Ecommerce Solution 1.8.1.6 - en to tr translation catalogue (301 entries)

en: Not Found
tr: Bulunamadı

en: Looks like you have taken a wrong turn
tr: Görünüşe göre yanlış bir dönüş yaptınız

en: Dont worry it happens to the best of us.
tr: Merak etmeyin, en iyimize olur.

en: Back to Home Page
tr: Ana sayfaya geri dön

en: Page
tr: Sayfa

en: One thought on &ldquo;%s&rdquo;
tr: Üzerine bir düşünce & ldquo;% s & rdquo;

en: comments title
tr: yorum başlığı

en: Comments are closed.
tr: Yoruma kapalı.

en: Scroll Up
tr: Yukarı kaydırmak

en: Copyright 2019
tr: Telif Hakkı 2019

en: Primary Menu
tr: Ana Menü

en: Top Menu
tr: Üst Menü

en: Blog Sidebar
tr: Blog Kenar Çubuğu

en: Appears on posts and pages
tr: Yayınlarda ve sayfalarda görünür

en: Posts and Pages Sidebar
tr: Yayınlar ve Sayfalar Kenar Çubuğu

en: Third Column Sidebar
tr: Üçüncü Sütun Kenar Çubuğu

en: Footer Widget
tr: Altbilgi Widget'ı

en: Ecommerce WordPress Theme
tr: E-ticaret WordPress Teması

en: Skip to content
tr: İçeriğe geç

en: Close Menu
tr: Menüyü Kapat

en: Open Menu
tr: Menüyü Aç

en: ALL CATEGORIES
tr: TÜM KATEGORİLER

en: My Account
tr: Hesabım

en: Login / Register
tr: Giriş / Kayıt

en: shopping cart
tr: alışveriş kartı

en: Cart item
tr: Sepet öğesi

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: Edit
tr: Düzenle

en: Nothing Found
tr: Hiçbirşey Bulunamadı

en: Ready to publish your first post? Get started here.
tr: İlk paylaşımını yapmak için hazır mısın? Buradan başla.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Maalesef arama terimlerinizle hiçbir şey eşleşmedi. Lütfen farklı anahtar kelimelerle tekrar deneyin.

en: Results For: %s
tr: Sonuçlar:% s

en: Search
tr: Arama

en: placeholder
tr: Yer tutucu

en: submit button
tr: gönder düğmesi

en: Archives
tr: arşiv

en: Logo Sizer
tr: Logo Boyutlandırıcı

en: Enable / Disable Site Title
tr: Site Başlığını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Site Title Font Size (px)
tr: Site Başlığı Yazı Tipi Boyutu (piksel)

en: Enable / Disable Site Tagline
tr: Site Kısa Açıklaması'nı etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Site Tagline Font Size (px)
tr: Site Etiketi Yazı Tipi Boyutu (piksel)

en: Site logo inline with site title
tr: Site başlığı ile site logosu satır içi

en: Without Background
tr: Arka Plan Olmadan

en: Background Skin
tr: Arka Plan Kaplaması

en: Here you can add the background skin along with the background image.
tr: Burada arka plan görüntüsüyle birlikte arka plan kaplamasını da ekleyebilirsiniz.

en: With Background Skin
tr: Arka Plan Kaplaması ile

en: Without Background Skin
tr: Arka Plan Kaplaması Olmadan

en: Home Page Settings
tr: Ana Sayfa Ayarları

en: Description of what this panel does.
tr: Bu panelin ne yaptığının açıklaması.

