Fusion 3.0 - en to pl translation catalogue (119 entries)

en: Page not found (404)
pl: Nie znaleziono strony (błąd 404)

en: Try one of these links:
pl: Spróbuj jeden z tych linków:

en: Archive for category %s
pl: Archiwum dla kategorii %s

en: Posts Tagged %s
pl: Wpisy oznaczone tagiem %s

en: Archive for %s
pl: Archiwum dla %s

en: Author Archive
pl: Archiwum autora

en: Blog Archives
pl: Archiwum bloga

en: Permanent Link:
pl: Link permanentny:

en: Posted by %s in %s on %s
pl: Napisany przez %s w %s dnia %s

en: Posts by %s
pl: Wpisy napisane przez %s

en: Read the rest of this entry &raquo;
pl: Czytaj reszte tego wpisu &raquo;

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: % Comments
pl: % komentarzy

en: &laquo; Older Entries
pl: &laquo; Starsze wpisy

en: Newer Entries &raquo;
pl: Nowsze wpisy &raquo;

en: Sorry, but there aren't any posts in the %s category yet.
pl: Przepraszam, ale nie ma żadnych wpisów w kategorii %s

en: Sorry, but there aren't any posts with this date.
pl: Przepraszam, ale nie ma żadnych wpisów z podaną datą.

en: Sorry, but there aren't any posts by %s yet.
pl: Przepraszam, ale nie ma żadnych wpisów dodanych przez %s

en: No posts found.
pl: Brak szukanych wpisów.

en: Archives by Month:
pl: Archiwum w/g miesiąca:

en: Archives by Subject:
pl: Archiwum w/g tematu:

en: This user hasn't shared any biographical information
pl: Ten użytkownik nie opublikował danych biograficznych

en: Homepage:
pl: Strona domowa:

en: Yahoo Messenger:
pl: Komunikator Yahoo:

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Posted in %s
pl: Opublikowane w %s

en: Edit
pl: Edytuj

en: No posts found by this author.
pl: Nie znaleziono wpisów tego autora.

en: Enter your password to view comments
pl: Wpisz swoje hasło, aby zobaczyć komentarze

en: Comments
pl: Komentarze

en: Trackbacks
pl: Trackballe

en: No comments yet.
pl: Brak komentarzy, jeszcze.

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz być <a href="%s">zalogowany</a> aby dodać komentarz.

en: Cancel Reply
pl: Anuluj

en: Logged in as %s.
pl: Jesteś zalogowany jako %s

en: Log out of this account
pl: Wyloguj z tego konta

en: Logout &raquo;
pl: Wyloguj &raquo;

en: Welcome back <strong>%s</strong>.
pl: Witaj ponownie <strong>%s</strong>.

en: Change &raquo;
pl: Zmień &raquo;

en: Close &raquo;
pl: Zamknij &raquo;

en: Name
pl: Imię

en: (required)
pl: (wymagane)

en: (will not be published)
pl: (nie będzie widoczne)

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: No trackbacks yet.
pl: Brak trackballi, jeszcze.

en: Comments are closed.
pl: Komentarze nie są dozwolone.

en: Fusion theme by %s
pl: Skórka Fusion stworzona przez %s

en: powered by %s
pl: Silnik strony: %s

en: Entries (RSS)
pl: Wpisy (RSS)

en: and
pl: i

en: Comments (RSS)
pl: Komentarze (RSS)

en: Increase/Decrease text size
pl: Zwiększaj/Zmniejszaj wielkość tekstu

en: Switch between full and fixed width
pl: Przełącz pomiędzy pełną i zmienną szerokością

en: Fusion settings
pl: Ustawienia Fusion

en: Fusion theme settings
pl: Ustawienia skórki Fusion

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: General
pl: Ogólne

en: Use jQuery
pl: Uzywaj jQuery

en: (Don't change this unless you know what you're doing)
pl: (Nie zmieniaj tej opcji jeżeli nie wiesz do czego ona służy)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Homepage meta keywords
pl: Słowa kluczone strony domowej

