CyberChimps Core - en to pl translation catalogue (284 entries)

en:  Options
pl:  Opcje

en:  by
pl:  przez

en: %1$s's Call Out Element
pl: %1$ s zawołać Element

en: 1 Comment
pl: 1 Komentarz

en: Add
pl: Dodać Ons

en: Add Ons
pl: Dodać Ons

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archives
pl: Archiwum

en: Author
pl: Autor

en: Author Archives
pl: Archiwum autora

en: Background Image
pl: Obraz w tle

en: Blog Options
pl: Opcje blog

en: Blog Slider
pl: Blog suwak

en: Blog Slider Lite
pl: Blog suwak Lite

en: Blog Title
pl: Tytuł strony

en: Blog Title Text
pl: Blog tytuł tekstu

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Bold Italic
pl: Pogrubienie kursywa

en: Bottom Center
pl: Na dole w środku

en: Bottom Left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom Right
pl: Na dole po prawej

en: Boxes
pl: Pola

en: Boxes Lite
pl: Skrzynki Lite

en: Boxes Lite limits you to a total of 3 boxes throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create as many boxes as you like. Categorize them and display each category on a different page.
pl: Lite pola ogranicza się do w sumie 3 pola całej całą witrynę. Uaktualnienie do %1$ s aby móc stworzyć tak wiele pól, jak chcesz. Kategoryzować je i wyświetlania każdej kategorii na innej stronie.

en: Boxes Options
pl: Opcje pola

en: Boxes Upgrade
pl: Aktualizacja pola

en: Buy Business Pro4
pl: Sprzedam biznes Pro4

en: Buy Cyberchimps Pro
pl: Cyberchimps pomoc

en: Buy Eclipse Pro2
pl: Kupię Eclipse Pro2

en: Buy Neuro Pro
pl: Kup teraz

en: Buy Responsive Pro
pl: Elastyczne filmy

en: Buy Themes
pl: Kupic Themes

en: Buy iFeature Pro5
pl: Kupię iFeature Pro5

en: Buy iRibbon Pro2
pl: Kupię iRibbon Pro2

en: Callout Button
pl: Objaśnienie przycisk

en: Callout Button Text
pl: Tekst przycisku objaśnienie

en: Callout Button URL
pl: Objaśnienie przycisk URL

en: Callout Options
pl: Opcje objaśnienia

en: Callout Text
pl: Objaśnienie tekstu

en: Callout Title
pl: Objaśnienie tytuł

en: Caption
pl: Podpis

en: Carousel Options
pl: Karuzela opcje

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category Archives:
pl: Archiwum kategorii:

en: Choose your icon style
pl: Wybierz swój styl ikony

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

en: Click OK to reset. Any theme settings will be lost!
pl: Kliknij przycisk OK, aby zresetować. Wszelkie ustawienia zostaną utracone!

en: Comments
pl: Komentarze

en: Continue Reading
pl: Kontynuuj czytanie

en: Copy and paste your Google Analytics code here
pl: Skopiuj i wklej kod Google Analytics

en: Custom
pl: Niestandardowe

en: Custom 404 Content
pl: Zawartość niestandardową 404

en: Custom 404 Title
pl: Tytuł niestandardowy 404

en: Custom Apple touch icon
pl: Niestandardową ikonę Apple touch

en: Custom Callout Background Color
pl: Objaśnienie niestandardowy kolor tła

en: Custom Callout Button
pl: Przycisk niestandardowy objaśnienie

en: Custom Callout Button Color
pl: Objaśnienie niestandardowy przycisk kolor

en: Custom Callout Button Text Color
pl: Kolor tekstu przycisku niestandardowego objaśnienie

en: Custom Callout Options
pl: Opcje niestandardowego objaśnienia

en: Custom Callout Text Color
pl: Objaśnienie niestandardowy kolor tekstu

en: Custom Callout Title Color
pl: Objaśnienie niestandardowy kolor tytułu

en: Custom Categories
pl: Niestandardowe Kategorie

en: Custom Colors
pl: Kolory niestandardowe

en: Custom Css
pl: Własne kolory

en: Custom Favicon
pl: Niestandardowy Favicon

en: Custom Feature Slides
pl: Niestandardowe Kategorie

en: Custom Logo
pl: Własne Logo

en: Custom Logo URL
pl: Logo niestandardowego adresu URL

en: Custom Slide Link
pl: Niestandardowe Link

en: Custom Title
pl: Niestandardowy tytuł

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Cyberchimps Help
pl: Cyberchimps pomoc

en: Daily Archives:
pl: Codziennie Archiwum:

en: Date
pl: Data

en: Default Field
pl: Domyślnie pola

en: Default options restored.
pl: Domyślne opcje przywrócone.

