Eos - en to fa translation catalogue (80 entries)

en: Error 404 - Not Found
fa: خطای 404 - پیدا نشد

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
fa: متاسفم , اما شما در جستجوی چیزی هستید که اینجا نیست.

en: Search Results
fa: نتیجه های جستجو

en: Keyword:
fa: کلیدواژه:

en: Archive
fa: بایگانی

en: Category:
fa: دسته بندی:

en: Tag:
fa: برچسب:

en: Archive for %s
fa: بایگانی %s

en: Author Archive
fa: بایگانی نویسنده

en: Blog Archives
fa: بایگانی های وبلاگ

en: Permalink to
fa: پیوند پایدار به

en: continue reading...
fa: ادامه مطالعه ...

en: Pass Required
fa: گذرواژه نیاز است

en: Leave a Comment
fa: یک دیدگاه بگذارید

en: 1 Comment
fa: 1 دیدگاه

en: % Comments
fa: % دیدگاه

en: Comments Off
fa: دیدگاه ها خاموش

en: none
fa: هیچ

en: Read more
fa: بیشتر بخوانید

en: Newer Entries
fa: نوشته های جدیدتر

en: Older Entries
fa: نوشته های قدیمی تر

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here. You can search again by using the form on upper right of the page...
fa: متاسفم , اما شما در جستجوی چیزی هستید که اینجا نیست. شما می توانید بوسیله استفاده از فرمی که در بالا و سمت چپ این برگه هست دوباره جستجو کنید ...

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa: این نوشته بوسیله گذرواژه محافظت شده است. برای مشاهده دیدگاه ها گذرواژه را وارد کنید.

en: Leave a comment
fa: یک دیدگاه بگذارید

en: Trackback
fa: بازتاب

en: Comments
fa: دیدگاه ها

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Older Comments
fa: دیدگاه های قدیمی تر

en: Newer Comments
fa: دیدگاه های جدیدتر

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه ها بسته شده است.

en: Leave a Reply
fa: یک دیدگاه بگذارید

en: Logged in as %s.
fa: با عنوان %s وارد شده.

en: Log out of this account
fa: خروج از این حساب کاربری

en: Logout
fa: خروج

en: Name
fa: نام

en: (required)
fa: (لازم)

en: Mail (will not be published)
fa: پست الکترونیک (منتشر نخواهد شد)

en: Website
fa: آدرس اینترنتی

en: Leave comment
fa: دیدگاه بگذارید

en: Copyright
fa: حق نشر محفوظ است

en: Powered by
fa: قدرت گرفته بوسیله

en: WordPress
fa: وردپرس

en: Design by
fa: طراحی بوسیله

en: and
fa: و

en: Translated to Persian by
fa: ترجمه شده به فارسی بوسیله

en: Mamali Blog
fa: وبلاگ مملی

en: top
fa: بالا

en: Eos Theme Options
fa: اختیارات پوسته Eos

en: Options saved.
fa: اختیارات ذخیره شد.

en: Primary Dropdown Menu
fa: منوی بازشوی اولیه

en: Enable simple dropdown menu for primary menu
fa: فعال بودن منوی بازشوی ساده در منوی اولیه

en: Sort Categories in Top Menu:
fa: ترتیب دسته بندی ها در منوی بالا:

en: Alphabetically by name
fa: الفبایی براساس نام

en: By category ID
fa: براساس شماره دسته بندی

en: By the count of posts in the categories
fa: براساس شمارش نوشته ها در دسته بندی ها

en: By category slug
fa: براساس نامک دسته بندی

en: Sorting Order:
fa: مرتب سازی سفارش:

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Secondary Dropdown Menu
fa: منوی بازشوی ثانویه

en: Enable simple dropdown menu for the secondary menu
fa: فعال بودن منوی بازشوی ساده در منوی ثانویه

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتظار تایید می باشد.

en: %s RSS Feed
fa: %s خوراک RSS

en: Skip to content
fa: پرش به محتوا

en: Home
fa: خانه

en: Search here...
fa: جستجوی اینجا ...

en: Find
fa: یافتن

en: Pages:
fa: برگه ها:

en: Page %
fa: برگه %

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search keywords
fa: جستجوی کلیدواژه ها

en: Find it
fa: پیدا کن

en: Recent Posts
fa: نوشته های اخیر

en: Browse by Tags
fa: مرور براساس برچسب ها

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Meta
fa: متا

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for this post (comments)
fa: <abbr title="تشکیلات واقعا ساده">خوراک RSS</abbr> این نوشته (دیدگاه ها)