en: Typography
tr: matbaacılık

en: Paragraph Color
tr: Paragraf Rengi

en: Paragraph Fonts
tr: Paragraf Fontları

en: Paragraph Font Size
tr: Paragraf Yazı Tipi Boyutu

en: "a" Tag Color
tr: "a" Etiket Rengi

en: "a" Tag Fonts
tr: "a" Etiket Fontları

en: "li" Tag Color
tr: "li" Etiket Rengi

en: "li" Tag Fonts
tr: "li" Etiket Fontları

en: H1 Color
tr: H1 Renk

en: H1 Fonts
tr: H1 Yazı Tipleri

en: H1 Font Size
tr: H1 Yazı Tipi Boyutu

en: h2 Color
tr: h2 Renk

en: h2 Fonts
tr: h2 Yazı Tipleri

en: H2 Font Size
tr: H2 Yazı Tipi Boyutu

en: H3 Color
tr: H3 Renk

en: H3 Font Size
tr: H3 Yazı Tipi Boyutu

en: H4 Color
tr: H4 Renk

en: H4 Fonts
tr: H4 Yazı Tipleri

en: H4 Font Size
tr: H4 Yazı Tipi Boyutu

en: H5 Color
tr: H5 Renk

en: H5 Fonts
tr: H5 Yazı Tipleri

en: H5 Font Size
tr: H5 Yazı Tipi Boyutu

en: H6 Color
tr: H6 Renk

en: H6 Fonts
tr: H6 Yazı Tipleri

en: H6 Font Size
tr: H6 Yazı Tipi Boyutu

en: Layout Settings
tr: Düzen Ayarları

en: Enable / Disable Preloader
tr: Ön Yükleyiciyi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: First Preloader Type
tr: İlk Ön Yükleyici Türü

en: Preloader Types
tr: Ön Yükleyici Çeşitleri

en: Second Preloader Type
tr: İkinci Ön Yükleyici Türü

en: Preloader Background Color
tr: Preloader Arkaplan Rengi

en: Preloader Icon Color
tr: Ön Yükleyici Simge Rengi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Container Box
tr: Konteyner Kutusu

en: Here you can change the Width layout.
tr: Burada Genişlik düzenini değiştirebilirsiniz.

en: Container Layout
tr: Konteyner Düzeni

en: Box Layout
tr: Kutu Düzeni

en: Right Sidebar
tr: Sağ Kenar Çubuğu

en: Select different post sidebar layout
tr: Farklı yazı kenar çubuğu düzeni seçin

en: One Column
tr: Bir Sütun

en: Three Columns
tr: Üç Sütun

en: Four Columns
tr: Dört Sütun

en: Grid Layout
tr: Izgara Düzeni

en: Left Sidebar
tr: Sol Kenar Çubuğu

en: Sidebar 1/3
tr: Kenar çubuğu 1/3

en: Sidebar Size Option
tr: Kenar Çubuğu Boyutu Seçeneği

en: Featured Image Border Radius
tr: Öne Çıkan Resim Kenarlık Yarıçapı

en: Featured Image Shadow
tr: Öne Çıkan Resim Gölge

en: Theme Color Option
tr: Tema Rengi Seçeneği

en: Highlight Color
tr: Vurgu Rengi

en: Post General Settings
tr: Post Genel Ayarları

en: Layout 1
tr: Düzen 1

en: Post Layouts
tr: Yazı Düzenleri

en: Here you can change the 3 different layouts of post
tr: Burada gönderinin 3 farklı düzenini değiştirebilirsiniz

en: Enable / Disable Date
tr: Tarihi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Post Date Icon
tr: Yayın Tarihi Simgesi

en: Enable / Disable Author
tr: Yazarı Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Post Author Icon
tr: Yazar Yazısı Simgesi

en: Enable / Disable Comments
tr: Yorumları Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Post Comment Icon
tr: Yorum Gönder Simgesi

en: Enable / Disable Time
tr: Zamanı Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Post Time Icon
tr: Yazı Zamanı Simgesi

en: Image
tr: görüntü

en: Post Image Options
tr: Görüntü Gönderme Seçenekleri

en: Color
tr: Renk

en: None
tr: Yok

en: Post Color
tr: Yazı Rengi

en: Color Post Custom Width
tr: Renk Post Özel Genişliği

en: Color Post Custom Height
tr: Renk Post Özel Yükseklik

en: Post Featured Image Dimention
tr: Öne Çıkan Resim Boyutunu Gönder

en: Custom
tr: görenek

en: Post Featured Image Custom Width
tr: Öne Çıkan Resim Özel Genişliği Gönder

en: Post Featured Image Custom Height
tr: Öne Çıkan Resmi Özel Yükseklik Gönder

en: Blog Post Content Limit
tr: Blog Yayını İçerik Sınırı

en: Excerpt
tr: Alıntı

en: Content Settings
tr: İçerik ayarları

en: Content
tr: içerik

en: Post Excerpt Suffix
tr: Alıntı Sonu Eki

en: Meta Box
tr: Meta Kutu

en: Here you can add the seperator for meta box. e.g. "|",  ",", "/", etc.
tr: Burada meta kutusu için ayırıcı ekleyebilirsiniz. Örneğin. "|", ",", "/" vb.

