EvoLve - en to tr_TR translation catalogue (13 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
tr_TR: Bu yazı parola korumalıdır. Yorumları görmek için parola girin.

en: No Comments Yet
tr_TR: Yorum Yapılmamış

en: Page %s
tr_TR: Sayfa %s

en: Primary Menu
tr_TR: Birincil Menü

en: Make sure all words are spelled correctly.
tr_TR: Lütfen bütün kelimeleri doğru yazdığınızdan emin olun.

en: Try different keywords.
tr_TR: Farklı kelimeler deneyin.

en: Try more general keywords.
tr_TR: Daha genel kelimeler deneyin.

en: Type your search
tr_TR: Arama Kelimesi Girin

en: % Comments
tr_TR: % Yorum

en: 1 Comment
tr_TR: 1 Yorum

en: Written by
tr_TR: Tarafından Yazıldı

en: Leave a Comment
tr_TR: Yorum Yazın

en: Read more
tr_TR: Devamını oku
