evolve - en to mk_MK translation catalogue (12 entries)

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
mk_MK: Оваа објава е заштитена со лозинка. Впиши ја лозинката за да ги видиш коментарите.

en: No Comments Yet
mk_MK: Нема коментари

en: Page %s
mk_MK: Страни %s

en: Type your search
mk_MK: Впиши го пребарувањето

en: % Comments
mk_MK: % коментари

en: 1 Comment
mk_MK: 1 коментар

en: Written by
mk_MK: Напишано од

en: Leave a Comment
mk_MK: Остави коментар

en: Home
mk_MK: Дома

en: 404 - Page not Found
mk_MK: 404... Охх, како сега да ти кажам... нешто не чини, мора да е до тебе зошто серверот е на IBM а може и не е ама е многу скап... сакам да кажам извини, се надевам дека администраторов тука ќе го реши проблемов наскоро. Имај убав ден!

en: Search
mk_MK: Пребарај

en: Read more
mk_MK: Прочитај повеќе