en: Demo Text
pl: Tekst nazwa zbioru demonstracyjnego

en: Design
pl: Projekt

en: Digital Downloads
pl: Cyfrowe pliki do pobrania

en: Digital Downloads Settings
pl: Ustawienia cyfrowe pliki do pobrania

en: Drag & Drop
pl: Przeciąganie upuszczanie &

en: Drag & Drop Blog Elements
pl: Przeciągnij & upuść elementy Blog

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Enter Google font
pl: Wprowadź Google czcionki

en: Enter URL
pl: Wprowadź adres URL

en: Enter URL or upload file
pl: Wprowadź adres URL lub przesłać plik

en: Enter your custom HTML code here
pl: Wprowadzić niestandardowy kod HTML tutaj

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Events Plugin Options
pl: Wydarzenia Plugin opcje

en: Excerpt Length
pl: Długość fragment

en: Featured Images
pl: Rekomendowane Zdjęcia

en: First Box Image
pl: Pierwsze pole obrazu

en: First Box Text
pl: Pierwszy tekst pudło

en: First Porfolio Link
pl: Pierwszy Link do portfolio

en: First Portfolio Image
pl: Pierwszy obraz Portfolio

en: First Portfolio Image Caption
pl: Pierwszy podpis obrazu Portfolio

en: Fixed in Place
pl: Stałe miejsce

en: Font Family for headings
pl: Rodzina czcionek dla nagłówków

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Copyright Text
pl: Prawa autorskie tekst stopki

en: Footer Options
pl: Opcje stopki

en: Footer Widgets
pl: Stopki wzory

en: Fourth Porfolio Link
pl: Czwarty portfolio Link

en: Fourth Portfolio Image
pl: Czwarty obraz Portfolio

en: Fourth Portfolio Image Caption
pl: Czwarty podpis obrazu Portfolio

en: Full
pl: Pełna

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery Lightbox
pl: Galerii Lightbox

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Google Maps URL
pl: Adres URL mapy Google

en: Google font for headings
pl: Google czcionki

en: Google font names are case sensitive
pl: Nazwy czcionek Google jest uwzględniana wielkość liter

en: Google+
pl: Google +

en: Google+ URL
pl: URL Google +

en: HTML Box
pl: Pole HTML

en: HTML Box Options
pl: Opcji HTML

en: Half
pl: Połowa

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Drag &#38; Drop
pl: Przeciągnij nagłówek & spadku

en: Header Drag/Drop
pl: Nagłówek przeciągnij i upuść

en: Header Options
pl: Opcje nagłówka

en: Header Scripts
pl: Opcje nagłówka

en: Help
pl: Pomoc

en: If you want even more amazing new features upgrade to
pl: Jeśli chcesz jeszcze bardziej niesamowite nowe funkcje uaktualnienia do

en: Images
pl: Zdjęcia

en: Images for layout.
pl: Obrazy dla układu.

en: Images per Row
pl: Obrazy na wiersz

en: Install Easy Digital Downloads Plugin
pl: Zainstaluj Plugin Kalendarz imprez

en: Install Events Calendar Plugin
pl: Zainstaluj Plugin Kalendarz imprez

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Invalid Data for Import
pl: Nieprawidłowe dane dotyczące przywozu

en: Italic
pl: Kursywa

en: Layout Options
pl: Opcje układu

en: Leave a comment
pl: Zostaw komentarz

en: Link Color
pl: Kolor łącza

en: Link Hover Color
pl: Kolor aktywowania łącza

en: Link URL
pl: Ogniwo URL

en: Logo + Icons
pl: Logo + ikony

en: Logo + Search
pl: Logo + Szukaj

en: Logo Image
pl: Obraz logo

en: Max Width
pl: Szerokość max

en: Middle Center
pl: Środku centrum

en: Middle Left
pl: Środku lewej

en: Middle Right
pl: Środkowy prawy

en: Monthly Archives:
pl: Miesięczne archiwa:

en: Need Help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: No Repeat
pl: Nie powtarzaj

en: Normal
pl: Normalne

en: Number of Featured Blog Posts
pl: Liczba Rekomendowane w blogach

en: Number of boxes per row
pl: Liczba pól w wierszu

en: Only works on layouts with 1 sidebar
pl: Działa tylko na układy z bocznym 1

en: Options
pl: Opcje

en: Options Imported
pl: Opcje importowane

en: Options saved.
pl: Opcje zapisane.

