maximum van 29px.

en: Use this option to add a class to the &gt;body&lt; element of the website. This can be useful when using the same child theme on several installations or sub domains and can be used to control CSS customizations.
nl: Gebruik deze optie om een klasse toe te voegen aan het &gt;body&lt; element van de website. Dit kan nuttig zijn wanneer u hetzelfde child thema op meerdere installaties of subdomeinen gebruikt en kan worden gebruikt om CSS aanpassingen te beheren.

en: Use this option to configure how thumbs will be shown in clips. These are the smaller <strong>magazine</strong> style excerpts on your blog page.
nl: Gebruik deze optie om te configureren hoe thumbs worden getoond in clips. Dit zijn de kleinere <strong>magazine</strong> stijl uittreksels op uw blog pagina.

en: Use this option to configure how thumbs will be shown in full-width posts on your blog page.
nl: Gebruik deze optie om te configureren hoe thumbs worden getoond in volledige-breedte berichten op uw blog pagina.

en: Use this option to hide or show thumbs for posts on pages.
nl: Gebruik deze optie om thumbs voor berichten op pagina's te laten zien of te verbergen.

en: Value
nl: Waarde

en: Vertical Background Position in Percent
nl: Verticale achtergrondpositie, in procenten

en: View
nl: Bekijk

en: View
nl: Bekijk

en: Viewing archives for
nl: Archieven bekijken van

en: Viewport Animation
nl: Viewport Animatie

en: Visit %s&#8217;s website
nl: Bezoek de website van %s&#8217;

en: Visit Authors Website &rarr;
nl: Bezoek de website van de Auteur &rarr;

en: Watermark Image
nl: Watermerk Afbeelding

en: Watermark Link (Blank for None)
nl: Watermerk Link (Leeglaten voor Geen)

en: Watermark Link alt text
nl: Watermerk Link alt tekst

en: We want you to have a most amazing time as a PageLines customer.
nl: Wij willen dat u een fantastische tijd heeft als PageLines klant.

en: Website Watermark
nl: Website Watermerk

en: Which post type should Flipper use?
nl: Welk Bericht Type moet Flipper gebruiken?

en: Widgetized
nl: Met Widgets

en: Widgetized Areas Help
nl: Widget Gebieden Help

en: Width
nl: Breedte

en: You have no shares setup, please look at Global Options > Social & Local; or deactivate the Sharebar from the Blog Post Template.
nl: U heeft Delen niet ingesteld, kijk alstublieft naar de Algemene Opties > Sociaal & Lokaal; of deactiveer de Sharebar in het Blog Bericht Sjabloon.

en: Your Account
nl: Uw Account

en: Your Facebook App ID
nl: Uw Facebook App ID

en: Your Facebook Page Name
nl: De naam van uw Facebook-pagina

en: Your Invite Link
nl: Uw uitnodiging link

en: Your Sections
nl: Uw Secties

en: Your Templates
nl: Uw sjablonen

en: Your Twitter Username
nl: Uw Twitter gebruikersnaam

en: Your Website Hashtag
nl: Uw Website Hashtag

en: edit
nl: wijzig

en: iBox Class (Optional)
nl: iBox Klasse (Optioneel)

en: iBox Configuration
nl: iBox Configuratie

en: iBox Icon
nl: iBox Icoon

en: iBox Image
nl: iBox Afbeelding

en: iBox Link (Optional)
nl: iBox Link (Optioneel)

en: iBox Text
nl: iBox Tekst

en: iBox Title
nl: iBox Titel

en: optional
nl: optioneel

en: or try a search?
nl: of probeer het op te zoeken?

en: was created with
nl: is gemaakt met
