EvoLve - en to pt_PT translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pt_PT: Este post é protegido por senha. Digite a senha para ver os comentários.

en: No Comments Yet
pt_PT: Sem comentários ainda

en: Page %s
pt_PT: Página %s

en: Primary Menu
pt_PT: Menu primário

en: Make sure all words are spelled correctly.
pt_PT: Tenha certeza de que todas as palavras estão escritas corretamente.

en: Try different keywords.
pt_PT: Tente outras palavras chaves.

en: Try more general keywords.
pt_PT: Tente palavras chaves mais genéricas;

en: Type your search
pt_PT: Procurar...

en: % Comments
pt_PT: % Commentários

en: 1 Comment
pt_PT: 1 Comentário

en: Written by
pt_PT: Escrito por

en: Leave a Comment
pt_PT: Deixar um comentário

en: Read more
pt_PT: Leia mais
