Fusion - en to cs translation catalogue (130 entries)

en: Page not found (404)
cs: Stránka nenalezena (404)

en: Try one of these links:
cs: Zkuste některý z těchto odkazů:

en: Archive for category %s
cs: Archiv kategorie %s

en: Posts Tagged %s
cs: Příspěvky označené %s

en: Archive for %s
cs: Archiv %s

en: F jS, Y
cs: d.m.Y

en: F, Y
cs: F Y

en: Author Archive
cs: Archiv autora

en: Blog Archives
cs: Archivy blogu

en: Permanent Link:
cs: Trvalý odkaz:

en: Posted by %s in %s on %s
cs: Autor: %s Kategorie: %s Datum: %s

en: Posts by %s
cs: Příspěvky %s

en: Read the rest of this entry &raquo;
cs: Zobrazit další &raquo;

en: No Comments
cs: Žádné komentáře

en: 1 Comment
cs: 1 komentář

en: % Comments
cs: % komentářů

en: &laquo; Older Entries
cs: &laquo; Starší položky

en: Newer Entries &raquo;
cs: Novější položky &raquo;

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
cs: Bohužel zatím neexistují žádné příspěvky kategorie %s.

en: Sorry, but there aren't any posts with this date.
cs: Bohužel neexistují žádné příspěvky z tohoto dne.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
cs: Bohužel zatím neexistují žádné příspěvky od %s.

en: No posts found.
cs: Žádný příspěvek nenalezen.

en: Archives by Month:
cs: Archivy po měsících:

en: Archives by Subject:
cs: Archivy podle témat:

en: This user hasn't shared any biographical information
cs: Tento uživatel nesdílí biografické informace.

en: Homepage:
cs: Hlavní stránka:

en: l, F jS, Y
cs: I d.m.Y

en: Tags:
cs: Štítky:

en: Posted in %s
cs: Publikováno v %s

en: Edit
cs: Upravit

en: No posts found by this author.
cs: Nenalezen žádný příspěvek tohoto autora.

en: Enter your password to view comments
cs: Zadejte vaše heslo přo zobrazení komentářů

en: Comments
cs: Komentáře

en: Trackbacks
cs: Zpětné odkazy

en: No comments yet.
cs: Zatím žádné komentáře.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
cs: Musíte se <a href="%s">přihlásit</a> pro odeslání komentáře.

en: Cancel Reply
cs: Zrušit odpověď

en: Logged in as %s.
cs: Přihlášen jako %s

en: Log out of this account
cs: Odhlásit z tohoto účtu

en: Logout &raquo;
cs: Odhlásit &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
cs: Vítej zpět <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
cs: Změnit &raquo;

en: Close &raquo;
cs: Zavřít &raquo;

en: Name
cs: Jméno

en: (required)
cs: (povinné)

en: (will not be published)
cs: (nebude zveřejněn)

en: Website
cs: Web

en: Submit Comment
cs: Odeslat komentář

en: No trackbacks yet.
cs: Zatím žádné zpětné odkazy.

en: Comments are closed.
cs: Komentáře jsou uzavřeny.

en: Fusion theme by %s
cs: Motiv vzhledu Fusion od %s

en: powered by %s
cs: poskytnutý %s

en: Entries (RSS)
cs: Položky (RSS)

en: and
cs: a

en: Comments (RSS)
cs: Komentáře (RSS)

en: Increase/Decrease text size
cs: Zvětšit/zmenšit velikost písma

en: Switch between full and fixed width
cs: Přepnout maximální/pevnou šířku

en: Fusion settings
cs: Nastavení Fusion

en: Fusion theme settings
cs: Nastavení vzhledu Fusion

en: Settings saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: General
cs: Obecné

en: Use jQuery
cs: Použít jQuery

en: (Don't change this unless you know what you're doing)
cs: (Neměňte pokud si nejste naprosto jisti co děláte)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Homepage meta keywords
cs: Meta klíčová slova homepage:

en: (Separate with commas. Tags are used as keywords on other pages. Leave empty if you are using a SEO plugin)
cs: (Oddělujte čárkami. Štítky se používají jako klíčová slova na ostatních stránkách. Pokud používáte plugin SEO, nechte prázdné)

en: Index page/Archives show:
cs: Na hlavní stránce/v archivech zobrazovat:

en: Full posts
cs: Celé příspěvky

en: Excerpts only
cs: Pouze shrnutí

en: Show layout controls (Aa/<>)
cs: Zobrazit ovládání vzhledu (Aa/<>)

