CyberChimps Core - en to uk translation catalogue (270 entries)

en: %1$s's Call Out Element
uk: %1$ s's дзвінок на елемент

en: 1 Comment
uk: 1 коментар

en: Add
uk: Додати

en: Add Ons
uk: Додаткові компоненти

en: Archive
uk: архів

en: Archives
uk: Архіви

en: Author
uk: Автор

en: Author Archives
uk: Автор архіви

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background Image
uk: Фонове зображення

en: Blog
uk: Сайт

en: Blog Options
uk: Параметри блоґу

en: Blog Slider
uk: Повзунок блог

en: Blog Slider Lite
uk: Блог слайдер Lite

en: Blog Title
uk: Назва блоґу

en: Blog Title Text
uk: Назва блогу текст

en: Bold
uk: Жирний

en: Bold Italic
uk: Жирний курсив

en: Bottom Center
uk: Внизу в центрі

en: Bottom Left
uk: Нижній лівий

en: Bottom Right
uk: Нижній правий

en: Boxes
uk: Коробки

en: Boxes Lite
uk: Коробки Lite

en: Boxes Lite limits you to a total of 3 boxes throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create as many boxes as you like. Categorize them and display each category on a different page.
uk: Коробки Lite обмежує вас в загальній складності 3 коробки протягом всього сайту. Оновити %1$ s, щоб мати можливість створення як багато ящиків, як вам подобається. Групувати їх і відображення кожної категорії на іншій сторінці.

en: Boxes Options
uk: Параметри поля

en: Boxes Upgrade
uk: Оновлення поля

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Color
uk: Кнопка колір

en: Button Text Color
uk: Кнопка колір тексту

en: Buy Themes
uk: Купити темами

en: Callout Button
uk: Виноска кнопки

en: Callout Button Text
uk: Виноска кнопку текст

en: Callout Button URL
uk: Виноска кнопку URL

en: Callout Options
uk: Параметри виноски

en: Callout Text
uk: Текст виноски

en: Callout Title
uk: Виноска заголовок

en: Caption
uk: Підпис

en: Carousel Options
uk: Карусель параметри

en: Categories
uk: Категорії

en: Category Archives: %s
uk: Категорія Архіви: %s

en: Choose your icon style
uk: Вибір стилю значок

en: Click Here
uk: натисніть сюди

en: Click OK to reset. Any theme settings will be lost!
uk: НатиснітьOK, щоб скинути. Будь-які настройки теми будуть втрачені!

en: Comments
uk: Коментарі

en: Copy and paste your Google Analytics code here
uk: Скопіюйте та вставте код Google Analytics тут

en: Custom
uk: інша

en: Custom 404 Content
uk: Custom 404 вміст

en: Custom 404 Title
uk: Custom 404 заголовок

en: Custom Apple touch icon
uk: Настроювану піктограму Apple touch

en: Custom Callout Options
uk: Параметри звичай виноски

en: Custom Categories
uk: Настроюваними категоріями

en: Custom Colors
uk: Власні кольори

en: Custom Favicon
uk: Власний значок

en: Custom Feature Slides
uk: Користувацькі функції слайди

en: Custom Logo
uk: Власний логотип

en: Custom Logo URL
uk: Власний логотип URL

en: Custom Slide Link
uk: Користувальницькі слайд посилання

en: Custom Title
uk: Нестандартними назва

en: Customize
uk: Змінити

en: CyberChimps Help
uk: CyberChimps допомога

en: CyberChimps WordPress Themes
uk: CyberChimps Wordpress теми

en: Daily Archives: %s
uk: Щоденні архіви %s

en: Date
uk: Дата

en: Default Field
uk: За замовчуванням поле

en: Default options restored.
uk: Відновити параметри за замовчуванням.