en: View More
tr: Daha fazla göster

en: Add Button Text
tr: Düğme Metni Ekle

en: Button Icon
tr: Düğme simgesi

en: Button Top Bottom Padding (px)
tr: Düğme Üst Alt Dolgu (px)

en: Button Right Left Padding (px)
tr: Düğme Sağ Sol Dolgu (px)

en: Button Border Radius (px)
tr: Düğme Kenarlık Yarıçapı (px)

en: Enable / Disable Blog Page Pagination
tr: Blog Sayfası Sayfalandırmasını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Bottom
tr: Alt

en: Post Pagination Position
tr: Sayfalandırma Sonrası Konumu

en: Top
tr: Üst

en: Both Top & Bottom
tr: Hem Üst Hem Alt

en: Numeric Pagination
tr: Sayısal Sayfalama

en: Post Pagination
tr: Sayfalandırma Sonrası

en: Next / Previous
tr: Sonraki önceki

en: By Block
tr: Block tarafından

en: Blog Post Shown
tr: Gösterilen Blog Yayını

en: By Without Block
tr: Yazan: Block

en: Single Post Settings
tr: Tek Gönderi Ayarları

en: Single Post Date Icon
tr: Tek Gönderi Tarihi Simgesi

en: Single Post Author Icon
tr: Tek Yazı Yazar Simgesi

en: Single Post Comment Ico
tr: Tek Gönderi Yorum Ico

en: Enable / Disable Tags
tr: Etiketleri Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Single Post Time Icon
tr: Tek Gönderi Zamanı Simgesi

en: Enable / Disable post comment
tr: Yayın açıklamasını etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Enable / Disable Featured image
tr: Öne Çıkan Resmi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Select different Single post sidebar layout
tr: Farklı Tek gönderi kenar çubuğu düzeni seçin

en: Single Post Meta Box Seperator
tr: Tek Gönderi Meta Kutu Ayırıcı

en: Comment Form Width
tr: Yorum Formu Genişliği

en: Leave a Reply
tr: Cevap bırakın

en: Comment Form Heading Text
tr: Yorum Formu Başlık Metni

en: Post Comment
tr: Yorum Gönder

en: Comment Form Button Text
tr: Yorum Formu Düğme Metni

en: Enable / Disable Single Post Pagination
tr: Tek Gönderi Sayfalandırmayı Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Related Post Settings
tr: İlgili Yayın Ayarları

en: Enable / Disable Related Post
tr: İlgili Gönderiyi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Add Section Title
tr: Bölüm Başlığı Ekle

en: Related Post Count
tr: İlgili Yazı Sayısı

en: categories
tr: kategoriler

en: Post Taxonomies
tr: Taksonomiler Sonrası

en: Tags
tr: Etiketler

en: Content Limit
tr: İçerik Sınırı

en: Add contact us here
tr: Bize buradan ekleyin

en: Menu Font Size
tr: Menü Yazı Tipi Boyutu

en: Main Menu Padding
tr: Ana Menü Dolgusu

en: Uppercase
tr: Büyük harf

en: Menu Text Transform
tr: Menü Metni Dönüştürme

en: Lowercase
tr: Küçük harf

en: Capitalize
tr: yararlanmak

en: Bold
tr: cesur

en: Menu Font Weight
tr: Menü Yazı Tipi Ağırlığı

en: Enable / Disable Sticky Header
tr: Yapışkan Başlığı Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Sticky Header Padding
tr: Yapışkan Başlık Dolgusu

en: Phone Icon
tr: Telefon Simgesi

en: Add phone number
tr: Telefon numarası ekle

en: Enable / Disable Search & Category
tr: Aramayı ve Kategoriyi Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable My Account
tr: Hesabımı Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Cart
tr: Sepeti Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Sticky Cart
tr: Yapışkan Sepeti Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Category Icon
tr: Kategori Simgesi