en: Header
cs: Nadpis

en: Top navigation shows
cs: V menu nahoře zobrazovat

en: Pages
cs: Stránky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Header background
cs: Pozadí záhlaví

en: Theme default (gray noise)
cs: Výchozí (šedé přechody)

en: User defined image(s) (upload)
cs: Nahrát vlastní obrázek/obrázky

en: User defined color
cs: Vlastní barva

en: Centered image (upload a 960x200 image for best fit):
cs: Centrovaný obrázek (nejlépe velikosti 960x200):

en: Tiled image, repeats itself across the entire header (centered image will show on top of it, if specified):
cs: Dlaždice, bude se opakovat na celou šířku záhlaví (centrovaný obrázek je překryje, pokud je zadán):

en: Pick a color
cs: Vyberte barvu

en: Logo image
cs: Obrázek s logem

en: Upload a custom logo image
cs: Nahrát vlastní obrázek pro logo

en: Sidebar
cs: Postranní panel

en: Sidebar position
cs: Pozice postranního panelu

en: Left
cs: Vlevo

en: Right (default)
cs: Vpravo (výchozí)

en: Show theme-default category block
cs: Zobrazit výchozí blok kategorií

en: Theme search block
cs: Blok hledání vzhledu

en: Wordpress default
cs: Wordpress výchozí

en: Google search
cs: Hledání Google

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Find <code>name='cx'</code> in the <strong>Search box code</strong> of <a href='http://www.google.com/coop/cse/'>Google Custom Search Engine</a>, and type the <code>value</code> above.<br/>
cs: Vyhledejte <code>name='cx'</code> v <strong>Kód vyhledávacího pole</strong> na <a href='http://www.google.com/coop/cse/'>Google vlastní vyhledávání</a>, a zadejte <code>hodnotu</code> nahoře.<br/>

en: Footer
cs: Zápatí

en: Add content
cs: Přidat komentář

en: (HTML allowed)
cs: (HTML povoleno)

en: User CSS code
cs: Vlastní CSS kód

en: Modify anything related to design using simple CSS
cs: Upravte cokoli související se vzhledem pomocí jednoduchého CSS

en: Avoid modifying theme files and use this option instead to preserve changes after update
cs: Neupravujte soubory vzhledu, ale použijte tuto možnost pokud chcete zachovat změny mezi verzemi

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: %s by %s on %s
cs: %s  %s  %s

en: Your comment is awaiting moderation.
cs: Váš komentář čeká na schválení.

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Quote
cs: Citovat

en: You are Home
cs: Jste na Hlavní stránce

en: Home
cs: Hlavní stránka

en: Click for Home
cs: Klikněte pro zobrazení hlavní stránky

en: This entry was posted on %s and is filed under %s. You can follow any responses to this entry through %s.
cs: Tato položka byla publikována na %s a je uložena v %s. Můžete sledovat reakce na tuto položku zde: %s.

en: You can <a href="#respond">leave a response</a>, or <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
cs: Můžete <a href="#respond">reagovat</a>, nebo <a href="%s" rel="trackback">vytvořit zpětný odkaz</a> z vašich stránek.

en: Responses are currently closed, but you can <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
cs: Reakce jsou uzavřeny, ale můžete <a href="%s" rel="trackback">vytvořit zpětný odkaz</a> z vašich stránek.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
cs: Můžete přejít na konec a napsat reakci. Odkazování není dovoleno.

en: Both comments and pings are currently closed.
cs: Komentáře i odkazy jsou uzavřeny.

en: Edit this entry
cs: Upravit tuto položku

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
cs: Bohužel žádná příloha neodpovídá vašim požadavkům.

en: Not Found
cs: Nenalezeno.

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
cs: Bohužel hledáte něco co zde není.

en: Read the rest of this page &raquo;
cs: Zobrazit pokračování &raquo;

en: Search Results
cs: Prohledat výsledky

en: No posts found. Try a different search?
cs: Žádné příspěvky nenalezeny. Zkusit znovu?

en: Search
cs: Hledat

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
cs: Procházíte archivy kategorie %s.

en: You are currently browsing the archives for %s
cs: Procházíte archivy %s

en: You are currently browsing the archives for the year %s
cs: Procházíte archivy roku %s

en: You have searched the archives for %s.
cs: Byly prohledány archivy %s.

en: You are currently browsing the archives.
cs: Procházíte archivy.

en: Archives
cs: Archivy

en: Sorry, no posts matched your criteria.
cs: Bohužel žádné příspěvky neodpovídají požadavkům.

en: Related Posts
cs: Související příspěvky

en: No related posts.
cs: Žádné suvisející příspěvky.