en: Demo Text
uk: Демо-текст

en: Design
uk: Проектування

en: Digital Downloads
uk: Цифрове завантаження

en: Digital Downloads Settings
uk: Налаштунки Цифрових Завантажень

en: Drag & Drop
uk: Перетягнути & падіння

en: Drag & Drop Blog Elements
uk: Перетягніть & елементів, блог

en: Email
uk: E-mail

en: Email Address
uk: Email

en: Enter Google font
uk: Введіть Google шрифту

en: Enter URL
uk: Введіть URL-адресу

en: Enter URL or upload file
uk: Введіть URL-адресу або передати файл

en: Enter your custom HTML code here
uk: Введіть ваші власні HTML-код тут

en: Events
uk: Події

en: Events Plugin Options
uk: Події плагіна параметри

en: Excerpt Length
uk: Довжина скороченого опису (к-сть символів)

en: Featured Images
uk: Рекламовані зображення

en: First Box Image
uk: Перше поле зображення

en: First Box Text
uk: Перше поле текст

en: First Porfolio Link
uk: Перша ланка портфоліо

en: First Portfolio Image
uk: Перше зображення портфоліо

en: First Portfolio Image Caption
uk: Перший підпис зображень портфоліо

en: Fixed in Place
uk: Виправлено на місці

en: Font Family for headings
uk: Родина шрифтів для заголовків

en: Footer
uk: Нижня частина

en: Footer Copyright Text
uk: Copyright тексту нижнього колонтитула.

en: Footer Options
uk: Параметри колонтитулів

en: Footer Widgets
uk: Footer віджетів

en: For even more amazing new features, upgrade to %1$s which includes a slider with customizable features, an image carousel, widgetized boxes, a callout section, expanded typography (including Google Fonts), additional color skins, and many more powerful new features. Visit %2$s to learn more!
uk: Ще більш дивним терапією оновлення до %1$ s, яка включає в себе слайдер з настроюються, функції, зображення каруселі, віджети коробки, виноска розділ, розширений типографіки (включаючи Google шрифти), додаткового кольору скіни і багато більш потужних функцій. Відвідайте %2$ s, щоб дізнатися більше!

en: Fourth Porfolio Link
uk: Четвертий портфоліо посилання

en: Fourth Portfolio Image
uk: Четвертий портфоліо зображення

en: Fourth Portfolio Image Caption
uk: Четвертий портфоліо підпис зображень

en: Full
uk: повно

en: Gallery
uk: Галерея

en: Gallery Lightbox
uk: Lightbox галерея

en: Google font for headings
uk: Google шрифт для заголовків

en: Google font names are case sensitive
uk: Google назви шрифтів чутливі до регістру

en: Google+
uk: Google +

en: Google+ URL
uk: Google + URL

en: HTML Box
uk: Поле HTML

en: HTML Box Options
uk: Параметри HTML

en: Half
uk: Половина

en: Header
uk: Заголовок

en: Header Drag &#38; Drop
uk: Перетягніть верхній колонтитул & падіння

en: Header Drag/Drop
uk: Верхній колонтитул перетягування

en: Header Options
uk: Варіанти заголовків

en: Header Scripts
uk: Верхній колонтитул, сценарії

en: Help
uk: Довідка

en: Images
uk: Зображення

en: Images for layout.
uk: Зображення для розмітки.

en: Images per Row
uk: Зображення на рядок

en: Install Easy Digital Downloads Plugin
uk: Встановити плагін Цифрових Завантажень

en: Install Events Calendar Plugin
uk: Встановити плагін "Календар подій"

en: Instructions
uk: Інструкції

en: Invalid Data for Import
uk: Неприпустимі дані для імпорту

en: Italic
uk: Курсив

en: Layout Options
uk: Параметри розташування

en: Leave a comment
uk: Напиши коментар

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Link Hover Color
uk: Колір посилання при наведенні

en: Link URL
uk: URL лінку

en: Logo
uk: Лого

en: Logo + Icons
uk: Логотип + іконки

en: Logo + Search
uk: Логотип + пошук

en: Logo Image
uk: Зображення емблеми

en: Max Width
uk: Макс. ширина

en: Middle Center
uk: Посередині по центру

en: Middle Left
uk: Середині ліворуч

en: Middle Right
uk: Посередині праворуч

en: Monthly Archives: %s
uk: Помісячні архіви %s

en: Need Help?
uk: Потрібна допомога?