en: Category Show Down Icon
tr: Kategori Göster Aşağı Simgesi

en: Category List Icon
tr: Kategori Listesi Simgesi

en: My Account Icon
tr: Hesabım Simgesi

en: Login / Register Icon
tr: Giriş / Kayıt Simgesi

en: Cart Icon
tr: Sepet Simgesi

en: Responsive Open Menu Icon
tr: Duyarlı Açık Menü Simgesi

en: Responsive Close Menu Icon
tr: Duyarlı Kapat Menüsü Simgesi

en: Search Placeholder Option
tr: Arama Yer Tutucusu Seçeneği

en: Slider Section
tr: Sürgü Bölümü

en: Enable / Disable slider
tr: Kaydırıcıyı Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Select Slide Image Page
tr: Slayt Görüntüsü Sayfasını Seçin

en: Slider image size (1500 x 600)
tr: Kaydırıcı görüntü boyutu (1500 x 600)

en: Enable / Disable Slider Heading
tr: Slider Başlığını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Enable / Disable Slider Text
tr: Kaydırıcı Metni Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Enable / Disable Slider Button
tr: Kaydırıcı Düğmesini Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Enable / Disable Slider Image Overlay
tr: Slider Görüntü Bindirmesini Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma

en: Slider Image Overlay Color
tr: Slider Görüntü Bindirme Rengi

en: SHOP NOW
tr: ŞİMDİ SATIN AL

en: Slider Button Text
tr: Kaydırma Düğmesi Metni

en: Left
tr: Ayrıldı

en: Slider Content Layout
tr: Slider İçerik Düzeni

en: Center
tr: merkez

en: Right
tr: Sağ

en: 550
tr: beş yüz elli

en: Slider Height
tr: Sürgü Yüksekliği

en: Top Bottom Slider Content Spacing
tr: Üst Alt Sürgü İçeriği Aralığı

en: Left Right Slider Content Spacing
tr: Sol Sağ Kaydırıcı İçeriği Aralığı

en: Slider Content Limit
tr: Slider İçerik Sınırı

en: Slider Image Opacity
tr: Slider Görüntü Opaklığı

en: Slider Slide Speed
tr: Sürgü Kaydırma Hızı

en: New Collection
tr: Yeni koleksiyon

en: Select product Page
tr: Ürün Sayfasını Seçin

en: Footer Text
tr: Altbilgi metni

en: Footer Background Color
tr: Altbilgi Arka Plan Rengi

en: Footer Background Image
tr: Altbilgi Arka Plan Resmi

en: Footer widget area
tr: Altbilgi widget alanı

en: Select the number of widget areas you want in the footer. After that, go to Appearance > Widgets and add your widgets
tr: Altbilgide istediğiniz widget alanı sayısını seçin. Bundan sonra Görünüm> Widget'lar'a gidin ve widget'larınızı ekleyin

en: One
tr: Bir

en: Two
tr: İki

en: Three
tr: Üç

en: Four
tr: dört

en: Enable / Disable Back To Top
tr: Başa Dön Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Back to Top Icon
tr: Başa Dön Simgesi

en: Back To Top Icon Font Size
tr: Başa Dön Simge Yazı Tipi Boyutu

en: Right align
tr: Sağa hizala

en: Back To Top Alignment
tr: Başa Dön Hizalama

en: Left align
tr: Sola hizala

en: Center align
tr: Ortaya hizala

en: Top Bottom Scroll Padding (px)
tr: Üst Alt Kaydırma Dolgusu (px)

en: Left Right Scroll Padding (px)
tr: Sol Sağ Kaydırma Dolgusu (px)

en: Back to Top Border Radius (px)
tr: Başa Dön Sınır Yarıçapı (px)

en: Copyright Text
tr: Telif Hakkı Metni

en: Add some text for footer like copyright etc.
tr: Altbilgi için telif hakkı vb. Gibi bazı metinler ekleyin.