en: Or choose one of CyberChimps background images
pl: Lub wybrać jeden z obrazów tła CyberChimps

en: Our Blog
pl: Blog

en: Page
pl: Strona

en: Page Elements
pl: Elementy strony

en: Page Options
pl: Zapisz opcje

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Permalink to %s
pl: Permalink do %s

en: Please activate Easy Digital Downloads plugin
pl: Aktywuj plugin Kalendarz imprez

en: Please activate The Events Calendar plugin
pl: Aktywuj plugin Kalendarz imprez

en: Please add script tags
pl: Proszę dodać znaczniki skryptów

en: Portfolio Category
pl: Kategorii portfolio

en: Portfolio Lite Options
pl: Portfolio opcje Lite

en: Portfolio Lite limits you to a total of 4 items throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create as many portfolio items as you like. Categorize them and display each category on a different page.
pl: Lite portfela ogranicza się do w sumie 4 elementów całej całą witrynę. Uaktualnienie do %1$ s, aby być w stanie stworzyć tak wiele elementów portfela jak chcesz. Kategoryzować je i wyświetlania każdej kategorii na innej stronie.

en: Portfolio Pro Options
pl: Portfela opcji Pro

en: Portfolio Title
pl: Tytuł portfolio

en: Portfolio Upgrade
pl: Aktualizacja portfolio

en: Post Byline Author
pl: Autor wiersza autora postu

en: Post Byline Categories
pl: Post redaguje Kategorie

en: Post Byline Comments
pl: Redaguje komentarze

en: Post Byline Date
pl: Datą redaguje post

en: Post Byline Tags
pl: Tagi wiersza autora postu

en: Post Categories
pl: Kategorie postu

en: Post Excerpts
pl: Fragmenty postu

en: Post Format Icons
pl: Format ikony

en: Post Formats Icons
pl: Post formatów ikon

en: Post Page
pl: Po stronie

en: Post title
pl: Tytuł wpisu

en: Posted in
pl: Opublikowany w

en: Posted on
pl: Wysłana na

en: Posts
pl: Posty

en: Previously Uploaded
pl: Wczesniej wgrałeś

en: Primary Menu
pl: Główne Menu

en: Read More Text
pl: Czytaj więcej tekstu

en: Recent Posts Options
pl: Ostatnie posty opcje

en: Remove
pl: Usuń

en: Repeat All
pl: Powtórz wszystkie

en: Repeat Horizontally
pl: Powtarzać poziomo

en: Repeat Vertically
pl: Powtórz pionowo

en: Responsive Design
pl: Elastyczne projektowanie

en: Responsive Videos
pl: Elastyczne filmy

en: Restore Defaults
pl: Przywracanie ustawień domyślnych

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Scroll Normally
pl: Przewiń normalnie

en: Search
pl: Szukaj

en: Second Box Image
pl: Drugie pole obrazu

en: Second Box Text
pl: Drugie pole tekstowe

en: Second Porfolio Link
pl: Drugi Link portfolio

en: Second Portfolio Image
pl: Drugi obraz Portfolio

en: Second Portfolio Image Caption
pl: Drugie Portfolio podpis obrazu

en: Select Page Layout
pl: Wybierz układ strony

en: Select a Category
pl: Wybierz kategorię

en: Select a Skin Color
pl: Wybierz kolor skóry

en: Select link color
pl: Wybierz link kolor

en: Select link hover color
pl: Wybierz kolor aktywowania łącza

en: Select text color
pl: Wybierz kolor tekstu

en: Shop
pl: Sklep

en: Sidebar Left
pl: Pasek boczny w lewo

en: Sidebar Options
pl: Opcje paska bocznego

en: Sidebar Right
pl: Wstęga boczna prawa

en: Single Post
pl: Jeden Post

en: Skin Color
pl: Kolor skóry

en: Slide 1 URL
pl: Slajd 1 URL

en: Slide 2 URL
pl: Slajd 2 URL

en: Slide 3 URL
pl: Slajd 3 URL

en: Slider Arrows
pl: Strzałek suwaka

en: Slider Caption
pl: Suwak podpis

en: Slider Height
pl: Suwak wysokość

en: Slider Image
pl: Suwak obrazu

en: Slider Image 1
pl: Suwak obrazu 1

en: Slider Image 2
pl: Suwak obrazu 2

en: Slider Image 3
pl: Suwak obrazu 3

en: Slider Lite
pl: Suwak Lite

en: Slider Lite limits you to a total of 3 images throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create more images. Categorize them and display each category on a different page.
pl: Suwak Lite ogranicza się do w sumie 3 zdjęć całej całą witrynę. Uaktualnienie do %1$ s, aby być w stanie utworzyć więcej zdjęć. Kategoryzować je i wyświetlania każdej kategorii na innej stronie.

