evolve - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Read More
da: LÆS MERE

en: Read More &raquo;
da: LÆS MERE &raquo;

en: Not Found
da: Ikke fundet

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
da: Undskyld, men du kigger efter noget der ikke er her mere!.

en: Daily archives for
da: Daglige arkiver for

en: Monthly archives for
da: Månedlige arkiver for

en: Yearly archives for
da: Årlige arkiver for

en: Posts in category
da: Posts i kategori

en: EDIT
da: REDIGER

en: Written by
da: Skrevet af

en: READ MORE
da: LÆS MERE

en: Leave a Comment
da: Skriv en kommentar

en: 1 Comment
da: 1 Kommentar

en: % Comments
da: % Kommentarer

en: READ MORE &raquo;
da: LÆS MERE &raquo;

en: By
da: Af

en: Posts by
da: Posts af

en: Pages
da: Sider

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
da: Denne post er beskyttet med en kode. Skriv koden for at se kommentarer

en: No Comments Yet
da: Ingen kommentarer

en: Search results for
da: Søge resultater for

en: Your search for
da: Din søgning efter

en: did not match any entries
da: passer ikke på noget indhold

en: Suggestions:
da: Forslag:

en: Make sure all words are spelled correctly.
da: Sørg for at alle ord er skrevet korrekt

en: Try different keywords.
da: Prøv andre nøgleord

en: Try more general keywords.
da: Prøv flere generelle nøgleord

en: Type your search
da: Skriv hvad du søger

en: Categories
da: Kategorier

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Disable
da: Slå fra

en: Above blog title
da: Over blog titel

en: Under blog title
da: Under blog titel

en: All pages
da: Alle sider

en: Dark
da: Mørk

en: Single posts
da: Enkelt posts

en: Single posts + Archive pages
da: Enkelt posts + Arkiv sider

en: Before posts
da: Før posts

en: Both
da: Begge

en: Match by categories
da: Passer ud fra kategori

en: Match by tags
da: Passer ud fra tags

en: Fast
da: Hurtig

en: Slow
da: Langsom

en: Middle
da: Middel

en: Page %s
da: Side %s

en: Primary Menu
da: Primer Menu

en: Untitled
da: Uden titel

en: More options
da: Flere valg

en: Read more
da: Læs mere