en: No Repeat
uk: Без повторення

en: Normal
uk: Звичайна

en: Not Found
uk: не знайдено

en: Number of Featured Blog Posts
uk: Кількість Рекомендовані записи в блогах

en: Number of boxes per row
uk: Кількість полів у рядку

en: Only works on layouts with 1 sidebar
uk: Працює лише в макетах з 1 бічна панель

en: Options
uk: oпції

en: Options Imported
uk: Параметри імпорту

en: Options saved.
uk: Налаштування збережено.

en: Or choose one of CyberChimps background images
uk: Або вибрати один з CyberChimps фонових зображень

en: Our Blog
uk: Наш блог

en: Page
uk: Сторінка

en: Page %s
uk: Сторінка %s

en: Page Elements
uk: Елементи сторінки

en: Page Options
uk: Параметри сторінки

en: Page Title
uk: Назва сторінки

en: Permalink to %s
uk: Постійна адреса %s

en: Please activate Easy Digital Downloads plugin
uk: Будь ласка, активуйте плагін Цифрових Завантажень

en: Please activate The Events Calendar plugin
uk: Будь ласка, активуйте плагін "Календар подій"

en: Please add script tags
uk: Будь ласка, додайте скриптових тегів

en: Portfolio Category
uk: Портфоліо Категорія

en: Portfolio Lite
uk: Портфоліо Lite

en: Portfolio Lite Options
uk: Портфоліо варіанти Lite

en: Portfolio Lite limits you to a total of 4 items throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create as many portfolio items as you like. Categorize them and display each category on a different page.
uk: Портфоліо Lite обмежує вас в загальній складності 4 пункти протягом всього сайту. Оновити %1$ s, щоб мати можливість створити багато доробки елементів, як вам подобається. Групувати їх і відображення кожної категорії на іншій сторінці.

en: Portfolio Pro Options
uk: Портфоліо варіанти Pro

en: Portfolio Title
uk: Портфоліо заголовок

en: Portfolio Upgrade
uk: Портфоліо оновлення

en: Post Byline Author
uk: Вказувати автора публікації

en: Post Byline Categories
uk: Публікувати категорії кожної публікації

en: Post Byline Comments
uk: Відображати коментарі до публікацій

en: Post Byline Date
uk: Вказувати дату публікації

en: Post Byline Tags
uk: Публікувати Теги

en: Post Categories
uk: Посади категорії

en: Post Excerpts
uk: Публікація скороченого опису

en: Post Format Icons
uk: Повідомлення формату іконки

en: Post Formats Icons
uk: Пост в форматах іконки

en: Post Page
uk: Пост сторінці

en: Post title
uk: Заголовок повідомлення

en: Posted in %s
uk: Опубліковано в %s

en: Posted on %s
uk: Розміщена на %s

en: Posts
uk: публікацій

en: Previously Uploaded
uk: Раніше завантажені

en: Primary Menu
uk: Основного меню

en: RSS URL
uk: URL-АДРЕСА RSS

en: Read More Text
uk: Текст "Читай далі"

en: Read More...
uk: Читати все...

en: Recent Posts Options
uk: Останні параметри повідомлень

en: Remove
uk: Видалити

en: Repeat All
uk: Повторення

en: Repeat Horizontally
uk: Горизонтально повторювані

en: Repeat Vertically
uk: Повторити вертикально

en: Responsive Design
uk: Чуйний дизайн

en: Responsive Videos
uk: Чуйний відео

en: Restore Defaults
uk: За змовчуванням

en: Save Options
uk: Зберегти

en: Scroll Normally
uk: Прокрутити зазвичай

en: Search
uk: Пошук

en: Search for &quot; %s &quot;
uk: Пошук для "%s"