en: Slider Size
pl: Suwak rozmiar

en: Slider Speed
pl: Suwak szybkość

en: Slider Type
pl: Typ suwaka

en: Slider Upgrade
pl: Suwak Upgrade

en: Social Icons
pl: Społecznego ikony

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
pl: Przepraszamy nie można wysyłać tego typu pliku dla tego pola.

en: Support
pl: Wsparcie

en: Tags
pl: Tagi

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Templates
pl: Szablony

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text google font
pl: Wprowadź Google czcionki

en: The Events Calendar
pl: Kalendarz imprez

en: Theme Options
pl: Opcje tematu

en: Theme Options Media
pl: Temat opcji Media

en: Theme Options Page
pl: Strona Opcje tematu

en: Themes You Can Trust
pl: Motywy, można zaufać

en: Third Box Image
pl: Trzecie pole obrazu

en: Third Box Text
pl: Trzecie pole tekstowe

en: Third Porfolio Link
pl: Trzeci Link portfolio

en: Third Portfolio Image
pl: Trzeci obraz Portfolio

en: Third Portfolio Image Caption
pl: Trzeci podpis obrazu Portfolio

en: Title
pl: Tytuł

en: Top Center
pl: Top centrum

en: Top Left
pl: W lewym górnym rogu

en: Top Right
pl: Prawym górnym rogu

en: Try Business Lite
pl: Spróbuj biznes Lite

en: Try Eclipse 2 Free
pl: Próbować Eclipse 2 za darmo

en: Try Neuro Free
pl: Spróbuj Neuro wolna

en: Try Responsive Free
pl: Elastyczne projektowanie

en: Try cyberchimps Free
pl: Cyberchimps pomoc

en: Try iFeature 5 Free
pl: Spróbuj iFeature 5 Free

en: Try iRibbon 2 Free
pl: Spróbuj iRibbon 2 darmowe

en: Typography
pl: Typografia

en: Typography Face
pl: Typografia twarz

en: Typography Options
pl: Opcje typografii

en: Typography Size
pl: Rozmiar Typografia

en: Typography Style
pl: Stylu w typografii

en: URL
pl: ADRES URL

en: Upgrade to %1$s
pl: Uaktualnienie do %1$ s

en: Upload
pl: Przesłać

en: Use %1$s's Call Out section on any page where you want to deliver an important message to your customer or client.
pl: Używać %1$ s Call Out sekcji na stronie gdzie ty potrzeba wobec wygłosić ważne przesłanie do klienta lub klienta.

en: View Demo
pl: Plik widoku

en: View File
pl: Plik widoku

en: View all posts by %s
pl: Wyświetlić wszystkie stanowiska przez %s

en: Welcome to %1$s! Learn more now about upgrading to
pl: Zapraszamy do %1$ s! Dowiedz się więcej, teraz o modernizacji do

en: Wide Sidebar
pl: Szeroki pasek boczny

en: Yearly Archives:
pl: Roczne Archiwum:

en: You need to create a Category
pl: Musisz utworzyć kategorię

en: YouTube URL
pl: Adres URL YouTube

en: enter the width of your site in pixels
pl: Wprowadź szerokość witryny w pikselach

en: make sure you have removed the image above before selecting one of these
pl: Upewnij się, że obraz powyżej zostały usunięte przed wybierając jedną z tych

en: or enter URL
pl: lub wprowadź adres URL

en: to learn more!
pl: Aby dowiedzieć się więcej!

en: today.
pl: dzisiaj.

en: which includes a Custom Features Slider, Image Carousel, Widgetized Boxes, Callout Section, expanded typography including Google Fonts, more color skins, and many more powerful new features. Please visit
pl: który zawiera niestandardowe funkcje suwaka, obraz karuzeli, Widgetized pola, objaśnienia sekcja, rozszerzony typografii, w tym Google czcionki, więcej kolor skórki i wiele nowe, bardziej zaawansowane funkcje. Odwiedź