en: (Separate with commas. Tags are used as keywords on other pages. Leave empty if you are using a SEO plugin)
pl: (Rozdzielaj przecinkami. Słowa kluczowe to tagi wpisów. Zostaw puste jeżeli używasz plugin SEO)

en: Index page/Archives show:
pl: Strona głowna/Strona archiwum:

en: Full posts
pl: Pełne wpisy:

en: Excerpts only
pl: Tylko skróty

en: Show layout controls (Aa/<>)
pl: Pokaż kontrolki widoku (Aa/<>)

en: Header
pl: Nagłowek

en: Top navigation shows
pl: Pokaż nawigację górną

en: Pages
pl: Strony

en: Categories
pl: Kategorie

en: Header background
pl: Tło nagłowka

en: Theme default (gray noise)
pl: Domyślne skórki (szary szum)

en: User defined image(s) (upload)
pl: Zdefiniowane przez użytkownika (upload)

en: User defined color
pl: Kolor zdefiniowany przez użytkownika

en: Centered image (upload a 960x200 image for best fit):
pl: Obrazek umieszczony na środku (uploaduj obrazek o wymiarach 960x200 dla najlepszego dopasowania):

en: Pick a color
pl: Wybierz kolor

en: Logo image
pl: Obrazek logo

en: Upload a custom logo image
pl: Uploaduj własny obrazek logo

en: Sidebar position
pl: Pozycja sidebaru

en: Left
pl: Lewy

en: Right (default)
pl: Prawy (domyślny)

en: Footer
pl: Stopka

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: (HTML allowed)
pl: (kod HTML dozwolony)

en: User CSS code
pl: Własny kod CSS

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Search handled by:
pl: Wyszukiwanie obsługiwane przez:

en: %s by %s on %s
pl: %s przez %s dnia %s

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderacje.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Quote
pl: Cytat

en: You are Home
pl: Jesteś na stronie domowej

en: Home
pl: Strona domowa

en: Click for Home
pl: Kliknij, aby przejść do strony domowej

en: This entry was posted on %s and is filed under %s. You can follow any responses to this entry through %s.
pl: Ten wpis został opublikowany dnia %s i został umieszczony w %s. Możesz odpowiedzieć na niego poprzez %s.

en: You can <a href="#respond">leave a response</a>, or <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
pl: Możesz <a href="#respond">zostawić komentarz</a> lub <a href="%s" rel="trackback">trackbacka</a> ze swojej strony.

en: Responses are currently closed, but you can <a href="%s" rel="trackback">trackback</a> from your own site.
pl: Komentowanie nie jest w tej chwili dozwolone, ale możesz <a href="%s" rel="trackback">trackbackować</a> ze swojej strony.

en: You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.
pl: Możesz przejść do końca wpisu i zostawić komentarz. Pingowanie nie jest w tej chwili dozwolone.

en: Both comments and pings are currently closed.
pl: Komentarze i pingi są w tej chwili niedozwolone.

en: Edit this entry
pl: Edytuj ten wpis

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
pl: Przepraszam, ale nie ma załączników spełniających Twoje kryteria.

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
pl: Przepraszam, ale szukasz czegoś, czego tutaj nie ma.

en: Read the rest of this page &raquo;
pl: Czytaj dalszą część zawartości tej strony  &raquo;

en: Search Results
pl: Wynik wyszukiwania

en: No posts found. Try a different search?
pl: Nie znaleziono wpisów. Spróbuj innych kryteriów wyszukiwania.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
pl: W tym momencie przeglądasz archiwum dla kategorii %s.

en: You are currently browsing the archives for %s
pl: W tym momencie przeglądasz archiwum dla %s

en: You are currently browsing the archives for the year %s
pl: W tym momencie przeglądasz archiwum z roku %s

en: You have searched the archives for %s.
pl: Przeszukałeś archiwum dla %s

en: You are currently browsing the archives.
pl: W tym momencie przeglądasz archiwum.

en: Archives
pl: Archiwum

en: Sorry, no posts matched your criteria.
pl: Przepraszam, ale nie znaleziono wpisów spełniających wybrane przez Ciebie kryteria.

en: Related Posts
pl: Powiązane wpisy

en: No related posts.
pl: Brak powiązanych wpisów.
