EvoLve - en to de_DE translation catalogue (22 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
de_DE: Dieser Artikel ist durch ein Passwort geschützt. Um ihn anzusehen, trage es bitte hier ein:

en: No Comments Yet
de_DE: Zur Zeit keine Kommentare

en: Page %s
de_DE: Seite %s

en: Primary Menu
de_DE: Hauptmenü

en: Read More
de_DE: Weiterlesen

en: Make sure all words are spelled correctly.
de_DE: Ist alles richtig geschrieben?

en: Try different keywords.
de_DE: Versuche andere Suchbegriffe.

en: Try more general keywords.
de_DE: Versuche allgemeinere Suchbegriffe.

en: Type your search
de_DE: Suchbegriff eingeben

en: Move reply "%s"
de_DE: Bewege Antwort "%s"

en: Log In
de_DE: Anmelden

en: Topic
de_DE: Thema

en: Previous
de_DE: Vorheriger

en: Next
de_DE: Nächster

en: % Comments
de_DE: % Kommentare

en: 1 Comment
de_DE: 1 Kommentar

en: Follow replies
de_DE: Kommentare verfolgen

en: Written by
de_DE: Geschrieben von

en: Leave a Comment
de_DE: Kommentieren

en: Similar posts
de_DE: Ähnliche Beiträge

en: Email:
de_DE: E-Mail:

en: Read more
de_DE: Weiterlesen