en: Second Box Image
uk: Друге поле зображення

en: Second Box Text
uk: Друге поле текст

en: Second Porfolio Link
uk: Друге посилання портфоліо

en: Second Portfolio Image
uk: Другий портфоліо зображення

en: Second Portfolio Image Caption
uk: Другий портфоліо підпис зображень

en: Select Page Layout
uk: Виберіть макет сторінки

en: Select a Category
uk: Обрати категорію

en: Select a Skin Color
uk: Вибрати колір шкіри

en: Select link color
uk: Виберіть посилання колір

en: Select link hover color
uk: Виберіть посилання колір при наведенні

en: Select text color
uk: Оберіть колір тексту

en: Shop
uk: Магазин

en: Sidebar Left
uk: Бічна панель ліворуч

en: Sidebar Options
uk: Бічна панель параметрів

en: Sidebar Right
uk: Бічній панелі праворуч

en: Single Post
uk: Перегляд публікації

en: Skin Color
uk: Колір теми

en: Slide 1 URL
uk: Слайд 1 URL

en: Slide 2 URL
uk: Слайд 2 URL

en: Slide 3 URL
uk: Слайд 3 URL

en: Slider Arrows
uk: Стрілки-повзунки

en: Slider Caption
uk: Повзунок підпис

en: Slider Height
uk: Повзунок висота

en: Slider Image
uk: Слайдер зображень

en: Slider Image 1
uk: Повзунок зображення 1

en: Slider Image 2
uk: Повзунок зображення 2

en: Slider Image 3
uk: Повзунок зображення 3

en: Slider Lite
uk: Повзунок Lite

en: Slider Lite limits you to a total of 3 images throughout your whole site. Upgrade to %1$s to be able to create more images. Categorize them and display each category on a different page.
uk: Повзунок Lite обмежує вас в загальній складності 3 зображення протягом всього сайту. Оновити %1$ s для того, щоб створити більше зображень. Групувати їх і відображення кожної категорії на іншій сторінці.

en: Slider Size
uk: Бігунець розміру

en: Slider Speed
uk: Повзунок швидкість

en: Slider Type
uk: Повзунок типу

en: Slider Upgrade
uk: Повзунок оновлення

en: Social Icons
uk: Іконки Соцмереж

en: Sorry, you cannot upload this file type for this field.
uk: На жаль, не можна надсилати файли цього типу для цього поля.

en: Support
uk: Підтримка

en: Tag Archives: %s
uk: Тег Архіви: %s

en: Tags
uk: Теґи

en: Tags: %s
uk: Мітки: %s

en: Templates
uk: Шаблони

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: The Events Calendar
uk: Календар подій

en: Theme Options
uk: Опції теми

en: Theme Options Media
uk: Тема опціони медіа

en: Theme Options Page
uk: Сторінку

en: Themes You Can Trust
uk: Довірені теми

en: Third Box Image
uk: Третє поле зображення

en: Third Box Text
uk: Третє поле текст

en: Third Porfolio Link
uk: Третій портфоліо посилання

en: Third Portfolio Image
uk: Третій портфоліо зображення

en: Third Portfolio Image Caption
uk: Третя підпис зображень портфоліо

en: Title
uk: Назва

en: Title Color
uk: Колір заголовка

en: Top Center
uk: Топ-центр

en: Top Left
uk: Верхній лівий

en: Top Right
uk: Верхній правий

en: Twitter Bar
uk: Twitter бар

en: Typography
uk: Шрифти

en: Typography Face
uk: Типографіка обличчя

en: Typography Options
uk: Параметри виводу на друк

en: Typography Size
uk: Розмір типографіки

en: Typography Style
uk: Стилі оформлення

en: URL
uk: URL:

en: Upgrade to %1$s
uk: Оновити %1$ s

en: Upload
uk: Завантажити

en: Use %1$s's Call Out section on any page where you want to deliver an important message to your customer or client.
uk: За допомогою %1$ s's викликати на розділ на будь-якій сторінці куди потрібно доставити важливі повідомлення для ваших клієнтів або клієнт.

en: View File
uk: Файл подання

en: View all posts by %s
uk: Всі публікації користувача %s

en: Visit the %s page options guide
uk: Відвідайте сторінку %s параметри керівництво

en: Welcome to %1$s! Learn more now about upgrading to %2$s today.
uk: Ласкаво просимо до %1$ s! Дізнатися більше, тепер про оновлення до %2$ s сьогодні.

en: Wide Sidebar
uk: Широкий бічної панелі

en: Yearly Archives: %s
uk: Річні архіви %s

en: You need to create a Category
uk: Вам потрібно створити категорію

en: by %s
uk: від %s

en: enter the width of your site in pixels
uk: Введіть ширину вашого сайту в пікселях

en: make sure you have removed the image above before selecting one of these
uk: Переконайтеся, що ви видалили зображення вище, перш ніж вибрати один з цих

en: or enter URL
uk: або введіть URL-адресу
