EvoLve - en to ru_RU translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
ru_RU: Эта запись защищена. Введите пароль для просмотра комментариев

en: No Comments Yet
ru_RU: Пока нет комментариев

en: Page %s
ru_RU: Страница %s

en: Primary Menu
ru_RU: Главное меню

en: Make sure all words are spelled correctly.
ru_RU: Убедитесь, что все написано правильно.

en: Try different keywords.
ru_RU: Попробуйте использовать другие ключевые слова

en: Try more general keywords.
ru_RU: Попробуйте больше главных ключевых слов

en: Type your search
ru_RU: Введите запрос

en: % Comments
ru_RU: % комментариев

en: 1 Comment
ru_RU: 1 комментарий

en: Written by
ru_RU: Написал

en: Leave a Comment
ru_RU: Добавить комментарий

en: Read more
ru_RU: Читать далее