en: center
tr: merkez

en: Copyright Text Alignment
tr: Telif Hakkı Metni Hizalaması

en: Left Align
tr: Sola Hizala

en: Right Align
tr: Sağa Hizala

en: Center Align
tr: Ortaya Hizala

en: Copyright Font Size (px)
tr: Telif Hakkı Yazı Tipi Boyutu (px)

en: Copyright Text Padding (px)
tr: Telif Hakkı Metin Dolgusu (px)

en: Responsive Media
tr: Duyarlı Medya

en: Display Post Date
tr: Gönderi Tarihini Görüntüle

en: Display Post Author
tr: Gönderi Yazarını Görüntüle

en: Display Post Comment
tr: Gönderi Yorumunu Görüntüle

en: Display Post Time
tr: Gönderi Zamanını Görüntüle

en: Display Slider
tr: Ekran Kaydırıcısı

en: Display Slider Button
tr: Ekran Kaydırma Düğmesi

en: Display Sidebar
tr: Kenar Çubuğunu Görüntüle

en: Display Scroll To Top
tr: Ekran Kaydırma Başa Dön

en: Display Sticky Header
tr: Yapışkan Başlığı Görüntüle

en: Display Preloader
tr: Ekran Ön Yükleyici

en: Display Search & Category
tr: Görüntülü Arama ve Kategori

en: Display My Account
tr: Hesabımı Göster

en: Display Cart
tr: Görüntü Sepeti

en: 404 Page Not Found / No Result
tr: 404 Sayfa Bulunamadı / Sonuç Yok

en: 404 Not Found
tr: 404 Bulunamadı

en: 404 Heading
tr: 404 Başlık

en: Looks like you have taken a wrong turn. Dont worry it happens to the best of us.
tr: Görünüţe göre yanlýţ bir dönüţ yaptýn. Merak etmeyin, en iyimize olur.

en: 404 Content
tr: 404 İçerik

en: 404 Button
tr: 404 Düğme

en: No Search Results Heading
tr: Arama Sonuçları Başlığı Yok

en: The search page heading display when no results are found.
tr: Hiçbir sonuç bulunmadığında arama sayfası başlığı görüntülenir.

en: No Search Results Text
tr: Arama Sonuçları Metni Yok

en: The search page text display when no results are found.
tr: Hiçbir sonuç bulunmadığında arama sayfası metni görüntülenir.

en: Woocommerce Settings
tr: Woocommerce Ayarları

en: The below settings are apply on woocommerce pages.
tr: Woocommerce sayfalarında aşağıdaki ayarlar geçerlidir.

en: Product per columns
tr: Woocommerce sayfalarında ekonomik ayarlar içindir.

en: Product per page
tr: Sayfa başına ürün

en: Enable / Disable shop page sidebar
tr: Mağaza sayfası kenar çubuğunu etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Enable / Disable product page sidebar
tr: Ürün sayfası kenar çubuğunu etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Enable / Disable Related product
tr: İlgili ürünü Etkinleştir / Devre Dışı Bırak

en: Woocommerce Product Sale Border Radius
tr: Woocommerce Ürün Satış Sınır Yarıçapı

en: Woocommerce Product Sale Font Size
tr: Woocommerce Ürün Satışı Yazı Tipi Boyutu

en: Woocommerce Product Sale Top Bottom Padding
tr: Woocommerce Ürün Satış Üst Alt Dolgu

en: Woocommerce Product Sale Left Right Padding
tr: Woocommerce Ürün Satışı Sol Sağ Dolgu

en: Woocommerce Product Sale Position
tr: Woocommerce Ürün Satış Pozisyonu

en: Enable / Disable product border
tr: Ürün kenarlığını etkinleştirme / devre dışı bırakma

en: Product Top Bottom Padding (px)
tr: Ürün Üst Alt Dolgu (px)

en: Product Right Left Padding (px)
tr: Ürün Sağ Sol Dolgu (px)

en: Product Border Radius (px)
tr: Ürün Kenarlık Yarıçapı (px)

en: Product Box Shadow (px)
tr: Ürün Kutusu Gölgesi (px)

en: Yes
tr: Evet

en: Shop Page Products Navigation
tr: Mağaza Sayfası Ürünler Gezinme

en: No
tr: Hayır

en: Ecommerce Pro
tr: E-ticaret Pro

en: Go Pro
tr: Profesyonel Olun

en: 0 Comment
tr: 0 Yorum

en: % Comment
tr: % Yorum Yap

en: Parent post link
tr: Üst posta bağlantısı

en: Next post:
tr: Sonraki Gönderi:

en: Previous post:
tr: Önceki yazı:

en: You must be logged in to checkout
tr: Ödeme yapmak için giriş yapmış olmalısınız

en: Your order
tr: Siparişiniz
